Silver Media Sp. z o.o.

Opinie o Silver Media Sp. z o.o.

Widzialam, pracowałam

Średnio lotni prezesi robiący biznes po polsku - Janusze z Krakowa napędzani kasą z Adamedu robią produkty IT, ktorych nikt nie chce kupić bo takie innowacyjne. Klimat masakra, kultura podwórkowa, dobrze ze chociaz wasy zgolili

kaska

luzik' tak naprawdę to szukają ludzi z wykształceniem branży IT, są nowatorską firmą złożona z inicjatywy samych naukowców i pasjonatów biocybernetyki a co siekawe to swoje korzenie mają w AGK w Krakowie

Temat firmy Silver Media Sp. z o.o. ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw opinię o Silver Media Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silver Media Sp. z o.o.