Opinie o Amilaut Martyna Szajbner w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Amilaut Martyna Szajbner. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Amilaut Martyna Szajbner na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amilaut Martyna Szajbner w Warszawa

Magdalena Nowy wpis

To przyjazne miejsce pracy, środowisko działające w oparciu o szczerość, otwartość i szacunek. Działające na jasnych zasadach i określonych obowiązkach każdego z pracowników.

Czy w Amilaut Martyna Szajbner możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Recepcjonistka?

Anna Nowy wpis

Chciałabym serdecznie polecić wizytę u Pani Magdaleny Sobolewskiej, która dnia 10.10.2023 badała naszego synka. Zawsze u niego występował problem z jakimikolwiek badaniami. Zawsze był płacz. Syn jest po drenażu uszu. Pani Magdalena ma świetne podejście do dzieci. Oby więcej ludzi z takim podejściem pracowało w służbie zdrowia. Podsumowując synka udało się zbadać, nawet nie płakał. Pani Magda profesjonalnie i w miłej atmosferze go zbadała. Syn wyszedł z uśmiechem na twarzy i naklejką dzielnego pacjenta. Polecam z całego serca.

Amilaut Martyna Szajbner wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Recepcjonistka.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Amilaut Martyna Szajbner? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Joanna

Miło, profesjonalnie, szybko. Szczególne podziękowania dla Pani Magdaleny, która bezpośrednio mnie obsługiwała. Ogromny profesjonalizm i nieziemska cierpliwość. Jako osoba zaczynająca eksperymentować z aparatem słuchowym, miałam sporo pytań i wątpliwości. Pani Magdalena stanęła na wysokości zadania. Polecam firmę Amilaut (ja tak że trafiłam tam z polecenia).

Są najlepsi

@Marcin

Tak? Brzmi super, a opowiesz więcej? Coś o swoim doświadczeniu itp? ;)

Paulina

Profesjonalne podejście do pacjenta i miła obsługa. Pomimo trudności z nadwrażliwością mojego dziecka udało się wykonać ABR . Z czystym sumieniem polecam.

Jurek

Jestem wieloletnim klientem firmy, nabylem tu swoj pierwszy i kolejne dwa aparaty sluchowe. Jestem bardzo zadowolony z serwisu, zawsze moge liczyc na pomoc, nawet bez umawiania sie. Firma oferuje nowoczesne aparaty i pomaga w uzyskaniu dofinansowania z NFZ-u. Ma profesjonalny serwis, znajacy sie na rzeczy, mily i zawsze chetnie pomagajacy. Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim.

Tadeo
@Jurek

Potwierdzam w całości.

Czeslawa

Pani bardzo miła. Profrsjona obsługa. Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim którzy chcą poprawić jakość słuchu. Dziękuję za cierpliwość. Ck

Renata
@Czeslawa

No to super. A o ile poprawił Ci się słuch z pomocą tej Pani?

renata

Bardzo porządna firma. Miła atmosfera i profesjonalizm

Teresa
@renata

W sensie jesteś osobą pracująca tam i tak uważasz że tak jest? ;)

CZESŁAW

Bardzo merytoryczna i fachowa obsługa

Hanna
@CZESŁAW

A co robili dla cb? Bo nie wiem czy myślimy o tym samym czy nie do końca

Seb
@CZESŁAW

Super?

@Seb

Ty pytasz? Poddajesz to wątpliwości czy jak?

Seb
@Iza

Stwierdzam że jest mega fajnie! Polecam pod każdym względem

@Seb

A ogólnie to jak długo już tu pracujesz i na jakim stanowisku? ;) Trudno się dostać?

Iza

Wszyscy tutaj tak chwalą cały zespół, że aż wydaje się to być nieprawdopodobne. Podobno są zgrani i profesjonalni. Naprawdę dosłownie każdy kto miał z nimi styczność był aż tak zadowolony? Może jednak w ostatnim czasie kogoś w jakiś sposób zawiedli? Jest tu ktokolwiek co miałby im coś do zarzucenia?

Ola

Pani Martyna i jej Zespół to nie tylko profesjonaliści w swoim fachu, ale również ludzie o wielkich sercach. Cieszę się, że mogłam ich poznać, konsultować z nimi diagnozy i swoje wątpliwości. Każdy kontakt i pobyt w Amilaucie to czysta przyjemność! Polecam szczerze!

@Ola

A od jakiego czasu odbywa się już wasza taka współpraca? Faktycznie dosłownie zawsze wszystko szło po Twojej myśli?

Małgorzata

Od dzieciństwa na jedno ucho w ogóle nie słyszałam zaś drugie zaczynało niedomagać. Wtedy mój zięć zaprowadził mnie do kliniki i tak tam trafiłam. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Wszyscy mili a Pani Martyna jest profesjonalną osoba, która pomogła mi jak i mojej rodzinie. Mogłam przetestować kilka aparatów słuchowych i sprawdzić, który z nich mi najbardziej odpowiada. Bardzo dziękuję za pomoc i milą obsługę. Pozdrawiam Małgorzata

Tomasz
@Małgorzata

Zawsze bardzo profesjonalni. wysoka kultura pracy i jej organizacji

j

FIRMA BARDZO PROFESJNALNA. Pracownicy Kompeteni. Wysoka kultura osobista właścieli i personelu. Jestem ich klientem od 10 lat. Nigdy nie mialem problemu, w razie awarii aparatu słuchowego. Szybka naprawa w salonie. W razie większej awarii , przekazywano do serwisu, a salon wypożyczał aparat zastępczy. Polecam firmę innym klientom. Nie zawiodą się. Jerzy Przybylski

Teresa

Bardzo polecam. Profesjonalna obsługa. Panie dobierające aparat wykazały się dużą cierpliwością i empatią. Chodziłam przez dwa miesiące na wizyty i testowałam różne aparaty. Uzyskałam bardzo istotną pomoc przy załatwianiu formalności zaiązanych z zakupem. Aparat, który dobralyśmy używam ponad rok i jestem bardzo zadowolona i z aparatu i z wizyt kontrolnych. SZczerze polecam. Teresa

Przepraszam za pomysłowy wpis.jestem bardzo zadowolona z zakupu aparatu sluchowego i bardzo fachowej obslugi.

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zakupu aparatu duchowego. Fachowa porada

Gregorek

Moi znajomi polecili mi tę firmę, która kompleksowo opiekuje się osobami źle słyszącymi. Jestem niewidomym i mam dodatkowe różne utrudnienia. Niedostatek słuchu dokuczał już mi od dawna. przy braku wzroku, słuch jest ważny i uzupełnia jego brak w kontakcie z otoczeniem. Utrudnia orientowanie się i utrudnia kontakt z ludźmi. W 2005 roku po raz pierwszy zrobiono mi badania audiogramu. Diagnoza, to duży ubytek słuchu. Wyjaśniło to moje wcześniejsze stresy związane z poruszaniem się. Mój problem z poruszaniem się i kontaktami z ludźmi mógł być wyjaśniony. Mogłem liczyć na pomoc. Do Amilaut trafiłem wiosną 2007 roku i udzielono mi wszechstronnej pomocy w doborze aparatów słuchowych, w sposobie ich używania i poradnictwie w tym, jak sobie radzić, kiedy się źle słyszy. Myślałem, że doświadczenie złego słuchu, to najgorsze doświadczenie życiowe. Jednak, dzięki pracownikom firmy, okazało się, że nie jest tak źle. Moje problemy nie są czymś wyjątkowym i są ludzie, którzy mają doświadczenie i pomagają. Mając dobrze dobrane aparaty słuchowe można na nowo powstać i "życie chwycić za rogi". Pracuję z ludźmi. Jestem bibliotekarzem i pracuję na komputerze, posługując się odpowiednim oprogramowaniem z syntezą mowy. Zajmuję się również tzw. obróbką dźwięku, czyli rekonstrukcją starych nagrań. Aparaty słuchowe są więc dla mnie niejako narzędziami pracy. Pomoc pracowników z Amilaut dała mi szansę na kontynuowanie pracy i podwyższanie moich kwalifikacji. pracownikom Amilaut zawdzięczam wiele. dziękuję za aparaty i dzielenie się doświadczeniem, i za wsparcie. Brak wzroku i zły słuch, to duża niedogodność. Pracownicy Amilaut znają tę gałąź niepełnosprawności. wiedzą, jakie znaczenie ma dobór aparatów i takie jego ustawienie, aby sprostał potrzebom niewidomego i niedosłyszącego. Dziękuję za życzliwość i uśmiech, których zawsze doświadczam, kiedy odwiedzam punkt przy al. Solidarności. Obecnie używane aparaty słuchowe, to już trzeci zestaw kupiony w Amilaut. Zakupy i usługi w Amilaut polecam każdemu, kto źle słyszy i nie wie, jak rozpocząć walkę z tym trudnym doświadczeniem. Nie zawiedzie się. Dziękuję za pomoc w sprawach merytoryczno-prawno-biurowych, związanych z procedurami zakupu sprzętu i wnioskowaniem o częściowy zwrot kosztów jego zakupu. Dla mnie jest to niezmiernie ważne, bo nie poradziłbym sobie z tymi papierami. pani Martyna i inni bardzo mi pomogli. Jestem wszystkim bardzo wdzięczny.

Zostaw merytoryczną opinię o Amilaut Martyna Szajbner - Warszawa

• Jak się pracuje w Amilaut Martyna Szajbner?

Zobacz opinie na temat firmy Amilaut Martyna Szajbner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amilaut Martyna Szajbner?

Amilaut Martyna Szajbner
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Al. Solidarności 60
    00-240 Warszawa