Opinie o OPTA-TECH w Warszawice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy OPTA-TECH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OPTA-TECH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPTA-TECH w Warszawice

Faktycznie nie warto składać tego CV tak jak piszą? Niby było to w ubiegłym roku ale wole się upewnić, ponieważ za handlowcami się rozglądają teraz. ile w tym roku się zarabia? pod koniec zeszłego jakie wychodziły średnie wyniki?

PM

Według mnie warto przesłać CV. Pracuje tu kilka lat i widzę jak mocno firma idzie do przodu. Wystarczy zobaczyć ile przetargów wygrywa. Zarobki, w dziale handlowym wprost zależą od wyników sprzedaży handlowca. Jeżeli sprzedaż się zgadza to zarobki są bardzo OK. Atmosfera luźna, ludzie chętnie sobie pomagają. To co warto wiedzieć to to że jest to rodzinna firma. Co kto lubi. Dla jednych to plus dla innych minus. Nie ma tych nawyków korporacyjnych a z drugiej strony czasami jest spontanicznie. Do tego standardowe profity pozapłacowe w postaci pakietów medycznych czy sportowych oraz różne eventy integracyjne

Cześć, oglądam te oferty dla handlowców do których nawiązywaliście i zauważyłem, że oferowane są szkolenia, również te zagraniczne. U mnie akurat takiej opcji nigdy nie było, więc w zasadzie jak tutaj jest to organizowane i jak częste?

żal

Weź się człowieku już nie produkuj, bo sztucznie próbujesz stworzyć negatywny obraz firmy, która naprawdę fajnie się rozwija i całkiem nieźle traktuje swoich pracowników. To, że Ty widocznie byłeś słabym ogniwem i Ci podziękowali to już jest tylko i wyłącznie Twój osobisty problem.

Danka
@żal

To skoro firma fajnie się rozwija czy może to oznaczać, że pod względem finansów także? osoba wyżej ten zakres chciała jak widać sprawdzić, mnie też to zaciekawiło, zwłaszcza, że jednoznaczna odpowiedź się nie pojawiła. A w jakim jeszcze zakresie do teraz firma się rozwija?

Mikoś Nowy wpis
@Danka

Pracowałem tam jako PH. Firma rozwija się jak papier toaletowy… Jeszcze nigdy w życiu nie pokonywałem tylu kilometrów całkowicie bez sensu. Nie wiem jak teraz jest, ale ja miałem Umowę śmieciową tzn najniższą krajową a resztę na zlecenie z drugiej spółki…

Blanka Nowy wpis
@Mikoś

Nigdy jeszcze na takich zasadach się nie zatrudniałam, możesz je wyjaśnić? Zwłaszcza chodzi mi o te umowę zlecenie. Jak wtedy miałeś poustalane to jak będą się składki odkładać? I pozwolę sobie dopytać się wprost. ile dodatkowo kasy z tego wpadało?

PM Nowy wpis

Mikoś

Opta-Tech należy omijać szerokim łukiem. Brak szacunku do pracownika, skąpstwo na każdym kroku. Nie warto nawet składać CV. No i te „Polskie” mikroskopy… ;)

Jest tu ktoś z działu handlowego i by wyraził swoją opinię na temat pracy jako asystent tutaj? Faktycznie widzę, że pada tu sporo negatywów, ale może jeśli chodzi konkretnie o ten dział to warto spróbować? Co kryje się pod atrakcyjnymi zarobkami i możliwością premii? ;) Faktycznie stawiają na rozwój? Można tu liczyć na poszerzanie kompetencji i awans?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Inżynier serwisu w firmie OPTA-TECH? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Warszawiak

Szukają asystenta co wygląda na typowe zamówienia - ofertowanie. Ktoś był na rozmowie, pracował? Jakie warunki.

W
@Warszawiak

MInum chciej pensji 5000. (usunięte przez administratora) równy. Komunikacja średnia. Raz piszą raz mówią waruj na mailach Pilnujesz wszystkich i pulnujesz dokumentów. Każdy robiąc 16 rzeczy naraz zapomina komuś coś przekazać .... Błędne faktury, błędy w ofertach musisz wyłapać mało kto coś zgłosi. Prezes ma beznadziejną komunikację z dyrektorem, więc non stop dbaj o komunikację.

rosik
@Warszawiak

Bo są typowe. Jak nie wie się o co chodzi to o kasę. Asystent ma mniej to i może mniej umieć. Reszta masz to co uzgodnisz przy czym owocowe dni to jak się da i raczej przeszły do przeszłości. Zdrowotne profity ok czy multi do przeżycia. Poraża ilość luda na metr sześcienny, ciasnota... Kawa dobra. Komunikacja do (usunięte przez administratora) każdy sobie rzepkę. Jedna osoba ma za dużo do roboty naraz wiec latwo o bledy niedociągnięcia. Dyrektor z Prezesem często podstaowych informacji sobie nie przekazują z ustaleń z pracownikami więc robi się (usunięte przez administratora) Tak do przeżycia robota jak robota. Poprzednik ma rację albo skąpstwo albo małe zyski stąd oszczędności.

OPTA-TECH szuka kogoś na to stanowisko Project Manager. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Lap

Poszukujemy wiele osób. Skąpstwo beznadziejna komunikacja to podstawa. Dyrektor rozmawia z Prezesem, ale nie przekazują sobie projektowych informacji. Serwis robi swoje i czasem niedopilnowany coś nam (usunięte przez administratora) Handlowcy maja (usunięte przez administratora) chyba, że im zapłacone zmieniają się przez lata. Dyrektor odpowiada i robi z opóźnieniem bo nie wyrabia i wiecznie je alb jara. Komunikacja leży. Raz wołają rozmawiają raz wysyłają maile po blefuje anigi jak skończyłeś pracę Sami nie wiedzą czego chcą. Są gwiazdorzy Pablo głowny majster moze dotrze przed 10 po bajeruje szefa po blefuje angielszyzna i jesteśmy ws niebie. Niektorzy muszą dbać o warunki pracy. Urlopy są ale krótkie i brak podwyżek!!!! O urlopie 14 deni marzę są dodatkowe roboty własne na czas nie doucz się na hurraaaaaaaaa.

Julia
@Lap

Trochę taki wierszyk ci wyszedł ;p O co chodzi z tymi urlopami, mówisz, że nie ma szans na te 14 dni. Ale z tego co wiem to każdemu przysługuje 10 dni nieprzerwanego urlopu, tego przestrzegają? Tj. jeśli macie umowę o pracę? No a z tymi podwyżkami... Jak ktoś przyjdzie z takim wnioskiem to zawsze jest odmowa? Jaka jest argumentacja? Myślałam czy nie wysłać do was CV, ale wygląda to średnio póki co ;p

Z
@Julia

Urlop dłuzszy zapomnij. Przysluguje chcesz pracować nie bierzesz. Wykażesz się zarobisz może dostaniesz.

bakteriolog

Do tej firmy trafiłem przypadkiem. Te kilka miesięcy to była strata czasu. Brak szacunku dla pracownika. Brak narzędzi pracy. Oszczędności graniczące z idiotycznym skąpstwem. Zarobki kiepskie. Nie polecam. Plus wstyd z powodu sprzedawania „polskich mikroskopów”, wiadomo gdzie produkowanych.

@bakteriolog

Czy mógłbyś trochę bardziej rozwinąć swoją wypowiedź? Dlaczego uważasz, że przepracowane tam miesiące to strata czasu? Czekam na konkrety. Dzięki.

@Michał

Przecież napisane.

filemon

Bardzo dobra firma i myślę, że konkurencja czuwa żeby psuć opinię!!!

:-(
@filemon

Miło, że pracownicy dbają o dobre imię swojej firmy.

wenus

@czypek to oczywiste. jak dają w ofercie pracy medicover i multisporta to trzeba przecież zapracować na to

Łucja
@wenus

W jaki sposób trzeba - według Ciebie - pracując w firmie OPTA - TECH zapracować sobie na karty medicover i do multisport? Czy tego typu benefity przysługują wszystkim, czy tylko wybranym pracownikom tej firmy? Proszę o rzetelną odpowiedz.

czypek

wszystko to zależy od tego co firma wynegocjowała jednak cudów bym się nie spodzeiwał, żaden pracodawca nie chce dokładać do interesu zwykle.

radex

Ciekawe tylko ile ten multisport jest płatny, bo widziałem juz firmy, które pobieraja opłate rzedu 30 zł, a sa takie co każą płacic ponad 100 zł.

kajusz

hejka, zauważyłam, że opta-tech wstawili ogłoszenie na stanowisko pracownika działu technicznego, jak macie takie uprawnienia to aplikujcie, bo na warszawę ta firma ma serio spoko renomę :) a w ogóle przy zatrudnieniu zapewniają kartkę multisport i medicover, więc żyć, nie umierać :D jak dla mnie wszystkie punkty spełnione

Zostaw merytoryczną opinię o OPTA-TECH - Warszawice

• Jak się pracuje w OPTA-TECH?

Zobacz opinie na temat firmy OPTA-TECH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

OPTA-TECH