Zibi S.A.

Sochaczew

Zibi S.A.

Opinie o Zibi S.A.

Gniewosz

Czy nadal we firmie praktykuje się podpisanie weksla na 20000 zł przed podjęciem pracy ?

Antoni

@asystent, na stronie internetowej poszukują nowych pracowników i w ogłoszeniu zapewniają, że stawiają na rozwój i awans. Czy są to w takim razie tylko obietnice? Dajcie znać innym, bo jednak aplikować może każdy, ale przed tym warto wiedzieć, na co można liczyć.

Annos

Ktoś wie jakie są zarobki na stanowiskach asystenckich? Szukają teraz kogoś na stanowisko Asystent działu IT. Ile można zarobić i jaka jest atmosfera w IT? Ciężka robota czy w miarę do ogarnięcia?

asystent
@Annos 18.08.2017 15:32

2500 netto... faktycznie kest to 2000 netto a reszta pod stołem.

Asystent123456
@asystent 09.04.2018 13:49

Jak się z nimi dogadać mam takie coś ?

Szukasz pracy?

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi informacjami o Zibi S.A.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

kais

Wyścig szczurów, ciągłe podpierdalando od "przyjaciół", którzy są tam by Ci "pomóc". Pewnie, jak wszędzie trafiasz na ludzi mega życzliwych i na żmije. Cieszę się, że to opuściłem to miejsce pracy, bo ani zarobki, ani wymagania, ani traktowanie nie jest tam dobre. Chora wizja firmy, której założenia notabene są słuszne, ale wiedza kierowników o realizacji lean jest żadna. Do tego każą Ci ślepo w to wierzyć, że to co robisz każdego dnia jest słuszne, fajne i rozsądne i to nas gdzieś kiedyś wysoko doprowadzi. Jak chcesz się czuć jak w obozie, to śmiało idź. To taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z którego na własne życzenie wyjść oczywiście możesz, tylko że jeśli chce popracować gdzieś dłużej niż rok, to jest to miejsce gdzie ciężko jest zasiąść na dłużej, chcąc mieć pracę bez wkuwiania się na współpracowników którzy wszystko mogą wykorzystać. Musisz uważać na każde wypowiedziane słowo.

mieszka
@kais 25.05.2017 09:06

a jakie zarobki?? czy różne zależnie od stanowiska?

Damian

Najgorsza firma jaka moze być na świecie zegarek miesiąc czasu w serwisie głupie i pokrętne tłumaczenia zero kompetencji i dbania o klijenta. Nie polecam i omijać szerokim łukiem !!!

pici007

robota jak robota, płaca a to najwazniejsze , jest spoko

Nick 1

pracuję obecnie w firmie Zibi, najbardziej podobają mi się zniżki pracownicze na asortyment , mam bzika na punkcie zegarków. Wysoko oceniam współpracę z moją Panią Kierownik. Minusem dla mnie jest brak MultiSportu, ale maja opiekę medyczną i jak ktoś lubi dużo pływać, to karnet na basen. Firma stawia na nowoczesne zarządzanie, pracujemy w skrzynce google, ale minusem jest 30 minutowa przerwa dodatkowa, to takie trochę niepotrzebne, bo pracuje się 8,5h....no chyba, że ktoś na miasto skoczy coś załatwić w tym czasie, czy szybkie zakupy. Nieocenieni są koledzy i koleżanki, panuje tu fajna atmosfera pracy, bywa na prawdę wesoło. Polecam firmę, obecnie nasz dział personalny prowadzi rekrutacje, więc polecam dla szukających.

Nevo

pracowałem w firmie zibi s.a. w sochaczewie blisko 5 lat, w firmie panuje przyjazna atmosfera pracy, nie czuć tego wyścigu szczurów, co w korporacjach....chociaż firma jest duuuża... ogólnie pensja na czas, dużo szkoleń wewnętrznych dotyczących leanu, karta na nasz sochaczewski basen, prywatna opieka medyczna w luxmedzie i bardzo korzystne ubezpieczenie na życie. Dzięki Zibi byłem w Japonii, nauczyłem się śmigać w Excelu i poznałęm bardzo fajnych ludzi...ogólnie polecam, praca dla ambitnych

Zostaw opinię o Zibi S.A. - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zibi S.A.