Dom Best Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Dom Best Sp. z o.o.

Aa

Bardzo fajna firma. Nie wiem jak kiedyś , ale po zakupie przez grupę od obsługi nieruchomości jest dobra atmosfera i fajnie sie pracuje. Od tego roku pozytywne zmiany dla pracowników i wspólnot które obsługujemy. Kupili nawet nowe komputery, dostałam tez podwyżkę.

amela

mania8' wiesz co troche dziwia mnie i zatnaiwająte komentarze, firma powstała w 2000roku wiec mają duże doswiadczenie w zarządzaniu nieruchomosciami, wiec na pierwszy rzut oka wydaje się ,że są bardzo profesjonalni i o tym też swiadczy ich strona intrnetowa.

Karina

Nie polecam.(usunięte przez administratora) mało przyjemny facet. Wyzysk i brak kultury osobistej. Uważa się za nietykalnego. Wystarczy poszperać w necie by dodatkowo się dowiedzieć - człowiek z wyrokiem Sądowym.

bb

Jestem zbulwersowana wiem czemu nikt nic tu nie wypisuje bo prezesik wszystkich zastrasza jak się uwolnie to napisze wszystko o tym człowieku. Uważajcie na niego

Zostaw opinię o Dom Best Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Best Sp. z o.o.