Opinie o AGORA w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie AGORA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w AGORA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGORA w Tychy

Jurand Nowy wpis

Bardzo polecam prace w Tyskim oddziale programistów Agory, praca jest ciekawa, technologie są nowoczesne, pracodawca mocno nastawiony na rozwój pracownika

Klaudia Nowy wpis

@grażyna o czym mówisz ?

Witek Nowy wpis

@Tychy Dlaczego tak złośliwie? To jest jakiś pomysł na rozwój!

Grażyna

Wielkie wydarzenie dla pracowników, kupno Radia ZET, ciekawa jestem co dalej

Tychy Nowy wpis
@Grażyna

Zamknięcie drukarni :/

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie AGORA? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Agnieszka

@pracownik, czyli krótko mówiąc uważasz, że wynagrodzenie nie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków i dobrze by było, aby pracodawca wprowadził system motywacyjny poprzez przyznawanie premii oraz benefitów. A powiedz jeszcze proszę, czy w AGORA istnieje jakakolwiek możliwość rozwoju? Czy pracodawca organizuje szkolenia?

@Agnieszka

odpowiadając na Twe pytanie - w Agorze nie ma możliwości rozwoju, a co do wynagrodzenia to jest jakie jest a jest marne w porównaniu do sąsiednich zakładów i pracodawca na pewno nie wprowadzi żadnego systemu motywacyjnego bo go po prostu już na to nie stać, zbyt długo ta firma stała w miejscu i znalazła sie na dnie

Agnieszka

@pracownik, @Alibaba, może jednak są jakieś dobre strony pracy w AGORA? Co według Was poprawiłoby sytuację w firmie? Zachęcam Was do dalszych wypowiedzi w tym wątku.

@Agnieszka

dobre strony? jedyną pewną sprawą jest pewna wypłata na koncie w terminie. sprawy do poprawy to przede wszystkim zmiana systemu pracy bo 12-sto godzinne zmiany są za długie, po druku musisz jeszcze myć maszynę a zapewniam że takiego syfu jeszcze nie widziałaś. Za pracę wypłacane jest zbyt małe wynagrodzenie, brak dodatków za święta, niedziele i choćby nadgodziny jeśli się zdarzą. Dyrekcja nic sobie nie robi z faktu że traci ludzi - oficjalnego potwierdzenia nie ma ale wygląda na to że zarząd Agory wygasza drukarnię w Tychach - niech ludzie pozwalniają się sami to nie trzeba będzie wypłacać odpraw.

nie polecam, obecnie w stanie upadłości, nie szanują pracownika, pracujesz 20 lat a zarabiasz jak nowicjusz w sąsiednich zakładach... brak jakichkolwiek dodatków, nadgodzin, pracę w święta no i kijowe zmiany. jeśli chcesz poznać jak wygląda jedna z gorszych prac to zapraszamy, ale jeśli jesteś ambitny to w okolicy znajdziesz pełno lepszej roboty.

Alibaba
@pracownik

Pracowałem tam wiele lat w dziale utrzymania ruchu, 100 % potwierdzam. Jak odchodziłem to zajumał mi sztygar Wicio jeszcze premię na złość.

Agnieszka

@Mietall, byleś pracownikiem firmy AGORA w tychach przez 8 lat, jak wspominasz atmosferę pracy, co z kwestią dodatków socjalnych? Firma posiada bogaty pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna była normą? Próbowałeś rozwiązać w jakiś sposób kwestie odebrania premii? Zapraszam Cię do podzielenia się z nami kolejnym wpisem w tym temacie, proszę także inne osoby związane z firmą AGORA do dodawania nowych opinii!

Mietall

Zmarnowane 8 lat. Jak odchodziłem zajumali mi jeszcze należną premię w ramach podziękowania za lata pracy zmianowej plus święta na okrągło.

Agnieszka

@koniu, Mógłbyś nas poinformować jak obecnie rozwija się firma AGORA w Tychach? A może opiszesz nam informacje dotyczące benefitów i dodatków pracowniczych w tej firmie? Zapraszam Cię do dłuższego opisu na ten temat.

koniu

Pracuje 15 lat i jak wszedzie sa wady i zalety :) Ja jestem zadowolony

bratka

@serios to tutaj możesz na takie zatrudnienie liczyć z tego co mi wiadomo. Widze ze aktualnie poszukują magazyniera / kierowcy do Poznania. ktoś chętny?

Iwona

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Pensje to "kuroniówki" a oczekiwania ho, ho! Od rana do nocy.

Coś potwornego, zmarnowany czas mojej pracy zawodowej. Ochyda! Zdecydowanie nie polecam.

Jaro

Pracowałem tam..., nikomu nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o AGORA - Tychy

• Jak się pracuje w AGORA?

Zobacz opinie na temat firmy AGORA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

AGORA