BiM Sp. z o.o. Hurtownia Mebli

Bełżec

Opinie o BiM Sp. z o.o. Hurtownia Mebli

robert

pieniadze zawsze legalnie mam wypłacane, a szefostwo jest OK wiec nie wiem o co chodzi ludziom z poprzednich komentarzy

Robert

ja tam pracuje do tej pory, pracy duzo, bo magazyn ma duze obroty, ale nie narzekam

Nie polecam! Mają człowieka za nic. Pieniądze płacone pod stołem w zależności widzi mi się szefostwa. Dajcie sobie spokój z wysyłaniem cv

efa

Witam, a jak obecnie wygląda praca w dziale obsługi klienta, jak w rzeczywistości jest? Jest ciśnienie na sprzedaż? Bo szukali ludzi w październiku, i znowu widzę że szukają. Byłam raz na rozmowie u nich, i rekrutowała mnie właścicielka, i nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Intelektem też nie powala.

hech

Odradzam wszystkim pracę w tej firmie. Zwłaszcza w dzial sprzedaży.

gambit

Ogólnie bardzo nie polecam. Dwa razy pomyśl zanim zechcesz tam pracować - bez względu na oddział

Zostaw opinię o BiM Sp. z o.o. Hurtownia Mebli - Bełżec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BiM Sp. z o.o. Hurtownia Mebli