Opinie o XDISC S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy XDISC S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w XDISC S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu IT i urządzeń peryferyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XDISC S.A. w Warszawa

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Xdisc Polska Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Oczywiście, atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Każdy z pracowników, a przede wszystkim kierownicy dbają o jak najlepszą atmosferę. Zależy nam, aby pracownicy mieli dobre warunki pracy i lubili do niej przychodzić.

Tak jest
@anonymous

Hahaha

Julia
@Tak jest

Motywacja Twojego wpisu pozostaje całkowicie niezrozumiała. Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale Twój post niewiele wnosi do dyskusji o Xdisc Polska jako o pracodawcy. Jesteś pracownikiem wspomnianej firmy, czy wypowiadasz się jedynie jako jej obserwator? Na ich stronie widnieje informacja, że szukają między innymi kierownika produkcji: http://www.xdisc-panele.pl/praca/ Orientujesz się, czy aby podjąć pracę w na tym stanowisku, trzeba mieć doświadczenie?

kierownik
@Julia

Moim zdaniem odpowiedź Haha odnośnie tego co napisano powyżej jest bardzo rzeczowa i nie trzeba nic dodawać.

Wanda
@kierownik

Chyba nie można Ci przyznać racji w tej kwestii. Powtórzę jeszcze raz to co @Julia - na forum wchodzą osoby, które poszukują merytorycznych i konkretnych informacji odnośnie Xdisc Polska jako pracodawcy. A zatem tak lakoniczne odpowiedzi w żaden sposób im nie pomogą - miej to na uwadze. Dlatego to może Ty zechcesz powiedzieć, czy od potencjalnych pracowników wymagają tam wcześniejszego doświadczenia w podobnej branży?

The beściak

Na produkcji zatrudniają ludzi, którzy leczą się psychiatrycznie. Taki jeden szajbus popala sobie ciągle marihuanę i jest szczęśliwy. Raz udaje pawiana, raz gołębia, a kierownik udaje, że nic nie widzi. Twierdz, że siedzi w nim Gaco.

Rozczarowany

Pracowałem na produkcji płyt winylowych. dzwonili z Xdiscu, a potem się okazało, że w tej firmie jest x spółek, ale należące do tych samych właścicieli. - dziwne. Na umowie masz najniższą krajową, a resztę dobijają premią. Jestem zszokowany, bo pracowałem w hali, która jest ruiną bez przepływu świeżego powietrza, a maszyny jeszcze pamiętają czasy Chruszczowa. Te stare poradzieckie maszyny ledwo pracują, ciągle były awarie, więc można było się wykończyć, ale wiadomo polaczek wie jak kasę zarabiać, podobno największe skarby są na wysypisku śmieci i do tego pyskaty kierownik. Wystawiam pałę tej firmie

Oburzony
@Rozczarowany

Firma uważa się za profesjonalną, a mają siedzibę w baraku, a działy produkcyjne to zwykłe prowizorki ( W Indiach już lepiej wyglądają działy produkcyjne). Płyty, winyle i panele produkowane są z najgorszego dziadostwa, które dawno powinno wylądować na złomie. Nie polecam pracy na produkcji.

Zażenowany
@Rozczarowany

Ktoś tu nie umie liczyć albo czytać. Jeżeli miał Pan umowę to proszę sprawdzić ile wynosi minimalna a ile miał Pan na umowie. A może Pan pomylił jakieś działy ze sobą? A może Pan w ogóle nie pracował w XDiscu i bajki wypisuje?

EL Chapo

Znalazłem ogłoszenie na pracuj.pl na pracownika produkcji, czytam: atrakcyjne wynagrodzenie. Skoro tak to od razu wysłałem CV. Ku mojemu zdziwieniu na 2 dzień zaprosili mnie na rozmowę, a tam na rozmowie TYP mi mówi, że atrakcyjne wynagrodzenie to 1500 netto (czyli do ręki) - nie mogłem się powstrzymać ze śmiechu i do tej pory nie mogę przestać się śmiać z tego ATRAKCYJNEGO wynagrodzenia, już nie mówiąc o premii motywacyjnej co mi wciskał kit. Niech sobie szukają roboli na Ukrainie albo w Bangladeszu. Kto szuka normalnej pracy to nie polecam tych wyzyskiwaczy.

Denis
@EL Chapo

No tak dla firmy ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE to 1500 do ręki. Po co przenosić fabryki do Chin jak tanią siłę roboczą można znaleźć w Polsce.

Tadzik

Jaka jest obecna atmosera w firmie ? Na jakim poziomie są zarobki na stanowiskach kierowniczych i pracowników lini/magazynu ?

Były
@Tadzik

Nie polecam pracy w tej firmie. Kiedyś tam pracowałem i jest wyzysk niesamowity. Ciągle psujące się maszyny, a BHP - owiec w ogóle nie interesuje się bałaganem na produkcji.

Pracownik Biurowy

Rozmowa z rekruterem o cv i drugie spotkanie z przełożonym już bardziej na luzie po rekomendacji rekrutera i po 4 dniach telefon o przyjęciu.

Omówienie cv na przykładach.

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Specjalista ds. IT
Olsztyn
Indykpol S.A.
karo

trzeba być ostrożnym jeśli chodzi o obietnice i perspektywy. nikt nie da tyle ile xdisc obieca

Robert

Xdisc Polska ma opinię dobrego pracodawcy. Żeby otrzymać takie wyróżnienie trzeba na nie zapracować.

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w Xdisc Polska Sp. z o.o.? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Moim zdaniem wszystko zależy od tego, z jakim nastawieniem przychodzisz do pracy, jeżeli się starasz i dobrze wykonujesz swoje obowiązki na pewno zostanie to docenione. Ludzie są sympatyczni i pomocni, przełożeni wyrozumiali. Atmosfera panująca w XDISC sprzyja wykonywaniu swoich obowiązków.

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie Xdisc Polska Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia benefity?

XDISC

Jakie konkretnie benefity ma Pan na myśli?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Warto starać się, bardzo różnie piszecie.

XDISC
@Zainteresowany

Zawsze warto się starać :) obecnie nie prowadzimy żadnej rekrutacji, ale zachęcam do obserwowania ogłoszeń na portalu pracuj.pl, gumtree i olx.

byla

Polecam PV kiedyś było ostro ale ok a teraz słyszałam ze rzadzi rodzinka.pl :) Pzd.

komarek

dzięki za opinie. Coś w tym jest co piszecie, sam interesowałem się stanowiskiem KAM. Ogłoszenie na pracuj pojawia się od początku roku i po 30 dniach wygasa aby znowu sie pojawić, taka rotacja albo warunki maja słabe

piotrek

praca na dwie umowy zlecenia 16 brutto...ponadto mydlenie oczu o wspaniałości tego miejsca, a nie ma tam komu pracować...po zadaniu pytania, dlaczego jest tak mało osób usłyszałem, że wszyscy są na urlopie hahaha...a po pytaniu jaki jest przewidywalny okres pracy na umowie zlecenie usłyszałem od brygadzisty-ja pracowałem 3 lata i dopiero dostałem...żenada, dno, cyrk i kabaret

brak słów

Brak słów co tam sie dzieje. DNO nic więcej. Jak nie skaczesz koło brygadzistów to jestes na przegranej pozycji. Mozesz dobrze pracowac wykonywac zetelnie prace bez zadnych zastrzezen . A nie przypadniesz KOMUŚ do gustu to juz aut. Skreslony. tam pracownikow oceniaja po wygladzie i po tym czy (usunięte przez administratora) komus lize..

SUPER FIRMA (usunięte przez administratora)

bbb

Nie dam się - pozdrawiam Cię.... :)

rzetelny

wszystko ok rzeczowo na czas i zgodnie z ustaleniami. w każdej firmie występują problemy ok, xdisc to dobry pracodawca

WAWA

dziś pracujesz za chwile nie pracujesz możesz być dobry w tym co robisz a i tak Cie wywala bo tam trzymaja tylko takich ludzi,którzy donosza i wchodza pod biurko żeby tam zostać. Tam jest jeden wielki burd...... nic wiecej i Pan M..... do tego doprowadzil bo udaje ze nie widzi co tam się dzieje!!!!!!!!!!!!!Wogóle nie wiem po co go tam trzymaja przez niego i reszte ta firma upadnie NIE POLECAM TAM PRACY

xxxxx

nie polecam pracowników tratują jak s........

PIotr

Witam, Polecacie pracę w firmie X-disc? Jaka jest atmosfera i średnie zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o XDISC S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w XDISC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy XDISC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XDISC S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XDISC S.A.?

Kandydaci do pracy w XDISC S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XDISC S.A.
2.6/5 Na podstawie 29 ocen.

XDISC S.A.