Xdisc Polska Sp. z o.o.

Opinie o Xdisc Polska Sp. z o.o.

komarek

dzięki za opinie. Coś w tym jest co piszecie, sam interesowałem się stanowiskiem KAM. Ogłoszenie na pracuj pojawia się od początku roku i po 30 dniach wygasa aby znowu sie pojawić, taka rotacja albo warunki maja słabe

piotrek

praca na dwie umowy zlecenia 16 brutto...ponadto mydlenie oczu o wspaniałości tego miejsca, a nie ma tam komu pracować...po zadaniu pytania, dlaczego jest tak mało osób usłyszałem, że wszyscy są na urlopie hahaha...a po pytaniu jaki jest przewidywalny okres pracy na umowie zlecenie usłyszałem od brygadzisty-ja pracowałem 3 lata i dopiero dostałem...żenada, dno, cyrk i kabaret

brak słów

Brak słów co tam sie dzieje. DNO nic więcej. Jak nie skaczesz koło brygadzistów to jestes na przegranej pozycji. Mozesz dobrze pracowac wykonywac zetelnie prace bez zadnych zastrzezen . A nie przypadniesz KOMUŚ do gustu to juz aut. Skreslony. tam pracownikow oceniaja po wygladzie i po tym czy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] komus lize..

Marek

SUPER FIRMA [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

bbb

Nie dam się - pozdrawiam Cię.... :)

rzetelny

wszystko ok rzeczowo na czas i zgodnie z ustaleniami. w każdej firmie występują problemy ok, xdisc to dobry pracodawca

WAWA

dziś pracujesz za chwile nie pracujesz możesz być dobry w tym co robisz a i tak Cie wywala bo tam trzymaja tylko takich ludzi,którzy donosza i wchodza pod biurko żeby tam zostać. Tam jest jeden wielki burd...... nic wiecej i Pan M..... do tego doprowadzil bo udaje ze nie widzi co tam się dzieje!!!!!!!!!!!!!Wogóle nie wiem po co go tam trzymaja przez niego i reszte ta firma upadnie NIE POLECAM TAM PRACY

xxxxx

nie polecam pracowników tratują jak s........

PIotr

Witam, Polecacie pracę w firmie X-disc? Jaka jest atmosfera i średnie zarobki?

Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie Xdisc Polska Sp. z o.o.?

Zostaw opinię o Xdisc Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xdisc Polska Sp. z o.o.