Opinie o Zibi S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zibi S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zibi S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zibi S.A. w Warszawa

Deming

Nie rozumiem tej fali negatywnych komentarzy... Wypłata podzielona jest na dwie części z korzyścią dla pracownika (może dzięki temu dostać więcej z tej drugiej części, inaczej niżby było to zawarte w umowie...). Zgodzę się że raportów nie jest mało ale przy tak dużej Firmie jaką jest marka ZIBI nie może być inaczej. Zarząd musi mieć wgląd w to co dzieje się np. w Salonach a kto pracuje nie od wczoraj ten wie że raporty można szybko i sprawnie wykonać - trzeba tylko mieć system co jest zgodne z filozofią LEAN. Firma organizuje w ciągu roku masę konkursów (sprzedażowych, marżowych itp) dzięki którym można otrzymać spore dodatkowe wynagrodzenie (dla tych co im się chce). Atmosfera na spotkaniach firmowych z przełożonymi i wysokim kierownictwem zawsze bardzo przyjemna, swobodna.

mariusz max kolanko

Na czym jesteś robiony w... na godzinach pracy zamiast 8 to masz 9. Przymusowa przerwa szkoda że nie ma gdzie tej przerwy spędzić bo kuchnia jak dla krasnali, że nawet nie ma gdzie zjeść ( już nie będę wspominał, że coś takiego jak strefa odpoczynku, czy miejsca na spędzenie przerwy nie istnieje) na umowie. Wypłata w dwóch przelewach jedna na "umowie o pracę" a druga część pod stołem. Więc daleko w poważaniu szefuncio ma Twoją emeryturę codzienne modły, które nic nie mają wspólnego z prawdą. codziennie recytujesz modlitwę - a jak zgłaszasz problem, to i tak nikt cie nie słucha i nagle się okazuje, że te święte słowa o "komunikacji, zaufaniu, rozwiązywaniu problemów" są z odległej krainy Pana inamoriego jeżeli ktoś lubi robić raport raportu, do raportu raportów z których nic nie wynika to zapraszam. nigdy nie spotkałem się z takim brakiem szacunku i zaufania praca tu była moim życiowym błędem

Nata

Można się odwołać od wypowiedzenia które dostaliście na meila bo na tych wypowiedzeniach nie ma ważnego podpisu elektronicznego oraz pieczątki firmy, to już jest niezgodne z prawem nie wspominając już że na wypowiedzeniu nie ma podanej przyczyny zwolnienia. Każdy sąd pracy to uzna i zostaniecie przywróceni do pracy albo możecie starać się o odszkodowanie. https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/koronawirus-a-umowa-o-prace-wypowiedzenie-za-pomoca-maila-czy-pracodawca-moze-to-zrobic,1011257.html Tutaj macie stronę, pocztajcie trochę

nie szkaluj

Redukcja etatów ma wymiar minimalny - reszta pracowników otrzymała możliwość pracy zdalnej lub realizacji zamówień internetowych. U nas w salonie nikt nie otrzymał wypowiedzenia. Pensja przez niższe obroty prawdopodobnie okaże się mniejsza w tym miesiącu ale szanuję Firmę za przedsięwzięte środki. W zeszłym roku spółka miała bardzo dobre wyniki które widzieliśmy na naszych wypłatach więc każdy coś tam ma odłożone...

Doradca Klienta

Pani rekruter nawet nie stawiła się na umówioną rozmowę, rozmowa miała odbyć się w kawiarni, brak jakiejkolwiek wiadomości o możliwym spóźnieniu czy też ustalenia innego terminu rozmowy, NIE POLECAM!

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zwolniony

A może zamiast pisać tutaj jak zła jest nasza była firma to wyjdziemy z pozwem grupowym bo zwolnionych z różnego powodu było dużo osób i należy się nam odprawa. Ukrytym powodem jest pandemia. Firma pokazuje misja wizja to tylko słowa A człowiek jest cyferka i liczy się..... przykre.

Anka

Chciałbym się dowiedzieć o panującej atmosferze na ten moment w firmie. I czy firma została zamknięta przez sytuacje w Polsce ?

@Anka

Podbijam pytanie. (usunięte przez administratora)Sklepy dalej otwarte czy tylko internetówka chula? "Biuro" w Socho pracuje normalnie? Pozdrawiam kolegów i koleżanki!

Happy

Jak nie jesteś już pracownikiem firmy to co Cię to interesuje ? bo nie rozumiem ciekawości jak byś była bystra to byś wiedziała hehehe i jeszcze jedno nie u Zbyszka tylko p. Zbyszka bo kultura osobista to podstawa

Ronaldinho
@Anka

Grupa Zibi zmaga się z wyzwaniami stawianymi przez obecną sytuację w kraju jak każda inna firma. Jako jeden z pracowników mogę napisać, że staramy się pracować normalnie, robimy co możemy, przy zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa (m.in. home office).

ja0963

(usunięte przez administratora) Dodatkowo wszyscy na open space od 8 do 10 musza siedzieć jak "trusie" i ze soba nie rozmawiać, bo inaczej jest to uznawane za łamanie regulaminu pracy na open space. Nie wspominajac już o tym, że do godziny 10 nie można nawet zadawać nikomu żadnych pytań. (usunięte przez administratora)Nie bede sie rozpisywać o porannych spotkaniach bo sie powtórzyło tutaj kilka razy, natomiast to co chce zasugerować do ograniczenie w firmie ilości spotkań porannych do jednego w tygodniu (w zupełności by wystarczyło). Ogólnie plusem jest na pewno atmosfera pracy i ludzie, aleto i tak nie rekompensuje małych zarobków i pracy po 9 godzin gdzie przez pierwsze dwie słowa nie można powiedzieć.

też ja
@ja0963

Niestety wszystko prawda.

niewarto

(usunięte przez administratora) Tyle gadają o rozwoju i szacunku, a nie potrafią nawet dotrzymać słowa i poinformować o wyniku rekrutacji. (usunięte przez administratora) Też takie wrażenie odniosłem - albo to kupisz i się podporządkujesz japońskiej filozofii produkcji albo nie mamy o czym gadać. Żałuję straconego czasu.

Mks

O wybijaniu wszyscy wiedza ale to powinno być przyzwolone

Antoni
@Mks

Ja bym wszystkich wymienił bo to najlepiej wyjdzie firmie jeśli ma dalej się rozwijać Są osoby które nic nie wnoszą a są trzymane bądź ktoś za nich wykonuje prace aby ta osobę kryć

Boss

(usunięte przez administratora) nie pozwala czytać pracownikom GoWork szkoda bo to powinni omawiać na porannym tam są wypisywane prawdziwe problemy które powinny być omawiane razem z przełożonymi . Nie bać się tego wyjść na przeciw problemom jesteście dla ludzi to wpierw zacznijcie od Siebie u was są zmiany potrzebne tak naprawdę powinni się wymienić (usunięte przez administratora)

356gdh

Byłam na rozmowie o pracę w Zibi. I wszystko przybiegało dobrze, tylko potem nie było żadnego odzewu. Żadnego listu, że nie przechodzę do innego etapu lub czegokolwiek. Bardzo nieodpowiedzialne osoby w działe HR. Przenosili moją rozmowę kilka razy. Oprócz tego, to mają jakieś chore warunki, że pracownik musi 1 godzinę w ciągu dnia wykorzystać jako wolny czas, co sprawia, że tak naprawdę musisz być 9 godzin poza domem, a nie 8. Plus dojazd.

Zbulwersowana
@356gdh

Jakieś straszne głupoty opowiadasz. Już trochę pracuję w Zibi i pierwszy raz słyszę taką głupotę.

ZbulwersowanyZbulwersowaną
@Zbulwersowana

W biurze w Warszawie tak jest, w Sochaczewie przerwa obiadowa nie wliczana do czasu pracy wynosi 30 min. Czyli w pracy nie przebywa się 8 godzin tylko 9 lub 8:30. Ten "wolny czas" teoretycznie można sobie przeznaczyć na co się chce, ale nie zmienia to faktu, że później się wraca z pracy bo nie można nie wykorzystać tej przerwy i wyjść sobie wcześniej.

joe
@356gdh

Tak, jest w biurze Warszawa godzinna przerwa. Ale ma to swoje dobre strony. Można w spokoju zjeść obiad lub pojechać coś załatwić na mieście w czasie godzin pracy.

Filo
@ZbulwersowanyZbulwersowaną

Niech cię koleżanka z przerwy wybije albo kolega to norma jedziesz do domu wcześniej dzwonisz i mówisz ej wybij mnie z przerwy ty Godzine oczywiscie już dawno wtedy w domu

Oka
@joe

Haha spokojnie można czasami być i 3 godziny kolega czy koleżanka wybije o czasie

Obecna

Wszyscy tu narzekacie na prace ale nikt nie wypowie się co zrobił pracownik ;( Jak pracownicy rzucają zwolnieniami z dnia na dzień i pozostawiają koleżanki czy kolegów samych na prace po 12 godzin przez kilka dni to jest dobrze ???? Albo okradają firmę poprzez wybieranie pieniędzy z kasy lub towaru z półki i udawanie to nie ja to jest dobrze ???? Lub podpisują umowy po czym po kilku dniach stwierdzają ze jednak chcą zrezygnować jest super ???? Czemu na te tematy nikt z Was się nie wypowie ???? Tego nikt nie widzi ze innych trzeba angażować aby zabezpieczać zmiany , ze ktoś nie może iść na urlop bo jakaś lala postanowiła sobie iść na zwolnienie bo ma kaprys i nie chce jej się już pracować !!!!wszystko co się dzieje na salonach to nie wina Prezesa tylko nie odpowiednich osób na stanowisku doradca lub kierownika .

Taki tam
@Obecna

Zgadzam się nie raz musiałem zmieniać plany bo ktoś miał focha na sytuacje i z dnia na dzień przedstawił zwolnienie lekarskie i miał gdzieś kto będzie na salonie i kto będzie musiał stanąć ;(

Obecna

Wytłumacz mi w takim razie dlaczego jedni potrafią odejść normalnie i do końca wypowiedzenia wszystko zamknąć a inni złośliwie idą na zwolnienie z byle czego bo nie chce im się już pracować ?I tu o takich sytuacjach była myśl ! Zwolnienia lekarskie z powodu ciąży są zrozumiałe ale bo mam kaszelek i karetek i idę na zwolnienie bez przesady .

Fixowana
@Obecna

Jeżeli pozwolili na odejścia zaufanych pracowników którzy nie kradli , nie chodzili na zwolnienia i byli dyspozycyjny na każdy telefon to czyja to wina ? Pracownika ? Firmy ! Miały być zmiany i są tylko kiedy wreszcie Prezes powie stop złym zmianom absurdom.

@Fixowana

Wiec co się stało że Was już nie ma ???? Dlaczego zostawiliście firmę ???? Chce to zrozumieć ????

Pat

No widzę, że bardzo chcesz zrozumieć ???? znowu te 4 pytajniki walisz

Były

Durniejszej wypowiedzi już dawno nie słyszałem!

??

Ja czegoś nie rozumiem, skoro jest taka katorga to po co pracować aż 3 lata? "Zawsze zarabiałem wielokrotność swojej pensji" , a na koniec "a w dodatku nie zarobicie dobrego "siana"" Ktoś tu chyba ma rozdwojenie jaźni.

@??

Pewnie jak zaczynał pracę był jeszcze stary system prowizyjny od sprzedaży i wtedy można było zarobić wielokrotność, ale obecnie przekroczenie planu powyżej 140% powoduje tylko jego wzrost w kolejnym miesiącu. Licznik Twojego wynagrodzenia zatrzymuje się, ale firma przecież zarabia... Nie mogłam tego skumać. Ale to pewnie dlatego żebyśmy nie zarobili więcej niż RKS . A rozdwojenie jazni jest bardzo wskazane, bo w tej pracy trzeba wyłączyć zdrowy rozsadek bo niby masz sprzedawać zegarki a cały czas siedzisz przy komputerze bo najważniejsze są spotkania poranne, tabelki, raporty programy naprawcze itp. Na pracę z klientem brakuje czasu i po pewnym czasie wydaje Ci się że on tylko przeszkadza Brak w tym wszystkim umiaru i logiki. Trochę to wygląda jak jakiś eksperyment na żywym organizmie pt. Do jakich granic absurdu jest w stanie posunąć się wlasciciel firmy zmanipulowany przez japońskich socjotechników.

Obecny ale do czasu

Pozdrowienia dla byłego kolegi o arystokratycznym nazwisku. Brakuje nam Ciebie. Żyj pięknym życiem bez Lean i Inamori

??

Ale nadal nie otrzymałem odp. tylko jakiś dziwny żal. W każdej większej firmie jest to samo, tabelki, wypełnianie bezsensowne. spotkania. Nadal nie rozumiem że skoro coś wydaje się bez sensu, komuś jest źle, to się zwalnia i robi coś innego. Wiec zapytam jeszcze raz, po co pracować aż 3 lata skoro autorowi było tak źle?

@??

Poproszę o przykład firmy z tej samej branży. Sam nazywasz to bezsensownym wypełnianiem, to po co to robić? Nie lepiej skupić się na kliencie i z czystą głową i na luzie go obsługiwać bez zbędnego balastu. Najgorsza jest becelowość tych działań. Ten system nie sprawdza się, bo służy do usprawnienia produkcji a nie sprzedaży. Ą ktoś wytrzymał 3 lata bo liczył że w końcu ktoś tam na górze to zrozumie. Ale się nie doczekał, jak inni którzy odeszli po wielu, wielu latach pracy.

Bronisław

Proszę o potwierdzenie bądź zdementowanie informacji o tym, że osoba zatrudniona w firmie Zibi ma tak dużą ilość obowiązków w ciągu dnia? Jest to dosyć ważna kwestia, dlatego chciałbym ją ostatecznie sprecyzować.

Elson
@Bronisław

Potwierdzam dużą ilość obowiązków nie adekwatna do wysokosci wynagrodzenia.

Wmu
@Bronisław

Bardziej denerwujące jest to że ta cała biurokracją i Lean odciąga od tego co w sklepie jest najważniejsze czyli obsługa klienta, wystawiennictwo i pomaganie klientom. Tabelkami niech się zajmuję kierownictwo bo z tego żyją. Swoje wywody i analizy niech snują w zaciszu biura i nie przeszkadzaja, a my zajmiemy się zarabianiem na nich kasy i wszyscy będą szczęśliwi;)

nie ważne.
@Obecna

Rozumiem zirytowanie natomiast sytuacja jaka panuje w firmie nie mobilizuje do zostania i starania się lecz do złożenia wypowiedzenia. Nawet już nie mówię o doradcach, ale o kierownikach, którym ciągle mało kasy i narzekają na zadania których maja sporo a doradcy cierpią na tym wykonując zadania za nich a płace maja jaką mają. Było by inaczej. Nie zwalniali by się ludzie gdyby nie to co się dzieje wyżej. Więc nic dziwnego że tak się dzieje w salonach skoro "góra" ma w poważaniu "zwykłych" sprzedawców z "niezwykłymi" zadaniami.

Filo
@Obecna

Wybieranie pieniędzy z kasy a kto na to przyzwolił pani z księgowości pieniądze nie powinne być dawane OT tak sobie pracownikom i on zwróci kiedy Chce bo przeznacza je na swoje cele wiekszosc osób tak robi . Powinno być wszystko na przelew albo na drugi dzień fv ze coś zostało zakupione bądź opłacone

Jakie narzędzia pracy zapewnia Zibi S.A.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

exex

zależy na jakim stanowisku, handlowiec ma każdy, auto na cele prywatne możesz wynająć w wysokości 50 gr km już z paliwem i autostradami. Sa też niektórzy co za wstawianie relacji z jazdy skoda też ja dostają choć stanowisko tego nie wymaga ale to taki szczegół, bo to szczypiorek z Socho

Niestety to prawda plany są z kosmosu prowizja grudniowa pokryje niezrealizowane progi premii więc wypłata w przeciwieństwie do poprzednich lat będzie taka sama jak w każdym innym m miesiącu. Lepiej iść na wolne (wiadomo jak) tydzień lub dwa przed świętami i spokojnie przygotować wszystko niż siedzieć w pracy codziennie i nic z tego nie mieć...

Radio Zibi

Czy to prawda że pracownicy dostali bony, podwyżki i są zadowoleni? Tak to prawda, ale dostali bony podarunkowe dla klientów, podwyżki ale planu a zadowoleni są Ci co odeszli.

Święty Mikołaj

Z choinki się urwałeś, czy pomyliłeś firmy?? Zapytaj swojego RKS Nie znam takiego przypadku. Wszystkim dowalili zwłaszcza salonom z najwyższej grupy . Cel tego działania jest czytelny od samego początku. Niestety dla firmy te oszczędności na wypłacie są strzałem w stopę. Jak ktoś Ci za bardzo podniesie poprzeczkę to nawet nie spróbujesz jej przeskoczyć.

Elf świąteczny
@Święty Mikołaj

Plany podnoszą a jednocześnie wprowadzają jakieś no-name marki Hornavan albo Ilario Caspari. Każdy salon musi mieć takie same kolekcje i modele zegarków (doprawdy genialne) jak klientowi się nic nie spodoba w salonie A to pojedzie do salonu B i tam te same modele i co ? nie kupi nic ani w salonie A ani w salonie B. I jeszcze utrudnianie życia klientowi bo nie może zamówić zegarka z rabatem z odbiorem osobistym w salonie. Moze odebrać tylko w outlet bo ma turbo rabat 30% na stary porysowany zegarek. I rób tu plany jak pracownik w salonie ma ciągle ograniczane pole działania. Kierownik nawet nie może zrobić promocji na salonie albo zamówić co uważa, rabatu też już nie można dawać. To znaczy to wszystko można pod warunkiem że spełnisz jakieś z (usunięte przez administratora)wymagania z procedur tak skomplikowane że ich celem jest tylko zniechęcanie do podejmowania działań.

Happy
@Elf świąteczny

Gadasz kolego (usunięte przez administratora) Klient zawsze znajdzie coś w salonie a dobrze że zrobili ujednolicenie marek u siebie na salonie Ja mam Hornavan i jakoś nie narzekam na sprzedaż tylko może nie potrafisz sprzedać takiego produktu ?. A co do rabatów to bardzo dobrze że jest zakaz dawania ;) bo można sprzedać zegarek w cenie normalnej tylko trzeba umieć sprzedać :) a nie uczyć dziadostwa i rozdawać rabaty na lewo i prawo!

Krawczyk

W Riffie coraz lepiej. Podwyżki rzędu 800 zł dla DK, 1400 dla KS (i to wszystko netto!!!!!!) Zmniejszyli raporty, więcej czasu na handel. Tylko te klawisze w casio to ciągle takie bardziej jak z kalkulatora niż ze fortepianu.. .

Ciekawe

A to dziwne ze 80% to raporty to jakie to raporty tyle zajmują ???pracuje i niestety tyle raportów nie mam wiec chyba robisz coś na sile zamiast skoncentrować się na kliencie i towarze

Żartowniś

Jak Tobie te raporty zajmują tak dużo czasu i robisz je codziennie to chyba jesteś niewłaściwie wdrożony do pracy. S_2 i td to minuta pracy w ciągu dnia. Rpt z 20 min w ciągu tygodnia. Rpm 5 minut w ciągu miesiąca. Hk to 2 minuty w ciągu miesiąca. OBEY to z 10 minut na tydzień. A3, NVC, Zrp 60 jak jesteś doradca klienta to w ogóle Cię nie dotyczą. Zresztą to też nie są narzędzia które przeprowadza się każdego dnia tylko w razie potrzeby. Nie wiem z czego robisz taką wielką sprawę z tymi raportami. Raporty są wszędzie a Lean w coraz większej ilości miejsc pracy. Narzekać jest łatwo tylko szkoda, że od siebie coś dać jest tak trudno.

Ciekawe
@Żartowniś

Potwierdzam wypowiedz :)dodam jeszcze ze te raporty nigdy nie wykonuje jedna osoba tylko cały zespół wiec poświęcony czas rozkłada się na kilka osób . Coraz więcej firm wprowadza Lean i to nie jest nic nowego ,jak również raporty czy praca na wskaźnikach ,wyjdź z kokonu narzekania i zacznij sumiennie pracować !

Linijka
@Ciekawe

Poproszę o przykład firmy która wprowadziła Lean-a z tej samej branży. Lean z samej definicji tu nie pasuje bo jest stworzony do usprawnienia produkcji.

Hmmm
@Ciekawe

Racja raporty są wszędzie ale w Firmie jest tego za dużo w stosunku do wypłaty dali by więcej zarobic i byloby lepiej ludzie idac pracować do sklepu mysla sklep czyli obsługa klienta dbanie o towar a tu bam bam bam kupa raportow dla nowej osoby to szok i co robimy uciekamy nie ma co mówić zle na firmę itd bo salon ludzie towar jest na najwyzszym poziomie tylko góra musi pomyslec nad tym co robia i do czego chca doprowadzic a co robia caly czas zmieniaja sie ludzie wiec droga goro pomysl troche

ktos kto był
@Żartowniś

Zdziwiłbyś się jak wygląda praca po za grupą zibi i jak się pracuje, a co do raportów to faktcznie zajmowały 80% czasu pracy

Anna pracująca

Ale wymyśliłeś heh połowa tego Ciebie nie dotyczy a druga połowa zajmuje zaledwie kilka minut na 8h pracy .Jeżeli jesteś pracownikiem z takim stażem jak piszesz to tym bardziej podstawowe czynności raportowania nie powinny Ci sprawiać trudności jak i czasu .Przestań wymyślać i utrudniać sobie prace i zacznij dawać więcej od siebie a zobaczysz wszystko stanie się prostsze !!!!

Anna pracująca

Cóż Ty miałeś za kierownika ????Mój a3 pisze sam a Nvc jedynie nam wytłumaczył na czym polega a wykonuje ks jak również jest ks rozliczany . Wiec chyba coś było nie tak w waszej komunikacji .

Anna pracująca

Kto tu jest śmieszny bo chyba Ty ,salony bez kierownika nie maja obowiązku pisania a3 wiec chyba jesteś źle poinformowany (śmiech na sali ). Co do czasu jaki pracownicy spędzają przed komputerem to nie z powodu raportów tylko braku chęci pracy na salonie a uwierz jest co robić w półkach .

Jakiś czas temu

Odeszła z firmy jakieś 3 lata temu ale mogę potwierdzić że ilość tabelek raportów i narzędzi była zatrwazajaca. Pracowałam długo i widziałam jak to wszystko było drazane. Pracowałam w księgowości i w pewnym momencie moja praca dla której zostałam zatrudniona nota bene zeszła na drugi plan. Ważniejszy był Lean. Na ocenie okresowej dostawałam wytyczne na następne półrocze np masz w najbliższym półroczu zrobić tyle i tyle a3, pomysłów na usprawnienie. Masz zrobić tyle i tyle spotkań 60cio minutowy h itd. A co jeśli nie będę miała takich problemów żeby organizować te '60tki' czy a3? Mam coś wymyslec. 10 problemów w rpt? Raz że ma być 10 nawet jak tyłu nie masz to wymyśl a potem i tak nie były rozwiązywane. Co do tego jak ktoś napisał że to kierownicy robią a3...(usunięte przez administratora)

Śmieszki
@Anna pracująca

To, że coś powinno tak wyglądać, nie znaczy, że tak jest w praktyce :) Niezrozumienie procedur nawet przez RKS’ów jest równie wysokie jak wśród zwykłych pracowników. Najlepiej było to widoczne przy wymianach regionalnych w regionach. To co u jednego przechodziło jako standardowa procedura, dla innego było niedopuszczalne i trzeba było się tłumaczyć lub robić tak, jak on uważa za słuszne. W tej firmie lean, to próba sił. I fakt, tworzenie różnych narzędzi a3, nvc itp., powinni ogarniać kierownicy, ale nie zawsze tak jest i to jest fakt. KS’i muszą się grubo tłumaczyć i kajać za niezrobienie więc zdarza się, że zrzucają odpowiedzialność na dk. A w przypadku urlopu Dk i tak robi wszystko mimo, że nie ma żadnego benefitu z tego tytułu. Chcielibyście żeby wszystko fajnie funkcjonowało, ale metoda weryfikacji i konieczności tłumaczenia się ze wszystkiego wypacza cały system. Miało być pięknie, a wyszło jak zwykle.

Anna pracująca

Czytaj ze zrozumieniem ...była to moja odpowiedz na cała rozmowę w której zacząłeś uczestniczyć wiec przeczytaj od momentu jak się przyłączyłeś

X
@Anna pracująca

To Ty przeczytaj ze zrozumieniem. Wirtualny to nie znaczy że go nie ma, tylko jest z innego salonu. Na potwierdzenie tego że piszesz bzdury masz też wypowiedzi innych. Delegowanie zadań- mówi Ci to coś? Odnosisz się tylko do A3 a co z resztą zamulaczy..... a tak jak piszesz jest co robić w półkach i klient który przecież jest najważniejszy..... otwórz oczy i włącz zdrowy rozsądek.

@X

Ej opanuj się widzę ze coś bardzo Cię boli tylko powiedz szczerze co ???? To ze trzeba pomyśleć ?coś zrobić ?Albo to ze wymyślasz sam sobie bzdury do roboty i masz pretensje ? Ja nie mam problemu pracuje i jest mi dobrze mam super ks i świetna załogę a Rks i Kr są bardzo odpowiedzialnymi osobami !!!!! Dodam jeszcze ze cieszę się ze mogę pracować w firmie Zibi cały czas podnoszę swoje kompetencje i wiem ze nie stoję w miejscu dodatkowo mam dobra pensje wiec naprawdę nie mam na co narzekać :)))

Współczuję

Jakie życie niektórych musi być smutne, że poprawiają sobie samopoczucie pisząc bzdury (usunięte przez administratora)nie pasuje Wam to powiedźcie to przełożonemu, znajdźcie inną pracę albo załóżcie kabaret. Nie piszę tu o opiniach (również negatywnych), bo taki jest cel tego portalu, ale ostatnio dużo pojawia się useless wpisów. Jaracie się jak macie 10 uśmieszków pod postem? To nie Facebook, ogarnijcie się...

Łukasz
@Współczuję

Dzięki tobie 5 przełożonych będzie miało smutny wekend , 20 pracowników szuka nowej pracy i powstały 3 nowe kabarety.

TakiJeden

A po co tam chodzić jak ma się lepszy codziennie w pracy ;P.

Mk
@TakiJeden

Hmm jak jest tak źle to po co pracować i marudzic zwolnij się i tyle nie rozumiem p.... tutaj oj oj jak źle to odchodzę i szukam czegoś innego

mada

pracowałam bylo super

to Mada
@mada

Właśnie Madziu, dlaczego postanowiłaś opuścić dział marketingu zostawiając tak wspaniała firmę?

zupełnie odwrotnie niż niżej

Ogółem jest super. Pensja w sumie zbyt wysoka w stosunku do tego co się robi. Ma się pełne wsparcie kadry zarządzającej oraz HR. Pracownicy czują się docenieni. Nie ma zbędnej i niepotrzebnej papierologi. Pieniądze są w całości na koncie, składki są odprowadzane również od premii. Nadgodzin prawie w ogóle nie ma choć pracownicy się ich domagają. Nasz Prezes jest The Best i jego organizacja też.

Byly
@zupełnie odwrotnie niż niżej

Ja nie wytrzymałem tego dobrobytu i się zwolnilem. Za duże zarobki i za dobra atmosfera. Biurokracji brak. Nie da się tak pracować. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Zibi S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zibi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zibi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zibi S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 8 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zibi S.A.?

Kandydaci do pracy w Zibi S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zibi S.A.