Opinie o Gedeon Richter Polska w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gedeon Richter Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gedeon Richter Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gedeon Richter Polska w Grodzisk Mazowiecki

ciekawa
Kandydat
 Pytanie

Czy wynagrodzenie 6-7 tyś netto jest możliwe czy odleciałam ? czy po okresie próbnym są jakieś podwyższki? Jakieś pewmie roczne/Kwartalne ? opieka LuxMed Medicover ? Karta Multi Sport ? posiłki pracownicze ?

anonim
Inne
@Kandydat

A te podwyżki są czy nie w końcu? bo tu jakby nie patrzeć ta kwota 6 400 plnów padła jeszcze w zeszłym roku, na przełomie niczego nie podwyższali?

ooo Nowy wpis
Inne

Operator pakowania teraz w ogłoszeniu ma wpisane zarobki do 6,100 zł przy pracy na 3 zmiany. czy to jest sama podstawa a premie liczone są osobno? Widziałem też wzmiankę o nadgodzinach i chciałem się dowiedzieć czy często są do wzięcia? Raczej bym brał

Ela Nowy wpis
Kandydat

Dzień dobry, Czy ktoś może orientuje się jakie są widełki płac w dziale medycznym, konkretnie chodzi o bezpieczeństwo farmakoterapii. Czy możliwe jest zarobienie tam 10 tys netto/mies czy jest to zupełnie poza skalą.

anonim Nowy wpis
Inne

Dzień dobry, na takim portalu została wrzucona oferta dla młodszego operatora produkcji. chce się dowiedzieć czy zacznę od minimalnej gdy się zgłoszę, czy może coś więcej będzie. i czy polecacie by podesłać cv?

Kandydat na PM
Kandydat

Dzień dobry W moim odczuciu była to najlepsza rekrutacja z jaką się spotkałem !!!! W decydującym etape rywalizowałem z kandydatami z różnych branż oraz bez doświadczenia zawodowego. Proces był przeprowadzany tak by każdy z nas miał takie same szanse zaprezentowanie siebie.

Łucja
Inne
@Kandydat na PM

No to super jak Ci się wszystko podobało. A jak dokładnie wyglądała? Jakie pytanie Ci zadawali?

Kandydatka na PM Nowy wpis
Kandydat
@Kandydat na PM

Zgodzę się z Tobą. Assessment center na dość wysokim poziomie. Składał się z : 1.Test medyczny 2.Prezentacja swojej osoby i sukcesu. 3. Zadanie w grupie. 4.Rozmowa z dyrektorem i kierownikiem oraz osobą z HR.

Przedstawiciel medyczny
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Spotkanie z HR i kierownikiem regionalnym. Brak analizy CV, a zaproszenie na rozmowę dla statystyk..?

Pytania

Mocna słaba strona, gdzie się widzisz, dlaczego tutaj a nie tam

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
logo firmy Specjalista IT
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(179 opinii)
Wyślij CV
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
Warszawa
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
(285 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
(110 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
(121 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
ciekawa
Kandydat
 Pytanie

Czy wynagrodzenie 6-7 tyś netto jest możliwe czy odleciałam ? czy po okresie próbnym są jakieś podwyższki? Jakieś pewmie roczne/Kwartalne ? opieka LuxMed Medicover ? Karta Multi Sport ? posiłki pracownicze ?

anonim
Inne
@ciekawa

Ale o jakie stanowisko pytasz? Dla przykładu jak jest teraz oferta na UR to podali kwotę do max 6,4 tys zł z tym, że brutto a Ty chcesz netto? Pytanie tez czy na każdym stanowisku są te same benefity? tutaj dla przykładu widzę dopłatę do karty, owoce, napoje i tak dalej.

Kandydat
Kandydat
@anonim

Chciałem aplikować do utrzymania ruchu z strony na której nie było widełek płacowych, dobrze że napisałeś kwotę zaoszczędziłeś mi trochę czasu. Swoją drogą ciekawe czy znajdą "jelenia" bo za taką kwotę wstyd nawet klucze podawać...

anonim
Inne
@Kandydat

A te podwyżki są czy nie w końcu? bo tu jakby nie patrzeć ta kwota 6 400 plnów padła jeszcze w zeszłym roku, na przełomie niczego nie podwyższali?

anonim
Inne

A mnie jakoś nic nie wiadomo o tej wspomnianej aferze, do której teraz ktoś nawiązał. Widziałem za to ofertę dla eksperta ds. LEAN, zastanawiałem się czy by nie aplikować, chciałem jednak poczytać opinie z pracy na tym dziale. czy moglibyście wstępnie odnieść się do atmosfery? czy na dziale zdarzają się rotacje?

anonim
Inne

I przez jaki średni okres czasu łapiesz to cale doświadczenie? ile miesięcy pracy wystarcza by się wszystkiego nauczyć? Szkolenia w tym pomagają czy samemu trzeba załapać?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jaką flotą poruszają się medyczni w Gedeon?

Przyszły
Kandydat
 Pytanie

Czy wiadomo jak się skończyła ta afera mobingowa? Ja osobiście myślę o zmianie pracy i mają ofertę na moje stanowisko, ale ciężko się idzie do firmy, która została pozwana…. Nawet jak wygrają to i tak jest informacja dla kandydatów, że coś jest nie tak i chciałbym się dowiedzieć jak to się skończyło.

anonim
Inne

To opowie ktoś może w jaki sposób przeprowadzane są nabory dla aplikantów w oparciu o te ostatnie opinie? Ogłoszenie jeszcze jakiś czas temu widniało na pewnej stronie, ma status wygasły, czy to oznacza zakończony proces? i czy to prawda ze poszukiwane są celowo osoby z mniejszym doświadczeniem? Do przyuczenia?

Otwarta na rekrutację
Kandydat
 Pytanie

Jak się dzisiaj pracuje w firmie jako PM? Jestem handlowcem ale spoza branży medycznej i zastanawiam się czy w to wchodzić?

Maria
Pracownik
@Otwarta na rekrutację

Wchodzić ale nie do tej firmy. Kadra zarządzającą to zakompleksione chłopcy którzy szukają ludzi z mniejszym doświadczeniem od siebie bojąc się o swoje stanowisko

Administrator

Czy w firmie Gedeon Richter Polska można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy Gedeon Richter Polska mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Agnieszka
Inne

Nie znam szczegółów ale dlaczego roznoszące się informacje miałyby mieć bezpośredni wpływ na relacje między współpracownikami? A co z tymi o dłuższym stażu pracy, również nie ma mowy o większej zażyłości? Średni staż ile może przy tym wynieść?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Lidia

Takie komentarze są nie na miejscu. Rozumiem że macie nową kierownik i nie odpowiada Wam jej praca ? Czy to jakoś wpływa na innych pracowników ?

Borys
Pracownik
 Pytanie
@Lidia

Nie o panią a pana chodzi od ponad 4 lat. Czy góra oczu nie ma? Wszyscy maja gdzieś inicjatywę i robią to co absolutnie niezbędne. Nie da się przenieść kierowania zmianą w markecie czy jego przystawkach do GR, bo fatalnie to wychodzi. Kazdy bimba bo po co się angażować. Ptasie nazwisko jest znane i budzi rozbawienie. Tzn koleś a nie nazwisko.

Goy
Pracownik
@Borys

100/100

Łucja
@Borys

Ptasie nazwisko jest znane i budzi rozbawienie? Czemu budzi rozbawienie? O co chodzi?

Borys
Pracownik
@Łucja

Osoba budzi rozbawienie a że takie ma nazwisko... Cóż, lepiej niech wraca do marketu bo i krav mu nie pomoże

Agnieszka
@Borys

Jeśli już o rozbawianiu mowa to macie jakieś konkretnie stanowisko u siebie, które warto byłoby polecić? na stronie nie ma aktualnych ofert ale i tak zapraszają do słania cv, ciekawa jestem które stanowisko byłoby najlepiej oceniane i dlaczego. jak na nie się przyjąć?

PM
Pracownik

Firma bardzo fajna jeżeli chodzi o zarządzanie przedstawicielami. Niskie pensje , ale długoletnia współpraca GR/PM, może dopracuję emerytury.

Joanna
Inne
@PM

Oo, to jak piszesz że długoletnia współpraca, to można liczyć na stabilną umowę o pracę na czas nieokreślony? Jeśli tak, to po jakim czasie?

ciekawa
 Pytanie

ile się zarabia w firmie ?

Ela
@ciekawa

Ale na jakim stanowisku?

Michał
@ciekawa

Musisz czytać wczes iejsze posty, nikt nic nowego nie napisze niestety

Pusia
Kandydat
@ciekawa

Ciekawość I stopień do Piekła! Dyrektor zarabia świetnie a najlepiej prezes, bo pływanie z rekinami kosztuje - spoko żyje! Pracownicy zarabiają resztę a jeśli zabraknie, to dla pracowników! Najważniejszy dla Ciebie jest długopis, bo to podstawa pracy na tym obszarze. Ergonomii pracy nie ma i nie ma komu o to zadbać ale wprowadza się śmieszne zmiany, ze starej epoki brązu! Przeładowana kadra biurowa a trzeba na to zarobić, więc dla innych nie starcza. Jak to ktoś trafnie ujął, firma zatrzymała się w czasie!

Rozczarowana

Witam, firma bardzo mocno przykłada się do prowadzonej rekrutacji( w moim przypadku na stanowisko przedstawiciela medycznego) i o ile w moich oczach jest to na plus, ponieważ dobrze świadczy o firmie, to sposób w jaki traktowani są kandydaci po zakończonym procesie rekrutacji jest bardzo nieodpowiedni. Ja, jak i ludzie, z którymi staraliśmy się o te stanowisko musieliśmy przejść kilka etapów(5czy6), a co za tym idzie poświecić czas i energię na chociażby merytoryczne przygotowanie się z zagadnienia, które zostało nam zlecone. Ja osobiście bardzo mocno się do tego zadania przyłożyłam, a co za tym idzie poświęciłam bardzo dużo czasu, wiec uważam, że skoro tak wiele było wymagane od nas kandydatów to zwykły feedback nie będzie czymś ponad siły firmy. Jest to po prostu nieuczciwe. Nieuczciwe jest również pytanie kobiet o to czy mają dzieci, nie ważne w jakim kontekście. Mimo tego, że nie dostałam tej pracy zdanie o firmie miałam dobre do czasu aż mimo obietnic o informacji zwrotnej takowej nie otrzymałam.

fiesta
@Rozczarowana

Gdybyś była znajomą, miała rodzinę w firmie to byś była przyjęta bez ceregieli i kompetencji. A tak nawet informacji zwrotnej nie ma. Nie martw się, nie ta firma to inna. tak miało być. Rozczarowanie bardzo zrozumiałe i adekwatne do sytuacji.

Michał

Ogólnie brak komunikacji to norma.

Pracodawca

@Rozczarowana

Dzien dobry, Nie jesteśmy pewni czy chodzi tu o rekrutację w naszej firmie, ponieważ nasz proces rekrutacyjny składa się z 2 etapów - nie 5 lub 6. Informowanie kandydatów odbywa się na zasadzie lejka. W pierwszym etapie uczestniczy dość duża grupa, więc umawiamy się na informację z zaproszeniem do określonego terminu z zaznaczeniem, że jej nieotrzymanie oznacza brak zaproszenia. W drugim etapie uczestniczy zazwyczaj ok 4 osób i deklarujemy poinformowanie każdej osobiście telefonicznie, a jeśli nie ma odbioru to innymi drogami (mail, sms). Istotne jest, że standardowo nie oferujemy i tez nie obiecujemy rozszerzonego feedbacku, analiz zachowań w czasie spotkań rekrutacyjnych itp. Nie mamy do tego celu wystarczających możliwości. Pozdrawiamy!

ela
@Rozczarowana

Na jaki teren rekrutowalas?

Nikt nic nie wie jest norma
Kandydat
@Rozczarowana

Podobnie u mnie Po drugim etapie 31 go mieliscie dzwonić ...Strata czasu

Pracownik
Pracownik
@Rozczarowana

Niestety rekrutacja jest dziurawa i pózniej takie osoby wykorzystują brak kontroli. Chodzi o kierownika zmiany. Nie podam personal ale osoba w srednim wieku rumiana na twarzy.

Witek
Pracownik
@Pracownik

Prawda wyjatkowy typ chcacy rządzić ale nie wie jak. Więc uczy sie na błędach ku rozbawieniu wszystkich.

Anonim
Kandydat
 Pytanie

Witam, widnieje ogłoszenie na laboranta do pracowni mikrobiologii, możecie coś więcej powiedzieć na ten temat? Jaka atmosfera tam panuje?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Dzień Dobry, jaka atmosfera panuje w organizacji?

strach się bać
Były pracownik

Na początku chciałbym zaznaczyć, że nie piszę tego w złośliwości za przeżyte krzywdy. Moja opinia jest subiektywna i dotyczy tylko działu laboratoryjnego firmy. Nie wypowiadam się za inne pracownie i biura, może tam jest inaczej. Może zacznę od pozytywów, firma zapewnia benefity takie jak karta multisport i owocowe poniedziałki. Jest to dobre miejsce żeby wdrożyć się w techniki analizy chemicznej i jakościowej. Poznałem tam też kilku wspaniałych ludzi i świetnych specjalistów. W firmie, a raczej zakładzie pracy niestety panuje wszechobecny (usunięte przez administratora) Dokładniej, jest to miejsce pracy, które zatrzymało się w czasach (usunięte przez administratora) i to, co dla ludzi w XXI wieku jest (usunięte przez administratora) dla stałych pracowników jest chlebem powszednim, z którym nic się nie da zrobić. Ba, dla mobbingujących jest to główna rozrywka. Ludzie tkwią jakby uwięzieni w beznadziei i wiecznej niesprawiedliwości. Do tego każdy problem związany z produktem substancją czy systemem jest praktycznie zawsze z automatu winą pracownika. Jakiekolwiek wyjście przed szereg kończy się zawsze nieprzyjemnymi konsekwencjami i sprowadzeniem do poziomu ziemi przez współpracowników lub wręcz atakiem z ich strony. Generalnie niechętnie podchodzi się do wszelkiego rodzaju innowacji i zmian. Człowiek po jakimś czasie przestaje próbować i przyłącza się do stagnacji praktykowanej przez innych. I nie zrozumcie mnie źle, każdy ma inne podejście do pracy i totalnie szanuję jeśli ktoś chodzi do pracy bo musi i zależy mu tylko na tym żeby wykonać swoją pracę i resztę mieć gdzieś. Problem w tym, że i to jest tam niemożliwe. Panuje tam atmosfera wiecznego dramatu i nie da się skupić na pracy przez wieczne kłótnie, intrygi i podrzucanie świń. Do tego nigdy nie można czuć się bezpiecznie. Człowiek nawet na umowie o pracę na czas nieograniczony jest jakby zobligowany do ciągłego udowadniania, że jest potrzebny bo chodzą słuchy o redukcji etatów lub sprawdza się czy przypadkiem nie robi za mało. I kontrola wydajności w tego typu miejscu pracy jest zupełną normą, ale tutaj jest prowadzona w atmosferze terroru. Bardzo ciężko o awans, najczęściej dochodzi do niego, gdy ktoś zrezygnuje z wyższego stanowiska. Ludzie pracują po kilka lat na umowach na zastępstwo...Chociaż wiem, że dużo firm pod tym względem ma jeszcze gorzej. Pracodawcy nie zależy na warunkach pracy pracownika. W pracowniach w których pracuje się z niebezpiecznymi substancjami wentylacja i wyciągi nie działają poprawnie, lub w ogóle ich brak. Tak samo "klimatyzacja" działa tak fantastycznie, że temperatura w niektórych pracowniach osiąga 28 stopni a w niektórych pracuje się przy 16 stopniach. Firma bardzo nieekologiczna, praktycznie cała dokumentacja jest prowadzona papierowo, nie chcę nawet wchodzić w temat utylizacji odpadów chemicznych, bo to jest coś skandalicznego. Bardzo zdziwiły mnie te warunki , szczególnie, że jest to firma międzynarodowa o dobrej pozycji na rynku, więc przychodząc człowiek spodziewa się pewnego poziomu współpracowników i miejsca. Podsumowując nie jest to miejsce pracy dla nowoczesnych ludzi, ale jeśli ktoś z ciekawości chciałby zobaczyć jak pracowało się 40 lat temu to polecam.

2
Kandydatka
Kandydat

Jak wszyscy kandydaci wcześniej- brak informacji zwrotnej po rekrutacji. Oczywiście firma twierdzi, że to pomyłka i pojedyńczy przypadek a widać w komentarzach, że wygląda to nadal tak samo. „ Byłabym wdzięczna za przekazanie informacji zwrotnej niezależnie od wyniku rozmowy”. Od strony rekrutera oczywiście zapewnienie, że wracają do każdego kandydata. Nie. Wracają widocznie tylko do kandydatów którzy przeszli dalej zaś reszta jest traktowana jak ludzie, którzy nie szukają pracy i im zależy tylko idioci. Nie jest to w porządku, niestety działy HR w Polsce mają gdzieś bycie rzetelnym.

Zostaw merytoryczną opinię o Gedeon Richter Polska - Grodzisk Mazowiecki

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Gedeon Richter Polska?

  Zobacz opinie na temat firmy Gedeon Richter Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Gedeon Richter Polska?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Gedeon Richter Polska?

  Kandydaci do pracy w Gedeon Richter Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Gedeon Richter Polska
Przejdź do nowych opinii