Opinie o Zibi S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zibi S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zibi S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zibi S.A. w Warszawa

Bartek

Ktoś może coś powiedzieć o regionie Wrocław/Opole?

Właśnie w tym miesiącu Zibi swoim wynagrodzeniem doceniło swoich pracowników. Niestety ale ludzie którzy pracują w salonach gdy dostają 300-400zl mniej niż powinni to jest tydzień przeżycia. A co powiedziec rodzinom i dzieciom w tym roku? Prezentów nie będzie, wigilię nie będzie a jak dobrze pójdzie to może przetrwamy ten miesiąc? Każda firma jest w kryzysie ale nie każda tak postępuje ze swoimi pracownikami.

Byłofajnie . ;(

Tak fajna praca , fajni ludzie z którymi mam możliwość pracować , ale oczywiście tylko Ci salonowi . A to co teraz nam wypłacili to jakaś porażka , co mam powiedzieć dziecku . Kochanie nie mamy pieniążków , musimy poczekać na kolejny 10 z kupieniem jedzenia . Mikołaj w tym roku jest biedny . Serce mi się łamie . Dziękuję Zibi .

Antek

@Były gracz wypłaty się zmiejszyły ?

Były gracz
@Antek

Z tego co mi wiadomo, ponoć Listopadowa ma być już normalnie wypłacona, ale po wczorajszych ustaleniach premiera, może być różnie i znów ludzie będą robić za połowe tego co powinni...współczuje Wam pracownicy i cieszę się, że mnie już tam nie ma. Wszystkim życzę powodzenia i wytrwałości.

Doradca Klienta

Pani rekruter nawet nie stawiła się na umówioną rozmowę, rozmowa miała odbyć się w kawiarni, brak jakiejkolwiek wiadomości o możliwym spóźnieniu czy też ustalenia innego terminu rozmowy, NIE POLECAM!

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Zibi S.A.?

eX

hahaha. Na konto ochłapy, dzięki którym pracujesz na głodową emeryturę, a drugi przelew to 'konkurs', który nigdzie i do niczego się nie liczy - do kredytu ani do emerytury.

Był sobie taki

W TT jest nie lepiej ,pewna regionalna szuka na sile haka ,przegląda monitoringi i ma pretensje bo ktoś po kogoś wieczorem przyszedł i czekał na salonie .wymysla bzdury byle ludzie mieli dodatkowa robotę No i oczywiście ona jest najlepsza i ma najwiecej pracy a my na salonach się obijamy wiec trzeba dać kolejna tabelkę do wypełnienia .No i Swojego lizusa broni i kryje byle byl przy niej .Szkoda gadać tacy ludzie tez musza być tylko szkoda ze jest to kosztem nie jej firmy !!!!!!!

Ciekawa
@Był sobie taki

Poważnie a gdzie tak kiepsko? Który region? Bo szukam pracy w tt i wolę wiedzieć

Był sobie taki
@Ciekawa

A w jakim mieście chcesz pracować ?

Ciekawa

Był taki sobie

A czemu nie Śląsk ?

Gggg
@Ktoś

Potwierdzam nie Śląsk. Obie panie regionalne nie są normalne !!!

Analityczny

Tak sobie myślę mysle czy czasem nas nie wyciskają za bardzo bo pracownik salonu jest specjalistą analitykiem z super wiedzą sprzedażową i ma być zawsze dobrze przygotowany, non stop jakieś analizy i wymysły. Raport goni raport tabela goni tabele mail goni mail zadanie goni zadanie analiza goni analizę, spędzamy mega dużo czasu w pracy z całą pleyadą zadań za 15ziko/h. Heloooł cos nam się tu nie zgadza. Czyżbysmy byli ubotami. Toć ochrona marketu ma podobnie płacone ale bez takich obciążeń. Nie mam pojęcia ale coś tu jest chyba nie tak, albo ktoś nas dymmmiee.. Albo mi się zdaje i jestem ślepa. Zachęcam do dyskusji w tym

Ktoś
@Analityczny

Zachęcam do zmiany pracy. Ta firma nieźle nas (usunięte przez administratora) (mnie dymała do niedawna bo się zwolniłam) ! Ludzie, nie róbmy z siebie frajerów! Myślę że dla nas każdego nie jest to praca marzeń i na całe życie więc myślę że to idealna sytuacja na zmiany ! Niech te (usunięte przez administratora) zostaną i wypełniają te tabelki raporty i spelniaja oczekiwania regionalnych i prezesa bo chyba na tyle ich tylko stać! TT za te grosze co płacicie wam się coś pomylilo w głowach! Jaka płaca taka praca.!

@Ktoś

Po zmianie pracy widze, ze w sprzedaży spokojnie można wyciągać 4-5 tys. na rękę i to nie pod stołem, a w jednym przelewie - czyli bez dymania na kasę. Minusy Zibi najlepiej widzi się jednak z zewnątrz.

Co
@eX

Gdzie można wyciągnąć tyle kasy co mówisz już idę tam

Taki sobie
@Analityczny

Potwierdzam coraz więcej wszystkiego się robi a kiedy mamy mieć czas na klienta ? No kiedy się pytam ?

Bryśka

Ale się posypały ogłoszenia do Nobla i Montblanc... Pędzę i skladam CV żeby być znowu dy*ana na kasę... Oddawać za skradziony towar itd

Minęło już wiele lat od kiedy nie pracuję w firmie, ale większość wspólpracowników i Szefa wspominam dobrze. Pomimo tego, że było ciężko, niewątpliwie to ta firma i Szef dali mi możliwość nauczenia się wielu rzeczy, szlifowania języka, Excela i Symfonię, umiejętności analityczne, poznałem różne kultury, ciekawych ludzi. Prowadzenie spotkań, występy podniosły moje kwalifikacje z zakresu przemówień, komunikacji, asertywności. Nie była to moja praca marzeń, bo wówczas liczyłem, że wszyscy dookoła będą życzliwi i mnie wszystkiego uczyli, niestety złapałem się w pułapkę naiwności i dzisiaj wiem, że nie warto patrzeć zawsze na opinie i słuchać hate'u. Uważam, że każdy uczciwy i pracowity człowiek może skorzystać na pracy w tej czy innej firmie i życzę wszystkim w Zibi spełnienia. :)

@Marcin

W Zibi nikt normalny nie może się spełniać.

Koronawajrus is here

Nie polecam najgorszemu wrogowi, wszędzie brudno, kurz, toalety nie działające, wykładziny bardzo brudne. Pomieszczenia stare, niedostosowane do pracy - (usunięte przez administratora) W firmie jest już Koronawirus stwierdzony u pracownika- ale Zibiego to mało interesuje, kto by tam się bawił w home office. Wydaje mi się, że powinno się to zgłosić. Szczerze mówiąc nie znam nikogo z biura, kto nie szukałby pracy.

Niestety na Wirażowej nie wygląda lepiej. Pracownicy podczas szkoleń jedzą na korytarzu przy ubikacji, bo nie ma nawet dla nich godnego stolika, aby mogli spokojnie zjeść posiłek z kartonu.

Była

Praca bardzo fajna ,można zdobyć duże doświadczenie i poznać wiele wartościowych osób .Finanse również dobre jak handlujesz to i wynagrodzenie masz dobre .Jedyny minus który spowodował ze odeszłam to RKS niestety miałam swoje zdanie i opinie co nie podobało się .Nie słodziłam jak inni wiec byłam ta zła i musiałam podjąć decyzje która nie była dla mnie łatwa bo lubiałam swoją prace .

XyZ

Ja z perspektywy czasu cieszę się, że już mnie tam nie ma. Za większe pieniądze można pracować normalnie, bez bzdetów typu leanowe idiotyzmy, wymyślane na siłę, powielające się raporty, i cała ta sztuka dla sztuki. Ma to w sobie coś z sekty.

Olki

Z perspektywy czasu mogę powiedzieć że dobrze mi się pracowało. Wyjazd jak to mówią za miłością sprawił że trzeba było odejść. Mimo wszystko pozdrawiam całą swoją ekipę, jak i obecną :)

Wwa

Każdy może mieć inne zdanie, ale jak dla mnie płacą dobrze, sama praca jest wymagająca ale też nie ma co płakać, bo wszystko da się ogarnąć, wystarczy zakasać rękawy i działać.

Maciek

Pracowałem i wg mnie praca ok. Dobre warunki, płacili na czas. Z ludźmi szło się jakoś dogadać.

@Maciek

A co to jest za argument "płacili na czas"? Wszędzie pracodawcy muszą płacić na czas tak jak to masz w umowie więc dla mnie to nie jest atut.

Maciek

To chyba za długo nie pracujesz :) Zobaczysz jak to bywa jak ktoś Ci nie płaci w terminie, bo czasem firma z top poziomu a z kasą jest problem. Ja przed Zibim pracowałem w firmie gdzie obsuwa trwała nawet 2 miesiące, więc to że dostawałem ten pieniądz na czas było dla mnie istotne.

@Maciek

Zdziwię Cię, ale trochę już jestem obecny na rynku pracy i nie jedną firmę "przerobiłem" :) I nadal uważam, że to nie atut :) Gdybym nie dostał kasy na czas to w niedługim czasie pojąłbym decyzję o złożeniu wypowiedzenia i domaganiu się swojego ;)

Byla pracownica

Mimo wszystko praca dobra na start- naprawdę można zdobyć cenne doświadczenie, przydatne i doceniane podczas szukania pracy w przyszłości. Dużo można się nauczyć. Jeśli chodzi o ludzi- chyba tak jak wszędzie: nie każdy ci podpasuje, są osoby które plotkują i obrabiają tyłki ale dla nich ta praca jest całym życiem, więc muszą znaleźć sobie jakąś rozrywkę. Ale jeśli wasz kontakt jest ograniczony to jesteś „niezagrożona/y”;). Mimo wszystko da się znaleźć fajnych ludzi dzięki którym praca jest przyjemna. Bywa stresująco, ale wszystko jest do ogarnięcia, bo zawsze znajdziesz osobę która pomoże. Jedyne „ale” mam do zarządu. W okresie kryzysu da się odczuć, że wynik jest ważniejszy od pracownika, ale o tym tu dużo już było i akurat pod tym mogę się podpisać nawet nogami. Na minus też niektore zbędne narzędzia lean, ale to już małe piwo w porównaniu do niektórych posunięć Pana Prezesa, który mógłby trochę bardziej ludzkim okiem patrzeć na pracowników, ich komfort psychiczny, potrzeby. Zaopiekowany pracownik to zmotywowany pracownik. Proszę o tym pamiętać...

Migo

Kiedyś pracowałem i byłem zadowolony, bo pieniądze ok i warunki mi też pasowały.

Czytam to i wydaje mi się niesprawiedliwe , że nikt nie pamięta jak w Zibi były całkiem dobre wynagrodzenia w marcu i kwietniu gdzie konkurencja płaciła po 1500 zł lub nic , czyżby te wpisy były od konkurencji ?

SowiasTY

Dokładnie. Podnoszenie wypłaty, bo ma taki kaprys i stawianie warunków, że jak będą wzrosty ? Sorry, ale mamy umowy o pracę, mamy swoje prawa A nie tylko obowiązki. Podstawa powinna być cała. Pracujemy cały etat . Premia uznaniowa, ok, rozumiem . Mniejsza to mniejsza, ale czemu od całości kasa w dół ? !

jestem ciekawa

jakie będą wypłaty za lipiec? Czy tez podstawa bedzie wyniosła 80%? Czy może łaskawie 85%? pytam jako osoba bedaca w ciąży - nie mam dostępu do "komunikatów" :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Zibi S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zibi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zibi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zibi S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 8 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zibi S.A.?

Kandydaci do pracy w Zibi S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zibi S.A.