Opinie o Inforadio Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Inforadio Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Inforadio Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inforadio Sp. z o.o. w Warszawa

KkKkWwWwFfFf Nowy wpis

Bardzo bym chciał pracować w TOK jako realizator dźwięku. nie mam wykształcenia muzycznego, ale mam doskonały słuch muzyczny i wykształcenie techniczne. Tylko podejrzewam, że mało płacą

Hamilton Nowy wpis

Warto starać się pracując w dobrej firmie bo w przeciwnym razie to pozostaje narzekanie na forum?

Taki tam Nowy wpis

Radio tok fm to zła stacja mógłbym dużo mnożyć przykładów ich zgłaszanych opini z różnych dziedzin życia o których rozmawiają i tylko słyszę że w polsce wszystko jest złe i żle robione i tyle w temacie

Katarzyna Nowy wpis

Witam, bardzo chciałabym pracować w radiu, ale niestety nie posiadam jeszcze doświadczenia w tym kierunku, czy ktoś wie czy TOK.FM daje szansę na rozpoczęcie kariery w radio bez doświadczenia? Prowadzi praktyki, staże? Czy ktoś podpowie?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Inforadio Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Igor

Żałuję, że nikt z osób pracujących nie zamieścił na forum swojej opinii o tym jak się pracuje. To przecież jest forum pracownicze!

Jasiek

Słucham wyłącznie Waszego radia,oprócz wtorkowego poranka z radiem tok fm,gdyż prowadzący Jan Wróbel powoduje u mnie irytację i wzrost ciśnienia,Dziwię się,że taki ktoś pracuje w Waszej stacji

Jola

Moja ukochane radio, którego "gadania" słucham bez przerwy. Inne stacje - precz. Ale jak na polonistkę przystało - drobny przytyk. Jak wiadomo, język ojczysty jest fleksyjny. Tymczasem niektórzy prowadzący uparcie "goszczą w studio" albo "zapraszają do studio". Czyżby sami chodzili "do kino"?

AS

Proszę się zająć reklamami bankowymi - co prawda na terenie banków ale też i w rozmowie z pracownikiem - które zachęcają do oszczędzania na rachunku oszczędnościowym NOWYCH ŚRODKÓW w pewnym okresie z datą końcową promocji. Okazuje się ,że NOWE znaczy wpływ na konto po pewnej nie podawanej dacie. No chyba, że ktoś jest dociekliwy. Normalny człowiek rozumie NOWE jako NOWE.To znaczy, że moje bieżące płatności obniżają kwotę do tego oprocentowania i mimo, że nowe środki przyszły potem, to musi być na wszystkich moich kontach suma kwoty starej i nowej aby liczyły się TE LEPSZE %%. To jest po prostu chamskie rozwodnienie oprocentowania. Mogę oczywiście regulować z konta rozliczeniowego swoje płatności, ale moja NOWA suma na rach. oszczędnościowym jest pomniejszona do obliacznia tych odsetek. Muszą być - jeśli chcę mieć te %% wg reklamy - sumy STARE i NOWE. To jest OSZUSTWO - zakamuflowane rozwadnianie oprocentowania. Mówiąc wprost - MAMIENIE LUDZI. TO DLATEGO PREZESI BANKÓW MAJĄ TAKĄ KASĘ? NASZĄ KASĘ???????

Mam dobrą opinię o radio TOK FM, tym bardziej się dziwię, że Państwa goście używają mowę nienawiści i pogardy, a ze strony Redaktorów nie ma reakcji. Przykład- z ust ponoć profesora: "Jakieś tam Bałkany, nie Europa". Co to ma znaczyć!?!

Małgorzata

Zaproszeni goście zastanawiają się nad kandydaturą do nagrody Anny Laszuk. Proponuję Wojciecha Bojanowskiego, który wykonał gigantyczną pracę, dzięki odwadze mogliśmy się dowiedzieć o niebywałym okrucieństwie i ukrywaniu faktów. Drugą osobą, która zasługuje na nagrodę moim zdaniem jest Sebastian, uczestniczący w wypadku. Byłam pod wrażeniem jego dojrzałości, mądrości i charakteru mimo zmasowanego ataku. Czy nie uważacie, że teraz został sam? Nie nadaje się nagrody pośmiertnie, ale Piotr Szczęsny zostawił nam przesłanie, zasługuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Inforadio Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inforadio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inforadio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inforadio Sp. z o.o.?

Inforadio Sp. z o.o.
  • Czerska 8/10