Media Evolutions Sp. z o. o.

Opinie o Media Evolutions Sp. z o. o.

enka

czy ich siedziba nadak mieści się na ul. Emilii Plater 53?

Osobiście to nie mam większych zastrzeżeń co do samej firmy, pracowałem dla nich przez pół roku i kasę dostałem (choć z małym poślizgiem). Niestety, z firmą nie ma kontaktu. Numer telefonu jaki widnieje na ich pieczątce czy w internecie jest nieaktualny a ich strona to w sumie jakiś obrazek i tyle

dzidek

Prosze o kontakt w sprawie niewyplaconych pieniedzy przez firme Media Evolutions

Promotor

Nie podejmować wspólpracy z firmą. Promotorzy za przepracowane godziny przy prezentacji Wagner nie zobaczyli ani grosza od paru miesięcy!!! [usunięte przez admina]

Polaczek

W moim notesie przy nich widnieja takie przymiotniki jak: [usunięte przez admina] Przestrzegam!

Artemis

Najgorsza firma z jaką miałem okazje pracować. Nikt mi nie wynagrodzi straconego czasu dla nich,[usunięte przez admina]. Race omijać zarówno promotora jak i szanowanym firmą.

Zostaw opinię o Media Evolutions Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Evolutions Sp. z o. o.