Opinie o Vodkin.Pl Message Film Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

counter
EB Nowy wpis
Klient

VODKIN - jesteście nieuczciwi, żadnego filmu nie można obejrzeć na waszej stronie. Wykorzystujecie, trudny dla wielu kinomanów czas epidemii Covid-19 i naciągacie ludzi, takie działanie to zwykłe OSZUSTWO, które podlega karze. I choć jednej oszukanej osobie (na 20 zł.) nie chce się podejmować stosownego działania, celem ukrócenia tego oszukańczego procederu i pociągnięcia was do odpowiedzialności - to pamiętajcie jest nas dużo, dlatego strzeżcie się!!!

Ziuta Nowy wpis
Klient

Zapłaciłam 20 złotych i niestety filmu nie obejrzałam. Bardzo nieuczciwa firma.

Andrzej Nowy wpis

Na forum pracowniczym trudno żeby ktoś otrzymał odpowiedź na swoje pytanie. Tu pracownicy wystawiają opinie o pracy.

No name Nowy wpis
Klient

Zapłaciłam za kod, a jak go wpisuje to wyświetla się komunikat że kod nieprawidłowy. Jak tak można naciągać ludzi:/

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ola
Klient

Witam zapłaciłam za wasze konto 20 zł i nie mogę oglądać filmów przekierowuje na inne płatne strony czyli prawdę mówiąc oszukaliscie mnie o zwrot nawet nie proszę bo jeżeli lachudry Za 20 zł takie rzeczy robicie wstyd

Ola

Opinia jest o stronie: vodkino.pl. Firma działa nieuczciwie, najpierw wyłudza 20 zl, aby odblokować dostęp do filmu, a potem jesteś przekierowywany na inne płatne strony. Nie uznają z zasady reklamacji (mam dowód w postaci maila), kiedy zażądałam zwrotu pieniędzy, zablokowali mi maila. Nie chciałbym pracować w firmie, która kiedyś może zwinąć policja.

Napiszcie czy teraz w firmie można dostać dobrą ofertę – może ktoś ma nowe informacje o firmie Vodkin.Pl Message Film Sp. z o.o. sp.k. w miejscowości Warszawa?

Zostaw merytoryczną opinię o Vodkin.Pl Message Film Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad