Opinie o Zibi S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zibi S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zibi S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zibi S.A. w Warszawa

Polecam

Spory wybór zegarków, jestem miłośnikiem zegarków raz na 2 tygodni zdarza mi się wpaść do sklepu. ????

LOLO
@Polecam

Czy tylko mi się wydaje czy to jedna i ta sama osoba... raz pisze że jest pracownikiem a raz że klientem... te 4 pytajniki na koncu zdania oznajmujacego... chyba coś to znaczy????

Sherlock
@LOLO

Bo wpisuje buźki a wychodzą znaki zapytania.

Niki

Dla mnie plusem jest organizacja. Lubię jak wszystko jest jasne, inaczej ciężko mi się ogarnąć :P

Jer
@Niki

Pracuję w salonie Time Trend, praca mi odpowiada, rzeczywiscie wszystko na jasnych warunkach, uwielbiam pracować z ludźmi i z klientami, ponadto znam się na zegarkach, wiec jest to praca idealna dla mnie ????

hahaha

Cóż za naturalność wypowiedzi :D

Lolo
@hahaha

I jak zwykle 4 pytajniki na końcu ;-)

Taki tam
@Jer

Zgadzam się z Twoja wypowiedzią ktoś kto chce pracować i lubi produkt będzie bardzo zadowolony :)

Xx
@Taki tam

Glupszego wpisu tu do tej pory nie widzieliśmy. Od razu widać że nie masz nic wspólnego z pracą w tej firmie. Pracownicy którzy lubią zegarki i kontakt z klientem już z większości salonów odeszli , bo nie mogli znieść absurdalnej ilości niepotrzebnej biurokracji która tylko zamula i utrudnia kontakt z klientem. A przecież firma zarabia na sprzedaży.... Granice absurdu w Zibi już dawno zostaly przekroczone.

Pracownik już konkurencji
@Jer

Jak lubisz zegarki i klientów to już byś pracował w Swissie bo tam się to liczy . W Zibi tabelki palny naprawcze i różne rzeczy nie związane z zegarkami i klientami . Wiec kolejna bezsensowna wypowiedz

Milka

Praca to istny cyrk. Obsługa klienta w salonach to ostatnia rzecz którą masz robić najważniejsze jest wypełnianie śmiesznych tabelek. Hitem jest odpowiedzialność za koszty salonu co miesiąc trzeba przepatrzec rachunki salonu i wymyślać do tego oszczędności i robi to nie kierownictwo wyższego szczebla tylko zwykli sprzedawcy którzy nie mają żadnej decyzyjności. Potem ludzie wymyślają jakieś pierdoły np żeby gasić światło na salonie, wyłączać klimę jak klient wychodzi albo drukować pięć razy na tej samej kartce. Rotacja jest ciągła a do tego przyjeżdża kierownik i potrafią całemu zespołowi dać wypowiedzenie z dnia na dzień. Prezes ogłosił kryzys w firmie i teraz wszyscy będą cierpieć za kare bo np zawiesił udzielanie urlopów nie wiem jak ma to poprawić kondycję firmy ale ok, może kolejnym krokiem będą umowy zlecenie dla wszystkich kto wie?

LKaspario

Rekrutacja jest dwu etapowa. Pierwsza to spotkanie z kierownikiem regionalnym, drugi to z kierownikiem salonu i przychodzi sie na godzinke dwie w wymaganym stroju. Codziennie sa spotkania"modlitewne" na kamerkach 15minut i na poczatku spotkan mowi sie misje i filozofię. Potem na sile wymyslane problemy rozne "potrzebne" korporacyjne rzeczy.(usunięte przez administratora) Praca sama w sobie czyli gadanie z ludzmi nie jest zla w dodatku temat zegarkow jest w stanie sie czlowiek nauczyc ale biurokracja wszedzie przeplatana misja i filozofią jest zniechecajaca. Dlatego ze do pracy mozna przyjsc i pracowac a w zyciu prywatnym sie rozwijac. Szkolenia tak samo, powstajemy wszyscy recytujac filozofie jak w kosciele i siadamy rozpoczynajac tematy. Wynagrodzenie jest w zaleznosci w jakim salonie sie znajdziemy czy w rotujacym czy w mniej. Premie jak najbardziej osiagalne bo kazdy pracuje na swoje konto. Na dluzsza mete nie polecam chyba ze ktos ma w zamysle rozwijac sie cierpliwoscia i samokontrolą by nie wybuchnac na klimaty ktore obecnie panuja. W skrocie nie widac tego tak jak sie pracuje. Czlowiek mysli ze to tylko sprzedaz zegarkow ale jak sie poznaje firme od poczatku i pracuje jakis czas to naprawde ma sie wrazenie ze gdyby ta niepotrzebna biurokracja czyli exclelki wykresiki wypenianie tych wszystkich glupot to pracowaloby sie lepiej bez recytacji misji i filozofii jako pranko mozgu itp. Na jaki sie salon padnie taka bedzie atmosfera a w kazdym jest zupelnie inaczej.

Doradca Klienta

Pani rekruter nawet nie stawiła się na umówioną rozmowę, rozmowa miała odbyć się w kawiarni, brak jakiejkolwiek wiadomości o możliwym spóźnieniu czy też ustalenia innego terminu rozmowy, NIE POLECAM!

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
R. Ochódzki

Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy!

stabilnie
@R. Ochódzki

Może już tak nie przesadzajmy, ale faktycznie stanowisko wobec pracownika jest w porządku, tu nie mam żadnych uwag. Praca jak praca, ja na razie o zmianach nie myślę bo dobrze mi tu i stabilizację mam.

@R. Ochódzki

W salonie muzycznym praca mi odpowiada, zawsze lubiłem instrumenty, muzykę, cieszę się, że mogę pracować w takich miejscu, warunki są całkiem okej.

Bażant

ja nie mam sobie nic do zarzucenia, bo się naprawdę staram i widze ze to się przekłada na warunki które mi oferują.

Warunki pracy w sklepie Time Trend bardzo dobre, wynagrodzenie zawsze na czas, praca stabilna, jest to motywacją do pracowania i do porannego wstawania

Jak zaczynałem prace w Riffie to jedyne o czy miałem pojęcie to gitary, a teraz wszystko ogarniam i faktury i zwroty i dostawy. Naprawdę fajne miejsce, nawet dla osób bez doświadczenia. Mozna się wszystkiego nauczyć na spokojnie, w swoim tempie.

prod

Ja też z Riffa :) Noo, praca jest spoko, a jak ktoś jest pasjonatem, to na bank się tu odnajdzie :)

A

Na początku było kilka rzeczy, które bym zmieniła, a teraz okazało się, że nie wyobrażam sobie bez nich pracy XD Wg mnie mamy naprawdę przemyślany system organizacji. Każdy ma prawo do opinii, ale mi się tak dobrze pracuje.

Leano-sceptyk
@A

System stworzony na potrzeby produkcji nigdy nie sprawdzi sie w handlu. Jak opowiadał prezes na 30 leciu firmy, na początku trener z Japonii na naszą firmą mówił fabryka.... mądremu wystarczą 2 słowa a głupiemu referatu mało... Ciekawe dlaczego inne firmy z branży nie wdożyły tej japońskiej rewelacji ... Polecam lekturę książki Tomasza Króla pod tytułem Lean Management Po Polsku .

Jak dla mnie to zespół jest najlepszy. Trafiłam na fajne dziewczyny i bez problemu się dogadujemy. Jak któraś czegoś potrzebuje, to się zamieniamy na zmiany i po sprawie. Pozdrawiam Time Trend w całej Wwa :)

M25

W mojej opinii to bardzo dobre miejsce, żeby wyrobić sobie jakiś tryb pracy. Jest sporo obowiązków, to prawda, ale przyjemniej człowiek nie stoi w miejscu tylko się rozwija, a i czas szybciej leci. Ja nie narzekam.

black

Pracodawca bardzo dobry, można się dogadać z przełożonymi w każdej sprawie, wynagrodzenie też jest ok, zawsze przychodzi na czas, czego chcieć więcej ???? i do tego fajna atmosfera w pracy.

baza

Myślę, że praca jest w porządku. Każdy wie co ma robić i warunki są przejrzyste. Na początku nie oczekiwałam zbyt wiele, ale okazało się, że całkiem spoko mi się tu pracuje, więc nie szukam niczego innego.

@baza

Piąteczka, ja miałam podobnie :D Też miało być na chwile a już rok pracuję ;)

Opinia

Pracuję w salonie Time Trend, praca mi odpowiada, uwielbiam pracować z ludźmi i z klientami, ponadto znam się na zegarkach, wiec jest to praca idealna dla mnie ????

Pracodawca bardzo porządny, miałem w swoim życiu kilku, jednak nie uczyłem się tak dobrze jak w Zibi. Pracuję w sklepie z zegarkami Time Trend, wcześniej zupełnie się nie interesowałem zegarkami, odkąd pracuję zacząłem nawet kolekcjonować ????

qwerty

Jako wieloletni pracownik firmy mogę szczerze polecić pracę w Time Trend. Jeśli jesteś ok to wszyscy Ci pomogą od zespołu w salonie po przełożonych i inne działy które zawsze doradzą i są przy tym miłe. Wynagrodzenie na DK jest co prawda nieadekwatne do wkładu pracy ale rekompensuje to spore doświadczenie jakie można zdobyć w pracy i które można wykorzystać w dalszej karierze. Negatywne komentarze tutaj pochodzą raczej od "gwiazd" które są wiecznie na wszystko oburzone że to jest plan sprzedaży, że się wymaga odpowiedniego stroju, że trzeba sprzątać, przychodzić w weekendy i co najgorsze przestrzegać standardu obsługi. Wybaczcie ale podczas mojej pracy tu przewinęło się tyle obiboków że zwątpiłem w ludzi. Jedną dziewczynę zwolnili bo laska siedział cały dzień i olewała klientów bo była zajęta FB cały dzień oczywiście oburzona, inna nie mogła przeżyć że musi chodzić w białej koszuli i się zwolniła następna że musi sprzątać gabloty... Sorry ludzie ale z zerowym doświadczeniem i tak się cieszcie że dostajecie prace tutaj a nie na kasie w markecie

Były pracownik z długim stażem
@qwerty

Ha ha dobre dobre rozumiem ze premia w bonach Sodexo za taką opinię. To jakiś pomysł na usprawnienie piszemy dobrze mimo, ze tak nie jest. Nigdy gwiazdą nie byłam przepracowałam 10 lat i wiem jak tam wygląda od środka, ale rozumiem jak nie będzie pracowników to zero urlopu. Chyba też bym dobrze napisała jak bym wiedziała, ze urlop przejdzie mi koła nosa. Dobrze to było jakieś 5 - 8 lat temu i to było widać to stałej ekipie na szkoleniach, a teraz rotacja większa niż w Biedronce niestety. BO kiedyś to była naprawdę dobra Firma i wszyscy siebie szanowali.

Miałem kilku pracodawców w moim życiu, jednak prace były dla mnie nudne i męczące. Kiedy dołączyłem do sklepu Riff też na początku było ciężko, bo jednak wszędzie jest trudno na początku. Jednak z czasem dostrzegłem fajną atmosferę w pracy, wszyscy sobie pomagają i pracujemy grupowo

Polecam

Pracę w sklepie Riff poleciła mi znajoma, jestem zadowolona, w końcu znalazłam pracę z umową o pracę, warunki są dobre. Polecam.

Opinia

Zespół jest bardzo zgrany, nie ma sytuacji, że ktoś kogoś obgaduje bądź jakiś nieprzyjemności. Pracuje się dobrze, umowa o praca i dobre warunki. Praca nie jest ciężka, można się przyzwyczaić

Ask

Co sądzicie o pracy w sklepie Riff, czy ma ktoś wiecje ifnromacji co do urlopów bądź dni wolnych? Czytałem dobre opinie, jednak chciałbym się dowiedzieć więcej

@Ask

dobre warunki, moge polecić :) Ja sam nie wiem jak jest, ale mam znajomego, ktory tam pracuje i jest zadowolony./

@Ask

Dobra praca, wszyscy są życzliwi i pomocni. Polecam prace w Riffie

Zoprew

Dobre warunki pracy, jeśli pracujesz wszyscy będą w porządku

Nick9
@Zoprew

Miałem wiele prac, jednak jak na razie praca w sklepie Riff najbardziej mi odpowiada. W pracy mamy przemiłą atmosferę

Zostaw merytoryczną opinię o Zibi S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zibi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zibi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zibi S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 8 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zibi S.A.?

Kandydaci do pracy w Zibi S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zibi S.A.