Opinie o Hasbro Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hasbro Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hasbro Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hasbro Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Marysia Nowy wpis

Hej, Hasbro! Mam jedno małe pytanie: dlaczego nie przywracacie LPS generacji 2? Przecież G2 sprzedawała się dużo lepiej od tych nowszych. Stare figurki są ładniejsze i po prostu lepsze. Tyle ludzi już wam, o tym pisało, dlaczego tego nie uwzględniacie. Proszę zastanówcie się nad tym.

Jak dużo osób pracuje w Hasbro Poland Sp. z o.o.?

Ola Nowy wpis

Trudno określić, jesteś nowym kandydatem do pracy?

Celestia Nowy wpis

Witam, bardzo bym prosiła o powrót zabawkę my little pony przyjaźń to magia G4. Kocham tą serię i bardzo ale to bardzo żałuje że nigdzie nie mogę nabyć zabawek z tej serii.

Luna

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy byłaby możliwość przywrócenia starych zabawek my little pony przyjaźń to magia na półki sklepowe

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Hasbro Poland Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Elżbieta

Cześć, dowiedziałam się czego chciałam o przebiegu rekrutacji. Brakuje tylko konkretów o tym, jaka umowa, zarobki. Czemu nikt nie napisze o tym, co oferują?

A. T.

Mimo, że się nie udało doświadczenie rekrutacji - dobre. Rekrutacja szybka i sprawna - rozmowa telefoniczna wstępna w odpowiedzi na CV i potem już spotkanie rekrutacyjne Duzżo pytań o doświadczenie w tym o każde zakończenie współpracy - odejście / zwolnienie / przyczyny. Też pytania o długość zatrudnień w różnych miejscach. Sama rekrutacja bardzo poprawna - opis firmy, przedstawienie produktów, przedstawienie zakresu obowiazków, pytania o doświadczenie tylko związane ze stanowiskiem, żadnych głupich pytań typu ile kaczek zmieści się w maluchu - także na plus. Po spotkaniu otrzymałem maila po 4 dniach, tak jak odbiecano - odezwali się mimo, że odpowiedź negatywna.

AngelHerold

Witam! Chciałabym was spytać czy byłaby szansa aby przywrócić stare LPS do sklepów? Moja córka je uwielbiała i chciałabym aby znowu mogła się nimi bawić. Dziękuję za zrozumienie

Opinia po rekrutacji

Niestety nie polecam brania udziału w procesie rekrutacyjnym. Gdy jest zainteresowanie z Hasbro, to potrafią sprawnie i szybko przekazywać informacje i ciśnąć proces do przodu, ale jeśli tylko ktoś odpada po kilku rozmowach, to sami nie wracają z informacją zwrotną - jak dla mnie bardzo niski poziom rekrutacyjny i brak poszanowania czasu i zaangażowania ze strony kandydatów_ek. Pani z HR z ramienia Hasbro nie brała udziału w ŻADNEJ rozmowie z poszczególnych etapów i nie dotrzymywała deadline'ów feedbacku narzuconego przez siebie samą. Nie potrafiła również wrócić ze szczegółowym feedbackiem, bo musiała "dopytać" innych, którzy brali udział w rozmowach. Finalnie mimo że ktoś przeszedł kilka etapów, to na koniec sam_a musiał_a wyciągać jakiekolwiek informacje o decyzji z firmy, a na koniec usłyszał_a, że nie spełnia czegoś, co nie było nawet wymienione w ogłoszeniu. W mojej ocenia proces rekrutacyjny jest bardzo amatorski - brak wsparcie HR na rozmowach, brak klutury feedbacku, nieposzanowanie czasu osób biorących udział w rekrutacji przy jednoczesnym zmienieniu wymagań w trakcie procesu rekrutacji. ODRADZAM - STRATA CZASU JAK DLA MNIE.

Damian
@Opinia po rekrutacji

Każda firma ma swoje procedury rekrutacyjne, które według nich wyłonią najlepszego pracownika. Ty patrząc na to jako kandydat odbierasz wszystko personalnie, ale pomyśl ile osób muszą przepytać, żeby znaleźć tego odpowiednią osobę. Przeszedłeś wszystkie etapy i mimo to nie dostałeś feedbacku? Czasem zdarza się niestety taki bałagan organizacyjny.

Opinia po rekrutacji
@Damian

Od tego jest HR by domknąć proces, ale jednocześnie profesjonalnie wykonywać swoją pracę i dbać o PR pracodawcy m.in. poprzez feedback i podziękowanie za udział w procesie. Zapraszanie kandydata do kolejnych etapów, a następnie ucinanie kontaktu czy unikanie feedbacku świadczy o braku profesjonalizmu.

X

Michał Woźniak zadzwonił do mnie we wtorek o 19.40. Chciał mnie zaprosić na rozmowę w środę na 13.00. Profesjonalne firmy zapraszają na rozmowę z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem. Na szczęście zorientowałem się i podziękowałem. Firma ta zaprasza na spotkanie, choć kandydat do pracy jest już dawno wybrany. Spotkania te mają charakter pozorowany, co uwłacza potencjalnym kandydatom.

Y
@X

Na jaki region składałeś CV ? Miałem podobną sytuację we wrześniu. Do mnie też dzwonił

Roman

Słabo płacą przedstawicielom - 2500 brutto.

Tomasz
@Roman

Firma rzeczywiście mało płaci PH lecz możesz sobie odrobić na tzw. bokach i to całkiem sporo. Przywłaszczanie mienia firmy przez pracowników jest na porządku dziennym. Management zatrudniony jest przez Hasbro a plebs przez firmy zewnętrze. Core firmy jest niezmienny od zawsze a plebs rotuje. Podczas pracy w terenie śpisz i jesz na fv. Poza pracą zresztą też ;) Pracy masz dużo podczas sezonu tj. Wielkanoc, Dzień Dziecka, BTS, Gwiazdka, poza w/w robisz NIC jeździsz i odbijasz się od ścian bądź wychodzisz o 8 i wracasz o 12 do domu... niekiedy nawet z domu nie wychodzisz. Dobre są jeszcze tematy dotyczące sprzedaży : sprzedasz promo, którego klient jeszcze nie dostał a już ciśniesz , aby kupił następne ... i tak w koło. Telefony od przełożonego od 22:00 standard bądź wizyty w sobotę bo w tygodniu nie ma czasu również się zdarzają ... Gadżety dla PH bez limitów. Brak GPS jest tylko dura aplikacja do raportowania działań w terenie. Praca PH dla osób bez rodzin. Początkowo zachłyśniesz się tym wszystkim a na końcu zdasz sobie sprawę, że jeśli masz większe ambicje pójdziesz rozwijać się w innej strukturze... Powodzenia

@Roman

Ciekawe, może Tobie tyle płacili:) przedstawiciele dużo więcej zarabiają:)

Qwert

Chyba jak sami sprzedadzą towar z magazynków.

@Tomasz

Pracujowales w hasbro jako ph ?

@XYZ A jak z atmosferą wśród samych pracowników? Jest szansa się dogadać i pracować w zgodzie?

Jakie wartości są cenione w Hasbro Poland Sp. z o.o.?

XYZ

Umiejętność wchodzenia w d... bez wazeliny oraz wytresowanie i wykonywanie poleceń

Henry

@Nico Ale to opinia sprzed trzech lat to może kiedyś tak słabo płacili?

Ona

Widzę że ktoś prawdę opisał. Potwierdzam wszystko co napisał przedmówca... (usunięte przez administratora)

Edyta
@Ona

Poruszasz w swoim komentarzu istotny aspekt odnoszący się do braku aktualnych opinii o pracy w Hasbro Poland. Rzeczywiście, komentarze ostatniego przedmówcy pochodzą sprzed kilku miesięcy, inne nawet sprzed dwóch lat. Istnieje zatem szansa, że od tego czasu coś się w firmie zmieniło, nie sądzisz? Może jesteś pracownikiem firmy i masz jakieś informacje na ten temat? Potencjalnych kandydatów interesują także kwestie związane z panującą atmosferą, wynagrodzeniem, czy też benefitami pozapłacowymi w firmie. Jeżeli znajdziesz czas, koniecznie podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

były
@Edyta

Wyzucili przed swietami 2 osoby z pracy ... no to widać ze jest tylko lepiej ...

Zostaw merytoryczną opinię o Hasbro Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hasbro Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hasbro Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hasbro Poland Sp. z o.o.?

Hasbro Poland Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Waliców 11
    00-851 Warszawa