Seven Arts Sp. z o.o.

Opinie o Seven Arts Sp. z o.o.

zdecydowanie zgadzam się z drombo !!! Firma niekompetentna.

drombo

Gorąco odradzam pracę w tej padającej firmie. Pracowałem tam jakiś czas ale szybko uciekłem, szef pomijając że jest po prostu nie kompetentny to robi wszystko aby zostawić te parę złoty we własnej kieszeni, w firmie brakuje wszystkiego, poczynając od narzędzi, poprzez badania okresowe a na socjalu skończywszy. Pracuje się na rozsypującym się sprzęcie w warunkach zagrażających zdrowiu zwykle bez środków ochrony osobistej i na czarno.

Zostaw opinię o Seven Arts Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seven Arts Sp. z o.o.