Neologic Sp. z o.o.

Neologic Sp. z o.o.

Opinie o Neologic Sp. z o.o.

Hanna

@ja, czy chcesz dać do zrozumienia, że wynagrodzenie w Neologic wypłacane jest nieterminowo? Od kiedy ta sytuacja ma miejsce? Może jest ona powiązana z aktualną kondycją firmy? Proszę Cię o wyjaśnienie innym użytkownikom tej istotnej kwestii.

Zuza

Konkurencja inspiruje do pisania?

Hanna

@Poldek Oczywiście, że tak. Dlatego zależy nam na tym, aby jak najwięcej osób wypowiadało się w wątkach dotyczących opinii na temat pracodawców, bo tylko wtedy ktoś, kto jest zainteresowany pracą w firmie będzie mógł prześledzić opinie, porównać je i sam ocenić czy to miejsce dla niego czy też nie? A czy ty w odróżnieniu od większości piszących w tym wątku masz bardziej pozytywne odczucia o Neologic Sp. z o.o. jako o pracodawcy? Mógłbyś się nimi podzielić na forum? Co prawda na stronie Neologic Sp. z o.o. jest informacja, że firma obecnie nie prowadzi żadnych rekrutacji, ale nie wykluczone, że niedługo będzie prowadzić (dzisiejszy rynek pracy jest bardzo dynamiczny), więc wiele osób mogłoby być zainteresowanych tymi opiniami.

ja
@Hanna 10.06.2018 18:28

strona Neologic jak cała firma - w rozsypce. na pensje nie maja kasy to i strony nie updatują. podobno prezes nadal nie poważny i dalej "zapomina" o wypłatach

Poldek

Jeśli nawet firma nie jest idealna to z pracownikami również bywa różnie!!

Tomasz

Dobry pracownik nie narzeka i zawsze poradzi sobie

anonymous
@Tomasz 05.04.2018 18:20

nie wypada być sędzią we własnej sprawie panie dyrektorze. Tym bardziej jeśli jest się od 3 miesięcy na urlopie i nic się nie wie o tym, co sie dzieje we własnej firmie

Moglibyście się podzielić się z innymi osobami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Neologic Sp. z o.o.?

anonymous

Radzę omijać szerokim łukiem - firma to jeden wielki bałagan i (usunięte przez administratora) (także w sensie dosłownym). Nikt nie wie co ani jak ma robić. Nowi pracownicy nie przechodzą żadnych szkoleń i od razu są rzucani do roboty. Wymagania duże a pieniądze niewielkie.

Zainteresowany

Czy taka cisza na forum to sygnał, że tak dobrze się tu pracuje?

Zainteresowany
@Zainteresowany 21.02.2018 19:44

werbują ludzi do IT. rozmowa całkiem spoko, standardowe pytania, ale też zaskoczyli mnie kilkoma niestandardowymi, chcieli wiedzieć co konkretnie potrafię. Na plus, że zadzwonili by powiadomić że się nie zalapalem a nie zbyli mejlikiem albo olali jak inni :(

Miro

Może ktoś słyszał czy Neologic ma jakieś potrzeby kadrowe?

Aaaanonim
@Miro 03.11.2017 11:00

Mają otwartą rekrutację

Aaaanonim

Chyba jednak trochę się zmieniło? Nie wiem jak wcześniej, ale teraz atmosfera w pracy jest spoko - ludzie ogólnie się lubią. Nawet na tyle,żeby razem po pracy wyjść. Czasem nawet szefostwo takie wyjście zasponsoruje ;) Rzeczywiście praca na słuchawce nie dla wszystkich, ale jak komuś nie przeszkadza to nie ma na co narzekać. Kierownik 1szej linii też równy facet. PS: o co chodzi z tymi brygadzistami? tutaj nie ma takich stanowisk :O

Hanna

@ja, czy od tego czasu coś się zmieniło? ;)

ja

Te najnowsze technologie IT to sa najnowsze wersje przegladarki Chrome i updaty do outlooka :) Prezes niepowazny- mowi ze pensje juz poszla a potem sie okazuje ze nadal lezy zlecenie przelewu na biurku bo sie "zawieruszylo" I tak tydzien opoznienia co miesiac ...

zxcv

@x wiesz co no nawet jezlei to chyba to nie ejst jakis mega duzy wymog w dzisiejszych czasach :D mnie bardziej zainteresowała oferta na stanowisko konultanta 1 linii wsparcia w Warszawie oferuja dobrą atmosferę w pracy,kontakt z najnowszymi technologiami IT

rowniez_na_szczescie_byly_pracownik

@X , dokumentacja jest przewaznie po angielsku wiec bez tego jezyka to tak kiepsko ... Co do firmy - po zatrudnieniu, po pierwszej pensji opoznionej o 12 dni zaczalem szukac nowej pracy - ogolnie niepolecam

heheszki

A powyzsze dwie opinie musialy zostac napisane przez jednego z wlascicieli ( a moze zona ? - pozdrawiam Kasiu ;) Bo nikt z obecnych ani bylych pracowników nie wypowiadal sie pochlebnie - "oferują ciekawą, różnorodną i nie nużącą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie" - nudzic sie nie mozna - caly dzien telefony od poirytowanych klientow :)

ojojojoj

A ktoś ty??? Czuje tu jednego z właścicieli. Boli was opinia byłych pracowników?? To zmieńcie coś a nie wpisujecie jakiś NIC a potem zachwalacie firmę jak byście ofertę pisali. 100% pracowników z Neologic ma zupełnie inne, odmienne zdanie.

byly_wspolpracownik

Firme omijac z daleka...brak umow , wieczne opoznienia w platnosciach...do tego prezes Czarus zawsze ma jakas madra gadke na wytlumaczenie. W ogloszeniach pisza ze mozna sie rozwijac a praca polega na odbieraniu telefonow , instalacji Javy i odpisywaniu na maile... NIE POLECAM !!

Były

No to Ci współczuję bo o ile nie jesteś jednym z właścicieli chcących złagodzić opinię to musisz być strasznym desperatem chcąc tam pracować. Nie będę obrażał bo nie ma to sensu ale pracowałem tam i serdecznie nie polecam...

Firemka krzak , prezes pięknie opowiada i pięknie Cię okrada, kierownik to samo z tym że zatrudnia na brygadzistę swojego synusia co to jak odbiory są ucieka na urlop,chorobowe itd cała odpowiedzialność spada na Ciebie , umowy śmieciowe, stawki śmieciowe a wymagania jak dla wyższej klasy specialistów . Prezes nie może zrozumieć jaka płaca taka praca . PS jak rozmowę kwalifykacyjną przeprowadza koleś bez pojęcia i zatrudnia 10 lamusów i jednego co się zna i wyniki przychodzą same .... lipa nie polecam złotoustego prezesa czarusia

Kierownik
@Były pracownik 08.12.2014 11:13

Witaj Jeśli rzucasz kalumnie że Cię pięknie okradłem miej odwagę przestawić się i pokazać z czego Cię okradłem. W internecie wszystko można pisać, i myślisz że nikt cię za to nie weźmie za przysłowiowy "tyłek" mylisz się. Czekałem aż sprostujesz, swoje kłamstwa, ale widzę że nie masz odwagi. W związku z tym że rzucasz, oszczerstwa i myślisz że jesteś bezkarny, sprawę skieruje na Policję. A oni myślę że nie będą mieli kłopotu, ze znalezieniem Ciebie. p.s. tak zrobiłem syna brygadzistą, bo jeśli ty byś się nadawał na to stanowisko, pewnie byś takowym został, ale lepiej chować się za plecami innych, i rzucać oszczerstwa. TCHÓRZ !!!

ByłyKomandosNeo
@Kierownik 19.04.2016 17:19

"Kierownik - 2016-04-19 17:19:19" na policję to możesz podać kogoś gdy ta osoba popełni przestępstwo. Gdy przestępstwo zostanie popełnione dopiero wtedy sąd może wydać zgodę na ujawnienie danych osoby piszącej poprzez skierowanie odpowiedniego wniosku z sądu do operatora danej sieci. Strona ta jest stroną z opiniami i można tu wyrażać opinie dotyczące byłego pracodawcy o ile nie podaje się nazwisk oraz nie używa wulgaryzmów mających na celu obrazę kogoś. Więc nie piszcie mi tu o policji. A co do większości negatywnych opinii na tej stronie odnośnie firmy Neologic to szczera prawda wiem bo większość z tych rzeczy przeżyłem pracując tam...

zdegustowany

firmy nie polecam .omijać szerokim łukiem

gostek

Postów było spor ale większość pokasował nie wiedzieć czemu admin zgodzę się z tezą omijania ( usunięte przez administratora )

Junior

Ciekawe, widać każdy w gembie mocny przedtem wszyscy opinie dodamy szefów zjedziemy, a tu tak cicho i pięknie, że zaraz serce mi pęknie. Do przyszłych pracowników strzeżcie się ( usunięte przez administratora ) w tej firmie.

gość

po co dodawać opinie skoro i tak je kasujecie

Zostaw opinię o Neologic Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neologic Sp. z o.o.