Eurozet Sp. z o.o.

Opinie o Eurozet Sp. z o.o.

J

Mało przyjemne środowisko pracy. Dużo nerwów, słaba płaca, atmosfera fatalna.

Dorota

Nie sądziłam, że tak dużo osób jak ja ma podobne i niestety negatywne doświadczenia z tą firmą. Na szczęście już się uwolniłam. Uffff

T.

Szkoda czasu, zdrowia i nerwów na te firmę.

Przemek

Po kilku latacha pracy na stanowisku Dyrektor Stacji Lokalnych zostałem zwolniony o czym dowiedziałem się z maila firmowego... moi pracownicy byli w szoku podobnie jak ja. Odradzam. Ta firma nie szanuje pracownika!

Eurozet

Zmiany w socjalu dla pracowników czyli zmiana ubezpieczyciela medycznego (pracownicy muszą dopłacać), likwidacja programu kafeteryjnego itd. źle świadczą o pracodawcy. Pracownik się nie liczy, zabierane mu są jego wypracowane latami przywileje. Eurozet to firma z której się odchodzi a nie do której chętnie się przychodzi :(

były pracownik

Kilka dni temu zostałem zwolniony właściwie bez podania jakichkolwiek powodów, traktowanie pracowników tej firmy jest nieludzkie. Jak ktoś ma nerwy ze stali może spróbować :/

Asia

Praca w dziale digital (internet) to jakiś żart - chaos goni chaos do tego użeranie się z "kolegami" powoduje, jest to raczej praca na krótką metę. Nie polecam! Obiecują góry a kończy się na pisaniu głupich tekstów. No i jeszcze ta atmosfera gdzie plotka goni plotkę. Odradzam!

D.

PRaca tylko dla desperatów - obiecują cuda,wianki a później brak szacunku dla pracownika,wyzysk, gnębienie i bardzo zła atmosfera w pracy. Jak dobrze, że z stamtąd uciekłam :)

Ktoś
@D. 30.11.2016 07:33

Cześć, czy możesz napisać jakiego działu dotyczy Twoja opinia. Pojawiła sie oferta pracy dla księgowej, wiec dlatego pytam.

KSz

Zwalnianie pracowników po 5/10 latach pracy z dnia na dzień to norma. Dzieje się tak ze zwykłymi pracownikami i dyrektorami. Brak kompetentnych ludzi w Eurozecie i ciągłe korytarzowe plotki są frustrujące.

Darek

Brak określonej struktury firmy, jeden wielki bałagan, każdą ambitną osobę zgnoją - fajne miejsce do przesiedzenia i szukania czegoś z przyjemną atmosferą i dobrym wynagrodzeniem. Praca dla desperatów.

kamil

najlepiej jak zatrudniają na stanowiska "derektorów" nie mylić z dyrektorem np sprzedawczynie ze sklepu z ciuchami na programową mówie wam śmiechu warte (tak jest w 1 z oddziałów)

nik
@kamil 28.03.2012 21:10

to to nic, najgorzej ze zatrudniają tam psychopatów i potem boją się zwolnić zeby nie przywalił, bo facet wielki do nieba - taki właśnie jeden duży miał sprawę w prokuraturze za stalking na koleżance z pracy i poleciał za to. Ktoś kto tak robi i się cieszy patrząc z boku z pewnością nie jest normalny... wszyscy odetchneli jak juz go nie było

jolcia

[usunięte przez moderatora] najgorzej to mają ci z oddziałów poza Warszawą, wywalają ludzi bez powodu a później maja sprawy w sadzie, placa??? to śmiech na sali!!! kasjerki w marketach mają 2 razy więcej ale eurozet robi furorę w warszawce dużo łatwiej po nich znaleźć prace

krytyk

Ciekawe kto to pisał. Słowo \"kryzys\" jest nadużywane, płaca mizerna. Jedyne to atmosfera, no ale tym się dzieci nie wykarmi.

Zostaw opinię o Eurozet Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurozet Sp. z o.o.