Euro RSCG

Opinie o Euro RSCG

keller

Witam serdecznie .Niewiele negatywnych opinii słyszałem o tej firmie ostatnimi czasy. Pracownicy chwalili przede wszystkim tutaj atmosferę pracy. Co do wynagrodzenia i warunków na jakich się pracuje to bywało różnie… Mam nadzieję , że pieniadze są w porządku

xxx

ja również nie polecam. sporo czasu tam sie siedzi z nadzieją ze cie zatrudnia a tu bęc. szkoda gadac. NIE APLIKUJCIE TAM. [usunięte przez moderatora], fałszywie się usmiechają. najgorszy pracodawca jakiego kiedykolwiek widziałam.

Anonim

Ogólny [usunięte przez moderatora]!!!! Uczciwych zwalniają !!! Jest tam taka jedna[usunięte przez moderatora]. z Eventów .Sprzedaje klientów firmy ERSCG! konkurencji gdzie jest cichym udziałowcem !!! ?Niezła [usunięte przez moderatora]!!!! Jak tak dalej pójdzie to nie będzie działu eventów .

xxx

Niestety potwierdzam, w EURO RSCG słabo płaca, wykorzysują pracownika na maksa, czlowiek pracuje za 4 osoby.

Akord? A gdzie Ty pracujesz jeśli można spytać? Bo chyba nie mówisz jednak o tej firmie - ja w niej pracuję i nie ma tam pracy na akord... Co za bzdury! Psujecie w ten sposób opinię o firmie o której nic nie wiecie... Żenua!!!

Anonimus

Ja również, b. duża rotacja, zarobki takie sobie, praca na akord, głównie umowa zlecenie/o dzieło, ryba psuje się od głowy - zarząd coraz głupszy, brak szacunku dla pracownika, kilku ludzi spoko, kilku do znienawidzenia.

Ogolnie nie polecam pracy w grupie EURO RSCG !

Zostaw opinię o Euro RSCG - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro RSCG