JapońskiCoach

Firma jest zacofana na każdej płaszczyźnie. Konstrukcja wynagrodzeń byłaby przestarzała nawet na początku milenium (ograniczone zarobki w handlu !). Praktycznie brak szkoleń, nie licząc tego wstępnego, które jest na bardzo niskim poziomie. Nauka sprzedaży biżuterii w oparciu o metodę, która już dwie dekady temu była w świecie handlu przeżytkiem. Szacunek do ludzi i postępowanie rodem z małomiasteczkowej firmy końca XIX typu mail do wszystkich o treści "Zwolniłem pracownika X". Model zarządzania istnieje jedynie w teorii i poza pewnymi elementami wiodącego modelu zarządzania (formatki)-w praktyce istnieje jedynie zarzadzanie klasycznie-polskie: Wyciagnąć jak najwincyj i wypłacić jaknajmnij a następnie ubrać to w korporacyjne słowa, aby było bardziej strawne dla cichociemnych (w domyślę zarządu) pracowników. Na porządku dziennym są pseudomotywacyjno-popcoachingowe hasła, które dziś raczej śmieszą, niż inspirują nawet młodych, początkujących akwizytorów. Firma nie rozumie nawet Zasady Pareto - sprzedawcy nie mają czasu i energii na odpowiednią obsługę klientów, ponieważ są nieustannie zaabsorbowani dystraktorami aplikowanymi przez ludzi, którzy muszą wymyślać co chwile kolejne absurdy, aby stwarzać pozory swojej przydatności dla firmy. Reasumując: jeśli jesteś zdesperowana/zdesperowany i szukasz pracy na chwilę, to Zibi jest ok, chociaż np. Amazon wydaje się o wiele lepszym rozwiązaniem i w kwestii finansowej i w kwestii potencjalnego rozwoju zawodowego. Jeśli chcesz tu zakotwiczyć na dłużej, to raczej jedynie w przypadku, gdy nie masz choćby przeciętnych ambicji odnośnie zarobków i rozwoju. Ogólne wrażenia: praca w zacofanej firmie i raczej dla mało ambitnych . Nie polecam.

rozczarowana

Tyle mam do powiedzenia, że nie wiem od czego zacząć. Może od wynagrodzeń które są żałosne a i tak z miesiąca na miesiąc coraz mniejsze, już nieco ponad najnizsza krajowa, a za chwilę będzie pewnie najniższa. Obowiązków? Mnóstwo. To może jeszcze jeden raport? A może raport z raportu, i zdjęcia masa zdjęć, masa folderów ze zdjęciami, każda najmniejsza czynność musi być odhaczona że jest zrobiona, nawet przyklejenie naklejki. Ale przykleić to nie wystarczy (o ile dojdzie na czas i będzie względnie dobra) trzeba zaznaczyć w pliku że się przykleiło, a żeby nie było że kłamiemy trzeba jeszcze zrobić zdjęcie. My jesteśmy w przedszkolu? Kolejna sprawa, ciekawa sprawa. Odrabianie godzin za listopad w grudniu. Czy to jest zgodne z kodeksem pracy? Pierwsza informacja że podczas II zamknięcia galerii pracujemy normalnie po 8 godzin, później informacja że pracodawca się zgadza na pracowanie po 6 godzin i że nie trzeba tego odrabiać. A co później? Pod koniec listopada jednak zmiana decyzji. Trzeba odrabiać. W grudniu! Bo pracownicy nie mają rodzin, nie mają ochoty spędzić czasu z rodziną, nie potrzebują posprzątać w domu. Traktujecie nas niegodnie. A jedyne co dajecie to "mądre" hasła za które jedzenia do lodówki nie kupimy. Kończąc, jeśli zastanawiasz się nad pracą w tej firmie... to już się nie zastanawiaj. Nie warto.

eX

I jak Wasze grudniowe wypłatki? xD

kanri

Praca u p. Zbyszka to pewny etat w trudnych czasach. Wszyscy widzimy co dzieje się do okoła (zwolnienia przez wirusa itd) jednak marka Zibi nie zwalnia pracowników i staje na wysokości zadania proponując różne rozwiązania. Pracuję tutaj już prawie 5 lat i widać że firma cały czas się rozwija - uporządkowane raporty, zmiany w systemie wynagrodzeń, benefity, dobra komunikacja z RKS, system pomysłów i zmian. Wypłata zawsze na czas (nie w każdej pracy tak jest), wyjazdy służbowe na szkolenia, spotkania. Dla młodych ludzi jest to dobry start z uczciwym wynagrodzeniem relatywnym do wniesionego wkładu w swoje obowiązki.

Janushen Biznesen Nowy wpis

Najnowsze filmiki reklamowe na Facebooku perfekcyjnie odzwierciedlają podejście Zibi do pracowników: żenada i niezręczność.

Analityczny

Konstrukcja wynagrodzeń żenującą. Powstała, aby wycisnąć soki z pracownika ubrać to w motywacyjne słowa dodać tabelkę z której wynika wiele zawiłych punktów a na koncie widać żałosne wyniki. Doradca po roku pracy ma taką samą wyplate jak ten co pracuje 4 lub 5 czy 10 lat to jest śmieszne i żenujące żeby wypłata była na poziomie ochroniarza z marketu i pani z firmy sprzątającej nie umniejszając zawodom tutaj wymienionym. Ale doradca klienta plasowany na specjalistę w tej dIedzinie z bagażem obowiązków i odpowiedzialnością za mienie oraz pracujący jednak na dodatkowej oczywiście niskiej prowizji ma się cieszyć wspaniałym życiem ale chyba zarządzających tą maszyna wyzysku. To są produkty wysokomarżowe i oczekujemy czegoś więcej jednak niż płacy na niskim poziomie np salowej ochroniarza czy sklepowej z warzywniaka. Najbardziej niesprawiedliwe to wynagrodzenie nie adekwatne do stażu pracy. Widocznie firma ma taką strategie brać młodych na przyuczenie a starzy doświadczeni jak chcą to niech idą na lepsze. Uważam że zarząd powinien pomyśleć co tu zrobić bo place dla specjalisty doradcy salonu są na poziomie warzywnego. Myślę że na straganie z warzywami by szło lepiej zarobić. Pozdrawiam wytrwałości i oczekiwania na lepsze cudowne życie bo przecież filozofia grupy opiera się o wartości. Żyjcie wspaniałym zyciem

Apolityczny
@Analityczny

Ciesz się wspaniałym życiem, a jak coś się nie podoba to Panu już podziękujemy bo nie spełnia Pan wartości firmy.

Hhh Nowy wpis
@Analityczny

W punkt nie wiem czy oni się obudzą ludzie odchodzą a oni nic z tym nie robią nie ma podwyżek i nie będzie nie zmienia zasad premii bo nie... Cały czas będą nowi ludzie którzy za nim będą dobrze sprzedawac minie trochę czasu chyba firmie nie zależy na obrotach tyle w temacie

Pracownik Nowy wpis
@Analityczny

Tu Cie rozczaruje bo na straganie z warzywami pracując na 3/4 etatu można zarobić tyle samo lub więcej niż w TT. Info sprawdzone.

Taki Lajf Nowy wpis
@Analityczny

A kto tam pracuje 5 czy 10 lat? Chyba tylko TJ. Kiedys przyszedl byly dyrektor Pan (usunięte przez administratora),ktory powiedzial,ze ludzi powinno sie wymieniac co 3 lata bez konkretnego powodu... Tylko dlatego,ze nowa glowa ma wiecej pomyslow i jest bardziej produktywna. I to sa wartosci?

kanri

Nibyjak
@kanri

To chyba masz złe informacje hahah pierwsze zwolnienia się już posypały

Guocio
@kanri

Dobry start dla młodych ludzi?! Siostra zaczęła pracę ponad pół roku temu w waszej firmie, a teraz co? Wypowiedzenie jej wysyłacie a nie pomyślicie że ktoś może być w trudnej sytuacji finansowej i nie ma za co żyć?! Już nie wspomnę o samotnych matkach bo one też mają ciężko. W dodatku na wypowiedzeniu nie ma podanej przyczyny zwolnienia. Nieźle, firma FEST

Cichy

Tak ! Zwalniają ! Telefonicznie i mailowo !!! a o wypłatach nie wspomną ani słowem ! firma milczy na ten temat - jestem osobą zwolnioną przez Zibi z powodu koronowirusa, żałosne zachowanie ! ciekawe jak mamy teraz znaleźć pracę !!!!!!

Kl
@Cichy

W salonach zwalniają? To kto będzie tam potem pracować jestem w szoku

Mika
@Cichy

Pieniądze muszą ci wypłacić aż do końca trwania okresu wypowiedzenia które Ci wysłali

GIGI HADID
@kanri

Opinię pisala sama RKS? Jak nie zwalnia jak zwolnil polowe zespolu. Ile Ci dali za napisanie takiej opini?

Zodiak
@kanri

Ile Ci zapłacili za pisanie nieprawdy haha . Prawda jest taka ze Zibi zwalnia ludzi cały czas , (usunięte przez administratora) o jaki. Wynagrodzeniu mówisz haha w sklepach maja więcej niż pracownicy w biurze

Maciej
@kanri

Zibi nie zwalnia pracowników haha No tak on ich wyrzuca nie jeden przyjechał do Firmy i biedny musiał wracać bez auta do domu pociągiem czy prosić kogoś aby go zabrał ze sobą nie interesowało go jak wrócił i czy ma jak wrócić !!! Wypłata na czas może i tak na konto najniższa krajowa czasami może 200 zł więcej dawali ale na koperty zawsze się czekało nie raz się śmieli wszyscy jak kadry dzwoniły i mówiły dziś będą ,, śrubki” . Piszecie tylko ze to dobra praca dla młodych a Co ze starszymi haha dla nich już nie !! Młodzi powinni omijać to dalekim łukiem bo tu nikt ich nie szanuje maja ich w (usunięte przez administratora) pierwsza ich praca a tu taki niesmak a na rozmowie och jak tu jest Cudownie możesz dostać tyle i tyle . Bony sodexo wstyd gdzie dają 20 zł tyle jest warty wasz pomysł i wasza niekiedy ciężka praca . Uporządkowana praca , raporty problemy co tydzień wpisywane te same aby wszystko było Ok żeby czasam ci z koperty ubogiej nie zabrali bo straszą . Wstyd się przyznac ze się tam pracowało . A opinie dobre piszą ci tez co liczą na to ze kopertę dostaną jak pare pochlebnych słówek napiszą a swoje myślą boja się wprawy czytać opinii na głos czemu tego nie omawianie na spotkaniach porannych tu sa prawdziwe problemy które trzeba rozwiązywać od tego powinniście zacząć nie od tego ze kran się zepsuł albo ze spłuczka nie działa haha

Była
@Maciej

Świetnie napisane. Brakuje jeszcze tylko informacji o mobbingu w niektórych salonach.

Nick
@kanri

To popracujesz kolejne lata i się przekonasz że nie jest tak pieknie, urlopy wg życzenia prezesa tylko kiedy mu się tak podoba , przerwa godzinna wymuszona , nie płaci za nadgodziny, każde zwalnia wcześniej czy później bo liczy że przyjdą młodsi i za mniejszą kasę i tak bez końca nie mówiąc o tych umowach zlecenie lub o dzieło

What?
@kanri

Pewny etat? Co ty prdl ?!?!?! Sama zostalam zwolniona po chamsku! Brak szacunku dla pracownika. A wy frajerki pracujcie tam dalej na 4/5 etatu...a moze juz mniej...

Było minęło

Kiedyś można było rozważać prace w marketingu. Byli ludzie od których można było się sporo nauczyc i podpatrzeć. Dziś nie nauczysz się niczego bo zostali tylko ci co koło od nowa wymyślają. Ta firma nie lubi postępu.

Misja i wizja
@Było minęło

O marketingu to nawet nie ma co gadać bo to nie istnieje

Lean
@Misja i wizja

No jak to? Przecież tam same ambitne orły zostały!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Szczera

Firma nie ciekawa biuro w Warszawie wymaga dużego remontu, wszystko przestarzałe, zakurzone, brudne. Pokój, w którym je się posiłki dostosowany co najwyżej na 6 osób. Biuro w Sochaczewie to już inny stan umysłu… Nie mówiąc o pracy, która jest mało ambitna, wyjątkowo męcząca i niewdzięczna. Brak słów

Flower

Nie poleciłabym pracy w Zibi najgorszemu wrogowi, kwintesencja wyzysku, i płacenia pod stołem, dzięki nim można poczuć się jak za dawnych czasów. Czytaj koperty.

Szczera
@Flower

Nie spotkałam się z płaceniem pod stołem więc zdania nie zabiorę. Dość krótko w firmie Zibi ale z własnym zdaniem z zachowaniem standardu z mocnym fedbeckiem. Z uśmiechem, profesjonalną obsługą klienta z super współpracą z podległym zespołem i bez marudzenia z RKS podziękowano mnie z dnia na dzień. Nigdy nikt tak mnie nie potraktował a doświadczenia zdobyte mam. Bardzo przykre

Rose

Kierownictwo z biura, zapraszam do wyjazdu w teren. Ale takiego prawdziwego by zmierzyć się z problemami DH a nie wizyty u najlepszych klientów :) czad stanąć na wysokości zadania i zmierzyć się z problemami i krytyka. Bylbym zpomial na wyjeździe można dobrze zjeść i tam się nie liczą kalorie :)

@Rose

Aha, Wszelka zbieżność mojego nick z byłym pracownikiem przypadkowa :) wielki szacun dla byłych Panow kierowników A i J :) po Was już nigdy nie będzie tak samo :(

@Rose

Przypomnę że mój wpis jest moja indywidualna (chociaż nie do końca bo ja się tylko odważyłem.) opinia. Jeśli ktoś to neguje w kilka sekund po wpisie to chyba ma ustawione alerty na negatywy, a to musi o czymś świadczyć. Jak mówi forma o problemach mówimy otwarcie chyba że to wyższego szczebla nie obowiązuje:) Myślę że warto wpisac swoją opinię bo po to jest ten portal a nie tylko klokac :(.

Problemy
@Rose

O problemach mówi się otwarcie ale nie tych prawdziwych a tych wymyślonych pod kątem wpisania w tabelkę. Te prawdziwe zamiata się pod dywan a ich zapach wychodzi w cyfrach podczas robienia bilansu :)

Another flower
@Rose

Trzeba się było uczyć to... żyłbyś wspaniałym życiem. Nie rozumiem o co ten ból doopy? Ja mam na umowie wpisane "biuro", Ty "teren" i co tu jest dla ciebie niejasne? Zakres obowiązków też jest do tych miejsc przypisany. Wśród obowiązków biurowych nie ma obsługi klienta, bo nie mamy pokoju dla petentów. To oni przyjmują PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH u siebie, a nie księgowe, zakupowców czy marketingowców. Każdy powinien się skupiać na swojej robocie, bo te granice kompetencyjne w Zibi i tak się za mocno zatarły. Chcesz wejść w czyjeś buty to aplikuj na inne stanowisko (jeszcze dzisiaj najlepiej). Nie? To pilnuj swojej roboty, a nie szukaj współtowarzyszy, bo każdy ma swoją robotę i swoje problemy z nią związane. Do klepania po główce też jest specjalny zawód i nazywa się psycholog.

@Another flower

Był d....Stary może Ciebie boli ;) to co pisze do się nazywa GEMBA albo praca zespołowa ;) o do pogłaskania po głowie zaraz Ty pójdziesz jak zobaczysz że nie masz prywatnego życia;) zatem ro swojej roboty jak piszesz ;)

Fantazja
@Another flower

Ciebie to chyba fantazja poniosła z tym wpisem. Ciekaw jestem co na to Prezes skoro jedna z wartosci firmy jest praca zespołowa! Jeśli masz na umówię biuro to zamierzasz siedzieć tam cały czas ma (usunięte przez administratora) No powiem Ci ze to wytłumaczenie jest bardzo nie na miejscu i to nie (usunięte przez administratora)ale raczej martwienia się wyłącznie o własna tyłek tu bym przypisał ;) klepania w główkę tez nikomu nie przypisuj bo jak będziesz kiedyś u psychologa to zobaczysz ze on tego nie robi ;)

Wspaniałe życie

Problemem w tej firmie są ludzie którym zostało powierzone zarządzanie zasobami ludzkim. Szkoda że robią to w sposób nieumiejętny toksyczny a wręcz często poniżający. Drugim problemem jest na sile zrobienie kultury pracy z Azji w Polsce :) Z Polaka Azjaty się nie zrobi. Przemiał osób na niektórych stanowiskach jest ogromny a polityka firmy i ich praktyki z lat 90 wcale nie zachęcają do rozwijania sie a nawet zostania w tej firmie. Słowem podsumowania, Cieszmy się wspaniałym życiem

Zszokowana kandydatka
Kandydat

Miałam okazję brać udział w rekrutacji do biura w Warszawie. Rozmówcy byli rzeczowi i sympatyczni. Wynagrodzenie poniżej stawek rynkowych składało się z 3 części: to co na umowie, gotówka poza umową oraz kwartalny bonus który może uda się wyrobić. Zszokowała mnie otwarta propozycja płatności części pensji pod stołem, co jest według rozmowy standardową praktyką w firmie... Osobiście uważam, że PIP powinien zainteresować się taką polityką wynagrodzeń. Ofertę mimo zainteresowania pracodawcy kategorycznie odrzuciłam. Nie interesuje mnie praca w firmie, która stosuje dziadowskie praktyki niezgodne z prawem.

lolek
@Zszokowana kandydatka

PIP już się interesował nie jedną sytuacja, ale jakoś dziwnie...nic nie wykrył... Ciekawe prawda?

Dziewczynka nie ma imienia

Jak tam region ŚL po zmianach kadrowych, odetchnął z ulgą?

Bingo
@Dziewczynka nie ma imienia

A jakie zmiany kadrowe nastąpiły na Śląsku? Pytam z ciekawości jako były pracownik

Dziewczynka tak
@Dziewczynka nie ma imienia

A po czym niby mieliśmy odetchnąć haha .... teraz to dopiero będzie jazda ...

Aaa
@Bingo

Jako byłego pracownika nie powinno Cie to interesować.

Filozophy od Janushen Biznesen

Dobry pracownik powinien zarobić dla siebie tyle, aby starczyło na opłaty, strój do pracy i suchy ryż bo reszta wypracowanych przez niego pieniędzy powinna być przeznaczona na wspaniałe życie prezesa. Pamiętaj pracowniku: ciesz się wspaniałym życiem prezesa.

Pan Kazuo

Pamiętajcie pracowniki Zibiego: dobry pracownik powinien zrzec się swojego wynagrodzenia na rzecz dobra firmy. Dobry pracownik żywi się jedynie ambicją firmy i wspaniałym życiem jej prezesa.

Zibi
Kandydat

Co sądzicie o pracy jako PH? region wielkopolska? jest ogłoszenie, opłaca się składać CV? jakie zarobki podstawowe? premie realne do wyrobienia? jaki jest czas pracy? auto do użytku prywatnego? z góry dziękuje za opinie, pozdrawiam

Katarina
@Zibi

W mojej opinii nie warto firma płaci pod stołem w kopertach, szczególnie jak masz dzieci, to w przypadku choroby dostaniesz jedynie zasiłek z marnej podstawy.

Tytus
@Zibi

Stary, do Biedronki lepiej idź ;)!

Uciekaj
@Zibi

Odradzam ;) Przyjdzie 4 fala koronaświrusa to cała firma znów będzie miała obcięte wynagrodzenia, a PH będą musieli przymusowo wykorzystywać swój urlop... z tego co wiem zarobki słabizna, a premia z rzadka :(

Rekin Lean
Kandydat

Jestem pracownikiem Zibi, ale nie współpracuję z wymienionymi przez Ciebie osobami, dlatego nie potwierdzę, ani nie zaprzecze Twoim słowom. Zakładam, że piszesz prawdę, dlatego odniosę do tematu. Wydaje mi się, że zbyt szybko i zdecydowanie za surowo oceniasz awansowane niedawno osoby. Każdy, niezależnie czy to Dyrektor Zarządzający, czy Kierowniczka Marketingu, czy Sprzedawca w sklepie, zasługuje na okres ochronny. Awans to masa nowych obowiązków, nowy sposób relacji z dotychczasowymi kolegami i pewnie wiele innych nowych wyzwań. Zaczekajmy trochę z oceną. Myślę, że się ze mną zgadzasz, bo samemu napisałeś, że "to wyjdzie", więc zaczekajmy i za rok możemy patrzeć "co wyszło " i czy jest to dobre czy złe. Na tym etapie takie wpisy to tylko próba podkopywania pewności siebie awansowanych osób. Po co robić to innym ludziom?

Bóg Ojciec
@Rekin Lean

Ty potrzebujesz roku żeby ocenić potencjał pracownika który nawala od lat ? Gamoniu pocieszny powodzenia.

Rekin Lean
@Bóg Ojciec

Tak jak napisałem, nie pracuję z wymienionymi osobami i nie wiem czy nawalają. Nie wydaje mi się żeby to mnie predestynowało do miana gamonia. Pochopne oceny rzadko są prawdziwe.

Ambitny

Cytat na ten tydzień: Ciesz sie wspaniałym życiem

Pokolenie Y

7 lat stażu (Time Trend, najpierw Doradca, później KS) i lubię tę pracę. Dużo można się nauczyć, jeśli chce się zdobywać wiedzę (głównie samodzielnie, bo szkoleń nie ma zbyt wiele, ale za to często wprowadzane są innowacje, które zmuszają do rozwoju). W zespole podchodzimy rzetelnie do pracy i czujemy się doceniani. RKSów mieliśmy 3 różnych i zawsze dobrze się dogadywaliśmy, bo widzieli, że się staramy. Rozumiem osoby, które negatywnie wypowiadają się o firmie, bo jeszcze sporo rzeczy musimy poprawić, z drugiej jednak strony uważam, że jeśli ktoś chce pracować, a nie przychodzić pić kawę i przeglądać facebooka, to odnajdzie się w Time Trend i będzie mu tu dobrze. Pozdrawiam wszystkich Agentów ;-), fajnie się z Wami pracuje!

Nikt
@Pokolenie Y

Współczuje ci, że tak głęboko zaszłaś/zaszłeś skoro nie widzisz co sie tutaj dzieje. Prezes powinien zrozumieć, że z Polaka Azjaty nie zrobi. A jeśli nawet mu się to udaje to tylko na osobach mało ambitnych , które zgadzają sie na wszelkie łamania Prawa pracy, i traktowanie chociażby przez ukochanych RKS jak najgorsze *****

V
@Pokolenie Y

Ja też pracuje w tej firmie parę lat lubię swoją pracę tylko przestaje lubieć ludzi którzy pracują wyżej ???? nie wiem czy kiedyś obudzą się i zobaczą że jest źle jest dużo do poprawy dużo gadania ale nic z tego nie ma progi premii do góry a my chcemy sprzedawac i sprzedajemy ale co za nic za podstawę.......

Nick
@Pokolenie Y

Tylko dlatego, że nie wadzisz, ze Cię lubię ,za ten wpis oprócz bonu oraz do czasu kiedy nie znajdziemy nikogo na Twoje miejsce pracuj sobie spokojnie tylko wiedz że pracownik jest efektywny do 5 lat Takie są trendy na rynku pracy , zasiedzialych nikt nie chce przyjmować. Życzę sukcesów oraz rabatu 50 % na Atlantica na 25-lecie pracy.

Gucio

Wiele by można napisać o tej firmie ale na pewno nie jest pro pravownicza.  Firma narzuca okresy urlopowe.Pracownik powinien mieć prawo do wykorzystania  urlopów przez cały  rok kalendarzowy, lub maksymalnie do 30 września następnego roku . Dział sprzedaży aktualnie to jedna wielka pomyłka, odeszli i odchodzą jedyni kompetentni kierownicy a zostaje banda mało intelientnych ludzi w wielu przypadkach bez wykształcenia, która nie ma pojęcia o zarządzaniu.  Pani K koordynator całego zespołu detalicznego  to największa pomyłka w dziejach nie wspominając o Pani regionalnej z Krakowa i Częstochowy.  Firma sama się pogrąża,  traci dobre marki. Marketing kierowany jest przez ludzi bez doświadczenia, brak kontaktu.  Kiedyś pracowali tam naprawdę kompetentni, zorientowani na potrzeby  rynku , ludzie ale do dawno przeszłość.

Kropka

LUDZIE! Opamiętajcie się, ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie bójcie się zmiqn na lepsze ! W tym (usunięte przez administratora) byle (usunięte przez administratora) dostanie pracę, a wierzę, że jesteście bardziej ambitni, pracy jest dużo i wszędzie jest lepiej niż w tym ku**idołku. Mam nadzieję, że wszystkie te osoby które przyczyniły się do naszej depresji i zniechęcenia do życia zostaną ukarane przez życie podwójnie. Trzymam za Was kciuki, życzę szybkiego opuszczenia tej firemki. PŚ. Złożenie wypowiedzenia było najlepsza decyzją w moim życiu i gdybym mogła cofnąć czas nigdy bym się tam nie zatrudniała. W nowej pracy widzę jak może być super atmosfera, super LUDZIE, super szef czego i wam życzę.

Baile

Proponuję odejść świetnie poprawia humor

Życzliwa
@Baile

Dokładnie. Nawet humor pewnego RKS się poprawił, jak zakończyli z nim współpracę...

Niezadowolony

Ktoś w końcu powinien zrobić porządek z tą firmą bo to jedna wielka kpina jest. Ludzie siedzą i dają sobą pomiatać bo się boją, że stracą pracę. Jeden wielki popłoch jest wśród pracowników jak tylko kierownik regionalny ma przyjechać. Czy to jest normalne, że ludzie boją się odezwać, boją się pójść na l4 jak zachorują, boją się kiedy ktoś ma przyjechać? Atmosferę jaka tam panuje na spokojnie można podciągnąć pod (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Zibi S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zibi S.A.