SANTER Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o SANTER Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

denis

myślę, że nauczyć się można podstawowych rzeczy z branży nieruchomosci.

kasia

nela, byłaś na tej rozmowie kwalifikacyjnej? jak było? ja jestem zaproszona w tą środę..

nela

hej! możesz powiedzieć coś więcej na temat samej rozmowy, też idę tam na rozmowę..

Agnieszka

Witam Proszę prześledzić strony gdzie F.SANTER poszukuje ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI, dwie słodkie Panie, ktore prowadzą rekrutację, albo same nie wiedzą czego chcą, albo mają ogromne braki w jako takiej rekrutacji. Wybaczcie Panie, ale nie znajdziecie nikogo tak błyskotliwego jak Wy dwie:) osobiście uważam, jako osoba zaproszona na TAKĄ ROZMOWĘ,że szkoda fatygi. W Nowym Roku wypada mi życzyć choć tej jednej rekrutacji zakończonej powodzeniem:)

Zostaw opinię o SANTER Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SANTER Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.