Xdisc Polska Sp. z o.o.

Opinie o Xdisc Polska Sp. z o.o.

karo

trzeba być ostrożnym jeśli chodzi o obietnice i perspektywy. nikt nie da tyle ile xdisc obieca

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Xdisc Polska Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

anonymous
@Administrator 21.06.2018 10:20

Oczywiście, atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Każdy z pracowników, a przede wszystkim kierownicy dbają o jak najlepszą atmosferę. Zależy nam, aby pracownicy mieli dobre warunki pracy i lubili do niej przychodzić.

Tak jest
@anonymous 05.10.2018 11:33

Hahaha

Robert

Xdisc Polska ma opinię dobrego pracodawcy. Żeby otrzymać takie wyróżnienie trzeba na nie zapracować.

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w Xdisc Polska Sp. z o.o.? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

@Administrator 19.05.2018 11:50

Moim zdaniem wszystko zależy od tego, z jakim nastawieniem przychodzisz do pracy, jeżeli się starasz i dobrze wykonujesz swoje obowiązki na pewno zostanie to docenione. Ludzie są sympatyczni i pomocni, przełożeni wyrozumiali. Atmosfera panująca w XDISC sprzyja wykonywaniu swoich obowiązków.

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie Xdisc Polska Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia benefity?

XDISC
@Administrator 18.04.2018 10:56

Jakie konkretnie benefity ma Pan na myśli?

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Warto starać się, bardzo różnie piszecie.

XDISC
@Zainteresowany 25.02.2018 14:41

Zawsze warto się starać :) obecnie nie prowadzimy żadnej rekrutacji, ale zachęcam do obserwowania ogłoszeń na portalu pracuj.pl, gumtree i olx.

zadowolona

Witam, po przeczytaniu opinii na temat firmy XDISC postanowiłam napisać coś od siebie, ponieważ mam zupełnie inne odczucia. Pracuje w XDISC-u ponad 2 lata i jestem bardzo zadowolona, zarówno z warunków pracy jak i z fantastycznej atmosfery jaka tutaj panuje. Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii, które są mocno przerysowane i mam wrażenie, że wygłaszane po złości (mało profesjonalne).

byla

Polecam PV kiedyś było ostro ale ok a teraz słyszałam ze rzadzi rodzinka.pl :) Pzd.

komarek

dzięki za opinie. Coś w tym jest co piszecie, sam interesowałem się stanowiskiem KAM. Ogłoszenie na pracuj pojawia się od początku roku i po 30 dniach wygasa aby znowu sie pojawić, taka rotacja albo warunki maja słabe

piotrek

praca na dwie umowy zlecenia 16 brutto...ponadto mydlenie oczu o wspaniałości tego miejsca, a nie ma tam komu pracować...po zadaniu pytania, dlaczego jest tak mało osób usłyszałem, że wszyscy są na urlopie hahaha...a po pytaniu jaki jest przewidywalny okres pracy na umowie zlecenie usłyszałem od brygadzisty-ja pracowałem 3 lata i dopiero dostałem...żenada, dno, cyrk i kabaret

brak słów

Brak słów co tam sie dzieje. DNO nic więcej. Jak nie skaczesz koło brygadzistów to jestes na przegranej pozycji. Mozesz dobrze pracowac wykonywac zetelnie prace bez zadnych zastrzezen . A nie przypadniesz KOMUŚ do gustu to juz aut. Skreslony. tam pracownikow oceniaja po wygladzie i po tym czy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] komus lize..

Marek

SUPER FIRMA [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

bbb

Nie dam się - pozdrawiam Cię.... :)

rzetelny

wszystko ok rzeczowo na czas i zgodnie z ustaleniami. w każdej firmie występują problemy ok, xdisc to dobry pracodawca

WAWA

dziś pracujesz za chwile nie pracujesz możesz być dobry w tym co robisz a i tak Cie wywala bo tam trzymaja tylko takich ludzi,którzy donosza i wchodza pod biurko żeby tam zostać. Tam jest jeden wielki burd...... nic wiecej i Pan M..... do tego doprowadzil bo udaje ze nie widzi co tam się dzieje!!!!!!!!!!!!!Wogóle nie wiem po co go tam trzymaja przez niego i reszte ta firma upadnie NIE POLECAM TAM PRACY

xxxxx

nie polecam pracowników tratują jak s........

PIotr

Witam, Polecacie pracę w firmie X-disc? Jaka jest atmosfera i średnie zarobki?

Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie Xdisc Polska Sp. z o.o.?

Zostaw opinię o Xdisc Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xdisc Polska Sp. z o.o.