Gedeon Richter Marketing Polska

Opinie o Gedeon Richter Marketing Polska

Mirek

Każdy bardzo ceni swoje umiejętności ale nie potrafimy obiektywnie ocenić siebie. Firma wybiera kto jej odpowiada

handlowiec

Amatorszczyzna poziom expert, pomimo zapewnienia ze oddzwonia z informacja zwrotna o wyniku rekrutacji dalej ciszaaaa.... kompletny brak szacunku , takze przyszly kandydacie zastanow sie dwa razy zanim tam zlozysz papiery , pierwszy etap mozna spokojnie przeprowadzic przez telefon i nie marnowac czasu , taka mała rada dla zarzadu firmy - jak chcecie miec profesjonalistow to niech ich rekrutuja profesjonalisci

Paulina

@Byłem zainteresowany - a czy możesz napisać nieco więcej o odbytej rozmowie kwalifikacyjnej? Jakie pytania usłyszałeś? Czy coś szczególnego Cię zaskoczyło? Czy wysokość wynagrodzenia była jedynym powodem, który zdecydował o Twojej rezygnacji z dalszej rekrutacji? Dla osób zainteresowanych ofertami pracy wszelkie informacje na temat rekrutacji będą bardzo przydatne w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Byłem zainteresowany

Dziś była rekrutacja w Lublinie, zresztą kolejna bo nikogo nie mogą znaleźć chętnego. Na stronie piszą, że miła i przyjazna atmosfera, owszem kierownik miły ale ta Pani... na pewno nie. Mogę śmiało stwierdzić, że rozmowa wyglądała wręcz arogancko, a każdy wychodził po 10-15 minutach. Kasa jaką proponują to jakaś żenada, bez doświadczenia 2500 netto + premia kwartalna (tylko nie wiadomo czy ją w ogóle weźmiesz), natomiast z doświadczeniem 5500 brutto. Jeśli kogoś wybiorą jest jeszcze jeden etap w W-wie, rozmowy indywidualne, zadania czy testy i rozmowy grupowe. Za tą kasę??? Praca naprawdę nie jest lekka a wynagrodzenie szkoda mówić.

Paulina

@Medyk to dobrze, że jesteś zadowolony. Jakie stanowisko piastujesz? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy, atmosfera różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska. Co więcej możesz napisać o plusach pracy w tym miejscu?

Medyk

Gedeon Richter to spoko firma. Nie ma szaleństwa, jest normalna praca w dobrej atmosferze. Firma ciągle sie rozwija.

Zawszedoprzodu

Witam , Chciałbym zapytać jak wygląda I etap rekrutacjii ? i ewetualnie drugi ? wiem , że jest assessment . Pytanie jak wygląda . Stanowisko PM teren łodzkie

Paulina

Chcecie poznać więcej informacji o Gedeon Richter Marketing Polska? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy: http://www.gedeonrichter.pl/glowna.php?n=53

Medykower

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jakie wymagania stawia firma przed osobami startującymi do rekrutacji? Jak przebiega rekrutacja ile to jest etapów i czy jest trudno? Jak przedstawia się system wynagrodzenia dla PM?

solidny

Co się stało z 6 PM dlaczego trwają rekrutacje na tyle stanowisk?

Lucjan

Gedeon zatrudnia ponad 900 osób więc myślę, że taka oferta pracy nie jest niczym wyjątkowym. Ogólnie to spoko firma i ja nie mogę narzekać. Wiem też, że jak się człowiek przykłada do pracy to będzie mu dobrze.

Xyz

Jak się obecnie pracuje w gedeonie jako pf?? Wakat na łodzi z jakiego powodu? Szczerze proszę. Dzięki

Paulina

@Max dziękuję za informację.

Max

Paulina - z tego co kojarzę to drugi etap miał być wt/śr a co do rozmowy to nic mnie nie zaskoczyło, taka bardzo standardowa rozmowa.

Paulina

@Max a czy coś Cię zaskoczyło podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Jakieś pytanie? @Gość, kiedy drugi etap?

Gość

Dostałam się na drugi etap. Informacja o zarezerwowaniu sobie 4h na test, zadania grupowe i kolejną rozmowę indywidualną nie nastraja optymistycznie zwłaszcza że to tylko umowa na zastępstwo...

Max

Na medycznego. Specyfika wiem jaja jest bo jestem medycznym na tym terenie ;) Sama rozmowa spoko. Zadanie typowe. Mieli dzisiaj dzwonić ale nie zadzwonili tak więc chyba drugi etap nie dla mnie :/ moze za dużo krzyknąłem :D

Paulina

@Max i jak byłeś na rozmowie? ;) Jak wrażenia?

MsD.

Z tego co sie orientuje to w tym momencie na terenie Krakowa szukają kogoś na zastępstwo na 1,5 roku. Bez gwarancji ewentualnego przedłużenia umowy. Raczej ciężki teren duża konkurencja ale to specyfika Krakowa :)

@Max jakie stanowisko?

Max

Coś więcej nt Krakowa można się dowiedzieć bo dostałem właśnie zaproszenie na rozmowę :)

Paulina

Hej! Widzieliście już nowe oferty pracy? Możecie je znaleźć na portalach ogłoszeniowych! Chcecie aplikować? ;)

Mirella

Złożyłam swoje cv na stanowisko przedstawiciela medycznego i teraz czekam na zaproszenie. Ale może dowiem sie jakie pieniądze można zarobić? Czy dają laptopa, komórkę i samochód? Mam spore doswiadczenie ale też 3 lata przerwy. Obawiam się, że to może być problemem.

Ciekawski

A jakimi samochodami się jeździ jako PF?

Medyk

Chciałbym się zatrudnić ale nie widzę wcale nowych ofert!!

Apollo_440

co z terenem Śląska ? jest vakat ? ktoś wie dlaczego ?

Asia

Czy ktoś może potwierdzić ze Gedeon szuka w tej chwili kogoś do ginekologii na Radom?

Nat

Ale Ty dziwnie mówisz, tak strasznie poważnie, to chyba niepotrzebne, tak przynajmniej mi się wydaje, Gedeon Richter Marketing Polska radzi sobie całkiem nieźle

Ciekawa

Jak wyglada ginekologia w malopolsce ? Bylam na rekrutacji. Nie udalo sie ale chce wiedziec czy mam sie cieszyc czy plakac ?

Zniesmaczona

I po rozmowie. Mieliśmy zadanie o jakże uroczej nazwie : " Ktoś musi umrzeć, by ktoś mógł przeżyć" Świat ginie, tylko my i 5 innych osób może wejść do bunkra. Trzeba w 10 min wybrać te 5 z listy 11stu. Z przerażeniem patrzyłam, jak innym szybko przychodziło podjęcie decyzji. Rozumiem cel zadania. Przez obserwację można dowiedzieć się wiele o człowieku. Czy jest aktywny, jakiej używa argumentacji, czy uda mu się przekonać innych. Ale na Boga...czy musimy zabijać ludzi by dostać pracę. Wybierać między chorym na HIV a niewidomym, murzynem a alkoholiczką ? 8letnie dziecko w mojej grupie nie dostało szansy. Powód ? Do niczego się nie przyda. Ktoś powie, że przesadzam, że to tylko ćwiczenie. Oczywiście, ale czy musimy uczyć ludzi dyskryminacji, eliminowania ludzi słabszych ?. Można burzliwie dyskutować na temat tego czy do bunkra zabrać latarkę czy zapałki, koc czy termos (miałam kiedyś takie zadanie na rozmowie w innej firmie). Chyba, że chodziło o to by sprawdzić, komu bliskie jest powiedzenie „ po trupach do celu”. Smutne. Mam nadzieję, że nie wszystkie firmy farmaceutyczne tak dobierają pracowników.

Kuba86

Ty sie lepiej zorientuj dlaczego 3 przedstawicieli odeszlo w przeciagu 6 tygodnii....

Anka

Witam, w przyszlym tygodniu wybieram sę na rozmowe kwalifikacyjna na stanowisko PM do Krakowa. Czy ktos jest w stanie mi cos powiedzieć ? Jaki jest szef oddziału? jaka atmosfera/. Jakie samochody służbowe?

Ja

Czy ktoś może napisać czy II etap to nadal jet autoprezentacja w Power Poincie i jakieś dziwne zadania typy powiedz kogo byś nie zatrudnił z obecnych tutaj osób ???

wow

W Gedeonie pracuje się bardzo dobrze. Wiadomo ze zależy jaki jest kierownik. U tych co się słyszy ze sa wymagający ale ok ludzie pracują długo i nie rotuja. Znaczy się jest dobrze. Nie spotkałem się żeby starcil prace ktoś gdzie nie było powodów. Grunt to pracowac a nie tworzyć problemy. Fakt brakuje lidera teraz w biurze. ale musi się poukladac.

doswiadczony

kierownicy ratując swoje pupeczki :) rotują przedstawicielami w zespołach a prawda jest taka ze sami martwią się o siebie i na spotkaniach z zespołami sami narzekają jak to jest źle i nie dobrze tym samym namawiając na zmianę pracy poszukania czego innego lepszego a sami zostają :)

geon

faktem jest że z firmą jest coraz gorzej, pracuje nie całe 2 lata a zrotowało już 5 osób z czego 2 zostały zwolnione. problemem nie są preparaty bo te są ok. Problem jest w kierownikach każdego szczebla.

kayla

Dopóki jest jeszcze cała reszta, czyli pani dyrektor i dwóch area managerów, zmian dużych nie będzie...chyba, że wszyscy się posypią/

jusza

Może ktoś ze starej armii wróci i pokaże swoja postawą, ze można zrobić wszystko co najlepsze dla firmy. Jak ma się motywację i pojęcie o właściwym kontakcie z ludzmi? Ograniczenia wtedy nie istnieją. Mieliśmy super szefa i mogliśmy wszyscy za nim w ogień wskoczyć. Po jego zwolnieniu cały dystrykt się rozsypał, komu to było potrzebne? Teraz widzimy pozytywne ruchy na górze w końcu.

jusza

Może ktoś wróci do tej firmy ze starej zaangażowanej armii? i zacznie traktować gedeona jak zawsze się traktowało, jak swoją firmę i nikt wcześniej tego nie zmieniał a firma podobno rosła 20-30% rok do roku.

kayla

Wreszcie posunęli architekta " dobrych zmian " jest za co pić !!!!

hurrra! ale będzie festyn

No w końcu bratanki zadziałali, hurra ale będzie zabawa! Jednego FF mniej. och! aby cała machina się rozpadła z chorobą i kolesiami jakich przywlekli i zainfekowali system. Ci...nawet nie wiem jak ich nazwać? - to się nazywa brak słów. Ależ tu prawdziwego ducha i realnego zarządzania brakuje po zmianach sprzed kilku lat. Co oni zrobili z tą firmą? Podobno się znają na zarządzaniu? a myśmy tego nawet na chwilę nie odczuli przez te prawie 4-5lat. Czyśćmy stajnię Augiasza.

vet

1 i 2 spotkanie to są zadania grupowe / indywidualne, testy z wiedzy produktowej oraz już rozmowy indywidualne :) Trzymają ludzi więcej czasu niż to jest konieczne dla rozmów / zadań

szukam

może ktoś informacje ,czy warto wysłac cv na zachodniopomorskie bo jest nabór ,itp

kayla

Nie trzeba mieć ukończonych studiów związanych z branżą medyczną, jest mnóstwo osób po politologii, socjologii i nawet prawie.Wakat w lubelskiem będzie na pewno w kardiologii. @Pawel trudno, żebyś miał jakakolwiek opinię o firmie, w ktorej nie pracujesz jeszcze.Poczytaj inne wypowiedzi, nie tylko moją, nie znajdziesz pozytywnych ale..życzę szczęścia.

Wiolka

W lubelskim w ginekologii będzie wolny wakat czy to plotki konkurencji ?

kayla

Kuba86 przed odejściem słyszałam od kierownika, że na tej stronie będą się pojawiały pozytywne, sponsorowane komentzrze, czy to o tobie mowa ?

zuk

Tez mialam rozmowę do jakiej lini zostałeś zaproszony i na jaki region

Zostaw opinię o Gedeon Richter Marketing Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gedeon Richter Marketing Polska