Opinie o Dom-Best Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dom-Best Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dom-Best Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom-Best Sp. z o.o. w Lublin

Michał
Były pracownik

Prawdę mówiąc Dombest(poprzednio TuMieszkamy) nie zajmuje się zarządzaniem wspólnotami tylko sprzedaje usługi księgowości oraz portal pro.Ci pracownicy którzy nie przeszli na własną działalność dostali wypowiedzenie.Nabory jeśli są to do księgowości zdalnej. Wspólnoty albo same poodchodziły albo zostały oddane innym żar,ądcom bądź PRZYPADKOWYM osobom z ogłoszeń, które chciały pobawić się w zarządcę. PRZYKRY KONIEC TU MIESZKAMY JAKO ZARZĄDCY.

anonim
Inne
@kali

Z tym trafianiem na osobę do przeszkolenia to nie ma się kompletnie żadnego wpływu? Od perspektywy firmy jak są one wybierane? Ochotnicy się zgłaszają czy po wynikach jakoś ich biorą? wypowiedzenie jaki okres czasu przybiera i po nim jak zazwyczaj walcza o pracownika? O ile podwyżka może nastąpić?

Aldona Nowy wpis
Inne

Jeśli nie zapominają tu faktycznie o podwyżkach to zastanawiam się jak praca handlowca teraz może wyglądać? rok temu gdy kogoś szukali to wskazywali na to, że można być na umowie o pracę oraz na B2B. czy finalne warunki finansowe jakkolwiek różnią się od formy umowy? ktoś polecał ze względu na podwyżki kiedyś więc zastanawiam się ile może wynieść w praktyce podstawa

opinia Nowy wpis
Inne

Rozmowa przeprowadzana jest na żywo w biurze. Szybko dają odpowiedz czy zatrudniają czy nie. Praca jest spokojna, brak presji czasu. Jest dużo doświadczonych osób, które służą pomocą. Zero stresu. Do tego pracodawca organizuje szkolenia. Widać że inwestuje w pracowników. Nie zapominają również o podwyżkach. POLECAM

Michał
Były pracownik

Prawdę mówiąc Dombest(poprzednio TuMieszkamy) nie zajmuje się zarządzaniem wspólnotami tylko sprzedaje usługi księgowości oraz portal pro.Ci pracownicy którzy nie przeszli na własną działalność dostali wypowiedzenie.Nabory jeśli są to do księgowości zdalnej. Wspólnoty albo same poodchodziły albo zostały oddane innym żar,ądcom bądź PRZYPADKOWYM osobom z ogłoszeń, które chciały pobawić się w zarządcę. PRZYKRY KONIEC TU MIESZKAMY JAKO ZARZĄDCY.

Gaba
Inne
@Michał

O co chodzi z tym sprzedawaniem usług księgowości, bo chyba nie zrozumiałam? A właśnie zauważyłam, że szukali księgowych, a jestem zainteresowana.

kali
Były pracownik
@Gaba

Jako były pracownik księgowości, jeszcze kiedyś tumieszkamy, nie polecam. Zarobki raczej kiepskie, duży stres, a umiejętności menadżerskie pozostawiają wiele do życzenia.

anonim
Inne
@kali

Jeśli już o księgowości mowa to właśnie wisi do niej ogłoszenie. Przy tej opinii zastanawia mnie wiec kwestia wspomnianego dużego stresu oraz tych umiejętności menadżerskich, jesteś w stanie je rozwinąć? Z jakiego okresu w czasie pracy stawiana jest ta opinia?

kali Nowy wpis
Były pracownik
@anonim

Okres czasu - ponad 2 lata, mało szkoleń - jezeli na początku nie trafisz na osobę (czytaj innego pracownika) która dobrze Cię przeszkoli to nie wróżę sukcesu. Kompetencje menadżerskie - pozorne podejscie "pro pracownik", system motywacyjny praktycznie nie istnieje - są jakieś marne premie. A kasa to nie wszystko - czasami słowa mogą bardziej zmotywować niż pieniądze. Przez ponad dwa lata pracy nie bylo czegos takiego jak ocena roczna, dopiero pozłożeniu wypowiedzenia można się dowiedzieć, że jednak było się dobrym pracownikiem.

anonim Nowy wpis
Inne
@kali

Z tym trafianiem na osobę do przeszkolenia to nie ma się kompletnie żadnego wpływu? Od perspektywy firmy jak są one wybierane? Ochotnicy się zgłaszają czy po wynikach jakoś ich biorą? wypowiedzenie jaki okres czasu przybiera i po nim jak zazwyczaj walcza o pracownika? O ile podwyżka może nastąpić?

Administrator

Dom Best Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Lublin. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

ONA
Były pracownik
@Administrator

Dom-best czyli dawniej tumieszkamy - tam będzie zdecydowanie więcej opinii. Pracy nie polecam. Jeżeli praca w księgowości to zarobki raczej marne.

Honorka
Inne
@ONA

Ale co to znaczy, każdy rozumie tak co innego. Ja się zetknęłam z firmami, które chcą płacić księgowym minimalną krajową. O takie zarobki Ci chodzi? Tutaj, to widzę, że pięć lat temu administrator nieruchomości zarabiał 3 tys. zł brutto, więc domyślam się, że pensja przekracza dziś 3,6 tys. na pewno. Proponuję, żebyś dookreśliła, bo tak to jest materiał do zgadywanek, nic ponadto.

Karol
Były pracownik
@ONA

Bzdura. Najpierw był Dom Best, potem był w składzie korporacji Tu mieszkamy.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Księgowa/ Księgowy oferowane przez firmę Dom Best Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kasjer-sprzedawca
Warszawa
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
Wyślij CV
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy Dom Best Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pytanie
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Dom Best Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Odpowiedź.
Inne
@Pytanie

Przecież firma nie istnieje.

Marcel
Inne

To forum dla pracowników więc klienci niewłaściwie kierują swoje uwagi.

wanda
@Marcel

A gdzie klienci maja kierowac uwagi, jezeli nikt nie odpowiada na ich korespondencje ? Infolinia mowi, ze sprawy sa w toku i nie potrafi odpowiedziec na proste pytanie np gdzie podzialy sie pieniadze przelane na ich konto? Wysylam dowody zaplaty i dalej wisze w strefie klienta na czerwono. Rece opadaja. Nie chce jeszcze nazywac tego po imieniu, ale miesiac mija , a ja pozostaje z minusowym saldem

Kinia
@wanda

Mam ten sam problem od marca nie mogę odzyskać pieniędzy...na infolinię nic nie wiedzą i nie mają nr do księgowych....odradzam ...

Danny
Inne
@wanda

Witam, mam ten sam problem i z chęcią założę im sprawę w sądzie, bo dochodzenie u nich regulacji płatności to jest jakiś kosmos. Czekam, aż jakiś ich as przekaże sprawę do firmy windykacyjnej i komornik wejdzie na konto, bo zaksięgowanie pieniędzy ich przerasta a dowody wpłaty dla nich nie istnieją. Jedna wielka masakra.

Robert
Inne

To jest forum dla pracowników więc jeśli ktoś ma sprawę do firmy to nie rozumiem dlaczego zostawia informacje na tym forum?

lol

Dom Best to patologia . W czasie pandemii od tygodnia(hic! )nie usuwa awarii instalacji wodnej zalewającej sąsiada piętro niżej. ZBiLK jest bezradny bo lokal i piony nie jego a tylko zamknął pion pozbawiając wody mieszkańców. Telefony przedstawiciel Dom Bestu nie odbiera a jak już to właśnie wysyłam hydraulika. Zagrożenie rozwojem epidemii z braku wody użytkowej duże, tym bardziej że cierpią osoby w mocno zaawansowanym wieku zmuszane do zakupów wody butelkowanej. Słowem patologia bez odrobiny empatii.

Czarek
Inne

Słyszałem, że firma ma świetną opinię jako pracodawca

R
@Czarek

To bardzo źle słyszałeś. To jest kompletna pomyłka, radzę trzymać się z daleka

Adam
Inne
@R

Co takiego sprawiło, że masz taką opinie o tym pracodawcy? Nie jesteś zadowolony z wynagrodzenia? a może są tego inne przyczyny? Rozwiń proszę swoją wypowiedź.

Ryszard

Omijać z daleka wiem coś o tym byliśmy administrowani przez to coś zero odzewu na pisma (usunięte przez administratora) nie potrafią faktury za remont którego nie było. Brak sprawozdania finansowego za 2018 r.

jankop
@Ryszard

To jest podstawa na rozwiazanie umowy z terminem natychmiastowym

jankop

Wyjątkowa nieudolność w zarządzaniu nieruchomościami. Utrudniony kontakt z administratorką. Nie odpowiadają na maile, każdą sprawę realizują miesiącami, po ponownych telefonach, twierdzą że nic nie wiedzą na zgłaszany wielokrotnie temat. Rozwiązujemy rozmowę z tym zarządcą. Przeszkadzają w remontach poprzez szkalujące opinie o Wspólnocie. Wszystkie remonty sami prowadzimy od początku do końca.

Ryszard

Bardzo źle oceniam współpracę z firmą,niemożliwy kontakt telefoniczny, milowy nawet na list polecony nie raczyli opowiedzieć niepotrafili wytłumaczyć do dnia dzisiejszego nieprawidłowości w wydatkach na remonty bieżące. Serdecznie radzę omijać wielkim łukiem to coś

Jacek

Ze względu na stan zdrowia Matki, jestem od ponad trzech miesięcy każdego dnia obecny w jej miejscu zamieszkania - posesja jest administrowana przez Dom Best. PORAŻKA!!! Chcąc zaoszczędzić na zdrowiu ( nerwy ) i kosztach połączeń telefonicznych, wszelkie sprawy związane z posesją najlepiej załatwiać OSOBIŚCIE, biorąc od pracownika poświadczenie złożenia dokumentów, czy wszelkich wyjaśnień pracownika administracji. Panie tam pracujące - przyznaję - są bardzo uprzejme, wyjaśniają jak mogą, lecz mogą niewiele. Panuje też brzydki zwyczaj, że odbierając telefon nie przedstawiają się, w biurze też nie wiadomo z kim się rozmawia ( wstyd przed własnym nazwiskiem? ). Zgłaszając awarie, nie jest możliwe uzyskanie informacji o terminie wykonania. Okazuje się, że to wykonawca ma wolną rękę, a nie Dom Best - który jest płatnikiem dla takiego "wykonawcy". Wiem, faktem jest, że największą winę ponoszą lokatorzy którzy takiego zarządcę sobie wybrali. Ludzie ogarnijcie się - przecież to Wy dajecie na chleb pracownikom Dom Bestu - żądajcie od nich a nie zgadzacie się na to, żeby to Oni dyktowali warunki.

Marta
Inne

Nie widziałam na stronie internetowej firmy Dom Best żadnej zakładki, w której można by było szukać informacji o nowych ofertach pracy w tym miejscu. Może Wy macie jakieś informacje, w jaki sposób można aplikować do pracy w tym miejscu? Czy zatrudniane są tylko osoby z doświadczeniem zawodowym w branży, czy szansę mają także inni? Dajcie proszę znać, jak to wygląda w Dom Best!

Nieważny mieszkaniec

Witam, Jestem nie zadowolony z wykonywanego od ponad ośmiu miesięcy remontu na rogu ulic Szarotki i Sławomira. Brak organizacji, spodziewanego rzetelnego wykonania nie wspominając o planie. Wykonanie bramy wjazdowej pozostawia wiele do życzenia(choć nie jest zakończona to praca już wykonana stawia znak zapytania nad jej funkcjonalnością), podobnie jak pozostałych dwóch bram wejściowych. Dlaczego jak zawsze remont przeprowadzany jest dla biurokratów a brak niestety zainteresowania zdaniem mieszkańców i pracowników przedszkola oraz MOPR-u. Moje sugestie dla Dom Best Sp. z o.o.: Większa wrażliwość i zainteresowanie pracą utrzymującą spółkę.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marta
Inne

@Kamil, a jesteś zainteresowany pracą w Dom Best? Jakie stanowisko Cię interesuje? Wysyłałeś już swoje CV do pracy w tym miejscu? Niewiele można znaleźć na forum opinii pochodzących od pracowników Dom Best - czym spowodowana jest Wasza niewielka aktywność w tym wątku? Przypominam, że każda z Waszych opinii jest bardzo cenna!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kamil
Inne

Trudno wyrobić sobie opinię o firmie ponieważ tak skrajnie różne opinie piszecie!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zawiedzona

Jestem ze Szczecina I ciezko sie do nich dodzwonic ,nie odbieraja wogole telefonow I ciagle jakas laska ze cos zrobia jak im sie to zgladza .Oni chyba zapomnieli po co istnieja I dla kogo .

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mieszkanka

Firma nie godna zaufania. Brak jakiegokolwiek kontaktu z pracownikami, brak jakichkolwiek odpowiedzi na e-maile. Zdecydowanie nie polecam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Dom-Best Sp. z o.o. - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Dom-Best Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Dom-Best Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dom-Best Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 22 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Spokojna 2
  20-074 Lublin
 • NIP: 8512703950 REGON: 812085491 KRS: 0000057387
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Dom-Best Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii