Skłodowscy sp. z o.o.

Opinie o Skłodowscy sp. z o.o.

Agata

@Joanna, benefity, które wymieniłaś, zapewniane przez Skłodowscy przedstawiają się imponującą. Czy korzystając z okazji, mogłabyś opisać swoje obowiązki, za które w tej firmie jesteś odpowiedzialna? Jak oceniasz ją jako swojego pracodawcę? W jaki sposób pracodawca docenia Twoje zaangażowanie w pracę?

szukają nowych?

Sparrow

Warto wiedzieć, że firma ma skostniałe, nie dostosowane do aktualnego rynku pracy regulaminy. Szkolenia owszem, są - wewnętrzne ale traktowane jako Twój czas wolny. Idziesz na szkolenie w trakcie godzin pracy to musisz później te godziny odpracować. Spóźnisz się minutę - na drugi dzień masz już na minusie pół godziny.

Agata

Co możecie powiedzieć o praktykach jakie oferuje Skłodowscy sp. z o.o.? Na stronie internetowej tej firmy w zakładce praca znajduje się kilka ofert pracy w tym również praktyki, np. w dziale IT. Może znajdzie się osoba, która odbyła praktyki w tej firmie i mogła ocenić poziom zdobytej na nich wiedzy? Łatwiej jest ubiegać się później o zatrudnienie u pracodawcy?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Skłodowscy sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Starszy referent w departamencie księgowości.
Janusz

Nie ma ideałów, wszędzie są jakieś błędy i kłopoty ale jak ludzie bardzo chcą to zrobią wiele żeby poprawiać to co nie działa prawidłowo. Wbrew pozorom bardzo dużo zależy od pracowników, od tego jak sobie ułożą wzajemne relacje. Firma jest z perspekt.ywami

Zuzia

Może jest jakieś rozwiązanie zaistniałego problemu, firma jest warta tego!!

Była

Firma z pozoru wydaje sie byc profesjonalna...wszystko jednak sie zmienia gdy zaczynasz tam pracowac. (usunięte przez administratora) Bylam zapewniona o mozliwosci rozwoju - takowy moze i jest, szkoda tylko ze odbywa sie on metoda prob i bledow, a bardziej bledow oraz pretensji i ponizania...Brak wdrozenia nowego pracownika, o wszystkim dowiadujesz sie przypadkiem, i najgorsza rzecz...ewidencja czasu pracy oraz wykonywanie tych samych czynnosci w dwoch programach zwiazanych z obsluga klienta - w rezultacie zajmuje to wiecej czasu niz samo ksiegowanie. (usunięte przez administratora)

Książka

Szukając pracy trafiłem na firmę Skłodowscy. Wiem, że to dobry pracodawca chociaż opinie na tym wątku są zróżnicowane. Sadzę, że charakter pracy w firmie nie każdemu odpowiada. Szkoda tylko, że sami nie zmienią firmy

Zuzia

Dobry humor nie opuszcza niektórych, to dobrze. Pewnie człowiek zadowolony z pracy to i żartować się chce. Nie ma idealnych firm, rozumiem, że komuś nie odpowiada tu praca ale przecież można ja zmienić. Skłodowscy to spoko firma dla, dla ludzi lubiacych taką pracę.

Fanka

Może firma się rozwija i potrzebuje nowych ludzi do pracy? Nikt nie pomyślał tak o nich tylko zaraz zaczęliście krytykować. Firmy nie chcąc mieć kłopotów z podatkami wolą profesjonalne biura tak to wyglada!.

Cudeńko

Tu ludzie oczekują prawdziwych opinii o firmie a nie bajek wymyślonych . Jeszcze się nie znalazła firma , która by wszystkim pasowała całkiem jak z tą tańcownicą.

Natalia

Skłodowscy jest spoko firmą ale niestety muszą walczyć z hejtem. Pracując tu już dość długo mogę powiedzieć, że praca jest fajna ale dla tych którzy chcą pracować.

Iza

@Naiwna Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. To jest profesjonalna firma z bagażem doświadczeń,obsługują ponad 1000 klientów, to chyba nie zgadza sie z Twoja wypowiedzią. Pracuję i wiem jak jest rzeczywiście.

Agata

Firma rekrutuje obecnie na stanowisko Młodszy Księgowy. Wysłałeś już swoje CV. A może odbyłeś rozmowę rekrutacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami!

Ziuta

Pracuję w firmie juz kilka lat i znam wiele spraw od środka. Firma jest dobrym pracodawcą i dba o ludzi, nie będzie dbać z cała pewnością o pracowników nie przywiązujących wagi do pracy, nie angażujących się w pracy. Kto dobrze pracuje ten ma również dobre wynagrodzenie.

Ziutek
@Ziuta

"Oh,Ziuta ja wiem ,że nie ma brzydkich kobiet, lecz czasem tylko wina brak.."

Ziutek
@Ziuta

"Oh,Ziuta ja wiem ,że nie ma brzydkich kobiet, lecz czasem tylko wina brak.."

Zulu gulu

Rozwijają firmę tylko zapominają o swoich pracownikach a to świadczy o tym ze kosztem pracownikow

@Zulu gulu

Chcielibyśmy odnieść się do Twoich zastrzeżeń ale prosimy o wyjaśnienie co masz na myśli mówiąc, że "zapominamy o pracownikach"? Pamiętamy o wypłacaniu wynagrodzeń na czas. Pamiętamy o odprowadzaniu składek na ZUS. Pamiętamy o komfortowych warunkach pracy w nowoczesnym, klimatyzowanym biurowcu, o przerwach, o stołówce. Pamiętamy o organizowaniu spotkań integracyjnych. Pamiętamy o wspólnej kolędzie. Pamiętamy o świątecznych paczkach dla pracowników i ich rodzin. Pamiętamy o regularnych szkoleniach podnoszących kwalifikacje. O wielu ważnych dla pracowników sprawach pamiętamy. Więc o czym zapominamy?

Grab
@Skłodowscy sp. z o.o.

Nade wszystko zapominacie o czlowieczeństwie!.Za nie przestrzeganie praw pracowniczych takich jak brak lub nieterminowa zapłata wynagrodzenia grozi PIP.Więc jest się czego bać. Stołòwka,jej brak to nakaz Sanepidu na utworzenie. Jedna z nich mieści się na korytarzu. Także szału nie ma. Musicie tworzyć Fundusz Socjalny,a z niego wydatki na cokolwiek,czym się chwalicie. O dobrym pracodawcy nie pisze się,aż tylu skarg. Pracodawca z klasą nie pisze takich podstawowych obowiązków wobec pracowników.

Grab
@Skłodowscy sp. z o.o.

Melania

Bardzo cenię sobie pracę w tej profesjonalnej firmie.

Zaza

Mam pytanie czy aktualna jest oferta pracy w departamencie kadr i płac? Wiem, że to dobra firma i warto tu pracować! Mogę mieć jeszcze nie wystarczające doświadczenie.

@Zaza

Dziękujemy, że chcesz z nami pracować. Oferta o którą pytasz jest nadal aktualna. Zapraszamy do kontaktu.

Miła
@Zaza

A skąd wiesz že to dobra firma ? Dla potencjalnego klienta może i tak ale dla pracowników nie.Jak chcesz być 'wskaźnikiem' tłumacząc bedziesz rozliczana ze wszelkich przekroczeń czasu (są limitu czasowe na firmy)i bedziesz się czuła jak w fabryce na taśmie za marne grosze.

Zula

Skłodowscy bardzo starają się rozwijać firmę i nawet im się to udaje. Jestem ich pracownikiem i wiem co mówię. Jak czytam czasami niektóre wpisy to robi się słabo, ludzie wylewają złość za swoje niepowodzenia.Czasem myślę, że to może są przez kogoś inspirowani?

Herman
@Zula

Inspirowani przez ufoludki!

XYZ

Hanulka 2017-01-23 09:24:53 Hanulka, czytaj ze zrozumieniem proszę. Nikt nie ma "pretensji" o to, że rozmowa trwała krócej niż zapowiadano. Chodzi o to, że rekruter był przede wszystkim nieprzygotowany, a tak często jednak nie jest. A po drugie, informacja zwrotna przez profesjonalne firmy jednak jest udzielana. Przykładów mogłabym podawać wiele.

Zostaw merytoryczną opinię o Skłodowscy sp. z o.o. - Marki

• Jak się pracuje w Skłodowscy sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skłodowscy sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skłodowscy sp. z o.o.?

Skłodowscy sp. z o.o.