Buchalter Skłodowscy

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Buchalter Skłodowscy

Sławomir Nowy wpis

Ktoś wspomniał o nagrodach i podwyżkach. Na jakim są poziomie? To znaczy procentowo ile podnieśli wypłaty?

Pracownik Nowy wpis
@Sławomir

Z 10%

Ja Nowy wpis

W którym dziale?

Pracownik Nowy wpis

Po kilku latach pracy dostrzegam dużo pozytywnych zmian w działaniu firmy, relacjach i zarządzaniu. Ostatnio pojawiło się wiele możliwości otrzymania nagrody, podwyżki itd. Pierwsze momenty nie są szczególnie łatwe - myślę że to normalne. Trzeba poznać systemy wewnętrzne, procedury, strukturę. Ale z czasem jest ok. Pracy rzeczywiście bywa dużo, czasem "na wczoraj", więc trzeba umieć odważnie powiedzieć "Nie dam rady" i być odpornym na stres. Poza tym jestem zadowolony i szczerze polecam.

Prowadzilo onegdaj te firme 2 synow i tata. Wszystko wygladalo profesjonalnie. Nie bylo oszczednosci na Zusie i placenia "pod stolem". Tata prezes byl fajny i jego jeden syn tez. Drugi syn - Darek - to "control freak" i to on sprawuje tu rzady. Bedziesz wiec niewolnikiem wszechobecnego systemu nadzorujacego, ktory rozliczy twoj czas pracy i zrobi wiele rzeczy aby wykazac jak wiele jeszcze musisz sie starac aby kto inny nie zwlaszczyl zysku, ktory generujesz dla firmy. Dariusz bedzie mial ulubiencow i byc moze staniesz sie jednym z nich. A byc moze nie. Generalnie jest to firma rodzinna o zadeciu korporacyjnym poniewaz posiadaja wlasny budynek biurowy. Nie nalezy wykluczac tego miejsca pracy ale dobrze miec swiadomosc powyzszego.

alfa

Bardzo złe traktowanie pracowników - jak maszyny i podludzie, zero szacunku i wdzięczności, wyzysk na maxa (niektóre dziewczyny mają setki godzin do odebrania, nierealne, aby to się udało i po 40 kilka firm do "obrobienia" Nie przestrzeganie kodeksu pracy - czasu pracy, po 9-10 godzin i więcej . Na wniosek o 2 dni opieki nad dzieckiem Pan Radca Prawny (z certyfikatem) zapytał dziewczynę: Ale po co, coś się stało? Tam nikt z takich super dogodności prawa nie może skorzystać, no chyba ,że po znajomości, albo po rodzinie:)

Brałeś udział w rekrutacji do Buchalter Skłodowscy. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Zostaw merytoryczną opinię o Buchalter Skłodowscy - Marki

Buchalter Skłodowscy