Opinie o Skłodowscy sp. z o.o.

Janusz

Nie ma ideałów, wszędzie są jakieś błędy i kłopoty ale jak ludzie bardzo chcą to zrobią wiele żeby poprawiać to co nie działa prawidłowo. Wbrew pozorom bardzo dużo zależy od pracowników, od tego jak sobie ułożą wzajemne relacje. Firma jest z perspekt.ywami

Zuzia

Może jest jakieś rozwiązanie zaistniałego problemu, firma jest warta tego!!

Herman
@Zuzia 04.09.2017 23:07
Może jest jakieś rozwiązanie zaistniałego problemu, firma jest warta tego!!

Zuzia,idź do prezesa i powiedz,żeby zaczął szanować pracowników,to może coś się zmieni na plus. Daj znać o efektach rozmowy. Jeśli,oczywiście,życie Ci miłe,to nie pójdziesz.W obecnej sytuacji firma jest beznadziejna. Kamienna elewacja zamknęła umysły zarządzającym.Żałosne,że pracodawca wie o swojej firmie tyle złego i nie wstydzi się przed lustrem,czy pracownikami.

Była

Firma z pozoru wydaje sie byc profesjonalna...wszystko jednak sie zmienia gdy zaczynasz tam pracowac. Zgadzam sie z poprzednimi opiniami - w biurze panuje zla atmosfera, pracowalam tam kilka miesiecy a juz w pierwszym doswiadczylam tu mobbingu, co lepsze nie ze strony kierownika, a innych wspolpracownikow ktorzy widocznie od zawsze wszystko wiedzieli i umieli, nie popelniajac zadnych bledow. Bylam zapewniona o mozliwosci rozwoju - takowy moze i jest, szkoda tylko ze odbywa sie on metoda prob i bledow, a bardziej bledow oraz pretensji i ponizania...Brak wdrozenia nowego pracownika, o wszystkim dowiadujesz sie przypadkiem, i najgorsza rzecz...ewidencja czasu pracy oraz wykonywanie tych samych czynnosci w dwoch programach zwiazanych z obsluga klienta - w rezultacie zajmuje to wiecej czasu niz samo ksiegowanie. W zespole totalny brak organizacji, a podobno firma stoi na strazy porzadku... I oczywiscie marne pieniadze, niewarte tego stresu. Nigdzie nie pracowalo mi sie tak zle jak tu..

Książka

Szukając pracy trafiłem na firmę Skłodowscy. Wiem, że to dobry pracodawca chociaż opinie na tym wątku są zróżnicowane. Sadzę, że charakter pracy w firmie nie każdemu odpowiada. Szkoda tylko, że sami nie zmienią firmy

Dyrektor
@Książka 25.08.2017 22:04

Książka, czadzisz!Znam ludzi,ktorzy powyższe opinie pisali. Pracowali po 10 lat,byli też kierownikami. Piszą prawdę. Sam jestem dyrektorem,który zaznał szoku w kontakcie z firmami Skłodowskich. Buta,chamstwo. Prostactwo!!Żal mi takich ludzi. Sami sobie gotują ten wywar.Zdaję sobie sprawę,że mrówki z biura piszą kontry powyższym opiniom. Rozkaz to rozkaz. Albo wypad. Żywię nadzieję,że któryś z następców zacznie zarządzać profesjonalnie.

Zniesmaczona

Ta firma to jedna wielka porażka! Brak szacunku do człowieka i ludzkiego podejścia. Panuje zadufanie, buta i chamstwo. Takie odnoszę wrażenie po rozmowie z samym prezesem. Notoryczne łamanie praw pracowniczych. Dla przykładu jeżeli spóźnisz się chociaż 1 minutę to musisz odpracować 15 minut. Jeżeli tego nie zrobisz to następnego dnia trzeba zostać 30 minut. To jakiś ABSURD! Nadgodziny niepłatne, w zamian dni wolne do odbioru. Panie na stanowiskach nieprzyjemne, wyczuwające zagrożenie ze strony młodszych osób. Starzy pracownicy obładowani praca wolą siedzieć po godzinach niż wdrożyć i nauczyć nowego pracownika. Kompletnie tego nie rozumiem, ponieważ zarobki bardzo słabe więc nie ma o co się bać. Duża rotacja ludzi więc wiadomo o czym to świadczy. Kierowniczka typowa chamka bez ogłady. Jej zachowanie często podchodziło pod mobbing. Dla mnie osoba chora psychicznie, rzucała notorycznie teksty ,,pocałuj mnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;. Ogólnie pracują tam ludzie bardzo prymitywni lub posiadający niską samo ocenę. Cieszę się, że mój KOSZMAR z tym miejscem już się skończył. Bardzo nie polecam! Wyniosłam stamtąd bagaż złych doświadczeń.

Zniesmaczona

Zuzia

Dobry humor nie opuszcza niektórych, to dobrze. Pewnie człowiek zadowolony z pracy to i żartować się chce. Nie ma idealnych firm, rozumiem, że komuś nie odpowiada tu praca ale przecież można ja zmienić. Skłodowscy to spoko firma dla, dla ludzi lubiacych taką pracę.

Fanka

Może firma się rozwija i potrzebuje nowych ludzi do pracy? Nikt nie pomyślał tak o nich tylko zaraz zaczęliście krytykować. Firmy nie chcąc mieć kłopotów z podatkami wolą profesjonalne biura tak to wyglada!.

Cudeńko

Tu ludzie oczekują prawdziwych opinii o firmie a nie bajek wymyślonych . Jeszcze się nie znalazła firma , która by wszystkim pasowała całkiem jak z tą tańcownicą.

księgowy

Obawiam się, że te negatywne wpisy mogą być prawdą. Kilka lat temu miałem "wątpliwą" przyjemność odbyć rozmowę z właścicielem, czyli Panem Tadeuszem. Osoba bardzo zadufana w sobie, nastawiona na zysk, a nie na pracownika. Proponowane wynagrodzenie: wysokość obecnej najniższej płacy brutto. Sądziłem, że mam coś ze słuchem. Stanowisko samodzielnego księgowego i taaaka płaca... Sam fakt, że firma co najmniej kilka razy w roku szuka pracownika też o czymś świadczy. Nie jest to aż taki moloch. No, chyba, że jest to swego rodzaju reklama. Atmosfera w firmie też chyba nie najlepsza, panie dziwnie zestresowane. Także moje wrażenia są raczej negatywne, ale życzę powodzenia w biznesie.

Natalia

Skłodowscy jest spoko firmą ale niestety muszą walczyć z hejtem. Pracując tu już dość długo mogę powiedzieć, że praca jest fajna ale dla tych którzy chcą pracować.

Były

Szczerze nie polecam tej firmy.

Jan

Omijać szerokim łukiem!

Jan

Omijać szerokim łukiem!

Iza

@Naiwna Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. To jest profesjonalna firma z bagażem doświadczeń,obsługują ponad 1000 klientów, to chyba nie zgadza sie z Twoja wypowiedzią. Pracuję i wiem jak jest rzeczywiście.

Agata

Firma rekrutuje obecnie na stanowisko Młodszy Księgowy. Wysłałeś już swoje CV. A może odbyłeś rozmowę rekrutacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami!

Naiwna
@Agata 06.03.2017 09:13

Nie warto nie w tej firmie .

Ziuta

Pracuję w firmie juz kilka lat i znam wiele spraw od środka. Firma jest dobrym pracodawcą i dba o ludzi, nie będzie dbać z cała pewnością o pracowników nie przywiązujących wagi do pracy, nie angażujących się w pracy. Kto dobrze pracuje ten ma również dobre wynagrodzenie.

Ziutek
@Ziuta 25.02.2017 12:48

"Oh,Ziuta ja wiem ,że nie ma brzydkich kobiet, lecz czasem tylko wina brak.."

Ziutek
@Ziuta 25.02.2017 12:48

"Oh,Ziuta ja wiem ,że nie ma brzydkich kobiet, lecz czasem tylko wina brak.."

Melania

Bardzo cenię sobie pracę w tej profesjonalnej firmie.

Zaza

Mam pytanie czy aktualna jest oferta pracy w departamencie kadr i płac? Wiem, że to dobra firma i warto tu pracować! Mogę mieć jeszcze nie wystarczające doświadczenie.

@Zaza 12.02.2017 09:45

Dziękujemy, że chcesz z nami pracować. Oferta o którą pytasz jest nadal aktualna. Zapraszamy do kontaktu.

Miła
@Zaza 12.02.2017 09:45

A skąd wiesz že to dobra firma ? Dla potencjalnego klienta może i tak ale dla pracowników nie.Jak chcesz być 'wskaźnikiem' tłumacząc bedziesz rozliczana ze wszelkich przekroczeń czasu (są limitu czasowe na firmy)i bedziesz się czuła jak w fabryce na taśmie za marne grosze.

Zulu gulu

Rozwijają firmę tylko zapominają o swoich pracownikach a to świadczy o tym ze kosztem pracownikow

Grab
@Skłodowscy sp. z o.o. 08.02.2017 10:13
Chcielibyśmy odnieść się do Twoich zastrzeżeń ale prosimy o wyjaśnienie co masz na myśli mówiąc, że "zapominamy o pracowni...

Nade wszystko zapominacie o czlowieczeństwie!.Za nie przestrzeganie praw pracowniczych takich jak brak lub nieterminowa zapłata wynagrodzenia grozi PIP.Więc jest się czego bać. Stołòwka,jej brak to nakaz Sanepidu na utworzenie. Jedna z nich mieści się na korytarzu. Także szału nie ma. Musicie tworzyć Fundusz Socjalny,a z niego wydatki na cokolwiek,czym się chwalicie. O dobrym pracodawcy nie pisze się,aż tylu skarg. Pracodawca z klasą nie pisze takich podstawowych obowiązków wobec pracowników.

Grab
@Skłodowscy sp. z o.o. 08.02.2017 10:13

Zula

Skłodowscy bardzo starają się rozwijać firmę i nawet im się to udaje. Jestem ich pracownikiem i wiem co mówię. Jak czytam czasami niektóre wpisy to robi się słabo, ludzie wylewają złość za swoje niepowodzenia.Czasem myślę, że to może są przez kogoś inspirowani?

Herman
@Zula 03.02.2017 22:13

Inspirowani przez ufoludki!

XYZ

Hanulka 2017-01-23 09:24:53 Hanulka, czytaj ze zrozumieniem proszę. Nikt nie ma "pretensji" o to, że rozmowa trwała krócej niż zapowiadano. Chodzi o to, że rekruter był przede wszystkim nieprzygotowany, a tak często jednak nie jest. A po drugie, informacja zwrotna przez profesjonalne firmy jednak jest udzielana. Przykładów mogłabym podawać wiele.

XYZ

Niestety muszę powiedzieć, że jestem rozczarowana procesem rekrutacji przeprowadzanym przez tą firmę. Dużo o niej słyszałam, a tu niestety... Na spotkanie rekrutacyjne przyszedł sympatyczny, nie powiem, Pan który był kompletnie nieprzygotowany. Miałam przejść jakiś test, Pani z HR ostrzegała, że rozmowa może zająć około około 2h. Trwała niecałe 20min. Pobieżnie i na wariata przeszliśmy moje CV, choć owszem było miło. Pan zobowiązał się, że poinformuje mnie o wyniku jeszcze przed świętami. Uznałam to za pewnik. Niestety do dziś nikt się do mnie nie odezwał. To czy posiadam kompetencje na stanowisko na które startowałam to jedno, natomiast uważam, że krótkie info, mail choćby by nie zaszkodził. Aplikować więcej nie będę, szkoda czasu na dojazd i tyle.

Hanulka
@XYZ 14.01.2017 21:52

Powinnaś być zadowolona że rozmowa trwała dużej krócej niż zapowiadali. Może w ocenie osoby rekrutującej nie byłaś odpowiednim kandydatem i nie było potrzeby dłuższej rozmowy. Co do odpowiedzi często tak bywa!

W pełni zgadzam się z "RE". Pracodawca powinien zadbać o zdrową atmosferę i godne warunki w miejscu pracy, aby nie musiał wybielać się na łamach portali. Komu potrzebne dytyramby ku czci? Jeszcze brakuje, żebyś pracodawco życzył sobie określenia AVE! Z tego co jest napisane, wynika, że swoje żale wylewają wieloletni pracownicy. Więc coś jest na rzeczy. Czas zacząć porządki od swojego ogródka. Jeśli przenośnia nie jest za ciężka? Powyżej czytam,że tekstu o chochli (to ciekawe) nie załapałeś pracodawco. Z tego co jest mi wiadome, powyższe określenie dotyczy skromność.

@007 30.12.2016 13:12

Zgadzam się z 007

Zola
@007 30.12.2016 13:12

Nie zgadzam się z Tobą 007, każdy z nas pracowników stwarza atmosferę w pracy.

TADEUSZ45

Nie polecam zarówno przyszłym pracownikom (usunięte przez administratora) Może to efekt zbyt dużej liczby klientów obsługiwanych przez firmy Skłodowscy. Swoją drogą można wystarczająco najeść się łyżką, a nie chochlą. Wielkie rozczarowanie. Niejeden pracownik z kilkuletnim stażem w firmie odchodzi z przeciążenia! Czy to nie rodzi refleksji władz? Nie mam tu na myśli dyrekcji, bo ta, nie ma nic do powiedzenia. Nie chodzi o chwilowe przeciążenie (styczeń-luty). Okresowe oceny pracowników wypadają wielokrotnie blado. Ale jak można wziąć udział w spotkaniu punktującym pracownika, kiedy w tym dniu jest ZUS lub podatek, wypłaty itp. Magiel.Ta firma kojarzy mi się z pracą w fabryce przy taśmie. Sceny jak z filmy Ch. Chaplina

TADEUSZ45

Nie polecam zarówno przyszłym pracownikom (usunięte przez administratora) Może to efekt zbyt dużej liczby klientów obsługiwanych przez firmy Skłodowscy. Swoją drogą można wystarczająco najeść się łyżką, a nie chochlą. Wielkie rozczarowanie. Niejeden pracownik z kilkuletnim stażem w firmie odchodzi z przeciążenia! Czy to nie rodzi refleksji władz? Nie mam tu na myśli dyrekcji, bo ta, nie ma nic do powiedzenia. Nie chodzi o chwilowe przeciążenie (styczeń-luty). Okresowe oceny pracowników wypadają wielokrotnie blado. Ale jak można wziąć udział w spotkaniu punktującym pracownika, kiedy w tym dniu jest ZUS lub podatek, wypłaty itp. Magiel.Ta firma kojarzy mi się z pracą w fabryce przy taśmie. Sceny jak z filmu "Dzisiejsze czasy" z 1936 roku Ch. Chaplina. W kwestii ubezpieczeń grupowych pracowników. Jest to kwestia dobrowolnego ubezpieczenia pracownika! Pracodawca decyduje, czy pracownik może dobrowolnie się ubezpieczyć? Osoba zajmująca się dobrowolnym ubezpieczeniem otrzymuje wynagrodzenie od towarzystwa ubezpieczeniowego, a nie od pracodawcy. Takich zagadnień jest wiele. (usunięte przez administratora) Dziwne miejsce.

@TADEUSZ45 29.11.2016 08:32

czasem się zastanawiam czy warto odpowiadać na tego typu posty. Co to znaczy że wystarczy najeść się łyżką a nie chochlą? Do czego to mam odnieść. Zatrudniamy za dużo ludzi? Zdarza się że ludzie odchodzą. maja inne cele, drogi się rozchodzą. Przykro nam jeśli to nasza wina - my też się uczymy i nie jesteśmy nieomylni. Dyrekcja nie ma nic do powiedzenia - hmmm, to dla mnie niespodzianka. Okresowe oceny pracowników wypadają blado... hmm cóż, nie każdy jest idealny. Niektórzy przyjmują za to konstruktywną krytykę. Bycie księgowym to czasem jednak troszkę praca przy taśmie, prawie na akord - setki dokumentów, albo ktoś lubi albo nie. I teraz najlepsze, aż zacytuje: "Pracodawca decyduje, czy pracownik może dobrowolnie się ubezpieczyć? Osoba zajmująca się dobrowolnym ubezpieczeniem otrzymuje wynagrodzenie od towarzystwa ubezpieczeniowego, a nie od pracodawcy. Takich zagadnień jest wiele." Pomysł aby dopłacać do ubezpieczeń grupowych pracowników został zrealizowany. Każdy z naszych pracowników może sobie wybrać pakiet usług medycznych który będzie współfinansowany przez firmę. to źle???? Nie wierzę. projekt jest nowy, wszedł od grudnia. Nie jest obowiązkowy. Więc co to znaczy że pracodawca decyduje???? Natomiast informacja, że osoba zajmująca się ubezpieczeniem otrzymuje wynagrodzenie od PZU to zwykłe kłamstwo. No ale z drugiej strony... na pewno to jakiś podstęp, że Skłodowscy płacą tysiące złotych do ubezpieczenia zdrowotnego pracowników. Szkoda słów

@TADEUSZ45 29.11.2016 08:32

Do „Tadeusz45”. Jesteśmy szczerze zdziwieni twoim rozczarowaniem warunkami pracy jakie staramy się tworzyć dla pracujących wspólnie z nami ludzi, być może wynika ono z braku doświadczeń z pracy w innych biurach rachunkowych - mówimy to naprawdę szczerze, bez żadnych złośliwości. Praca w księgowości nie należy do najłatwiejszych i prawdą jest, że nie wszyscy się do niej nadają. To co staramy się robić jako pracodawca, to wprowadzanie jasno zdefiniowanych, powtarzalnych procesów i wykorzystanie narzędzi informatycznych, które, chcąc nie chcąc, wprowadzają wysoki poziom automatyzmu – może stąd twoje filmowe skojarzenia – ale to jest globalny trend, obecny w całej gospodarce, który raczej się już nie odwróci. Natomiast to co możemy robić i co robimy to szanowanie prywatnego czasu pracowników (nie ma u nas nadgodzin) i stwarzanie warunków do zawodowego rozwoju (dzielimy się z pracownikami naszą wiedzą i doświadczeniem chętnie i bezpłatnie, co więcej, robimy to często po godzinach a więc kosztem naszego życia prywatnego). Okresowe oceny pracowników wprowadziliśmy również po to, aby mierzyć efektywność pracy oraz poziom rozwoju zawodowego w sposób jak najbardziej obiektywny i sprawiedliwy. Co warto wspomnieć, przyjęty system wysoko punktuje samorozwój pracowników. Założenia tworzyliśmy wspólnie i każdy kto chciał mógł się przed jego wprowadzeniem wypowiedzieć. Poza tym, co roku staramy się zbierać nasze doświadczenia z przeprowadzonej oceny i wprowadzać stosowne zmiany. Nie do końca rozumiemy twoje zastrzeżenia w kwestii ubezpieczeń. Oferujemy dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne wszystkim pracownikom, które w części finansujemy. Decyzja o skorzystaniu z dodatkowego ubezpieczenia jest w pełni dobrowolna. Pracownik nie musi z niego korzystać, jeżeli uzna, że wystarczy mu powszechne ubezpieczenie w NFZ. PS: Na koniec drobna uwaga na temat użytego przez Ciebie nicku. Rozumiemy chęć bycia anonimowym, jednak podpisanie się imieniem „Tadeusz” w kontekście opinii o firmie Skłodowscy jest, delikatnie mówiąc, skrajnie niestosowne. Tadeusz Skłodowski, nie tylko z racji wieku i doświadczenia ale przede wszystkim swoją wieloletnią pracą i zaangażowaniem w rozwój lokalnej społeczności zasłużył sobie na szacunek zarówno pracowników jak i mieszańców Marek. Podpisując się w taki sposób, tak naprawdę, wystawiasz sobie samej / sobie samemu mało pochlebne świadectwo.

Jacek

Zależy na jakim stanowisku @khgjhh bo teraz jest ich sporo ale na pewno masz tutaj zapewnioną umowę o pracę i pakiet socjalny o to się chociaż martwić nie trzeba

fkjewr

Jeżeli pytasz ile wpływa na konto to kwoty mieszczą się w średniej krajowej. Masz jasną ścieżkę rozwoju - im więcej umiesz tym więcej zarabiasz. To co jest poza "paskiem" to spore korzyści pozapłacowe, które dla wielu osób są równie ważne: przyjazne środowisko pracy, komfortowe biuro (jest po prostu elegancko, czysto i jest klima co przy obecnych upałach jest bezcenne). Masz umowę o pracę a więc urlopy, płatne chorobowe i w razie czego rok kasy z pośredniaka. Wiele osób w tym również ja bardzo sobie cenią lokalizację biura. Do swojego biurka mam z domu 10 minut samochodem więc nie tracę codziennie 2 godzin na stanie w korkach i wdychanie spalin. No i na koniec najważniejsza sprawa - fajni ludzie z którymi pracujesz, wszyscy są na ty, także szefostwo. Jak chcesz coś więcej wiedzieć to pytaj.

gosia35

Witam, czy mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda proces rekrutacyjny na stanowisko samodzielnej księgowej?

Skłodowscy sp. z o.o.

Cześć Maju. Entuzjastycznie rekomendujemy! Jeżeli chcesz się rozwijać w zagadnieniach kadrowo-płacowych to serdecznie zapraszamy do złożenia aplikacji (zaczyna się u nas okres urlopowy więc najlepiej jeszcze w tym tygodniu). Pozdrawiamy

pracodawca

Cześć Beata. Serdecznie dziękujemy za Twoją opinię. Jest nam bardzo miło.

pracodawca

Eryk jest obecnie poza biurem. Warunki finansowe są przedmiotem obustronnych negocjacji. Zachęcamy do złożenia aplikacji poprzez naszą stronę internetową http://www.sklodowscy.pl/praca/konsultant-ds-wdrozen-i-serwisu Pozdrawiamy

pracodawca

Tak rekrutacja nadal jest otwarta.

Aplikant

Czy ktoś moze powiedzieć jakiego wynagrodzenia można oczekiwać na stanowisku samodzielnego ksiegowego? Z tego co wyczytałem na forum to firma nie oferuje opieki medycznej i kart sportowych, oferuje za to lekcje języka angielskiego. Czy tak?

@Aplikant 16.06.2016 10:49

Firma dofinansowuje kursy języka angielskiego (na poziomie średnio-zaawansowanym i zaawansowanym). Pracownicy mogą także korzystać z kart MultiSport, które również są dofinansowane. W Firmie funkcjonuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych z środków którego finansowane są świąteczne paczki dla pracowników, imprezy integracyjne a także pożyczki i dofinansowanie wypoczynku.

kriz'15+12

Polecam. Fajna atmosfera, przynajmniej w moim zespole. Super biuro i fantastyczna lokalizacja, szczególnie dla kogoś kto tak jak ja pracował w "mordorze". Teraz nie stoję w korkach i nie szukam pół godziny miejsca parkingowego.

@kriz'15+12 08.06.2016 21:34

Dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że udaje nam się sprostać oczekiwaniom większości pracowników.

an79

Czy pracował ktośw dziale handlowym jako KAM? Zastanawiam się ile można zaproponować na rozmowie kwalifikacyjnej aby nie przesadzić w obie strony :)

@an79 29.05.2016 20:50

nikt nie pracował bo nie było działu handlowego. Postaram się opisać obowiązki bardziej szczegółowo.

leon

Myślę o letnich praktychach w kancelarii podatkowej. Czy ktoś potrafi powiedzieć coś na temat warunków w Skłodowscy?

pyza

Pracuję od niedawna, ale atmosfera jest bardzo miła. Początki wprawdzie były trudne, bo to spora firma i zapamiętanie kto jest kim, gdzie go szukać i jak się nazywa to już spore wyzwanie. Nie raz potrzebowałam pomocy i nie było z tym problemu bo ludzie chętnie pomagają,to duży plus. Kolejnym plusem są darmowe bilety do teatru no i dofinansowanie do lekcji angielskiego. Ja jestem zadowolona i polecam Skłodowskich

@pyza 25.05.2016 18:10

Dziękujemy za rekomendację. Mamy nadzieję, że będzie Ci się z nami dobrze pracowało.

zardos

Narzekanie to nasz sport narodowy, ja osobiście jestem zadowolony z pracy u Skłodowskich. Wszystko zależy od ludzi i tego jaką zbudujesz z nimi relację a że firma jest dość duża to może ktoś ma inne doświadczenia.

@zardos 17.05.2016 21:52

Dzięki Zardos za Twoją opinię.

aldo84

Pracuje tu od niedawna i jak na razie jest ok, ludzie z którymi pracuję sa fajni co do szefostwa niewiele mogę poweidzieć bo na co dzień to mówimy sobie tylko cześć na korytarzu i tyle mi wystarczy :) lubię robić swoje i się nie wychylać. Biuro jest nowe co też jest nie bez znaczenia bo pracuje się komfortowo. Co do wynagrodzenia to jak zawsze chciałoby się wiecej ale nie narzekam.

@aldo84 14.05.2016 18:21

Cześć. Dziękujemy za Twoją opinię. Mamy nadzieję, że będzie Ci się z nami dobrze pracowało. Pozdrowienia i do zobaczenia na korytarzu :)

Allina

Też nie polecam skłodowskich. Pracuję tutaj, bo blisko mieszkam. Nie ma żadnych benefitów (ani kart sportowych, ani pakietów medycznych), podwyżek też nie ma.

mari
@Allina 09.05.2016 22:50

Tez mieszkam blisko i uwazam ze to super benefit. Na dojazdy do poprzedniej pracy tracilam ponad 2h dziennie ktore teraz moge spedzic w domu z rodzina. firma doplaca do moich zajec z angielskiego to chyba mozna nazwac benefitem?

@Allina 09.05.2016 22:50

Pakiety sportowe są, dofinansowane z ZFŚS. od co najmniej 7 lat o ile pamiętam. trzeba się zwrócić do szefowej Funduszu i odpytać. Pakiety medyczne również są, dość korzystne choć nie finansowane przez Spółkę. Ale nie widzę problemów aby każdy komu zależy na takim pakiecie skorzystał z pomocy spółki i sobie nabył. Proszę do mnie przyjść jeśli ma Pani kłopot ze znalezieniem właściwych ludzi którzy w tym miejscu pomogą. Nie ma tez ubezpieczeń grupowych, bo uważam że stawki proponowane przez ubezpieczycieli są złe.

Krystyna

Nie polecam tego pracodawcy !

Standardowo, 2 lata

Anka

Nie wiem jak było kiedyś, ale od kiedy tu pracuję, mogę potwierdzić, że w firmie panuje bardzo przyjazna atmosfera, pracują tu bardzo mili ludzie a właściciele firmy zapewniają pracownikom stabilne warunki zatrudnienia.

Skłodowscy

Ogłoszenie o pracę dotyczyło zatrudnienia pracowników w nowym zespole, do nowego programu. W związku z tym, nie mamy jeszcze możliwości opiniowania poziomu zadowolenia naszych pracowników z podanymi kompetencjami.

aldo84

firma jest mocno zinformatyzowana i faktycznie wszystko się tu liczy, ale może dlatego, że szef jest matematykiem :) zespół programistów mieści się w osobnym skrzydle więc rzadko ich widać. Nawet jak coś ci się schrzani z komputerem to naprawiają zdalnie więc chyba mają spokojną robotę. Na technicznych sprawach się nie znam więc nie wiem czy praca jest jakoś mocno ambitna.

Skłodowscy

Aktualne oferty pracy zamieszczamy na www.sklodowscy.pl, natomiast warunki finansowe negocjowane są indywidualnie i uzależnione są od kwalifikacji oraz doświadczenia kandydata. Obecnie poszukujemy: http://www.sklodowscy.pl/praca/

worker

A ja jestem zadowolona z pracy u Skłodowskich. Fakt...proces rekrutacji nie jest łatwy, nie biorą nikogo na ładne oczy, czy uśmiech, ale teraz widzę, że wynika to przede wszystkim z dbałości o sprawy Klienta i prestiż firmy. Fajnie słyszeć opinię w US, że jak przychodzi coś od Skłodowskich, to Panie w okienku mówią do siebie "tego to nawet nie sprawdzaj, bo na 100% jest dobrze". Ale to jest opinia wypracowana przez lata. Ktoś napisał "musisz co najmniej raz w tygodniu siedzieć do 18-stej czy jest to komuś potrzebne czy nie, dla zasady" - ale zapomniał dodać, że przychodzi wtedy na 10 do pracy. Ja pracowałam kiedyś w biurze rachunkowym zatrudniającym 7 osób. Od 10go-25go każdego miesiąca, dzień w dzień siedziało się po godzinach i nigdy tych nadgodzin się nie odbierało, nawet nie płacono za te nadgodziny-robotę trzeba było wykonać i tyle, a nieraz brało się i do domu. U Skłodowskich wiem, że jak przyjdę do pracy, to po 8 godzinach z niej wyjdę i nikt nie będzie mi zadawał pytań, czemu ja już idę. Wreszcie mam czas dla siebie i rodziny. Jak dla mnie pozytyw.

Sklodowscy

Nie zatrudniamy pracowników na umowy "śmieciowe". Umowa o pracę, staż z UP lub prace interwencyjne.

xyz

firma przyjazna pracownikom 1) nie było przypadku zwolnienia kobiety po powrocie z macierzyńskiego bądź wychowawczego.A w tak dużej firmie w ostatnich latach średnio 3 kobiety w roku idą na takie zwolnienie (rekord w jednym roku to 11 :)) 2) ZFŚS dofinansowanie do wczasów, paczki świąteczne(dla wszystkich pracowników a nie jak ktoś wyżej napisał dla wybranych), pożyczki , zapomogi 3) Nie ma problemu z urlopem wręcz wymagane jest wykorzystywanie na bieżąco 4) wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (wskaźniki pomagają a nie determinują te wynagrodzenie) 5) bezpłatne szkolenia z zakresu podatków, ksiąg rachunkowych, płac 6) generalnie czas pracy, urlopy, dni wolne wszystko zgodne z kodeksem pracy a nawet jak komuś nie pasuje praca w daną sobotę (za którą jest wolny inny dzień w tygodniu) bo np ma szkołę to po prostu tego dnia nie przychodzi ustalając to ze swoim przełożonym

była2010

W pełni się zgadzam z powyższymi opiniami, (usunięte przez administratora) , liczą się tylko wskaźniki .Wykorzystywanie pracowników,od których wymaga się świetnych kwalifikacji i zaangażowania za psie pieniądze.Księgowe są jednocześnie windykatorami swoich klientów, za byle potknięcie grozi tzw "klucha" czyli uwaga ale pochwały to już się nie spodziewajcie. Ogólnie- fury, marmury a w polityce firmy same dziury i ciągła rotacja pracowników.Paczki na święta i parking podziemny dla wybrańców nie załatwią sprawy. Nie polecam firmy jako pracodawcy szkoda zdrowia.

@była2010 12.11.2014 19:33

Kwestia wskaźników, a dokładnie wsparcie kierowników działów poprzez system monitoringu współpracy z klientami jak widzę nie spotkał się z Pani aprobatą. Sądzę, że zawiniła komunikacja wewnętrzna. Pracujemy nad poprawą. Być może akcent na człowieka, jego wiedze i doświadczenie, jakość pracy, a dopiero potem wskaźniki które miały w zamierzeniu wspierać ocenę zostały źle przekazane. Jeśli tak to pani odebrała przepraszam i dziękuje za wskazówkę. Kwestia windykacji - uważamy, że odpytanie klienta z którym się współpracuje i ma dobry kontakt o niezapłacone faktury to dobry pomysł. Na przykład: "Panie Kowalski, czemu nam pan nie płaci. jest pan niezadowolony czy ma pan problemy finansowe?".

Zostaw opinię o Skłodowscy sp. z o.o. - Marki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skłodowscy sp. z o.o.