Opinie o Hr Global Group Sp z o.o. w Warszawa

counter
3 67 124 5 1
Maciej ze Śląska Nowy wpis
Nazwa działu: Magazyn

Ja też pracuje w magazynie firmy kurierskiej z ramienia agencji HR Global. Wszystko okej, tak jak zostalo ustalone na rozmowie o pracę.

Gazza Nowy wpis
Nazwa działu: Magazyn

Jestem zadowolony z obsługi i komunikzacji z agencją, jak również z pracy którą mi zaoferowano. Wypłaty i ich wysokośc zgodnie z ustaleniami. Polecam.

Irena Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

agencja stanęła na wysokości zadania podczas pandemii. Firma, dla której pracowaliśmy z jej ramienia, zawiesiła pracę dla pracowników tymczasowych, ale na szczęście agencji udało się zmienić podejście firmy i wróciliśmy do pracy.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Czy firma Hr Global Group Sp z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Łukasz Warszawa
Nazwa działu: Magazyn

Również pracuję w magazynie firmy kurierskiej na zlecenie agencji hr global Group i sobie chwalę

Kasia
Nazwa działu: Produkcja

Polecam. Pracowałam w kilku miejscach z ramienia kilku agencji ale zawsze coś nie zgadzało się z pierwszymi ustaleniami. Tutaj wszystko się zgadza, doceniam to bardzo.

Tak2Nie
Monika Sz.

Na razie tylko pozytywny odbiór firmy. Szybki i konkretny kontakt, jasne zasady współpracy i widoki na przyszłość. Jestem po dwóch miesiącach pracy z ramienia agencji i wypłaty, zakres obowiązków zgodnie z ustaleniami.

Bart77
Nazwa działu: Magazyn

bardzo dobry kontakt z biurem, praca i wynagrodzenie zgodnie z ustaleniami.

Iga ze Śląska

Jestem zadowolona z pracy dla agencji. Pracuję w jednym z magazynów kurierskich na śląsku.

Tadeusz
Nazwa działu: Magazyn

Ja też polecam. Najpierw byłem zatrudniony przez HR Global, a po kilku miesiącach zostałem bezpośrednio zatrudniony przez firmę ciastkarską, w której pracowałem najpierw z ramienia agencji

Szymon z Warszawy
Nazwa działu: Magazyn

dd prawie trzech miesiecy z ramienia agencji pracuje w magazynie firmy kurierskiej. Wszystko odbywa sie zgodnie z naszymi ustaleniami.

@Szymon z Warszawy

A powiesz coś więcej o warunkach pracy w Hr Global Group? Bardzo bym się chciała dowiedzieć szczegółów. Jak wynagrodzenie? W jakim systemie pracujesz?

Halina
Nazwa działu: Produkcja

Wszystko w porządku. Ja pracuję w firmie ciastkarskiej na zlecenie agencji i jestem zadowolona z warunków.

Malwina
Nazwa działu: Produkcja

Ja tez polecam z czystym sumieniem. Od 5 miesięcy pracuję i wszystko odbywa się zgodnie z ustaleniami.

Opinia

Wszystko okej, wypłata na czas, zgodnie z ustaleniami. Za pełną obecność w pracy (pracuję w magazynie firmy kurierskiej), dostaje się premię. Polecam.

Pio
Nazwa działu: Magazyn

Agencja dała mi pracę w magazynie znanej firmy kurierskiej w Warszawie. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Jestem zadowolony i mogę polecić.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Hr Global Group Sp z o.o.?

Natalia

@mariusz a gdzie dokładnie z tej agencji pracowałeś ?

RolerKr2000
Nazwa działu: Magazyn

Witam chciałbym zapytać o to, czy jeżeli mam w umowie napisane, że wypłatę dostanę do 25 dnia każdego miesiąca to jeżeli chodzi o miesiąc grudzień to też jest opcja że dostanę dopiero po świętach czy wcześniej zależałoby mi na wcześniejszym wpłaceniu pieniędzy na konto, ale niestety nie mam informacji jak to wygląda mniej więcej że strony agencji

Robert
@RolerKr2000

Hej, ja otrzymałem swoje wynagrodzenie z umowy zlecenie za pracę w dpd przed świętami 20 grudnia. Czy ty też dostałeś przed świętami ? Wesołych Świąt

Mariusz
Nazwa działu: Magazyn

Pierwszy raz mam styczność z agencją pracy tymczasowej i nie wiem jak to wygląda w innych firmach, ale HR Global mogę polecić pod kątem słowności. Zarówno warunki pracy, zakres obowiązków i wynagrodzenie (co pewnie interesuje wszystkich najbardziej) pokrywa się z moimi ustaleniami przed podjęciem pracy.

Aga82
Nazwa działu: Produkcja

agencja dała mi prace w firmie ciastkarskiej która wysyła swoje produkty prawie na cały świat. Wszystko ok, zgodnie z ustaleniami, pracuję w Radzyniu Podlaskim.

Ania W.
Nazwa działu: Magazyn

Poprzez agencję pracuję w znanej dużej firmie kurierskiej. Warunki pracy, zarobki i zakres obowiązków zgody z ogłoszeniem które firma zamieściła na portalu (usunięte przez administratora) Jestem zadowolona ze współpracy

Radek
Nazwa działu: Produkcja

Polecam szczerze.Byłem zatrudniany przez agencją do pracy u jednego z jej klientów. Po kilku miesiącach zgodnie z tym co zapowiadali przedstawiciele HR Global, dostałem angaż bezpośrednio u firmy/klienta agencji.

Basia
Nazwa działu: Produkcja

miałam styczność z kilkoma agencjami zatrudnienia ale pierwszy raz mam taka sytuację, że wszystko jest tak, jak ustałam z firmą. Agencja HR Global zaoferowała mi pracę w Radzyniu, w firmie produkującej ciastka. Wynagrodzenie zgodnie z ustaleniami i na czas

Maciej
Nazwa działu: Magazyn

wszystko ok, warunki zatrudnienia zgodnie z tymi które firma prezentuje w ogłoszeniach. Pracuję z ramienia firmy w jednym z magazynów firmy kurierskiej w okolicach Pruszkowa. Wynagrodzenie zgodne z tym, co podawali na ogłoszeniach. Ogloszenia są dostępne na profilu agencji na OLX.

Ania z Trójmiasta
Nazwa działu: Produkcja

jestem zadowolona ze współpracy z agencją. Wszystkie informacje udzielane na bieżąco, odpowiadają na pytania i wątpliwości, wynagrodzenia wypłacane na czas

@Ania z Trójmiasta

Ania, cieszę się, że jesteś zadowolona z współpracy z firmą. Mogłabyś powiedzieć jakie warunki zatrudnienia oferuje firma? Twoja opinia będzie pomocna dla osób zainteresowanych podjęciem współpracy z Hr Global Group.

Anita
Nazwa działu: Produkcja

Mogę polecić. Znalazłam zatrudnienie jako pracownik produkcji w znanej firmie ciastkarskiej dla której agencja rekrutuje pracowników. Praca w Radzyniu Podlaskim, wszystko ok a z tego co wiem to są jeszcze wolne miejsca pracy w tym zakładzie.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 241 dni.

Czy w Hr Global Group Sp z o.o. panuje luźna atmosfera?

Mariusz
Nazwa działu: Magazyn

Wszystko ok. Pracuję z ramienia agencji w magazynie firmy kurierskiej kolo gdańska. Duzy plus za zapewnienie przez firme bezpłatnego dowozu do pracy.

Tadeo86

moja opinia na ten moment jest pozytywna. szukałem ofert pracy na serwisach ogłoszeniowych, tak trafilem na HR Global, odpowiedzialem na ogłoszenie, spotkałem sie i aktualnie pracuję w firmie kuruerskiej. Póki co wszystko zgodnie z informacjami, które otrzymałem od pani z firmy.

Bober

Jest ok. Niby na poczatku nie było wiadomo czy coś dla mnie mają, ale pracuje juz dlugo i nie ma zastrzeżeń. Kolega też jest zadowolony.

@Bober

@Bober Rozumiem, że korzystałeś z pośrednictwa w Hr Global Group Sp z o.o. Mnie natomiast interesuje jakie warunki zatrudnienia oferuje ta firma swoim wewnętrznym pracownikom. O czym zresztą jest forum http://Gowork.pl Jest tutaj ktoś z byłych lub obecnych pracowników tej firmy?

Zostaw opinię o Hr Global Group Sp z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Hr Global Group Sp z o.o.
3/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1