Opinie o Hr Global Group Sp z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hr Global Group Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hr Global Group Sp z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hr Global Group Sp z o.o. w Warszawa

Pracownik HR

Obecnie kontakt utrudniony z biurem jak i z koordynatorem . Przed podpisaniem umowy było wszystko okey po podpisaniu kontakt ograniczony .

Janek M.

Nie polecam. Czekam na pieniądze drugi tydzień. Komunikacja z kadrem zerowa. Omijajcie szerokim łukiem.

Yoogi
@Janek M.

2 tyg ? Chyba zajął komornik Twoje pieniądze a nie agencja (usunięte przez administratora)takie kocopoly ze głowa mała A może dostałeś karę bo. Nie chodziłes do roboty ?

Zły

Nie polecam, mówią że wypłata 15 a czekam na pieniądze już drugi dzień. Na drugą umowę czekałem 2 tygodnie i sam musiałem pójść się przypomnieć, zero słowności, kontakt słaby. Nie idźće tam ludzie!

Pracujący
@Zły

A gdzie pracowałeś

Zły
@Pracujący

W ciastkarni Gerard

Paulina
@Zły

Cześć, czy spóźnienia z wypłatami zdarzały się już wcześniej lub w późniejszym czasie odkąd dodałeś tutaj swój wpis? Dwa dni to chyba nie jest też jakoś długo. Może pandemia miała na to wpływ bo obecnie wiadomo, że sytuacja na rynku pracy jest dość trudna.. Daj znać :)

Janusz S.
@Paulina

Hahahaha. 2 dni to nie tragedia masz rację , to żenada. A wszystkie tutaj komentarze są wystawiane przez pracowników biurowych firmy i tak oto jest zakłamywana rzeczywistość :)

Ja jestem zadowolony. Pracowałem kilka miesiecy od agencji u ich klienta a teraz zostałem bezpośrednio zatrudniony przez te firme (agencja zapowiadała, że mogę dostać taka propozycję, jeśli się sprawdzę i praca bedzie mi odpowiadała). Kontakt zawsze życzliwy i szybki. Pozdrawiam.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Konserwator do obsługi technicznej budynków biurowo -mieszkalnych w firmie Hr Global Group Sp z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Tadeusz M.

wszystko w najlepszym porządku, wedlug ustaleń z agencją. Mam darmowy dojazd do pracy, a w trakcie dniówki także bezpłatny, ciepły posiłek. Polecam.

Beata

Bardzo dobry kontakt, rzetelna firma. Jestem zadowolona, że trafiłam do nich.

Ruda Śląska

W połowie lipca zacząłem pracować z ramienia agencji w nowej sortowni firmy DPD w Rudzie Śląskiej, na ten moment wszystko wporządku.

Paweł S.

Cześć, pracowałem przez rok z ramienia agencji i szczerze polecam. Słowni, wypłacalni na czas, pomocni jeśli pojawia się jakiś problem na linii pracownik – firma, do której się kierowanym do pracy.

Maja

dzień dobry, wszystko w najlepszym porzadku. Słowni i bardzo pomocni.

Jowita

Bardzo polecam. Pracowałam z ramienia agencji w firmie z informacją, że jeśli wszystko będzie wporządku to następną umowę o pracę podpiszę już bezpośrednia z tą firmą i tak się stało.

Łukasz z Katowic

Mogę potwierdzic opinie poprzedników, agencja godna zaufania, również pracuje w magazynie firmy kurierskiej.

Marian K.

Wszystko w najlepszym porzadku, agencja godna polecenia. Pracuje w magazynie znanej firmy kurierskiej.

Barbara

Polecam agencję. Współpracuję od kilku miesięcy, wszystko w najlepszym porządku. Stanęli na wysokości zadania podczas pandemii.

Maciej ze Śląska

Ja też pracuje w magazynie firmy kurierskiej z ramienia agencji HR Global. Wszystko okej, tak jak zostalo ustalone na rozmowie o pracę.

Gazza

Jestem zadowolony z obsługi i komunikzacji z agencją, jak również z pracy którą mi zaoferowano. Wypłaty i ich wysokośc zgodnie z ustaleniami. Polecam.

Irena

agencja stanęła na wysokości zadania podczas pandemii. Firma, dla której pracowaliśmy z jej ramienia, zawiesiła pracę dla pracowników tymczasowych, ale na szczęście agencji udało się zmienić podejście firmy i wróciliśmy do pracy.

Łukasz Warszawa

Również pracuję w magazynie firmy kurierskiej na zlecenie agencji hr global Group i sobie chwalę

Polecam. Pracowałam w kilku miejscach z ramienia kilku agencji ale zawsze coś nie zgadzało się z pierwszymi ustaleniami. Tutaj wszystko się zgadza, doceniam to bardzo.

Monika Sz.

Na razie tylko pozytywny odbiór firmy. Szybki i konkretny kontakt, jasne zasady współpracy i widoki na przyszłość. Jestem po dwóch miesiącach pracy z ramienia agencji i wypłaty, zakres obowiązków zgodnie z ustaleniami.

Bart77

bardzo dobry kontakt z biurem, praca i wynagrodzenie zgodnie z ustaleniami.

Zostaw merytoryczną opinię o Hr Global Group Sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hr Global Group Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hr Global Group Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hr Global Group Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hr Global Group Sp z o.o.
2.9/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1
    00-124 Warszawa

Hr Global Group Sp z o.o.