Opinie o Multiwash Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multiwash Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Multiwash Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiwash Sp. z o.o. w Warszawa

Ocenicie te cale targi, które widnieją w ofercie dla Sales & Business Development Managera? W dosłownie każdych trzeba brać bezwarunkowy udział? U mnie w firmie wypadało to w weekendy, więc zastanawiam się jak tutaj się to reguluje?

Obawiam się, że co do umów, to prawda. Teraz szukają Specjalisty Back Office ds. Aktualizacji Danych Klienta i opcje to umowa o dzieło lub b2B :3 Ale to jeden z aspektów, inny to zarobki. W widełkach 4,5 - 6 tys. brutto jakiej realnie kwoty radzicie się spodziewać?

A Nowy wpis

Daj sobie spokój z pracą u nich. Chyba, że chcesz się dać wykorzystać przez osobę która zleca tobie pracę, której jest sporo u nich a później przypisze sobie to do swoich zasług - w rzeczywistości jest tak że sama nie ma o niczym pojęcia i gdyby nie reszta pracowników to by już dawno wpadła na mine. Atmosfera w danym dniu też zależy od tego w jakim humorze przyjdzie do pracy. Tam szefostwo nawet nie wie kto i czym się zajmuje. Myślą że za wszystkim stoi jedna osoba. Atmosfera niby miła, a tak naprawdę wyśmiewają ludzi, każdy gada na każdego, komentują że ktoś dostał tak czy inną wypłate, nawet pupile gadają na szefów i ich wyśmiewają. O podpisanie umowy o dzieło musisz się upominać a i tak zapominają. Nie polecam tego cyrku

Krzysztof

Praca w MultiWash to sama przyjemność.. Jeśli ktoś rzeczywiście chce pracować w przyjaznym, kreatywnym i młodym środowisku to forma zatrudnienia nie powinna być problemem. Można liczyć tu na 100% uczciwość, pełne wsparcie, luźną atmosferę i udział w ciekawych projektach. A jeśli ktoś szuka jedynie umowy o prace, to niech spróbuje w Poczcie Polskiej, Biedronce lub w banku. Pamiętajcie nie można mieć wszystkiego, a idealny pracodawca nie istniej. Warto określić co dla Was jest priorytetem i tego się trzymać.

Barbara
@Krzysztof

No a w sumie o czemu nie można tej umowy? Jak pracodawca to w takim razie argumentuje? Co z osobą o dłuższym stażu?

Zofia
@Barbara

Odpowiedź Krzysztofa to stanowisko firmy względem umowy o pracy. U nich tego nie dostaniesz. Po co umowa o pracę, skoro można pracować na umowie o dzieło w młodym i dynamicznym zespole?

Barbara
@Zofia

No oczywiście, że można... No ale chyba nie trzeba? No ale dobra jak z bezpieczeństwem w praktyce jeśli o te umowy o dzieło chodzi? Mogą tak z dnia na dzień podziękować za współpracę czy raczej tego nie praktykują?

Cinek
@Zofia

Pani Zofio, po co umowa o prace ? Może dlatego, że w przypadku umowy o pracę zatrudniona osoba ma na pewno większe poczucie stabilności, może dlatego, że dzięki umowie na etat zyskuje się liczne przywileje. Dzięki umowie o pracę nie otrzymasz wypowiedzenia w czasie ciąży lub w okresie przedemerytalnym. Nie zostaniesz zwolniony także wtedy, gdy przebywasz na zwolnieniu lekarskim lub urlopie wypoczynkowym, macierzyńskim itd. Zleceniobiorcy czy wykonawcy dzieła nie korzystają z ochrony przed zwolnieniem. Jako pracownik etatowy obowiązkowo podlegasz wszystkim ubezpieczeniom społecznym, również ubezpieczeniu chorobowemu. W związku z tym masz prawo do wynagrodzenia lub zasiłku także wtedy, gdy nie wykonujesz obowiązków, np. podczas pobytu w szpitalu. Dodatkowo odpowiedzialność materialna osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych jest nieograniczona. Za to odszkodowanie wypłacone przez pracownika etatowego nie powinno być wyższe niż trzymiesięczna pensja przysługująca w dniu wyrządzenia szkody. Tak wynika z art. 119 kodeksu pracy. Dodatkowo, jeśli wykonujesz obowiązki na podstawie umowy o pracę, nie możesz zostać zwolniony z dnia na dzień. Masz prawo do wynagrodzenia w okresie wypowiedzenia. Możesz także skorzystać z dni wolnych na znalezienie pracy. Zespół, może i jest młody, może i jest dynamiczny ale zdecydowanie nie jest błyskotliwy i nie jest rzeczowy bo kto inny pozwoliłby sobie na warszawskim rynku pracy świadczyć stosunek pracy w oparciu o umowę o dzieło, szczególnie brak takich benefitów jak płatny urlop dla mnie osobiście jest całkowicie niezrozumiały, jak można się na to godzić ?

Barbara Nowy wpis
@Zofia

Pracodawca stosuje tego typu rozwiązanie wyłączanie w oparciu o korzyści swojej firmy, a w zasadzie o własne korzyści. Chodzi tu mianowicie o fakt, że zleceniobiorców posiada w praktyce prawa zleceniobiorców i obowiązki pracowników rozumianych na gruncie Kodeksu pracy. Taka sytuacja nie jest już dopuszczalna w świetle polskiego prawa a to może wiązać się z dotkliwymi konsekwencjami w przypadku kontroli ZUS. Pamiętajmy, że pracodawcy są okresowo kontrolowani przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, a to z kolei może negatywnie odbić się na właścicielu firmy, jeśli tylko nadużywał on konstrukcji umowy zlecenia w stosunku do swoich pracowników. Jeżeli zatem ZUS dopatrzy się uchybień w tej materii, wyda decyzję, żeby zakwalifikować stosunek pomiędzy stronami rzekomej umowy zlecenia jako stosunek pracowniczy, tym samym pracodawca będzie zobowiązany do zapłacenia wszelkich zaległych składek z tytułu świadczenia pracy, a które są obowiązkowe dla tego typu stosunków. Jednocześnie powinniśmy pamiętać, że karą za takie postępowanie jest grzywna w wysokości od 1 tys. nawet do 30 tys. zł. Nieuczciwość może zatem okazać się kosztowna.

Praca w handlowym

Uważajcie na ogłoszenie do pracy w handlowym jako sales manager. W ogłoszeniu jest napisane, że zatrudnienie na umowie o prace a w rzeczywistości masz propozycje umowy o dzieło lub faktury. Typowy startupik z nisko budżetowym biurem.

Urszula
@Praca w handlowym

nie wiesz jak z innymi rekrutacjami? w innych przypadkach też tak robią czy jednak można liczyć na jakimś stanowisku na umowę o prace?

Wanda

A byłeś na tej rozmowie? Jak to wygląda? Duże mają wymagania za taką umowę jak piszecie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Multiwash Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku New Business Development Manager wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Leszno
Obsługa klienta

Byłam na rozmowie o pracę do obsługi klienta, co do rozmowy nie mam zastrzeżeń, ale z oferty nie skorzystałam. Zatrudnienie na śmiecówce, biuro z czasów gierka, laptopy z odzysku, to nie dla mnie.

Warszawa to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Manager? Co powiecie o pracy w firmie Multiwash Sp. z o.o.?

Pytanie do pracowników

Halo, czy możecie podzielić się doświadczeniami z pracy w Multiwaszu, jak atmosfera, jak współpracownicy, jak biuro, jak zarząd ?

Zostaw merytoryczną opinię o Multiwash Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Multiwash Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multiwash Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Multiwash Sp. z o.o.
  • Miła 2