Dziewiątka Sklep Muzyczny

Zakopane

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Dziewiątka Sklep Muzyczny
0 0 6 1

Opinie o Dziewiątka Sklep Muzyczny

Administrator

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Dziewiątka Sklep Muzyczny? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

Danekl

Muszę powiedzieć, że to świetny sklep muzyczny, kiedyś kupowałem rzeczy u hołdysa, ale potem zmieniło mi się i zmieniłem lokal, na szczęście jest Dziewiątka Sklep Muzyczny czyli mój ulubiony sklep, bardzo dobrze mi się w nich zaopatruje, bardzo, świetnie

Majki

Szef tej firmy trzepie już portkami bo za dużo ludzi pisze mu negatywy!! szkoda ze posty które mówiły prawdę zostały usunięte..

uff

Jedną z najlepszych decyzji w moim życiu była rezygnacja z pracy w tej firmie.( usunięte przez administratora ). Żal mi było jedynie współpracowników, którzy tam zostali.

Anonim

zgadzam się z przedmówcami, wredny i złośliwy pracodawca!! nikomu nie życzę pracy z tym człowiekiem. Wystarczy własne doświadczenie!

mariusz

Witam :) mam znajomego który pracuje w tej firmie, i z jego opowiadań wynika że szef to naprawde porządny człowiek ! :) Zawsze posłuży dobrą radą i oddaje się cały swojej firmie ! Dba o pracowników jak o własne dzieci, interesuje sie ich losem, poprostu anioł nie czlowiek ! :) Pozdrawiam gorąco Mariusz D.

Arek

znam moją koleżankę która pracuje już rok ,zarobki są wysokie,szef bardzo przyjazny,podobno bardzo chory ale cały czasz pomaga

Zostaw opinię o Dziewiątka Sklep Muzyczny - Zakopane

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dziewiątka Sklep Muzyczny