Opinie o Zibi S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zibi S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zibi S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zibi S.A. w Warszawa

Opinia

Praca w ZIBI jest naprawdę na dobrych warunkach, polecam wszystkim. Pracuje w sklepie muzycznym Riff, jest to fajne, ponieważ codziennie przychodzą jacys muzycy, fajnie z takimi ludzmi porozmawiać, i popatrzeć jak oddają się pasji.-

Masia

Praca jak praca. Potrzebowałam czegoś, co da się połączyć ze studiami i tutaj udało się to bez problemu. Można się dogadać na zmiany, nikt nikomu nie robi problemów.

Diana
@Masia

Oooo, naprawdę? Bo tez myślałam, żeby złożyć tam CV, ale nie byłam pewna czy uda się to pogodzić z nauką. Bez problemu dajesz radę?

Masia
@Diana

Ja nie narzekam. Możesz spróbować, jak lubisz pracę z klientem. Można się sporo nauczyć.

Diana
@Masia

Ok, dzięki za radę ???? Po sesji podeślę CV. Mam nadzieję, że nie będzie za późno. Pozdrawiam ????

rachuneksumienia

Pracuję w Zibi już kilka lat. Jest to moja pierwsza praca z typową obsługą klienta i sprzedażą. Co jak co ale dużo się tu nauczyłem. Niestety w innych firmach nie dawali mi szans na zatrudnienie bez doświadczenia. Bardzo dużą robotę robi atmosfera w sklepie, jak załoga jest fair to jest ok a jak nie to niestety nie da się. Ja trafiłem na spoko zespół. Robimy plany i koło 2700 wyciągniemy czasem więcej. Jeśli chodzi o wartości firmy.. nie są przestrzegane przez wszystkich pracowników, szczególnie tych wyżej.. Ci dobrzy pracownicy, którzy naprawde na tle innych się starają o wiele wiele bardziej, są aktywni, mają super sprzedaż nie są chwaleni przez przełożonych i w żaden sposób nikt ich nie motywuje nawet dobrym słowem by czasem powiedzieć: ''Słuchaj, dobra robota stary'' albo coś w tym stylu. Tu mowa o RKS i wyżej czasem. Nie chodzi tutaj o to żeby mi dawano laury tylko o to żeby pracownik wiedział,że ktoś widzi te starania bo znikąd sukcesy się nie biorą. Szkoda,że Ci naprawde dobrzy pracownicy nie są doceniani, myślę, że wtedy wiele powołanych osób by się nie zwolniło. Wedlug jednej z naszej filozofii powinno się dbać o kurę która znosi jajka, czyli zysk a w praktyce tego nie ma. Pieniądze też sa ważne, owszem - ale dobro słowo zawsze zostaje w pamięci i naprawde motywuje. Przemyślcie to kilka razy zanim nadejdzie kolejna fala zwolnień konkretnych pracowników. Z rozumcie,że więcej wydajecie na szkolenie i wdrożenie nowych - którzy za jakiś czas i tak się zwolnią bo taki jest teraz rynek pracy,że można wybierać i przebierać , niż jak byście wydali na stałych, zaufanych i wiarygodych którzy pracują już długo tylko potrzebują tego uczucia doceniania, by mieli świadomość że dobrze że są.

Chris

Chciałbym potwierdzić tyko to co napisał wyżej pracownik Zibi SA. Sama prawda. Kandydaci zastanówcie się skąd tak dużo ogłoszeń o pracę w firmach spółki Zibi. Przestrzegam przed szukaniem tam pracy. Zresztą wydaje się że wszyscy tam już są zmęczeni absurdalnymi procedurami.

ona

Zgadza się. Dzień zaczyna się od modlitwy. Trochę dziwne ale idzie się przyzwyczaić, plus jest tego taki, że wiele rzeczy można wtedy omówić i wyjaśnić. Audyty i procedury są dla mnie pomocne, przynajmniej wiem co zrobić. Plany sprzedaży ? A gdzie ich nie ma? Zatrudniasz się do pracy w sprzedaży to musisz mieć świadomość, że będą od ciebie wymagać żebyś sprzedawała. Prawda jest taka, że o której firmie bym nie czytała to zawsze znajdzie się grupa frustratów wylewających swoje żale. Czasem jest lepiej, czasem gorzej. Czasem jakiś z&^b zepsuje ci dzień. Życie. Każdemu wydaje się, że trawa u sąsiada jest bardziej zielona ale firma jest generalnie ok.

@Chris

gdzie widzisz te ogłoszenie do siedziby ponieważ ja szukałem i znalazłem tylko jedno

Niedowiarek
@ona

To jak jest tak rewelacyjnie to dlaczego ciągle zamieszczają ogłoszenia że szukają pracowników? Trochę to zastanawiające....

xD

Dlatego ja już dawno je złożyłem :) Mam nadzieję, że znalazłeś coś lepszego. Pozdro bracie! :D

Doradca Klienta

Pani rekruter nawet nie stawiła się na umówioną rozmowę, rozmowa miała odbyć się w kawiarni, brak jakiejkolwiek wiadomości o możliwym spóźnieniu czy też ustalenia innego terminu rozmowy, NIE POLECAM!

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
xYz

Ogólnie pracy w tej firmie nie polecam, chyba, że dla kogoś na początek, żeby zebrać sobie doświadczenie zawodowe, to nie praca dla specjalistów. Co z minusów? - pensja (najniższa krajowa - jeden przelew, drugi przelew „konkurs”) - „modlitwa” - misja firmy - mało kompetentna kadra kierownicza - mało szkoleń - tworzenie pozorów jaką to ta firma nie jest, a tak naprawdę to tylko jeden z polskich „Januszex - ów” Co z plusów? - trafiłem na fajny zespół i naprawdę fajnego kierownika - fajne marki i zniżki na produkty, których Zibi jest dystrybutorem

mniejwięcej

Szczerze mówiąc długo zastanawiałam się czy iść na rozmowę. Tym bardziej, że wcześniej niestety trafiłam na to forum. A jednak, wkrótce kończę okres próbny i jak na razie myślę, że dobrze się sprawdzam. Zespół też mam w porządku, raczej nie ma spin. Są salony, w których naprawdę dobrze się pracuje o czym sama się przekonałam i co radzę też innym.

gawron

Moim zdaniem każdy powinien spróbować choć swoich sił. Zibi to nie tylko praca w salonach. Jakby nie patrzyć jest dużo pracowników zadowolonych z tego co robią. Zwykle tak bywa, że jak człowiek ma żal o coś to się robi aktywny. Zadowoleni ludzie żyją dalej, bo im tak dobrze, a po co się tu kłócić. Więc w zasadzie nawet jak pisze ktoś z biura to co? Nie jest pracownikiem? Bez sensu ta dyskusja

uhahany

Czytam i nie wierzę. Nagle grom neutralno-przyjemnych komentarzy. Do tego masa poprzednich wpisów po korekcie i wszystkie kontrowersyjne, (usunięte przez administratora)Przypadek??? Plotki mówią, że Zibi wynajął firmę, która ma poprawić ich wizerunek. To już wiecie, gdzie są Wasze pieniądze z premii.

młoda

Po 2 latach pracy nazbierało się rzeczy, o których mogłabym opowiadać. Widzę, że głównie są tu pracownicy salonów, albo RKSi. Dla odmiany ja pracuję w biurze, stanowisko zatrzymam dla siebie dla zachowania jakieś anonimowości. Praca sama w sobie nie jest na pewno monotonna. Nie pracowałam w salonie, więc nie wiem jak tam jest dokładnie (w internecie to każdy może pisać co chce), ale sama nigdy na atmosferę nie narzekałam.

sprzedaż

Praca jak praca, co tu dużo mówić. W zasadzie to ja nie czuję się jakoś zawiedziona bo sprzedaż już sobie dobrze wyrobiłam i biorę udział w konkursach z sukcesami. Moim zdaniem jak ktoś chce to może. Praca w handlu wszędzie wygląda podobnie. Zibi to nie nowość.

Groria

(usunięte przez administratora)) Aż dziwne, że w każdym mieście są tak ogromne braki personalne i w najbliższym czasie się to na pewno nie zmieni. Do tego firma zamiast coś z tym zrobić to zgania na ludzi, że im się nie chce pracować i chcą leżeć i pachnieć tylko xD Dobre warunki pracy i gwarantuję że ludzie nie będą masowo uciekać. Kasa na czas to żaden argument, teraz kasy na czas nie dostają chyba tylko u lewych prywaciarzy. Możliwość rozwoju? No tak, jeśli mówimy o tym że zwykły doradca musi pracować za kilka działów (marketing, księgowość itd) to rzeczywiście jest to rozwój xD Plusem może być atmosfera, ale tylko ta na salonie jeśli trafi się normalnych ludzi. Największym dobrem tej firmy są pracownicy pierwszej linii czyli KS i DK, ale to właśnie oni dostają najwięcej po (usunięte przez administratora) i ich uważa się za zbędnych i łatwych do podmianki. Szkoda, wielka szkoda.

wartościowy

Sam zamysł firmy nie jest zły, jak dla mnie niektórzy źle do tego podchodzą. Zibi jako pracodawca jest ok, u mnie nigdy nie było problemu z terminowością wypłaty. Praca stabilna, nie muszę się martwić, że ktoś mnie zwolni z dnia na dzień.

wok

Pracuję już 2 lata i trochę widziałam. Ogółem nie jest źle. Mamy też swoje dziwne zwyczaje, ale to chyba jak wszędzie. Samej pracy nie oceniałabym jakoś krytycznie, tyle ile ja się tu nauczyłam nie wiem, czy gdzieś indziej miałabym taką okazję

Kollege

Jak dla mnie to dają całkiem uczciwe warunki. O pensji nie będę mówić bo to sprawa indywidualna, ale gdzie teraz pracodawcy tak chętnie dają umowę o pracę? Jak szukałam pracy to większość oferowała tylko zlecenie…

willy

Kurcze no praca może nie jest idealna, ale u nas zawsze jak był jakiś problem top był rozwiązywany, sprawy nie były zamiatane pod dywan. Może dlatego nie towarzyszy nam sztuczna atmosfera i umiemy ze sobą współpracować.

japco

W Zibi zdobyłam masę doświadczenia i umiejętność radzenia sobie z klientami w różnych sytuacjach. Szczerze mówiąc po roku pracy dopiero widzę ile to mi dało. Sporo szkoleń. Praca, w której ciągle zdobywa się nową wiedzę. Jeżeli ktoś nie lubi stać w miejscu to jak najbardziej polecam!

hehe

Firma nawet nie zadaje sobie trudu, żeby sprawdzić CV kandydatów tylko z automatu wysyła informację zwrotną z dopiskiem "Wiadomość wygenerowana automatycznie" o niedopasowaniu pod względem umiejętności na dane stanowisko. Straszna fuszera :)

hobby

Ale o czym Ty mówisz? To już inni nie mogą mieć swojego zdania? To chyba ty powinieneś skończyć pierdzielić. Chyba, że narzekanie to twoje hobby

mała

Praca nie taka zła jak wszyscy mówią. Nie wypowiadam się o wszystkich salonach, ale naprawdę jak rozmawiam z koleżankami z różnych punktów to nie narzekają. Sama jestem od niedawna, ale widzę jak tu się pracuje. Naprawdę trzeba poświęcić dużo energii i zaangażowania (praca z klientem taka jest), ale sama praca mi się podoba.

inny oddział
@mała

Masz rację, praca z klientem nie jest łatwa i to jak wszędzie. U nas to chyba największa trudność to jednak poznanie dobrze produktu. Ale jak człowiek to przejdzie to naprawdę jest już ok i nie ma stresów. Widzę, że masz dużo chęci, takie osoby zawsze osiągają więcej, trzymam kciuki i pozdrawiam.

Licytacja

Zbliża się koniec miesiąca... a co za tym idzie kolejne osoby położą papier. Jakieś typy?

Mikro
@Licytacja

TT Trojmiasto :)

Moniuszko
@Mikro

Nie tylko TT ale i w siedzibie się robią roszady.

Zostaw merytoryczną opinię o Zibi S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zibi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zibi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zibi S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 8 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zibi S.A.?

Kandydaci do pracy w Zibi S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zibi S.A.