Wisdio S.A:

Opinie o Wisdio S.A:

koralik

Firma niewypłacalna, zalega wszystkim klientom z płatnościami na b.duże kwoty. Klienci są oszukiwani na każdym kroku. Nie mówiąc o pracownikach, którzy nie dostają swoich pensji a odzyskanie ich to ciągła walka przez dobrych kilka miesięcy o ile w ogóle te pieniądze odzyskają, bo prezes wyprowadził wszystko z firmy...

bp

Firma krzak, nie płaci klientom, nie płaci pracownikom, raporty naciągane, klienci oszukiwani na każdym kroku. Potrafią mydlić ludziom oczy. Możliwość odzyskania własnych pieniędzy graniczy z cudem. Odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą.

były pracownik

Pensje wypłaca, ale zaniżone i po 6 miesiącach (sic!), jak w starej kopalni na skraju bankructwa. Lipa straszna, szczerze odradzam każdemu, lepiej już w biedronce na kasie usiąść.

pepco

nie polecam tej firmy, oszukuje klientów, nie wypłaca pensji pracownikom, problem z kontaktem, raporty są naciągane ....

odradzam

Duży problem z płatnościami pensji, nawet po kilku miesiącach. Firma nie realizuje zobowiązań wobec klientów i pracowników.

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Wisdio S.A: to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o Wisdio S.A: - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wisdio S.A: