Opinie o Jeton Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jeton Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jeton Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeton Sp. z o.o. w Warszawa

Informatyk - Specjalista ds. wsparcia IT może pracować zdalnie czy tylko stacjonarka wchodzi w grę? Znalazłem ogłoszenia o przyjęciach tutaj na takie stanowisko, ale jakoś nie wspomnieli tam zbytnio o tym, a mi bardzo zależy, żeby móc pracować zdalnie, tak jak jestem przyzwyczajony.

Jn Nowy wpis

Stacjonarnie czy zdalnie, każdy ma swoje preferencje. Ale wiesz co mówią - tam gdzie kawa, tam i afery! ???? Niezależnie od tego, gdzie działamy, ważne, abyśmy mieli solidną kawę i dobrą atmosferę!

Hanna Nowy wpis

Zdalna robi afery? Od kiedy? To jaka ty występuje kultura pracy przy projektach lub też samej obsłudze? Czemu dochodzi do konfliktów i kto zazwyczaj je rozwiązuje jeśli faktycznie wystąpią?

Co jaki czas w Jeton Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

O tym, że umowy o prace nie ma to ktoś pisał z parę lat temu, czemu do dziś też nie jest możliwa? chyba, że to od stanowiska zależy? w ofercie dla informatyka z kiedyś kontrakt był wpisany. A jaka jeszcze inna prace można tu wykonywać? Nie widzę ofert w necie

Jn Nowy wpis

Zatem poszukujemy nieustraszonych programistów, gotowych podjąć się tajemniczych zadań kodowania, oraz ekspertów od audytów cyber-bezpieczeństwa, gotowych na odkrywanie ukrytych zagrożeń! ???? Jeśli masz w sobie odwagę i determinację, aby dołączyć do naszej grupy, zapraszamy Cię do wspólnej przygody. Razem stworzymy bezpieczny i innowacyjny świat cyfrowy!

Pichał

Radzę unikać jak dżumy. Gość szuka ludzi na kontrakt b2b tylko po to żeby później nie wypłacać im pieniędzy. Spytajcie go o UoP to od razu wam podziękuję (chyba że dzielnie(usunięte przez administratora) "prezesowi" na kolegów z zespołu to może po 5 latach się zastanowi...;) ) Przeogromna rotacja ludzi, koszmarne warunki pracy. Nie mówiąc o (usunięte przez administratora) w czas wolny pracownika. Opinie o tym człowieku są aktualne mimo upływu lat, dlatego odradzam jakąkolwiek współpracę z tym (usunięte przez administratora)

Firma Jeton Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Informatyk - Specjalista ds. wsparcia IT. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Guffy

Nie ma się czego przyczepić. Pracodawca uczciwy. Polecam

Łukasz

Super atmosfera. Polecam.

Xss

Polecam.

A

Tragedia. Ciągle szukają kogoś do pracy (powód prosty nikt tam nie chce pracować). Do pracy zdaniem "szefa" musisz się stawiać terminowo co do minuty tylko o umowie o pracę czy jakiejkolwiek innej to zapomniał. Umowy nie będzie no bo nie i koniec !!!!!!. Dodatkowo zmusza pracownika do podpisu jakiegoś sprytnie spreparowanego dokumentu że jak coś tam się zrobi nie tak to trzeba mu zapłacić 150.000 zł (tak tak sto piećdziesiąt tysięcy złotych kary) spytany dokładnie o co chodzi odpowiada że to chodzi o ochronę jakiś informacji (sam nie wie dokładnie jakich). Przykre i żałosne są takie zachowania. Wstyd !!!!!!! Tutaj dowód innych jego numerów: http://powiat-warszawa.nf.pl/firma/jeton-8211-outsourcing-informatyczny-serwis-komput-56CC3DDCEB/ck " uwaga, zleca prace i nie płaci za nie. programista 2012-11-26 12:06:14

Joanna

Dno i metr mułu !