Argonaut Międzynarodowa Szkoła Podstawowa

Opinie o Argonaut Międzynarodowa Szkoła Podstawowa

Anka

Nie rozumiem jak "osoby zarządzające szkoła" mogli postąpić w ten sposob, jakby mieli sumienie, ostrzegli by w czerwcu, rodzice mieliby czas na poszuka nie szkoły, a nauczyciele pracy. Ale w sumie, decydując się zostać w miejscu, gdzie tak wykorzystano młode matki, mogli przypuszczać, że w końcu i oni będą na ich miejscu. Niektórzy nauczyciele całe życie poświęcili pracy w szkole, od rana do wieczora i co z tego mają? Wielkie nic,taka niespodziankę 2 tygodnie przed końcem wakacji... A osoby związane ze szkołą, że też się nie wstydzą, chociażby ze względu na swoje rodziny, dzieci, znajomych, przecież to zachowanie już krąży na mieście, a będzie coraz gorzej... Może są bezkarni prawnie, ale ludzie widzą i rozumieją. Mając dzieci wstydzulabym się tak postępować, jaki przykład się pokazuje tak postępując? A poza tym karma wraca, jak nie teraz, to jeszcze zdąży... :)

były pracownik

Ciekawe jak pani Renata (prezes przed rodzicami i nauczycielami, a w papierach nie wiadomo kto), ureguluje wszystkie zaległości z wpłatą do ZUS, bo obiecywała, że prędzej czy później to zrobi i poświadcza to swoim MAJĄTKIEM haha. Szkoda Dzieci i Rodziców, choć kto był mądry już dawno pożegnał się z tą 'elitarną placówką'. Mam nadzieję, że 'pani prezes' odpowie za wszystko i zostanie potraktowana tak samo jak rodzice, dzieci i nauczyciele.

Agata

Witam, pracuje w szkole Argonaut od pół roku i nadal będę z przyjemnością. Atmosfera w szkole jest bardzo miła. Grono Pedagogiczne zaprzyjaźnione i współpracujące. Poziom nauczania jest na wysokim poziomie. Nauczyciele są ciepli i wymagający. Warunki pracy są korzystne. Można mieć umowę o pracę, zlecenie, kontrakt. Dyrekcja jest otwarta na dialog i współpracę. Wspiera nauczycieli, docenia. Zaangażowanie w rozwój dzieci jest widoczne. Dziecko jest najwyższą wartością. Wielokulturowość to bogactwo tej szkoły na wielu wymiarach: rozwoju kulturowego, społecznego, duchowego. Jest to miejsce gdzie przenika się wiele światów i wartości. Humanizm jest jest jego nadrzędną wartością. Można się realizować w swojej pracy zawodowej oraz rozwijać dzieci na wielu płaszczyznach. Wynagrodzenie jest adekwatne do wysiłku, terminowe. Dzieci są bezpieczne. To nieduża kameralna szkoła gdzie dzieci mogą wyjść na świat z wiedzą i doświadczeniem współpracy. Indywidualne podejście jest cenione. Szkołę tworzą ludzie i tu bliskość i odpowiedzialność są istotne i ważne. Polecam Rodzicom i pracownikom.

mama uczennicy
@Agata 11.07.2018 14:56

Właśnie udowodnili jaką wartością jest dla nich dziecko. Zgadzam się, że kadrę Argonaut tworzą lub też tworzyli bardzo wartościowi ludzie. Mam nadzieję, że sprawa znajdzie szczęśliwy finał dla każdego z nas. Niemniej tego co zafundowała nam Pani Prezes z pewnością długo nie zapomnimy i obyśmy tylko wyciągnęli właściwe wnioski z całej sytuacji. Proces upadku szkoły Argonaut obserwowaliśmy na przestrzeni trzech ostatnich lat. Nie sądziliśmy jednak, że Panie zachowają się w tak bezwzględny, perfidny i nieodpowiedzialny sposób wobec nas i naszych dzieci i zmarnują taki potencjał. Przerażające z kim mieliśmy do czynienia.

anonymous

Wczoraj dostałam informacje ze Szkoła Argonaut Na Skraju jest w likwidacji!! Dwa tygodnie przed rozpoczęciem roku. Zero propozycji przesunięcia dzieci do innych placówek. Kpina z ludzi!

kasia
@Dyrektor szkoły PWN 15.08.2018 07:42

od września rusza szkoła Moracz - zapraszamy!

Pięknie wyselekcjonowane komentarze na korzyść szkoły. Na szczęście przestali widniec jako "Szkoła". Była to jedynie pralnia brudnych pieniedzy. Najgorsze w tym wszystkim jest to że kosztem Dzieci i ich Rodziców którzy ślepo wierzyli pustym słowom Dyrekcji. Karma wraca a ja życzę Państwu dobrych wyborów dla Dzieci, droższe nie zawsze znaczy lepsze. Pozdrawiam.

Joanna

Posiadacie nowe wiadomości dotyczące zatrudnienia oraz rozwijania się firmy Argonaut Międzynarodowa Szkoła Podstawowa? A może wiecie coś w temacie warunków pracy i benefitów? Zapraszam Was do udzielenia nam odpowiedzi, najnowsze wieści dotyczące tego pracodawcy będą tu bardzo pomocne dla innych! Przypominam Wam również o przestrzeganiu regulaminu serwisu gowork, komentarze łamiące regulamin będą usuwane przez administratora!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Argonaut Międzynarodowa Szkoła Podstawowa? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Dominika

Czy szkoła potrzebuje może pracowników? Wiecie coś w tym temacie?

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Argonaut Międzynarodowa Szkoła Podstawowa? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

Możecie opisać nową sytuację Argonaut Międzynarodowa Szkoła Podstawowa? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Joanna

Pracujesz w Argonaut Międzynarodowa Szkoła Podstawowa? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy.

były pracownik
@Joanna 04.04.2017 14:08

Należy się bardzo, bardzo zastanowić zanim się podejmie współpracę z pracodawcą. W trakcie pracy czeka pracowników kilka niespodzianek. Do rozważenia podam tylko propozycję zawarcia dwóch umów (korzystne dla pracodawcy, ale nie pracownika). Dlatego kto chce podjąć współpracę z tą FIRMĄ dobrze by to mocno przemyślał.

Wolny wybór

Czasy PRL-u minęły a w Argonaut wciąż Kalisze i Kwaśniewscy na ścianach ściskają się na fotkach z "zarządzającymi" ;)

JJmOt

Argonaut Międzynarodowa Szkoła Podstawowa to dobry pracodawca, co zresztą chyba nie powinno nikogo dziwić, dzieci są łatwe do "poskromienia" kasa jest niezła, wymagania nie są jakieś specjalnie ciężkie.

Na skraju

Firma, właśnie to tylko firma NIE SZKOLA

Dyrektor i Grono Pedagogiczne Międzynarodowej Szko

Drodzy Państwo, Forum GoWork.pl stało się miejscem wymiany opinii nt. naszej Szkoły. Każda krytyka jest dla nas ważna, a każda pochwała miła i mobilizująca do dalszego wysiłku. Prosimy jednak uszanować pracę i godność osób związanych ze Szkołą Argonaut – jej Uczniów, ich Rodziców oraz Nauczycieli, Pracowników administracji i obsługi technicznej. My sami jesteśmy dumni z tego, że naszą Szkołę współtworzą wspaniali Rodzice – osoby otwarte, chętne do współpracy, z którymi możemy góry przenosić (także niemal dosłownie, bo w ubiegłe wakacje przenieśliśmy Szkołę do nowej siedziby). Uroczyste chwile w życiu Szkoły, ale i prozaiczna codzienność, przekonują nas, że nasze Dzieci mają wspaniałe wzorce, a wspólnie mamy ogromną szansę odkryć i rozwinąć talenty drzemiące w najmłodszych. Jeżeli są Państwo Rodzicami poszukującymi Szkoły dla swych Pociech, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godz. od 8:00 do 18:00, w budynku naszej szkoły przy ul. Na Skraju 32. Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego: 504 509 504. Poznając naszą Szkołę, Pracowników i atmosferę w niej panującą, łatwiej będzie Państwu wyrobić sobie opinię na jej temat i podjąć odpowiedzialną decyzję. Z wyrazami szacunku, Dyrektor i Grono Pedagogiczne Międzynarodowej Szkoły Argonaut

Vbv

Boże co dzieje sie w tej szkole. A właśnie miałam ta wysyłać swoje CV, dobrze czasem poczytać fora. Szkoda mojego czasu na taka szkole.....

Odp

Co dzieje sie w szkole Argonaut? Nic dobrego, nic dobrego.....

Franciszek

@Lerona, a co ten cały Aurus ma wspólnego z Argonaut, bo doprawy nie wiem dlaczego to napisałas. Pozdrawiam.

zosia

nie - podpiszą z tobą umowę

aga

Moja córka chodzi do Argonauta dwa lata (do SZP), jest bardzo zadowolona,ja również.Dzieci są dopilnowane ,wiem co sie dzieje na lekcjach,jakie dziecko robi postępy w nauce,mam świetny kontakt z nauczycielami. Moje dziecko jest uśmiechnięte i szczęśliwe a to chyba jest najważniejsze.

areseia

Dziś byłam w szkole i widziałam dziewczynkę, która krzyczała, że nie chce jechać na wakacje. Zapytałam się dlaczego. Powiedziała, że uwielbia panie ze szkoły i chce z nimi zostać. Oznacza to, że dzieci są ze szkoły bardzo zadowolone.

Kis

Jestem właśnie po rozpoczęciu roku w nowym budynku. Kadra wykonała kawał dobrej roboty i nie mydliła oczu ze coś zrobi a nie wykonała obietnic. Na spotkaniach dyrekcja i pani prezes przekazały wizualizacje nowej lokalizacji ale nikt nie przewidział ze zrobią takie cacko. Mysle ze to nie tylko moja opinia patrząc po twarzach dzieci i rodziców z innych klas. Boisko wielki plac zabaw.naprawde szkoła na 6 gwiazdek. Słyszałam jak mama jednej uczennicy mówiła ze to nie tylko najlepsza szkoła w Warszawie ale teraz juz w Polsce. Nauczycielki zadowolone uśmiechnięte czyli praca ok. Tak mniemam bo inaczej na zebraniu z rodzicami nie byłoby takiego entuzjazmu.

mama

Moje dziecko uczęszcza do tej szkoły i uważam że jest godna polecenia, osobiście sprawdzilismy dwie inne szkoły i ta okazała się najtrafniejszym wyborem. Uważam, ze jest godna polecenia, kadra jest fachowa i zaangażowana, oferują wysoki poziom, ale nie wyścig szczurów! Stwarza wspaniałe warunki do rozwoju zarówno dzieciom słabszym jak i tym wyjątkowo uzdolnionym, a ze wzgledu na mało liczne klasy każde dziecko ma zapewniony indywidualny tok nauczania. Naprawdę warto przyjść i przekonać się samemu! POLECAM

Zostaw opinię o Argonaut Międzynarodowa Szkoła Podstawowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Argonaut Międzynarodowa Szkoła Podstawowa