Opinie o Taniarachunkowosc.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Taniarachunkowosc.Pl Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Taniarachunkowosc.Pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taniarachunkowosc.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w Taniarachunkowosc.Pl Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Pracownik Nowy wpis

Tak

Jakie godziny pracy obowiązują w Taniarachunkowosc.Pl Sp. z o.o.?

A Nowy wpis

8:00 - 16:00

Maria Nowy wpis
@A

Nadgodziny występują czy pracę zabiera się do domu jak coś zostaje?

Czy Taniarachunkowosc.Pl Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

KS

Nie

Wiecie czy Taniarachunkowosc.Pl Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak dają. Wyposażają we wszystko co potrzeba. Obecnie całe biuro pracuje zdalnie, każdy na firmowym sprzęcie. Jeżeli są awarie, w firmie jest osoba, która natychmiast reaguje i wymienia na nowy.

Czy po rozmowie w Taniarachunkowosc.Pl Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Czy w Taniarachunkowosc.Pl Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Np jakie?

Ja polecam bardzo. Zaczynałam bez doświadczenia kilka lat temu. Idealne miejsce żeby się nauczyć zawodu. Ale tylko dla tych co tego chcą. Jeśli ktoś chce zbijac kase i przy tym pić tylko kawkę to proponuje budżetowke ;) Wspominam super a znajomości tam zawarte trwają do dziś :)

Alicja

@Były pracownik, już tam nie pracujesz. Dlaczego? Ciekawi mnie także wynagrodzenie osób takich jak Ty, zaczynających w zawodzie księgowego. Jakie programy dobrze jest znać już na starcie? czekam na odp.

@Alicja

Chciałam spróbować czegoś nowego i poszłam w audyt, to jedyny powód. Ja zaczynałam 8 lat temu więc i pieniądze były całkiem inne.. jak jest teraz to nie wiem. W każdym razie ja mimo ze zaczęłam z bardzo niskiej stawki zaszłam daleko i do dobrego wynagrodzenia. Oni więcej ryzykowali bo byłam zielona, uczyłam się od podstaw. Pracują na Rewizorze GT.

Robert

O co chodzi z tym ze można się ugadać co do umowy? W sensie , że możesz wybrać czy o prace czy zlecenie ?

Jaka umowa obowiązuje w Taniarachunkowosc.pl podczas okresu próbnego?

Z tego co pamiętam można się dogadać.

Być_może

Polecacie pracę w tym biurze? Ostatnie wpisy są z 2016 roku, a jak teraz wygląda sytuacja? Pracowników szukają tam cały czas, czy firma tak się rozwija, czy jest taka rotacja? Do tego znalazłam kilka niefajnych wisów klientów biura :(.

Kamila

Świetna firma, szybko się rozwija. Przyszłam do nich z polecenia koleżanki która u nich pracowała ale wyjechała do innego miasta. Pracownicy są świetni, sympatyczni i pomocni. Już pierwszego dnia dziewczyna która oprowadzała mnie po biurze zaproponowała herbatę, byłam bardzo miło zaskoczona. Pracuję w taniarachunkowosc.pl i gorąco polecam to miejsce pracy.

nic śmiesznego
@Kamila

Zaproponowała Ci herbatę i tym tak miło Cię zaskoczyła :D:D:D hahah

Marta-65

Bardzo dobre miejsce do pracy, przyjazne, kompetentni pracownicy otwarci do pracowników i do klientów. Wiele można się nauczyć, wiedza poszerzana na bieżąco wraz z nowymi zmianami w księgowości. Polecam i zapraszam w swoim imieniu, pracuję już kilka lat.

kaśka

Pracuję w taniarachunkowosc.pl już 2 lata. W biurze panuje świetna atmosfera dziewczyny są sympatyczne. Klienci zadowoleni. Cieszę się, że do nich trafiłam.

Zostaw merytoryczną opinię o Taniarachunkowosc.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

Taniarachunkowosc.Pl Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Podleśna 37
    01-673 Warszawa

Taniarachunkowosc.Pl Sp. z o.o.