Arise Sp. z o.o.

Opinie o Arise Sp. z o.o.

Rozczarowany

W sumie to nie wiem od czego zacząć tyle można by napisać ale może: 1. Chwalą się małą rotacją ludzi 2. Rozwojowe projekty 3. Stabilne zatrudnienie 4. Dobra lokalizacja 5. Miła atmosfera Jak jest: 1. W ciągu miesiąca przewinęło się 5 nowych osób w tym 2 odeszły 2. Nie mają projektów tylko własne coś co rozwijają. 3. Płacą na czas. 4. Lokalizacja dobra tylko niestety na 40 m^2 zrobione biuro w którym jest 14 osób. 5. Żadnej atmosfery ( krzycząca kobieta która uważa się za bóstwo )a tak naprawdę co się jej nie zapytać to ona się nie zna, nie wie, nie jej obszar. podsumowanie: szczerze nie polecam tej firmy wielkie rozczarowanie mydlenie oczu ludziom ( organizowanie rekrutacji w biurze które do nich nie należy)

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie Arise Sp. z o.o.!

Zostaw opinię o Arise Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arise Sp. z o.o.