Opinie o Zibi S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zibi S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zibi S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zibi S.A. w Warszawa

iko

tak czytam i powiem Wam szczerze - nie pasuje to można się zwonić, oczekujecie nie wiadomo czego chyba, a to nie jest jakieś księstwo Monako, ja startowałem do pracy, ale stwiedziłem że warunki jednak nie dla mnie, ale nie placze i nie wylewam żalu, znalazłem inna robote

Prawda
@iko

Dokładnie!!! Tylko narzekać potrafią i krytykować. Jak przyjdzie co do czego to nie potrafią się odezwać.(usunięte przez administratora)

Jako osoba nie pracująca już w ZIBI proponuję abyście (obecnie pracujący i wypowiadający się na forum) mieli odwagę powiedzieć to samo w firmie a nie w internecie :) tu pogadacie a w firmie się słowem nie odezwiecie. A jeśli jednak ktoś się odważy to na litość - postawcie się za nim i poprzyjcie!

Praciwnik

W następnym miesiącu wypłata będzie taka sama bo podstawę dadzą 100% a premii z takimi planami i tak na oczy nikt nie zobaczy. Więc nie ma sensu się starać skoro czerwiec się staralismy i (usunięte przez administratora) dostaliśmy więc teraz tak jak piszesz jaka płaca taka praca.

Miki

Ale jak od całości? Tarcza się przecież skończyła, minęły 3 miesiące . Premię uznał, ok, niech się zakrywa regulaminem, ale przecież pracujemy na cały etat, więc ekwiwalent też powinien być cały, nie sądzicie ? Podstawa powinna być cała, mamy to na umowach, więc co to za bzdury ?

Uczynna

Szczerze nie mam ochoty wchodzić dziś na salon dawno nikt tak mnie nie potraktował jako pracodawca. Tyle wysiłku satysfakcji z wyników a tu mamy podziękowanie. Związki zawodowo albo delegacja do Sochaczewa i walczymy o swoje.

Doradca Klienta

Pani rekruter nawet nie stawiła się na umówioną rozmowę, rozmowa miała odbyć się w kawiarni, brak jakiejkolwiek wiadomości o możliwym spóźnieniu czy też ustalenia innego terminu rozmowy, NIE POLECAM!

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Lucka

Ja się akurat o siebie nie boja a wy powinniście myśleć ze trzeba dawać z siebie 200 procent gdyby nie Zibi bylibyście nikim bez Zbyszka nie osiagnelibyscie tak dużo wiec za Robote nieroby i nie gadać tylko skupić Się na pracy .

Lucka

Oczywiscie ze obrońca jestem tu długo i wiem ze będę pamiętajcie nikt tu nie jest anonimem ;)wiec tak jak pisze bierzcie się za robote nie czas na to jak mogłoby być pięknie itd Chcecie mieć prace to weźcie się za sprzedaż za to jak dalej robić aby wyjść z kryzysu aby następni przez was co macie czas nie zostali pozbawieni pracy. Pomysły pomysły nowe Idee nowi ludzie idzie z duchem na przód . Problemy zawsze wam rozwiązujemy a wy Tylko dajcie więcej i więcej a wy co dajecie z siebie ???? Tylko narzekać potraficie nie pasuje wam praca to WON a nie narzekacie podpiszcie się czemu gęby zamykacie na spotkaniach czemu się boicie ?!! Do roboty a nie pierdu pierdu na was czas nieroby przyjdzie za dużo czasu widzę macie pensja dla was u tak jest Za wysoka wiec czas zastanowić Się nad tym co można wam jeszcze zlikwidować

@Lucka

Chcemy mieć pracę, ale za uczciwe pieniądze. Robimy plany ponad górne granice, a dostajemy jakieś marne grosze. Pracujemy na 4/5 etatu niby, a tyramy cały miesiąc i to jeszcze prywata wchodzi w grę! To jest niedopuszczalne . . . Proszę pamiętać, że jak się dba o pracowników tak oni będą dbać o klientów.

Miki

Tarcza się skończyła! A co nas interesuje podniesienie o marne 5% uzależnione od wyników ? Niech nie zabiera nam chleba!

Wenom

Luka, święte słowa oddające charakter tej firmy "co sezon nowi"!!!! :) tak trzymać :) myślę, że odpowiedziałeś właśnie nam wszystkim na zadane pytanie. Odnosząc się do tego, czekaj na sezon kiedy przyjdzie na Ciebie czas ;)!? Cudownych chwil w cudownej firmie!

Lucka

I bardzo dobrze bo starzy nic nie przynosza

Lucka

To nie czas aby patrzeć na to kto jest Jakim człowiekiem liczy się Pieniądz i kto silniejszy . Wartości czemu sztuczne ?? Sztuczni są tylko ludzie

Pdk wydziwiactwo

Już mnie zaczyna drażnić wymyślanie co chwila nowych cudawianek jak usprawnić jak obniżyć jak szybciej jak wygodniejjjj. Bleeee zygac się chceee. No ile mozna cudaczyc. Jak ukręcić z gggow....na bat. Pdk obrzyyy... Ganie

eX

Żenująca firemka z Lean zamiast sprzedaży na czele, który to LEAN nijak ma się do sprzedaży - sprawdza się w produkcji. Na szczęście mam nową, ciekawszą pracę i wcale nie tęsknię za Zibi.

Lll

Konkrety które salony gdzie?

H

Pitu pitu brak szczegółów gdzie zwalniają w salonach w jakich miastach zero odpowiedzi

GrażynabezJanusza
@H

Myślisz że, ktoś napisze z jakiego salonu został zwolniony ? po co ? by RKS dzwoniło z pretensjami o wyrażenie swojej opinii na temat firmy ? A dali miesięczne wypowiedzenia żeby było zgodnie z prawem ? Po co kazali dawać pracownikom pomysły w całej sieci ? Skoro mieli plany zwalniać ? ŻAŁOSNE !!!!!! Pan Zbyszek powinien zapaść się w tym momencie pod ziemię !!!!!!! A każdemu zwolnionemu napisać prywatnego maila i wypłacić odszkodowanie - bo jak ludzie mają znaleźć pracę w czasie pandemii ? Nie mógł poprosić by wybrać urlopy albo by iść na L4 ? Na L4 płaci miesiąc pracodawca później ZUS !!!

H

Ale jakie miasta? Niby piszecie ze sa zwolnienia ale gdzie ?

Dżugo
@H

hehe nie bądź trol, ci co dostali to wiedza z jakich miast zwolnienia, poszli

HejHo!

Skąd wiesz ile zostało osób zwolnionych i ze planowane są kolejne ? Jest jakaś grupa na FB czy co ?

HIHAY

boberek
@HIHAY

Do mnie doszła informacja, że od 31.03 zwolniono około 80 osób w firmie, ale nie dam sobie ręki uciąć jeżeli chodzi o ilość.

V

Masz troche racji ale zawsze jest male ale np zakaz urlopow w sezonie letnim dlaczego ludzie beda zmeczeni pracuj sobie cale lato cieplo wszyscy maja wolne tylko nie ty a nie ma tylu klientow I nie bedzie ze jak 1 osoba pojdzie na urlop 2 sobie nie poradza obstawiam ze wiekszosc ludzi jest na to zla pensje rozumiem ze musieli uciac zreszta jak wszedzie wiec zawsze sa 2 strony medalu...

Ja nie kwestionuje ze prezes zrobił kawał dobrej roboty bo zbyszek i jego firma to firma najlepsza jeśli chodzi o branże zegarkową w Polsce, obecnie nie znam lepszej więc gratuluję. 30 lat roboty zrobiło swoje. Ja tylko dyskutuje na temat niektórych decyzji żeby je poprawić lub dać do przemyślenia. Tak jestem reprezentantem związków zawodowych. Przedstawicielem Pracowników heh

boberek
@Odpowiedz

Jak Casio zniknęło by z tej firmy, to nie pozostaje tam nic dochodowego, więc czy aby na pewno jest "najlepszą firmą zegarkową"? Opierając się na jednej kluczowej marce?

3 metry poniżej dna

Nie ma to jak bezstronny portal, który usuwa wpisy niekorzystne dla firm. Ciekawe ile prezes musiał za to zapłacić?.

UJwiekto

Z tego miejsca pragnę podziękować za to, że wycofaliscie się z tego odrabiania kwarantanny i jednak nie zabraliście nam chleba od ust. Wynagrodzenie choc mniejsze, to i tak sensowne i pozwalające przeżyć godnie maj.

Zocha
@UJwiekto

Jak to? Przecież pracujemy cały etat będąc na 4/5 Więc odpracowujemy. Kiedy to się niby zmieniło?

UJwiekto

Jeszcze proszę przemyśleć zakaz urlopu letniego. To nie jest zgodne z filozofia firmy. Jak zrobicie ukłon w nasza stronę, będziemy zaangażowani w 200% i będziemy chcieli z nawiązką oddać, to co nam ofiarowano. Z tą kura poniżej to bardzo słuszne. Pozdrawiam.

Pan deming i jego pdk

Właśnie 80 procent wypłata i jeszcze zakaz urlopów latem oraz nakazywanie odrabiania godzin t z korona czasu to jakiś absurd. Inspektor pracy niech się wypowie. Co tu się dzieje. Latem każdy może spokojnie iść na urlop tylko prezes zrezygnował że swojego oburlopu. A salonowi mogą ość a co nie dadzą rady czy chce zwolnić połowę załóg i reszcze kazać tyrać jak beduinom za dwóch. Firmy tak wykorzystują sytuację kryzysu ze to jest poezja. Żeby tylko się tłumaczyć. A oczywiście my małe zuczki mamy za to płacić. Na szczęście są jeszcze firmy w Polsce które będą potrzebować dobrych Pracowników, a Pracownik jak będzie miał dość może zmienić pracę na bardziej normalne warunki. Bo nieektroee branże odnotowują wzrosty więc pozytywne myślenie i do boju.

AlinkaKalinka

Jestem zadowolona z rozwiązania sprawy odnośnie naszych wypłat za miesiąc marzec. Firma jak najbardziej zachowała się w porządku, wypłaty są satysfakcjonujące

AlinkaKalinka

W porównaniu do innych firm dostaliśmy dobre pieniądze

UJ wie kto
@AlinkaKalinka

(usunięte przez administratora)Będziesz pracowała na 10/5 etatu za kasę za 4/5 etatu ????‍♀️ (usunięte przez administratora)

@UJ wie kto

Pracuje od niedawna wiem o tych niedogodzinach ale dokladnie nie rozumiem tego wychodzi na to ze bedziemy odpracowywac caly kwiecien jak ktos nie byl na urlopie itd to co kiedy odpracowac np 70 h ? I co w pracy po 12 h w czasie epidemii? Straszne to

Yu

Czy to jest zgodne z prawem? Przeciez kazdy bedzie przeciezony itd zmeczony nie produktywny

Yu

Bede wdzieczna jesli dasz znac chociaz mam nadzieje ze firma sie obudzi I tego nie zrobi bo jak oni chca zebysmy pracowali ponad 200 h miesiecznie teraz w czasie epidemii a gdzie bezpieczenstwo itd

Panie Zbyszku!

Apeluje o opamietanie się! Proszę zrozumieć poprawnie filozofię, która Pan jako Prezes bardzo propaguje. (usunięte przez administratora) Jest okazja do wybicia Grupy Zibi na wyżyny. Niech Pan nie zabiera pracownikom chleba od ust! Apeluje! I wierzę, że w końcu Pan pójdzie po rozum do głowy. Za długo już to wszystko idzie w zła stronę. Zasada nr 9 Face every challenge with courage. Be fair and never deceive others. Powodzenia.

Związki zawodowe

Ja to się dziwię czemu w tak dużej firmie nie ma mądrych aby założyć związki zawodowe i trochę utrzeć nosa niektórym decyzja i innym pomysłom gory. Ciekawe jak teraz była wybierana reprezentacja pracowników? Pewnie znowu prezes wrzucił tam swoje zaufane osoby bez konsultacji z reszta.

LOLO

To trzeba codziennie mowic w pracy? Chórem? Po co? Kiedy? Zartujecie prawda? Zamierzalam aplikować do zegarków ale teraz mnie zamurowalo. To jakas sekta? Pewnie jaja robicie , ktora normalna praca takie cos nakazuje?

Byly pracownik
@LOLO

Bo to jest sekta. W normalnej firmie nie ma takich głupot. Niczemu to nie służy. Totalna strata czasu. Nikt oficjalnie tego nie powie bo chce pracować, ale niestety takie są realia.

Dzwonnik
@Byly pracownik

Codzień rano chórem musisz odmawiać misję i wizję firmy, na zjazdach i większych spotkaniach wewnątrzfirmowych też. Troche to "niespotykane". I to nie są żadne jaja :) ale jeśli jesteś młody i chcesz złapać trochę doświadczenia i mieć co wpisać w CV to aplikuj ;)

Maciek

Hit miesiąca. Praca zdalana obowiązkowo po 10 godzin.Przęgiecie totalne. Stworzyli procedurę w której mowią, że w domu jestes mało efektywny i musisz pracować od 8 do 18. Do tej pory wiele rzeczy akceptowałem włącznie z porannymi modlitwami ale to jest porażka.

Obelix
@Maciek

a jak to sprawdzają?

@Obelix

Jak ich znam, to pewnie chcą żeby skrupulatnie, minuta po minucie rozpisać wcześniej swoje działania jakie chcesz robić przez te 10 godzin, z dokładnym uwzględnieniem 30 lub 60 minut przerwy, a potem Cie dopytują czy zrobiłeś swoje zaplanowane zadania, w jaki sposób, czy możesz przesłać pliki jakimi się posługiwałeś...

Ateista

Zacytuję tekst jaki codziennie pracownicy muszą odmawiać. Misja Sprawiamy, że wartościowe marki i produkty są dostępne aby pomagać Klientowi spełniać jego marzenia i podkreślać wizerunek. Wizja Jesteśmy liderem w każdym segmencie lub niszy rynkowej w której działamy. Dostarczamy wartościowe marki i produkty oraz wysokiej jakości uslugi spelniajace potrzeby Klienta. Nasze marki i produkty są najbardziej rozpoznawalnymi firmami w swoich branżach i miejscami pierwszego wyboru dla Klientów i pracowników. Amen.

Alicja
@Maciek

10 godzin za 20% niższą pensję. O tym zapomniałeś wspomnieć. Ilość zwolnień w całej grupie kwalifikuje do zwolnień grupowych-mimo podawanych powodów jak: utrata zaufania do pracownika.

@Alicja

Utrata zaufania do pracownika? :D tak absurdalnego powodu jeszcze nie słyszałem hahaha. Zazwyczaj było to coś w stylu "pracownik x nie wpisywał się w naszą kulturę organizacyjną / kierował się innymi wartościami niż nasze / działał niezgodnie z nasząfilozofię" *niepotrzebne skreślić. Tyle gadają o filozofii Inamoriego a nic z tej filozofi nie stosują tak naprawdę. Pracownicy boją się powiedzieć głośno własne zdanie bądź wyrazić szczerą opinię

Taki sobie

Niestety prawdziwe pracownicy boja się wyrazić swoją opinie . A tym bardziej przy pewnej Regionalnej .

Igdyvv
@Taki sobie

Przy której? Wszystkie się wydają sympatyczne.

Ja odnoszę wrażenie, że góra to widzi i myślę że to popiera - albo się dostosujesz do rozkazu, albo dziękujemy za współpracę i "do widzenia" (a oficjalny powód zwopnienia sobie wybierz z mojego poprzedniego komentarza). Nie możesz nawet wyrazić własnej opini na dany temat. Zgadzasz sie ze wszystkim co postanawia szczyt tej góry albo cześć

Zostaw merytoryczną opinię o Zibi S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zibi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zibi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zibi S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 8 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zibi S.A.?

Kandydaci do pracy w Zibi S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zibi S.A.