Wydawnictwo Czarna Owca Sp. z o.o.

Opinie o Wydawnictwo Czarna Owca Sp. z o.o.

Pracę w wydawnictwie wspominam bardzo dobrze. Bardzo dużo się nauczyłam, dostałam merytoryczne wsparcie. Atmosfera w firmie jest bardzo miła i budująca. Szefowie to uczynni, niezwykle empatyczni i pomocni ludzie, których do dzisiaj wspominam z sentymentem. Szefowa, Pani K., zawsze znalazła dla mnie czas, wysłuchała cierpliwie moich uwag i odniosła się do nich w sposób rzeczowy i profesjonalny. Szef, Pan M., tak samo, to bardzo przyjacielsko nastawiony człowiek, który zawsze służy pomocą i doświadczeniem. Firma dba o swoich pracowników, organizuje spotkania integracyjne (Wigilia, wyjazdy) i doskonałe szkolenia. Regularnie mogliśmy się również spotkać przy kawie i ciastku (fikka) w ciągu dnia, na wzór szwedzkiego obyczaju socjalnego. Firma przykłada duże znaczenie do roli każdego pracownika w firmie. Każdy pracownik traktowany jest z najwyższym szacunkiem. Dla każdego pracownika przeznaczone są atrakcyjne benefity pozapłacowe, bardzo wysokie premie dla najlepszych oraz regularne premie dla każdego pracownika zatrudnionego w firmie. Nigdy nie była świadkiem nieodpowiedniego traktowania pracowników przez kadrę zarządzającą. Ludzie, którzy zajmują najwyższe stanowiska w firmie cechuje najwyższa kultura w relacjach międzyludzkich oraz pełen profesjonalizm wykonywanej pracy. Na pracowników zawsze czekają świeże owoce, pyszna kawa parzona rano przez samych szefów, poczęstunki, upominki biurowe, swobodny dostęp do nowości wydawniczych, sprzęt najnowszej generacji. Cotygodniowe spotkania z szefostwem to okazja do szczerej rozmowy, wspólnego przedyskutowania bieżących wyzwań i znalezienia wyjścia z problematycznej sytuacji zadaniowej. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak etycznym i prospołecznym podejściem pracodawców do swojego zespołu. Czapki z głów! Pracę w wydawnictwie Czarna Owca polecam każdemu, kto pragnie spełnić swoje marzenia pracy w nowoczesnej firmie nastawionej na satysfakcjonującą i rozwojową pracę w serdecznej i twórczej atmosferze.

Karolina2
@Karolina

Jeśli było tak super, to dlaczego już tam nie pracujesz?!!! Rozumiem, że fantazja zarządzających firmą o tym jak ona funkcjonuje i rzeczywistość, nie mają stycznej, stąd małe szanse na zmiany, nawet po szczerym feedbacku. Szkoda.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Wydawnictwo Czarna Owca Sp. z o.o.?

Ewa Nowy wpis

Dziękujemy super wsparciu wydawnictwa czarna owca, dzięki temu nasze dzieci i nasza super szkoła SP46 w Częstochowie może pokazać wielu naszym dzieciakom ciekawostek. Dziękujęmy

Atena Nowy wpis

Dlaczego prawdziwe i rzetelne opinie zostały usunięte przez administratora? To ma być portal wspierający pracownika? Kpina!

Katarzyna Nowy wpis

Wydaje mi się, że Czarna Owca szukała ostatnio nowych ludzi w 2017, kiedy to publikowali ofertę pracy na stanowisku Specjalista ds. PR m.in. do kontaktu z dziennikarzami i obsługi socjali. Teraz jakoś nic, więc może forum podpowie mi, gdzie szukać. Czytam Wasze opinie i zastanawiam się jeszcze np. nad tym, co piszesz @nie o atmosferze na spotkaniach. Jakiego rodzaju są to spotkania? Jakaś integracja, czy odprawy w połączeniu z feedbackiem?

Zuza

Może ktoś podpowie czy firma rekrutuje? Jakieś newsy z firmy o atmosferze, warto składać cv?

Justyna

Witaj, proszę rozwiń swoją wypowiedź. Z wpisu rozumiem, że nie polecasz, ale będę wdzięczna za szczegóły. Powiedz co się dokładnie wydarzyło w Czarnej Owcy, jakich sytuacji byłeś świadkiem, lub kto wpłynął na Twoją negatywną opinię. Z góry dziękuję.

Justyna

Hej @Justice, po pierwsze powiedz proszę na jakim stanowisku pracowałaś oraz kim była pani Anna. Cieszę się, że zdecydowałaś się napisać post, a tym bardziej, że Twój wpis jest z marca tego roku. Szukam aktualnych informacji o wydawnictwie , więc liczę na to, że podasz więcej szczegółów. Pozdrawiam

Justyna

Hej, orientujecie się czy w Czarnej Owcy zatrudniają kogoś do obsługi sklepu internetowego? Jak wygląda struktura firmy i jaki dokładnie zakres obowiązków ma osoba na tym stanowisku. Ktoś jest mi w stanie pomóc?

Edyta

Czy przerwę można mieć w każdym momencie ?

Luidzi

A ja uważam, że przesadzacie z takimi oskarżeniami. Zawsze można zmienić pracę a i pracownicy nie są idealni.

Witold

Jesteście w stanie napisać coś o warunkach zatrudnienia, które Wydawnictwo Czarna Owca oferuje swoim pracownikom? Chciałbym zweryfikować, czy w pierwszych miesiącach zatrudnienia obowiązuje okres próbny, czy może od razu można liczyć na umowę o pracę.

Witold

To, co czytam brzmi co najmniej niepokojąco. O co chodzi z tym jedzeniem cy niejedzeniem mięsa? Czy osoby na diecie roślinnej nie są mile widziane w firmie?

Myślicielka

Jak wygląda codzienność w Czarnej Owcy? Kierownictwo twierdzi, że jest przyjazna atmosfera i brak nadgodzin (a jeśli się zdarzą, to można je odebrać jako wolne lub dostaje się zwrot w wypłacie. Jak jest naprawde?

camilla
@Karolina

Ciężko teraz o dobrą satyrę ale muszę przyznać , że jest to mistrzostwo świata ! Miś S.Barei i hymn pochwalny nagrywany w szafie to przy tym panegiryk!!!!! Bravo i jeszcze raz bravo !!!!

Karolina2

BSJ

Super atmosfera, wysokie zarobki, świetni szefowie. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Czarna Owca Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wydawnictwo Czarna Owca Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo Czarna Owca Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo Czarna Owca Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo Czarna Owca Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo Czarna Owca Sp. z o.o.