Opinie o Black Red White w Będzin Józefa Piłsudskiego 105

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Black Red White. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Black Red White o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Black Red White w Będzin Józefa Piłsudskiego 105

Henry

Idealnych firm nie ma. Niestety ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Zapraszam Do Brw Iława praca że Skazanymi i Ukraincami. Nikt już nie chcę pracować za 1700zł w akordzie. Ukraińcy zarabiają więcej od Polaków. Coraz więcej osób się zwalnia. Dają nam skazanych z którymi strach pracować. Czas na zmianę firmy po 20 latach .

Dodam jeszcze że Ukraina Robi na godzinę a Polska Akord Komuś się w głowach (usunięte przez administratora)

Onka

Są tak kiepscy że nawet oszukują na organizowanych konkursach, żenada...

Brakslow12

NIGDY NIKOMU NIE POLECĘ TEJ FIRMY!!! Brak profesjonalizmu i podejscia do klienta. Dostawcy towar traktują jak chcą ( 99% to przez nich towat jest uszkodzony), strasznie ciężko sie dodzwonić do salonu. Nie wspomnę już o reklamacji na którą sie czeka długo. Porażka i jeszcze raz porażka.!

Doradca Klienta

Było miło , przyjemnie, wypadłem dobrze. Po pytaniu o wynagrodzenie powiedziałem , że chce więcej. UWAGA, dostałem 50 zł więcej niż minimalna krajowa.

Doświadczenie, czy umiem robić remonty i montować meble.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Starszy inspektor
Służba Cywilna

Dzień dobry, brałam udział w rekrutacji na stanowisko produkt managera. Przeszłam wszystkie etapy, natomiast Panie które prowadziły rekrutację nawet nie pofatygowały się, aby wygenerować automatycznego maila z informacją, że dziękują za poświęcony czas, ale nie niestety nie mogą mnie zatrudnić. Wystarczy!!! Odrobinę szacunku! Nie polecam.

normalny
@anonymous

mysle ze sam prezes powinien zadzwonic i podziekowac za wizyte

Dominika

@anonymous, czy dobrze rozumiem, że nie dostałaś żadnej odpowiedzi zwrotnej od firmy Black Red White? Może warto było po prostu zadzwonić i zapytać co dalej z Twoją kandydaturą? Czasami firmy prowadzą kilka rekrutacji jednocześnie, mają wielu kandydatów. W tej sytuacji dobrze widzianym gestem jest po prostu wysłać maila z zapytaniem lub zadzwonić i dopytać. Pokazujemy w ten sposób, że na prawdę zależało nam na tej ofercie.

Robert

Meble wykonane tak zebysmy mosieli ponad polowe zareklamować i Kilka elementow z zakupionych mebli były mocno uszkodzone.Po zgloszeniu bardzo długi czas oczekiwania na otrzymanie nowych.Na dodatek wysłali sms zeby przyjechać i odebrać osobiscie.Pierwszy i osratni raz robilismy u nich zakupy.Nie polecam nikomu

ciekawski
@Robert

co to ma wspolnego z opinią o PRACODAWCY?

Racja ten cały Bączek tylko wszystko psuję robi zmiany o których nie ma zielonego pojęcia. Przez niego mieliśmy przestuj z braku mebli ,tak ulepszał stolarnie...

Iława Brw Sofa

Może ktoś się zajmie naciskiem na Ludzi w Iławie. Przyjęli Pana Bączka i każdy kto może ucieka z tej firmy.Gdy nie było tego Pana pracowało się dobrze.Ten Cały Bączek jest taki wspaniały że nawet własny brat go zwolnił że swojej firmy Amex Bączek.

Idealnych firm nie ma ale pracowników również!!

Koronowana Głowa

Cześć :) Czy ktoś z Was wie, ile zarabia kierownik salonu z grupy G12? Chodzi mi o podstawę, bez premii za dowiezienie budżetu.

Ciekawski.

Coś więcej na temat?

Aga

Czyżby ktoś pomylił forum?

Mars

Nie polecam pracy w tej firmie. Szefostwo straszy pracowników, zero motywacyjne rozmowy ze strony szefa... Magazynierzy odchodzą. Bo nie mają czasu na wyrobienie planu.. Ostro szwankuje logistyka... Ale co tu sie dziwić... Ich Jechowa sprawa:-)

ak
@Mars

Tam Jehowa nie ma nic . Tam napchało się różnego tałatajstwa co podszywa się pod świadków Jehowy a wielki Tadeo skapcaniał i stał się pajacem takich wilków .Tyran despota i pajac a to bardzo niebezpieczna mieszanka bo daje się tumanić różnym cwaniakom oszustom.

Norbert

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Kura

@Dominika 28.04.2018 13:19 Atmosfera jest jak w handlu, musisz wyrobic plany narzucone przez firme, jak wyrabiasz to jest okej, ale jak nie wyrobisz to jestes pod obserwacja, dlatego doradcy wyrywaja sobie klientow, obgaduja sie nawzajem ze ten sprzedal tyle a tyle ze ona podebrala mi klientow itp itd, czyli slabo.Na magazynie jest duzo pracy a malo chlopakow. Co chwile ktos jest na L4 bo ilez mozna dzwigac. Co do benefitow to jest dofinansowanie do OKSystem i tylko to. Nie ma zadnych bonow na swieta. Aha jest ubezpieczenie grupowe za ktore trzeba placic oraz kawa, herbata i cukier, ktorego czasem brakuje tak jak mydla, papieru do rak i do d..y. Tak poza tym jest okej. Umowa o prace jest bo nie oplaca sie juz trzymac kogos na zlecenie.

Dominika

@Kura, a jaka jest atmosfera wśród pracowników? Czy pracodawca zapewnia dodatkowe benefity dla pracowników? Czy zapewniają umowę o pracę? Czekamy na opinie.

Kura
@Dominika

Atmosfera jest jak w handlu, musisz wyrobic plany narzucone przez firme, jak wyrabiasz to jest okej, ale jak nie wyrobisz to jestes pod obserwacja, dlatego doradcy wyrywaja sobie klientow, obgaduja sie nawzajem ze ten sprzedal tyle a tyle ze ona podebrala mi klientow itp itd, czyli slabo.Na magazynie jest duzo pracy a malo chlopakow. Co chwile ktos jest na L4 bo ilez mozna dzwigac. Co do benefitow to jest dofinansowanie do OKSystem i tylko to. Nie ma zadnych bonow na swieta. Aha jest ubezpieczenie grupowe za ktore trzeba placic oraz kawa, herbata i cukier, ktorego czasem brakuje tak jak mydla, papieru do rak i do d..y. Tak poza tym jest okej. Umowa o prace jest.

Witam Jakie opinie o Będzinie? Jak atmosfera i kierownictwo?

mw

Witam, mam pytanie do pracowników Brw, czy od doradcy klienta wymagane jest zaświadczenie o niekaralności? Dzięki z góry za info.

Tymon

Konkurencja chce oczernić firmę i pisze takie bzdury?

Zostaw merytoryczną opinię o Black Red White - Będzin

• Jak się pracuje w Black Red White?

Zobacz opinie na temat firmy Black Red White tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Black Red White?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Black Red White?

Kandydaci do pracy w Black Red White napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Black Red White