Opinie o Skłodowscy sp. z o.o. w Marki

Skłodowscy sp. z o.o.
2 43 118 5 1
Zibi Nowy wpis

Bardzo dobra firma więc jeśli ktoś narzeka to albo tu nie pracował albo konkurencja zainspirowała!

Tak2Nie1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Skłodowscy sp. z o.o.?

Kasia Nowy wpis

Cześć. W każdej firmie opinie są i dobre i złe. Ale spójrzcie w drógą stronę. Każda osoba aby zacząć działalność tworzy biznes plan zaczyna sama no tak taniej. Kiedy wpadają kontraktując potrzebni pracownicy kazdy z nich chce dostać stawkę na godzinę a nie za wykonaną prace. My pracodawcy dostajemy za wykonana prace zlecenie usługę towar. Wy pracownicy za godziny. I nie. Liczymy czasu na toaletę kawę papierosa... telefon do mamy męża dziecka. A macie za to zapłacone. A czy praca jest wykonana od 1- 10 to dla was nie ważne wy macie na godziny!!! I tyle wam trzeba zapłacić. A to ze my musimy od straty zapłacić karę zapłacić koszty za materiały które używacie i wziasc odpowiedzialność na siebie was nie interesuje.. dobrze pisać złe ale ciężko znaleźć plusy. Pracowałam wiele lat pod kimś miałam podobne podejście. Ale od kad pracuje na siebie i sama widziałam jak ludzie z nogami na stole w moim biurze na moich meblach leżeli powiedziałam. Dość i teraz jestem tym szefem którego nie lubią na którego piszą podobnie. Panie Tadeuszu panie eryku i iinni ! Ważne ze wiecie czego chceci i do tego dążycie a komentarze tych co nie są naj. Wszady sobie w duże (usunięte przez administratora) może jak kiedyś sami wezmą cała odpowiedzialność na siebie zrozumią! Życzę im tego !

Izabela

Z firma współpracuje od 2009 roku z przerwą na urlop macierzyński i wychowawczy, powrót cudowny od razu jasno wyznaczona ścieżka kariery, super motywujące programy, wysoki standard, wysokie zaplecze socjalne, wyjazdy, nagrody, komfort pracy od strony technicznej, super atmosfera. Z roku na rok jest co raz lepiej szczerze polecam firmę i współprace z nią. Oczywiście są terminy, których trzeba dotrzymywać ale to jest taka branża. Czasami trzeba zostać po godzinach ale nie ma później problemu z ich odbiorem.

Tak4Nie19
Robert Nowy wpis
@Izabela

Jeżeli firma ma jasno wyznaczoną ścieżkę kariery zawodowej dla zatrudnionej osoby, to zastanawia mnie, czy istnieje możliwość odbycia stażu w firmie Skłodowscy? Ciekawi mnie, czy firma pomaga w taki sposób osobom, które chciałyby w przyszłości ubiegać się o pełnoetatowe zatrudnienie.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Agata

Nie wiem, skąd właściwie może wynikać taka cisza na tym wątku, bowiem firma Skłodowscy zdaje się funkcjonować w sposób normalny. A świadczy o tym chociażby fakt, że poszukują nowych pracowników do swojego zespołu. Potrzebują między innymi: Referenta ds. księgowych, Doradcy Podatkowego, Specjalisty ds. cen transferowych, Młodszego Księgowego i innych. Więcej informacji macie tu: https://sklodowscy.pl/praca/ A może znalazłaby się tu osoba, która w ostatnim czasie aplikowała i opowie nam, jak to wygląda w praktyce? Zachęcam do dyskusji o tym pracodawcy.

Rock

Nie ma żadnego systemu motywacyjnego. Nie ma premii. Jest dla każdego nic nieznaczący wskaźnik który mówi o dochodowosci pracownika ale nie słyszałem żeby się komuś kiedykolwiek przydał.

Tak27Nie2

Zaskoczona

Sklodowskich jako pracodawcy nie polecam. Nie dotrzymuja warunkow umowy. W dniu, w ktorym przyszłam do pracy na podpisanie juz umowy o pracę (po wcześniejszych rozmowach i ustaleniu wynagrodzenia) nagle wycofali się z kwoty jaka ustaliliśmy wcześniej i obniżyli mi ja o 500zł.

Tak24Nie

Agata

@Marek, czy w takim razie jesteś osobą, która dysponuje aktualnymi informacjami dotyczącymi Skłodowscy jako pracodawcy, które Twoim zdaniem są warte zamieszczenia na tym forum? Proszę Cię o wpis w tej kwestii.

@Agata

czy dysponuję, cóż, akurat nie jestem w stanie sobie wyobrazić Pana Tadeusza i "brak szacunku". Wszystkie ustalenia skrupulatnie notuje, wyciąga w zeszyciku sprzed 3 lat nawet. Ale brak szacunku? Frustrat jakiś to pisał, co mu się nie chciało. A w kwestii aktualnych informacji to zobaczymy co sie stanie po zmianie prezesa jutro, co on powie i co dalej z firmą - zobaczymy.

TakNie1
tt
@Marek

Wiele lat temu spotkałam Pana Tadeusza- to wspaniały, poukładany i zrównoważony człowiek; tacy ludzie się nie zmieniają

Zniesmaczona

Ta firma to jedna wielka porażka! Brak szacunku do człowieka i ludzkiego podejścia. Panuje zadufanie, buta i chamstwo. Takie odnoszę wrażenie po rozmowie z samym prezesem. Notoryczne łamanie praw pracowniczych. Dla przykładu jeżeli spóźnisz się chociaż 1 minutę to musisz odpracować 15 minut. Jeżeli tego nie zrobisz to następnego dnia trzeba zostać 30 minut. To jakiś ABSURD! Nadgodziny niepłatne, w zamian dni wolne do odbioru. Panie na stanowiskach nieprzyjemne, wyczuwające zagrożenie ze strony młodszych osób. Starzy pracownicy obładowani praca wolą siedzieć po godzinach niż wdrożyć i nauczyć nowego pracownika. Kompletnie tego nie rozumiem, ponieważ zarobki bardzo słabe więc nie ma o co się bać. Duża rotacja ludzi więc wiadomo o czym to świadczy. Kierowniczka typowa chamka bez ogłady. Jej zachowanie często podchodziło pod mobbing. Dla mnie osoba chora psychicznie, rzucała notorycznie teksty ,,pocałuj mnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;. Ogólnie pracują tam ludzie bardzo prymitywni lub posiadający niską samo ocenę. Cieszę się, że mój KOSZMAR z tym miejscem już się skończył. Bardzo nie polecam! Wyniosłam stamtąd bagaż złych doświadczeń.

Tak68Nie1
Monia
@Zniesmaczona

Wpis wygląda jak zawodowy hejt. podsumowując: słabe zarobki łamanie praw pracowniczych brak szacunku do człowieka zadufanie buta i (usunięte przez administratora) - to wrażenie po Panu Tadeuszu :-) kierowniczka chamka, chora psychicznie duża rotacja i na koniec KOSZMAR... nie, nie będę tu już chyba zaglądała. Nie wiem jak to działa, ale pracuję w tej firmie parę lat i może nie wszystko jest idealne jak bym chciała, natomiast taki steka bzdur trudno jest komentować.

Tak1Nie7
Augustyn
@Monia

Monia,czy jak tam się zwiesz. Z doświadczenia w tej firmie z całą odpowiedzialnością potwierdzam wypowiedź Zniesmaczonej. Jeżeli jesteś jeszcze pracownikiem, to współczuję,ale widocznie należysz do odpowiednich osób w danym miejscu. Tak to już jest,że jedni duszą się w szambie,dla innych to cudna woń. Uważaj na płuca,bo możesz nie dać rady.

Tak22Nie
Agata

Czy ktoś posiada wiedzę na temat pracodawcy Skłodowscy i mógłby się nią podzielić z nami? Może macie znajomych, którzy w tej firmie pracowali i chcieliby podzielić się swoimi przemyśleniami na jej temat. Pamiętajmy, że każda opinia na tym wątku będzie cenna pod warunkiem przestrzegania regulaminu tego forum https://www.gowork.pl/regulamin

Anna

Witam. Ile można zarobić na stanowisku samodzielnej księgowej w tej firmie?

Leszek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Cezary

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Magda

Cześć, czy ktoś mógłby bliżej przybliżyć system wynagrodzeń w tej firmie? Jakie są możliwości rozwoju? Znam tylko jedną osobę, która tam pracowała i odeszła... na stanowisko w US, gdzie podobno płaca miała być lepsza o.O jednakże nie chciałabym opierać się tylko na jednej opinii.

Tak9Nie

Agata

@Marek, napisałeś, że w Skłodowscy miała zmienić się kadra zarządzająca. Czy już do tego doszło, a w raz z tym nadeszły zmiany dotyczące również osoby zatrudnione w tej firmie? Mogłabym Cię prosić o wypowiedź na ten temat? Będzie ona zdecydowanie ważna dla osób chcących się zatrudnić w tym miejscu.

Księgowy

Firma OCZYWIŚCIE szuka świetnych księgowych i chce im płacić: aż tyle żeby żyć od 1 go do 1 go (...) Zapewne jak ktoś chce zarobić to siedzi od rana do wieczora. Dają kilkadziesiąt pytań na teście, następnie rozmowa i co z tego, że wypada się bardzo dobrze. Pensję proponują oczywiście na samym końcu ...jak dla kasjera w markecie z wiedzą jak wygląda kasa fiskalna. I jeszcze te nienormalne pracowanie w soboty raz w miesiącu...., i co z tego, że ma się wtedy wolny np. poniedziałek. Obciach i żenada. Strata czasu ...tak ponad 2 godziny. Ci co tu piszą powiedzmy pozytywne opinie to zapewne sami właściciele a nie byli czy obecni pracownicy. Wyrażone jest tu subiektywne zdanie. Zresztą nie tylko moje.

Tak62Nie
Monia
@Księgowy

Dowiedziałam się właśnie że marnie tu płacą. Najlepszy jest "księgowy" który po teście nagle okazuje się że jest referentem, bo całe życie, 15 lat księgował wyciągi bankowe. przychodzą do nas do zespołu tacy "księgowi", zwykle faceci. No i dowiedziałam się, że raz w miesiącu w sobotę to obciach. Dla księgowego. Lepiej siedzieć po nocach? Czy mieć w planie sobotę? Jak kto woli. kadry nie pracują w sobotę. Czasem wolę przyjść nawet w dwie soboty, aby potem mieć dwa dni wolnego. Ale zapomniałam że to obciach. Ludziska są różni. Bardzo różni. Żałuj że Cię nie wzięli. Ucz się to może w przysłzości

Tak4Nie

Zuzia

Może jest jakieś rozwiązanie zaistniałego problemu, firma jest warta tego!!

Herman
@Zuzia

Zuzia,idź do prezesa i powiedz,żeby zaczął szanować pracowników,to może coś się zmieni na plus. Daj znać o efektach rozmowy. Jeśli,oczywiście,życie Ci miłe,to nie pójdziesz.W obecnej sytuacji firma jest beznadziejna. Kamienna elewacja zamknęła umysły zarządzającym.Żałosne,że pracodawca wie o swojej firmie tyle złego i nie wstydzi się przed lustrem,czy pracownikami.

Tak46Nie
@Herman

brak szacunku do pracowników? Prezes? wolne żarty

Książka

Szukając pracy trafiłem na firmę Skłodowscy. Wiem, że to dobry pracodawca chociaż opinie na tym wątku są zróżnicowane. Sadzę, że charakter pracy w firmie nie każdemu odpowiada. Szkoda tylko, że sami nie zmienią firmy

Tak3Nie1
Dyrektor
@Książka

Książka, czadzisz!Znam ludzi,ktorzy powyższe opinie pisali. Pracowali po 10 lat,byli też kierownikami. Piszą prawdę. Sam jestem dyrektorem,który zaznał szoku w kontakcie z firmami Skłodowskich. Buta,chamstwo. Prostactwo!!Żal mi takich ludzi. Sami sobie gotują ten wywar.Zdaję sobie sprawę,że mrówki z biura piszą kontry powyższym opiniom. Rozkaz to rozkaz. Albo wypad. Żywię nadzieję,że któryś z następców zacznie zarządzać profesjonalnie.

Tak29Nie
@Dyrektor

Panie Dyrektorze, ale mi szkoda strasznie że tak całkiem ma Pan źle na świecie. Czego jest pan dyrektorem? A w kwestii mrówek - olać mrówki, olać tez zwykły hejt

księgowy

Obawiam się, że te negatywne wpisy mogą być prawdą. Kilka lat temu miałem "wątpliwą" przyjemność odbyć rozmowę z właścicielem, czyli Panem Tadeuszem. Osoba bardzo zadufana w sobie, nastawiona na zysk, a nie na pracownika. Proponowane wynagrodzenie: wysokość obecnej najniższej płacy brutto. Sądziłem, że mam coś ze słuchem. Stanowisko samodzielnego księgowego i taaaka płaca... Sam fakt, że firma co najmniej kilka razy w roku szuka pracownika też o czymś świadczy. Nie jest to aż taki moloch. No, chyba, że jest to swego rodzaju reklama. Atmosfera w firmie też chyba nie najlepsza, panie dziwnie zestresowane. Także moje wrażenia są raczej negatywne, ale życzę powodzenia w biznesie.

Tak49Nie
@księgowy

kilka lat temu? Co w tych ludziach siedzi, aby po kilku latach wylewać żale... Księgowy, z najniższą płaca brutto? W takie bajki to juz nikt nie uwierzy... A może uwierzy, ludzie są jacy są. Niektórzy opisują rozmowy sprzed kilku lat...

TakNie

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w Skłodowscy sp. z o.o.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Agata

@Sparrow, system szkoleń i zasady na jakich funkcjonuje, to wewnętrzna sprawa Skłodowscy sp. z o.o. Rozumiem, że osobiście Ci się nie podobał. Co możesz natomiast powiedzieć o pozostałych aspektach pracy w tej firmie? Czy pracodawca ten zapewniał Ci pakiet benefitów lub pakiet socjalny? Informacje te będą ważne dla tych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w tej firmie.

Adam

Podbijam

Joanna
@Agata

@ Agata @Adam Firma Skłodowscy dysponuje szerokim pakietem benefitów. Pracownicy mogą skorzystać między innymi z : Karty multisportu, opieki medycznej, dofinansowania nauki angielskiego. W ramach ZFSŚ corocznie dostają paczki świąteczne (mega wypasione) + paczki dla dzieci, organizowane są spotkania integracyjne w zespołach, jest dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz ich dzieci, jest możliwość wzięcia pożyczki na cele mieszkaniowe, jest dofinansowanie do wydatków na sport i rekreację pracowników. Wypłacane są zgodnie z regulaminem nagrody jubileuszowe dla pracowników No i rzecz najważniejsza ! – na każdym piętrze do dyspozycji pracowników jest ekspres do kawy :) Oczywiście kawa, herbata, mleko itp. także dla każdego i bez ograniczeń. Moim zdaniem naprawdę ciężko narzekać :)

Tak1Nie2
Góral
@Joanna

socjal całkiem atrakcyjny a to te kosztuje

Agata

@Joanna, benefity, które wymieniłaś, zapewniane przez Skłodowscy przedstawiają się imponującą. Czy korzystając z okazji, mogłabyś opisać swoje obowiązki, za które w tej firmie jesteś odpowiedzialna? Jak oceniasz ją jako swojego pracodawcę? W jaki sposób pracodawca docenia Twoje zaangażowanie w pracę?

anonymous

szukają nowych?

Sparrow

Warto wiedzieć, że firma ma skostniałe, nie dostosowane do aktualnego rynku pracy regulaminy. Szkolenia owszem, są - wewnętrzne ale traktowane jako Twój czas wolny. Idziesz na szkolenie w trakcie godzin pracy to musisz później te godziny odpracować. Spóźnisz się minutę - na drugi dzień masz już na minusie pół godziny.

Tak32Nie
Agata

Co możecie powiedzieć o praktykach jakie oferuje Skłodowscy sp. z o.o.? Na stronie internetowej tej firmy w zakładce praca znajduje się kilka ofert pracy w tym również praktyki, np. w dziale IT. Może znajdzie się osoba, która odbyła praktyki w tej firmie i mogła ocenić poziom zdobytej na nich wiedzy? Łatwiej jest ubiegać się później o zatrudnienie u pracodawcy?

Janusz

Nie ma ideałów, wszędzie są jakieś błędy i kłopoty ale jak ludzie bardzo chcą to zrobią wiele żeby poprawiać to co nie działa prawidłowo. Wbrew pozorom bardzo dużo zależy od pracowników, od tego jak sobie ułożą wzajemne relacje. Firma jest z perspekt.ywami

Była

Firma z pozoru wydaje sie byc profesjonalna...wszystko jednak sie zmienia gdy zaczynasz tam pracowac. Zgadzam sie z poprzednimi opiniami - w biurze panuje zla atmosfera, pracowalam tam kilka miesiecy a juz w pierwszym doswiadczylam tu mobbingu, co lepsze nie ze strony kierownika, a innych wspolpracownikow ktorzy widocznie od zawsze wszystko wiedzieli i umieli, nie popelniajac zadnych bledow. Bylam zapewniona o mozliwosci rozwoju - takowy moze i jest, szkoda tylko ze odbywa sie on metoda prob i bledow, a bardziej bledow oraz pretensji i ponizania...Brak wdrozenia nowego pracownika, o wszystkim dowiadujesz sie przypadkiem, i najgorsza rzecz...ewidencja czasu pracy oraz wykonywanie tych samych czynnosci w dwoch programach zwiazanych z obsluga klienta - w rezultacie zajmuje to wiecej czasu niz samo ksiegowanie. W zespole totalny brak organizacji, a podobno firma stoi na strazy porzadku... I oczywiscie marne pieniadze, niewarte tego stresu. Nigdzie nie pracowalo mi sie tak zle jak tu..

Tak51Nie

Zniesmaczona

Tak35Nie

Zuzia

Dobry humor nie opuszcza niektórych, to dobrze. Pewnie człowiek zadowolony z pracy to i żartować się chce. Nie ma idealnych firm, rozumiem, że komuś nie odpowiada tu praca ale przecież można ja zmienić. Skłodowscy to spoko firma dla, dla ludzi lubiacych taką pracę.

Fanka

Może firma się rozwija i potrzebuje nowych ludzi do pracy? Nikt nie pomyślał tak o nich tylko zaraz zaczęliście krytykować. Firmy nie chcąc mieć kłopotów z podatkami wolą profesjonalne biura tak to wyglada!.

Zostaw opinię o Skłodowscy sp. z o.o. - Marki

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie