Opinie o SANTER Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SANTER Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie SANTER Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANTER Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. w Poznań

poznanianka

Witam , Jestem wlascicielka mieszkania zarzadzca jest Santer trumieszkany w Poznaniu ul Strzelecka. Zle jest wypowiadac sie o kims /firmie/ ktora istnieje tylko z nazwy. W2020 roku nie poczynila nic tzn -nie zajela stanowiska w sprawie niedoplat za c.o. a to chyba powod nielegalizowanych licznikow c.o.mamy juz koniec wrzesniaa 2020 r a nikt nie odpowiada dlaczego nie jest rozliczona woda za I kwartal 2020. To nie wszystko i tu klaniam sie p. prezesowi sp.z.oo p. A.nie bardzo wie co jego pracownicy robia, albo moze nic nie robia nawet kontakt telefoniczny badz internetowy w lockdaunie i po nim wogole nie istnieje. To firma ktora nie wiem jak daje sobie rade w zarzadzaniu aleto jest skandal a my placimy co m-ca za obsluge zarzadzania nieruchomoscia .

MM
@poznanianka

Witam, jestem zarządcą nieruchomości. Moja firma obsługuję Wspólnoty Mieszkaniowe, współwłasności oraz Spółki. Jestem bardzo zainteresowana współpracą. Jeśli macie Państwo problem z dotychczasowym zarządcą to bardzo chętnie pomogę rozwiązać Państwa problemy. W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji i zachęcam do kontaktu. Mój nr tel. 730-770-008. Pozdrawiam Małgorzata Mielcarek

@poznanianka

Całkowicie się z panią zgadzam. Trzeba im wypowiedzieć umowę, płacimy za bezdurno, nic nie robią. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy

Justyna Nowy wpis
@Andrzej

A Pan próbował się z nimi bezpośrednio kontaktować? Czy też bez skutku?

Andrzej Nowy wpis
@Justyna

"rozmowa" tylko przez aplikację i to w wykonaniu rozmowy "dwóch ślepych o kolorach" /z pełnym szacunkiem do niewidzących/ Proszę popatrzeć na wpisy na "korespondencji" i zgłoszeń "awarii", a także świetlany raport.

Justyna Nowy wpis
@Andrzej

I jak sprawy się potoczyły? Umowa została wypowiedziana?

firma 324 Nowy wpis
@Andrzej

Pańska wspólnota mieszkaniowa jest (usunięte przez administratora). Ta firma od dawna wykorzystuje i nie płaci innym firmą za towary i usługi. Mają też bardzo dużo spraw sądowych.

mm

najgorsza firma zarządzająca . Nie idzie sie dodzwonić . tel. powyłączane. Skandal

Mateusz

Firma tylko w Poznaniu działa ?

Olek

Może ktoś podpowie czy firma potrzebuje nowych pracowników mimo tych trudnych czasów?

@Olek

Nie potrzebuje. Firma obecnie nie ma żadnych zarządców nieruchomości. Został tam jeden pracownik od najmu lokali i Prezes spółki. Oprócz nich nie ma już nikogo zatrudnionego przez Santer Zarządzanie Nieruchomościami. Ogólnie firma istnieje tylko dlatego, że ma zarządy powierzone we wspólnotach mieszkaniowych, które nie potrafią się zorganizować i utworzyć własnych zarządów wspólnot aby się od Santera uwolnić.

xyz
@Olek

firma Santer odkąd została zakupiona przez ZZN/Tumieszkamy nie ma dobrej opini.Wejdz na tumieszkamy i poczytaj.Na gowork ZZN firma kasuje niewygodne opinie.Popatrz sobie tez na facceboku na Tumieszkamy -dbamy o Twoj dom co wspolnoty tam pisza.Tumieszkamy pod koniec kwietnia zwolnilo 250 pracowników ze spolek .W większości zarządców i administratorow.Teraz ich działalność polega na pośrednictwo.Maja podwykonawców na remonty i firmy ubezpieczeniowej ktore placa prowizje do ZZN za zlecone prace.Zarzadzanie na zerowym poziomie

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SANTER Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
bbby

Firma lotem pikujacym idzie na (usunięte przez administratora) dzięki Tumieszkamy

Dawid

Zastanawiam się czy firm normalnie działa?

denis

myślę, że nauczyć się można podstawowych rzeczy z branży nieruchomosci.

kasia

nela, byłaś na tej rozmowie kwalifikacyjnej? jak było? ja jestem zaproszona w tą środę..

nela

hej! możesz powiedzieć coś więcej na temat samej rozmowy, też idę tam na rozmowę..

Agnieszka

Witam Proszę prześledzić strony gdzie F.SANTER poszukuje ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI, dwie słodkie Panie, ktore prowadzą rekrutację, albo same nie wiedzą czego chcą, albo mają ogromne braki w jako takiej rekrutacji. Wybaczcie Panie, ale nie znajdziecie nikogo tak błyskotliwego jak Wy dwie:) osobiście uważam, jako osoba zaproszona na TAKĄ ROZMOWĘ,że szkoda fatygi. W Nowym Roku wypada mi życzyć choć tej jednej rekrutacji zakończonej powodzeniem:)

Zostaw merytoryczną opinię o SANTER Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. - Poznań

SANTER Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.