Atrium 21 Sp. z o.o.

Opinie o Atrium 21 Sp. z o.o.

Marta

Ktoś z Was obecnie pracuje w Atrium 21? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Czy w ciągu ostatniego roku zaszły jakieś zmiany w firmie? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które poszukują nowego miejsca zatrudnienia. Co możecie im doradzić?

nmmn

@awer zazne od konca twej wypowiuedzi azbest jest niestety bardzo niezdrowy i to aktualnie uznawane jest za materiał rakotwórczy...Szkoda że tak kiedpsko tam, bo wyglada na porządną firmę. Nie poodba mi sie ze są umowy zlecenia, albo samozatrudnienie...

awer

Pracowałam tam dwa lata temu i niestety nie wspominam dobrze, ekipa była ok ale pracuje się średnio po 10 godzin jak nie dłużej. Cały czas trzeba być pod telefonem czy to weekend czy druga w nocy, a służbowy (i to daleko mu od smartphona)otrzymujesz dopiero po roku. Na początku jest umowa zlecenie potem (jeśli nic się nie zmieniło od tamtej pory) oferują jedynie samozatrudnienie. Siedziba jak na tą ilość osób jest mała i zaniedbana, każdy siedzi na sobie, a budynek wybudowany jest z starego azbestu..

Aktualne oferty pracy w Atrium 21 znaleźć można tu: http://www.parama.pl/kariera/

Zostaw opinię o Atrium 21 Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atrium 21 Sp. z o.o.