Opinie o Planet Plus (Prezero Płocka Gospodarka Komunalna Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PreZero Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PreZero Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PreZero Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. w Warszawa

BYLY OBSERWATOR WY Nowy wpis

A w Wy podwyzki. W Jeronimo Pani E załatwiła podwyzki dla pracowników firmy zewnętrznej prowadząca przez jej ...męża....tak Pani E rozlicza się z własnym mężem....więc tu można dopisać parę godzin. To tam. Pre zero zaplaci. A kasa i tak zostaje w rodzinne Pani E. Ale o podwyżkach. Do stawki za godzinę plus 2 zł dla pracujących w Jeronimo i plus 1 zł dla pracowników pracujących na sortowni. Więc podejrzewam, że ta obcięta złotówka tez trafia na konto P Ewy i jej męża. Spóła rodzinna okradające firmę Pre Zero dalej trwa.

BYLY OBSERWATOR WY Nowy wpis

Narzekacie na swoją pracę Pre Zero. To co mają powiedzieć osoby pracujące w zakladzie w bliskiej odleglosci od Wawy- zatrudnieni przez pośrednika. Mamy zimę i zbliżające się swieta. Jakieś premie swiateczne- zero Kierowniczka wszystko zablokowała w porównaniu do jej poprzednika. Wówczas nawet było po 500 zł. Za to dostali możliwość dorabiania w weekendy. Na mrozie. Posiłki regeneracyjne....zapomnijcie. Oszczędności. Za to jest praca w ciemnościach. Najważniejsze jest bezpieczeństwo i Oszczędności. A w życiu...na placu co drugie światło nie świeci. Ślizgo. Do takiego stopnia, że jeden z pracownikow by się połamał. Ciemno i bezpieczeństwo na nieodśnieżonym terenie. Coś tu się nie zgadza. A więc pracownicy bez premii, bez posiłków pracujący po omacku. Ale za to w ramach Oszczędności wykorzystuje się służbowe auto do bólu. Obkleja się wszelkie możliwe miejsca info o bezpieczeństwie. Opłaca się sprzątaczkę...w sensie z budżetu na nią przewidzianego...placi się połowę a resztę do swojej kieszeni. A najlepszym absurdem jest, że Kierowniczka rozlicza się godzinami pracownioow z mężem, który dostarcza pracowników do firmy. To nie jest jakaś sprzeczność. Działanie na szkodę firmy?? Ile godzin by nie było wszytko Pre Zero zaplaci. Wszystko zostanie klepnięte a kasa zostaje w rodzinie. Mogły by się wladze Pre zero temu przyjeżeć. Zasady BHP nie istnieją...jak oni to omijają nie wiem. Przewody energetyczne wiszące nad głowami. Przydałaby się z Inspekcji Pracy na niezapowiedziana wizytę. Generalnie oszczędzamy na ludziach ale zapewniamy sobie bonusy po szefostwo widzi tylko jak Pani kierownik robi Oszczędności...a ukrywa dzięki temu inne wałki które tu wyczynia. Świetny taktyk. Zabłysnąć czymś by przykryć inne tematy. Najciemniej pod latarnia. Najbardziej żenujące jest to, ze ramach oszczednosci Pani szefowa gasi światło pracując w biurze ....praca w ciemnościach ????

Klient

Płacą z opóźnieniem. Trzeba się przypominać. Jak interwencja u prezesa, to ździwiony jak by to było pierwszy raz. Też tak macie?

Ewelina
@Klient

co miesiac te opoznienia sa? po przypomnieniu przelew przychodzi czy jednak znowu sie czeka i trzeba sie ponownie upominac?

Piotr Nowy wpis
@Ewelina

Powodzenia szefie

Krzysztof

Niestety nie polecam. Mam do czynienia z programem cashback od kilku lat, o ile na początku sam rekomendowałem usługi, tak z roku na rok dzieje się coraz gorzej. Dosłownie 50% transakcji w ogóle nie jest rejestrowanych mimo tego, ze ja robię wszystko ze swojej strony by ich system rejestrował transakcje. Oni natomiast wybiórczo rejestrują wybrane serwisy, z których zwroty są najmniejsze po parę groszy. Reklamacje są na nic, odsyłają do FAQ, odraczają zgłoszenia, żadnej dobrej woli współpracy z ich strony nie widać, a sami mają opóźnienia po 30-60 dni za akceptowanie cashbacku. Pisza, że na reakcje jest 14 dnia sami blokują zgłoszenia dopóki nie minie 48h a co w przypadku gdy spędzamy urlop za granicą, wykupujemy z dnia na dzień pobyt poprzez Booking, a potem okazuje się, że nie ma śladu zakupów w ich systemie, bo trzeba zgłosić to między 3 dniem a 14 dniem (w ciągu 12 dni) bo inaczej jesteś skreślony. Przez takie nieuczciwe praktyki, gdzie obiecują cashback a sami się nie wywiązują nie są godni polecenia. Od tego czasu unikam też wszelkich bankomatów tej firmy, bo zwyczajnie są nieuczciwi, nie mam już zaufania, nie tylko ja, ale i wiele osób, którym niegdyś polecałem PlanetPlus. Mało tego, robią akcje za wypełnianie ankiet, jak z Tauronem, że się wypełnia ankietę, gdzie ma wpłynąć parę PLN na konto, a potem nie ma po tym śladu, coś dają, odbierają i wmawiają że robią porządki dlatego transakcje znikają a na cashback nie licz, bo zrobią tak by wyjść na swoje. Jest za to wiele innych naprawdę uczciwych programów cashback, ale tego z P-P nie polecam. Moje sugestie dla Planetplus.pl: Niestety nie polecam. Mam do czynienia z programem cashback od kilku lat, o ile na początku sam rekomendowałem usługi, tak z roku na rok dzieje się coraz gorzej. Dosłownie 50% transakcji w ogóle nie jest rejestrowanych mimo tego, ze ja robię wszystko ze swojej strony by ich system rejestrował transakcje. Oni natomiast wybiórczo rejestrują wybrane serwisy, z których zwroty są najmniejsze po parę groszy. Reklamacje są na nic, odsyłają do FAQ, odraczają zgłoszenia, żadnej dobrej woli współpracy z ich strony nie widać, a sami mają opóźnienia po 30-60 dni za akceptowanie cashbacku. Pisza, że na reakcje jest 14 dnia sami blokują zgłoszenia dopóki nie minie 48h a co w przypadku gdy spędzamy urlop za granicą, wykupujemy z dnia na dzień pobyt poprzez Booking, a potem okazuje się, że nie ma śladu zakupów w ich systemie, bo trzeba zgłosić to między 3 dniem a 14 dniem (w ciągu 12 dni) bo inaczej jesteś skreślony. Przez takie nieuczciwe praktyki, gdzie obiecują cashback a sami się nie wywiązują nie są godni polecenia. Od tego czasu unikam też wszelkich bankomatów tej firmy, bo zwyczajnie są nieuczciwi, nie mam już zaufania, nie tylko ja, ale i wiele osób, którym niegdyś polecałem PlanetPlus. Mało tego, robią akcje za wypełnianie ankiet, jak z Tauronem, że się wypełnia ankietę, gdzie ma wpłynąć parę PLN na konto, a potem nie ma po tym śladu, coś dają, odbierają i wmawiają że robią porządki dlatego transakcje znikają a na cashback nie licz, bo zrobią tak by wyjść na swoje. Jest za to wiele innych naprawdę uczciwych programów cashback, ale tego z P-P nie polecam.

Beata Nowy wpis
@Krzysztof

Potwierdzam. Rok 2022 i nadal opinia adekwatna do tego co dzieje się w PlanetPlus. Nie polecam !

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie PreZero Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Wiecie czy Planet Plus S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Janek

Tak udostępnia ;-)

Andzia

@Były pracownik z czego wynika ta atmosfera? O co chodzi ?

Atmosfera w biurze jest porównywalna do wariatkowa. Jeżeli nie chcesz wylądować w psychiatryku to lepiej nie bierz planet plus pod uwagę.

Poli

Ale przecież to jest forum pracownicze ,więc nie rozumiem, jaki związek z pracą mają jakieś transakcje?

@Poli

Ktoś te transakcje obsługuje i ludzi zatrudnia. Rusz głową ....

Darek

Nie polecam, dla nich prawo działa wstecz wedle swego widzimisię.

Antek

Czy firma nie potrzebuje moze informatyków? Może jest ktoś kto pracował na tym stanowisku i może co nieco powiedzieć jak to wygląda? Pozdrawiam

Samarytanin

Niestety ta firma łamie polskie jak i europejskie prawo, zmieniają regulamin kiedy chcą i wypierają się wszystkiego, do tego to niezły wałek finansowy

Valeriia

poszukiwanie pracy Moje sugestie dla Planetplus.pl: poszukiwanie pracy Lubię atmosferę w Planetplus.pl za: poszukiwanie pracy

Natalia
@Valeriia

Oferty pracy w Planetplus znajdziesz pod tym linkiem: https://planetplus.com/kariera Może do tej pory złożyłaś już jednak swoją aplikację? Jeśli obecnie pracujesz w firmie, daj znać, jak Ci się podoba i jakie są warunki pracy. Czy pracodawca oferuje szkolenie wdrażające w obowiązki?

Martyna

Ciekawy pomysł, super rozwiązanie, ekstra obsługa!

Kinga

Wyluzowana atmosfera - wręcz rodzinna. Bardzo ciepło wspominam.

Zostaw merytoryczną opinię o PreZero Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PreZero Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PreZero Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PreZero Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.?

PreZero Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Nowy Świat 51 lok. 8
    00-042 Warszawa

PreZero Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.