Opinie o Thulium Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Thulium Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Thulium Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thulium Sp. z o.o. w Kraków

Opinia o Thulium Nowy wpis

Z przykrością muszę wyrazić swoją opinię na temat pracy w Thulium - w dziale obsługi klienta. Ostatnie zmiany w polityce firmy znacząco wpłynęły na pogorszenie warunków pracy. Pracownicy działu obsługi są przeciążeni pracą, a firma nie jest skłonna do zwiększenia zatrudnienia w dziale obsługi klietna, przez co obecni pracownicy są zmuszeni do pracy ponad swoje siły, co nie jest ani doceniane, ani nawet zauważane. Zmiana podejścia firmy do działu obsługi klienta jest zauważalna i negatywnie wpływa na jakość pracy i środowisko w zespole. Szczerze odradzam podjęcie pracy w Thulium, szczególnie w dziale obsługi klienta. Informacje, które mogły krążyć o pozytywnym środowisku pracy, niestety są już nieaktualne.

Mirek Nowy wpis

Odradzam korzystanie z firmy Telecube. Klient nie czuje się tam komfortowo, nie jest traktowany po partnersku. Korzystałem z ich usług od wielu lat i wielokrotnie byłem bardzo zawiedziony w jaki sposób zostałem potraktowany. Tym razem rozstanę się z nimi na dobre. W skrócie moje niektóre problemy: zmiana parametrów usługi skutkująca nie działającym oprogramowaniem, brak realizacji połączeń z niektórymi numerami, długie oczekiwanie na usunięcie awarii, wyłączenie świadczenia usługi (brak mojej terminowej wpłaty) a po dokonaniu płatności i przesłaniu potwierdzenia dalsza odmowa włączenia usługi w oczekiwaniu na fizyczne pojawienie się wpłaty na ich rachunku, odmowa obniżenia rachunku za okres nieświadczenia usługi, dodatkowe obciążenia finansowe za przesłanie emaila z przypomnieniem braku wpłaty. Jest to zdecydowanie firma, którą należy omijać szerokim łukiem.

Kandydat Nowy wpis

@Pracodawca po jakim okresie czasu można się spodziewać kontaktu po złożeniu CV?

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Thulium Sp. z o.o. na stanowisko brak?

Administrator Linux

Rozmowa telefoniczna z zaskoczenia między 18 a 20 na prywatną komórkę.

Jaka jest różnica między protokołem TCP a UDP? Jak sprawdzić adres IP hosta? Jak sprawdzić, w jakim katalogu się znajduję? Jak sprawdzić adres bramy domyślnej? Jak sprawdzić aktualnie działające procesy? Jak sprawdzić wersję jądra? Jak wyświetlić ostatnie 10 linijek z pliku? Jak sprawdzić, ile serwer ma procesorów? W jaki sposób jest zestawiana sesja TCP (port źródłowy i docelowy) dla serwera WWW? Dlaczego przy HTTPS jest problem z Virtual Hosts? Jak działają VLAN, która to warstwa sieci? Jak działa negocjacja DHCP? Z czym kojarzy ci się liczba 1024? Wymień serwery usług: WWW, otoczenia sieciowego, DNS, FTP, poczty. Wymień narzędzia do podsłuchiwania ruchu sieciowego. Jak odfiltrować własny ruch przez ssh w tcpdump? Co to jest NAT? Ile i jakie łańcuchy ma tablica NAT w Linuxie? Która tablica jest domyślna? Jak działa Traffic Control? Jakie znasz mechanizmy wirtualizacji? Którego mechanizmu wirtualizacji użyjesz na serwerze dla usług użytkowników? Co to jest VoIP, SIP, jakim protokołem przesyłany jest głos? Co to jest PBX, Asterisk? Co to jest jitter? Jakie są rodzaje macierzy dyskowych? Wymień wady i zalety RAID. Dlaczego PostgreSQL jest lepszy niż MySQL? Przestał działać serwer WWW. Udaje ci się na niego zalogować. Co i w jakiej kolejności sprawdzasz? Jak skonfigurować basic auth? Co robi mod_rewrite w Apache? Co robi SELECT, UPDATE, JOIN w SQL? Pytania o diagnostykę, planer zapytań w SQL. Jak stuningować PostgreSQL? Jak ustawić NAT i firewall w iptables? Pytania o DNS, Bind9, DNSSEC. Pytania o Postfix i Dovecot, IMAP, SMTP, SMTP relay, SPF, DMARC. Pytania o IPsec, OpenVPN, WireGuard. Pytania o ISDN, IAX. Pytania o Corosync, HAProxy, PHP basics, Docker, Kubernetes, Salt.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Pracownik DOK

Pracuję w Thulium w Dziale Obsługi Klienta od 2 lat. Jestem zadowolony z warunków pracy (umowa, warunki finansowa), jak też z atmosfery, która panuje w firmie. W Dziale Obsługi Klienta ludzie są pomocni, wspierający — zarówno Agenci, jak też liderzy. Firma szanuje i wspiera pracowników w zachowaniu work-life balance, czego dowodem jest brak nadgodzin i regularne meetingi integracyjne. Firma docenia zaangażowanie pracownika- realne podwyżki wynagrodzeń. Najbardziej cenię mój Dział Obsługi Klienta za to, że pracują tam świetni, wyluzowani ludzie, zawsze gotowi pomóc, wesprzeć, co przy pracy zespołowej jest bardzo ważne. Jeśli chodzi o pracę z innymi działami w firmie- również mogę polecić. :)

Dominika

Pisaliście niżej że obecnie można wybrać czy chce się pracować z domu czy z biura, a co ze sprzętem? Czy narzędzia do pracy zdalnej firma daje i czy są jakoś ubezpieczone na wypadek kradzieży, zniszczenia?

@Dominika

Hey, każdy z nas ma swój sprzęt no i zabiera do domu co potrzebne do codziennej pracy :)

Dorota
@Obecny pracownik

A jak z odpowiedzialnością za niego? Co jeśli niestety komuś w domu niefortunnie się coś mocno uszkodzi? :(

Karol

Jest tam dobry dojazd do firmy?

@Karol

Jeśli wybierasz się do pracy samochodem, to zapomnij o bezpiecznym i legalnym parkowaniu w pobliżu. Jeśli znajdziesz wolne miejsce, nigdy nie wiadomo, czy nie należało do nowohuckiego jegomościa, który postanowi odpowiednio ci podziękować za jego przypilnowanie. Firma mieści się w budynku przychodni, więc nie posiada własnego parkingu. Najlepiej dostać się do niej autobusem lub tramwajem, choć większość pracowników i właściciele tak naprawdę mieszkają w sąsiedztwie firmy, więc ich te problemy nie dotyczą.

@Adam

Można mieć abonament w pobliskiej szkole i za 40 zł miesięcznie za szlabanem przed kamerkami parkować. Warto i nigdy nie ma problemu z wolnym miejscem.

Ewelina

Fajnie, że firma się stara, nie wszędzie można spotkać owocowe czwartki, burgerowe piątki oraz chillout room. Sądząc po wpisach, atmosfera nie była najlepsza, ale zapewniacie, że zaszły zmiany i sytuacja uległa poprawie. Możecie napisać więcej o jakie zmiany chodzi? Firma zatrudniła osobę odpowiedzialną za komunikację wewnętrzną? A może zarząd skupił się na integracji między działami?

@Ewelina

Zmiany - odpowiednie osoby przejęły dział obsługi i wprowadziły nowy zasady komunikacji międzydziałowej - ale nie trwało to z dnia na dzień. Trochę to wymagało zaangażowania wszystkich, udało się.

Cyp

Jestem pracownikiem Thulium i jak czytam powyższe opinie to tak myślę że wynikają one trochę z własnych niewypowiedzianych żali i wyobrażeń o nie wiadomo jakiej pracy. Pracowałam w korporacji i teraz jestem tu i na prawde nie ma na co narzekać. Nie mamy jakiś wymyślonych wskaźników do których nie sposób dojść jak to bywa w korpolandzie. Atmosfera myślę że jest bardzo ok, ludzie sobie pomagają, nie ma konfliktów itp. Z tego co wiem, jeszcze pół roku temu było ciezko i można było zawiesić sikierę w powietrzu, ale przyszła zmiana (i tym razem to była serio dobra zmiana) i wiele się zmieniło, zwłaszcza pod kątem nastroju. Nie ma też problemów jeśli ktoś potrzebuje wyjść wcześniej / mieć urlop - w przeciwieństwie do korporacji gdzie w styczniu musisz zaplanować urlop na cały rok... Obecnie można wybrać czy chce się pracować z domu czy z biura - jak komu wygodnie, nikt nikomu nic nie narzuca a daje wybór. Ja ze swojej strony polecam a jeśli komuś przeszkadzało że no niestety trzeba było od czasu do czasu pracować, no cóż, może znajdzie taką pracę gdzie nie trzeba a pieniażki same wpłyną na konto :) Jest zgrana ekipa i można to bardzo odczuć i zobaczyć. Gadamy nie tylko w pracy ale też po pracy i czuć taką więź w przeciwieństwie do poprzedniej firmy gdzie pracowałam - godzina 17:00 i wszelkie znajomości się kończyły. Żeby nie było słodko, bywa też ciężko, klienci są różni i bywają też roszczeniowi, są dni kiedy kilku się takich trafi i dzień spaprany, ale to nie wina firmy i atmosfery czy też "burgerowych wtorków" a pracy z klientem.

Koziołek Matołek

Firma w ogłoszeniu chwali się, że nie jest i nie chce być korporacją. Wśród pracowników krąży raczej opinia o 15-letnim startupie. Przecież "owocowe czwartki" to nie to samo co burger day raz w miesiącu, przez długi czas organizowany w pierwszy piątek miesiąca - specjalnie dla tych, którzy nie jedzą w ten dzień mięsa. Nie pamiętam, kiedy ktoś grał w super rzutki, natomiast PlayStation było niepodłączone przez pół roku, bo chillout room systematycznie zmieniał miejsce, ustępując kolejnym genialnym pomysłom na rewolucje w firmie. Nigdy nie wiesz, którą książkę o zarządzaniu prezes akurat przeczytał i jakie ma świeże spojrzenie na twoją pracę. Nieważne, na co się umawiałeś i jakie masz stanowisko czy zakres obowiązków. To przecież nie korporacja! Na osłodę jest jeszcze zimna i ciepła kranówka prosto z automatu oraz lekcje angielskiego, absolutnie nie związane z wykonywaną pracą i używanym słownictwem. A jakby tego było mało, możesz wykupić za własne pieniądze opiekę medyczną. Tylko nie choruj, bo szkoda życia na siedzenie w domu! Lepiej pograć w piłkarzyki z adminami.

@Koziołek Matołek

Czy poza takimi dodatkami dla pracowników, jak wspomniany przez Ciebie "burger day" czy możliwość gry na konsoli firma ta do pensji dostawowej oferuje zatrudnionemu pracownikowi jeszcze jakieś ciekawe dodatki? Pracownik może liczyć na motywujące premie, czy może nic takiego nie jest oferowane? Zachęcam Cię do tego, abyś pod tym właśnie kątem rozwinął swoją wypowiedź.

Szukam nowej pracy

Niestety nie mam dobrej opinii o tej firmie. Masz odmienne zdanie - jesteś zły. Jesteś asertywny - jesteś leser. W ogłoszeniu piszą o "normalnych przełożonych", a tylko obsługa klienta ma normalnych. Od współpracowników dużo się nasłuchałem o Zarządzie, a później przekonałem się na własnej skórze. Szkoda, że nie szanują ludzi, którzy lubią to co robią. Ciągle eksperymenty powodują, że mało bezpiecznie człowiek się czuje w takiej firmie. Socjal żaden - prywatna opieka medyczna za którą płacisz w 90%.

towcalenieja

Obietnica pracy w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość awansu, możliwość rozwoju; a praca w miejscu, gdzie jeden zespół zdaje się być hermetyczny i nietykalny, a pozostali kopią dołki pod innymi, co spina szef wszystkich szefów ze skłonnościami psychopatycznymi... Co może się nie podobać?

liusz

W mojej opinii w firmie panuje podział na starych i nowych pracowników. Starzy to tacy, którzy pracują tu od wielu lat (lub nawet od początku) i mają wypracowaną dobrą pozycję. Nowi są często niedoceniani przez firmę, zatrudniani na gorszych warunkach, stąd rotacja jest spora. Tak jakby nikomu nie zależało, żeby zostali w organizacji i identyfikowali się z produktem, który sprzedają. Gdybym mógł ponownie zadecydować o swoim losie, nie zdecydowałbym się na pracę tutaj.

Zostaw merytoryczną opinię o Thulium Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Thulium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thulium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thulium Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thulium Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Thulium Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Thulium Sp. z o.o.
  • Os. Złotej Jesieni 7