Opinie o Zibi S.A. w Sochaczew

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zibi S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zibi S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zibi S.A. w Sochaczew

Adasko

Czy dalej oficjalnie zatrudnienie na minimalną krajową a reszta na "konkurs" czyli umowę zlecenie? Bo za moich czasów to było straszne (usunięte przez administratora) na Zusie pracownika i jeszcze wmawiali że to dla jego dobra. Oficjalnie pracownik miał wybór niestety realnie każdy miał płacę w tym systemie. Zarządzanie w oparciu o systemy zarządzania jakością, wielki maksymy rodem z Japonia a w kwestii podejścia do pracowników "januszostwo". Poza tym masa zbędnych raportów, tabelek a sprzedaż jak to sprzedaż - kokosów nie było. Żałuję że pracowałem tak długo(kilka lat) bo mógłbym coś ciekawszego robić. PS. Argumenty że pensja na czas... No co to są lata 90 XX wieku?! Wtf.

posiadam GBA400 kupiony za granica za połowę ceny którą oferuje Zibi polska kupiony 3 lata temu po wymianie baterii u zegarmistrza pojawił się problem podczas naciskania przycisków na wyświetlaczu zaczęły znikać napisy i godziny się zerowały wysłany do Zibi polska w celu ustalenia kosztów naprawy po 2 tygodniach odpowiedz naprawa mechanizmu 500 zł odebrałem zegarek bez naprawy i poszedłem do zaprzyjaźnionego zegarmistrza który stwierdził że zegarek nie był otwierany ponieważ uszczelka jest jednorazowa i jest tak którą on sam zamontował więc nikt w Zibi polska go nie rozbierał tylko stwierdził, że trzeba naciągnąć frajera na 500 zł tylko że tutaj zong bo nie jestem frajerem tak jak zibi myślał zegarmistrz odgiął blaszkę i zegarek działa jak nowy ikoszt 4 zł ZIBI polska żenada zadzwoniłem i pani z serwisu zdziwiona napisałem list do casio w celu opisania mojej sytuacji jak poliski dystrybutor (usunięte przez administratora) ludzi czekam na odpowiedz zobaczymy z ZIBI polska nawet żadnego listu ani przepraszam nic żadnego rabatu przy zakupie nowego zegarka olewka totalna nie polecam tej firmy lepiej kupi za granicą taniej i lepiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Zibi S.A.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

xyz

Można odebrać, wszystko do ustalenia ze swoim kierownikiem.

No cóż

Wystarczy przeczytać ofertę pracy a wnioski nasuną się same. Na chwile obecną firma szuka oszczędności to fakt Ale sposób w jaki szukają oszczędności może doprowadzić do pogłębienia dna w tym tzw morzu rozwoju ideologicznego bełkotu Cóż ,może i źle nie chcą ale brak pokory intelektualnej zdominował samych twórców polityki. Szablonowe myślenie to próba wyjścia do świata A jak wiadomo sprzęt kiepski (na plastikowym środku) W Zibi pracuje się mniej więcej tak jak w każdej firmie W Polsce,czyli beznadziejnie z nadzieją na minimalną krajową. Myślę że firmie w niedługim czasie zacznie się opłacać zatrudnianie obcokrajowców np z Chin.:)

logo firmy Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji
Sochaczew
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Sochaczew
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Sprzedawca HalfPrice - Sochaczew
CCC S.A.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym - Sochaczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Chińczyk

www

Natalia

Czy były bony na święta ?

xyz
@Natalia

Jakie bony masz na myśli ?

Czy Zibi S.A. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

zycie

tak, poza sezonem urlopowym wymagana zgoda Bossa

Marcel

Są dodatki świąteczne?

zycie
@Marcel

w ubiegłym roku były tylko dla wybranych zegarki dla dzieci, które wcześniej musiały zostać wycofane ze sprzedaży gdyż powodowały uczulenie. Poza tym nic.

spostrzegawczy

odnoszę wrażenie ,że większość wpisów zamieściła jedna osoba ...podobny sposób wysławiania się .

były kandydat

Opinie pozytywne pisane przez pracowników, albo tych którym zależy na robocie, bo w Sochaczewie raczej w ofertach się nie przebiera. Rzeczywistość to dno dna i metr mułu. Kolejna nędzna firemka z przeświadczeniem o własnej wyjątkowości i durnymi sloganami aspirująca do miana poważnego korpo i z pracownikami wytresowanymi jak w jakiejś sekcie, którzy wypytywać cię będą o "komunikację" a nie chce im się nawet dać informacji zwrotnej kandydatom, którzy do nich przyjechali. Stracony czas i pieniądze. Nigdy więcej. btw. Codzienne śpiewanie firmowego hymnu, recytowanie pustosłowia stojąc na baczność i dołączanie swoich frazesów w stopce każdego maila nie sprawi, że staniecie się poważniejsi. Traktowanie ludzi na poważnie, nawet jak już macie ich w (usunięte przez administratora) i wiecie, że współpracować razem nie będziecie - już tak.

biuro

Pracuję w zibi, tak się składa, że też w biurze. Nikt mi nie płaci za dodanie tej opinii ????. Zwyczajnie chcę przedstawić tę firmę z różnej perspektywy. Dużo ludzi nie wykorzystuje swoich możliwości. To jeszcze zależy na jakim stanowisku się jest, ale szkolenia są dość często. I trzeba umieć z nich korzystać. Takie jest moje zdanie.

Stefan

Eh Zibi, Zibi, co z ciebie wyrosło XD ludzie, co wy czytacie to forum jak wiadomo, że większość myśli, że jak doda opinie anonimowo to faktycznie są anonimowi. Chyba na wszystko trzeba brać dystans i nie patrzeć na opinie pisane pod wpływem emocji.

dani

Pracodawca jaki jest taki jest, ale zawsze dostawałam urlopy, o które prosiłam. Jak ktoś ma dzieci to wie, że bywają sytuacje nagłe. Moim zdaniem pracodawca wyrozumiały. No i nie oferuje śmieciowych umów, co teraz jest częstą praktyką.

wartościowy

Praca specyficzna. Zibi ma bardzo konkretną ideologię, ale mam do tego raczej neutralne podejście. Szczerze mówiąc to naprawdę po tych wpisach byłam zaskoczona jak zaczęłam pracować (pilnie potrzebowałam gotówki, więc nie miałam zbytnio wyjścia) bo spotkałam się z dużym szacunkiem do pracownika. Nie, nikt mnie nie trzymał za rękę. Szybko pracowałam jak reszta bez taryfy ulgowej, ale czy to ciężka praca? Raczej nie. Chyba, że kogoś przerasta to, że są jednak te normy do wyrobienia, taka prawda.

ok

Na początku myślałam, że sobie nie poradzę. Wiedzy do przyswojenia ogrom, trochę mi to zajęło, ale chyba się udało. Klienci są czasem bardzo wymagający, więc to podejścia do nich też długo się uczyłam, ale podpatrywałam zespół, dawali mi rady i jakoś sobie radzę. Zostałam bardzo ciepło przyjęta. Każdemu życzę takich współpracowników!

dobra zmiana

Sama praca nie jest zła, ale nie będę tu ukrywać, że pracuje mi się tak dobrze dzięki zespołowi. Niby każdy jest indywidualistą., ale wszyscy się dogadują, a wiadomo, że w pozytywnej atmosferze każdemu pracuje się lepiej.

pracoznawca

W zasadzie byłoby bez szału, ale lubię tą pracę bo daje możliwości rozwijania się. Sam widzę, że moja skuteczność w sprzedaży znacznie wzrosła, więc można powiedzieć, że poprawiłem tu swoje umiejętności.

japco

Praca jak praca, chyba nie ma miejsc idealnych. Mi się podoba, że tutaj jak się chce to naprawdę można wiele osiągnąć, ale jak to zwykle bywa tak i tu, trzeba się trochę przyłożyć.

majk

Wszystko jeszcze zależy od tego czego człowiek się spodziewa, bo jeżeli się ma nadzieje na nie wiem co to faktycznie można się zawieść, nic dziwnego. Ja miałem raczej neutralne podejście i nie uważam, żebym był jakiś zawiedziony.

świadek

Pracowałem kiedyś u konkurencji i ludzie to zawsze myślą, że trawa u sąsiada jest bardziej zielona. Zibi może ma swoje oryginalne zasady i podejście do niektórych spraw, ale naprawdę nie powiedziałbym, że jest złym pracodawcą. Ludzie sie powinni najpierw zastanowić zanim coś napiszą czasem, albo dla porównania najpierw popracować u konkurencji.

Zostaw merytoryczną opinię o Zibi S.A. - Sochaczew

• Jak się pracuje w Zibi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zibi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zibi S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zibi S.A.?

Kandydaci do pracy w Zibi S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zibi S.A.