counter
4 6 29 5 1
Karuzel
Klient

Czy to prawda ze w tej firmie jest pelna rotacja skladu co 2 lata?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Czy firma Lincor Software Sp. z o.o. sp.k. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Karuzel
Klient

Czy to prawda ze w tej firmie jest pelna rotacja skladu co 2 lata?

Marek Czubak
@Karuzel

Nie, to nie jest prawda. Naturalnym jest, że ludzie przychodzą i odchodzą, każdy przypadek jest inny. Nawiązując współpracę zakładamy, że będzie ona bezterminowa.

Karuzela Nowy wpis
@Marek Czubak

Marku to jednak prawda przeciez wiesz ze ro jest Club Rotation. Pomijajac Ciebie. Trzecia osobe w Panstwie

ja Nowy wpis

@Marek Czubak i tylko te dwie rzeczy ?

Co wchodzi w socjal Lincor Software Sp. z o.o. sp.k.?

Marek Czubak Nowy wpis
@Pytanie

Pakiet Luxmed, a przed COVID był też Benefit, obecnie zlikwidowany, ponieważ nie miało to sensu - siłki zamknięte :(

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 125 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Lincor Software Sp. z o.o. sp.k.?

Misiek

@Pracownik LINCOR to znaczy że jasne warunki pracy pod początku, bez kombinacji?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Lincor Software Sp. z o.o. sp.k.?

Pracownik LINCOR
@Pytanie

To zależy od stanowiska. Generalnie nie ma nic pod stołem, nie ma umów zlecenie czy dzieło. Przychodzisz do pracy to dostajesz tyle na ile się umówiłeś na umowę o pracę.

DEVS

Zapraszam jeśli szukasz Korporacyjnej sztywnej atmosfery, Tego, że będziesz małym trybikiem, Realizowania kilkunastu tematów naraz z etykietą „na wczoraj”, Braku wsparcie i zrozumienia braku szkoleń i donosicielstwo na każdym kroku ( jak nie ty to ciebie) Słabego produktu Siedzenia w pracy po godzinach w imię idei, Kilku przełożonych, którzy wydają sprzeczne polecenia. Zarząd w postaci (Good bad ugly) Prezesów Bliźniaków Dobry Zły

DevsAdmin
@DEVS

Mam takie samo zdanie niestety!

Kolega z pracy
@DEVS

Wyleciałeś z pracy za pracę na dwóch etatach. Z tego co wiem, po wielu ostrzeżeniach.

Kolega kolegi
@Kolega z pracy

W Lincorze nie ma kolegów. Cieżko nawet o znajomych.

Jest spoko. Po połączeniu się z Holding1 jest sporo dodatków do pensji, karty Benefit, opieka prywatnego lekarza itd..

Czy Lincor Software Sp. z o.o. sp.k. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Nie.

Instalator

W czasach Covid19 u wszystkich moich znajomych wyleciało z pracy połowę zespołu. W LINCOR pracę straciła jedna na 40 zatrudnionych.

Sylwia

@Instalator a jakie np szkolenia są tu organizowane?

Damian
@Sylwia

Ostatnio np. cyfrowy tachograf, zdalne pobieranie plików, CAN.

Daniel

Zawsze można zmienić pracę skoro jest tak źle. Ja nie narzekam , polecam!!

Racja
@Daniel

Masz racje. Zmieniles juz?

Instalator

Zdecydowanie polecam. Wypłata na czas, szkolenia zawodowe, miła atmosfera :)

Kikskokks
@Instalator

Nadal polecasz? Czy moze zmieniles zdanie? Prosze podziel sie opinia .

Marta

@instalator powiesz coś więcej o wypłacie ?

Najfajniejsze chwile mojego życia :) Super ludzie, super atmosfera :)

Grażyna
@pracownik

Czy pracujesz jeszcze w Lincor Software? Daj znać jak wygląda obecna sytuacja firmy, czy coś od ostatniego czasu się zmieniło? Może podpowiesz innym jak dostać się do firmy? Jakieś wskazówki odnoście rozmowy kwalifikacyjnej? Na co warto zwrócić uwagę?

Jak na razie nie ma o firmie Lincor Software Sp. z o.o. sp.k. w miejscowości Piaseczno informacji. Czekamy na aktualne opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Lincor Software Sp. z o.o. sp.k. - Piaseczno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad