Media Evolutions Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 39 ocen.

Media Evolutions Sp. z o.o.
3 39 6 1

Opinie o Media Evolutions Sp. z o.o.

Administrator

Są na forum jacyś pracownicy firmy Media Evolutions Sp. z o. o.? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

enka

czy ich siedziba nadak mieści się na ul. Emilii Plater 53?

pracownik

Osobiście to nie mam większych zastrzeżeń co do samej firmy, pracowałem dla nich przez pół roku i kasę dostałem (choć z małym poślizgiem). Niestety, z firmą nie ma kontaktu. Numer telefonu jaki widnieje na ich pieczątce czy w internecie jest nieaktualny a ich strona to w sumie jakiś obrazek i tyle

dzidek

Prosze o kontakt w sprawie niewyplaconych pieniedzy przez firme Media Evolutions

Promotor

Nie podejmować wspólpracy z firmą. Promotorzy za przepracowane godziny przy prezentacji Wagner nie zobaczyli ani grosza od paru miesięcy!!! [usunięte przez admina]

Polaczek

W moim notesie przy nich widnieja takie przymiotniki jak: [usunięte przez admina] Przestrzegam!

Artemis

Najgorsza firma z jaką miałem okazje pracować. Nikt mi nie wynagrodzi straconego czasu dla nich,[usunięte przez admina]. Race omijać zarówno promotora jak i szanowanym firmą.

Zostaw opinię o Media Evolutions Sp. z o.o. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Evolutions Sp. z o.o.