CSN-STANEL Automatyka Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o CSN-STANEL Automatyka Sp. z o.o.

marek

spotkałem ofertę pracy w firmie CSN-STANEL i zastanawiam się nad zatrudnieniem tam, słyszałem wiele dobrych opinii o tej firmie @gog czy, rzeczywiście tak marnie tam płacą i nie warto się nimi interesować?

gog

Firma faktycznie bardzo przyjemna pracownikowi. Ciekawe oraz rozwojowe projekty. W stosunku do wykonywanych prac pieniądze nie są adekwatne.

kam

Bardzo dobra firma, przede wszystkim życzliwość kierownictwa oraz dobre pensje, zarobki naprawdę niezłe jak a warunki polskie, praca ambitna i wymagająca ale za to nie musisz żyć od wypłaty do wypłaty mieszkanie i auto przed 30 pewne

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Zostaw opinię o CSN-STANEL Automatyka Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CSN-STANEL Automatyka Sp. z o.o.