Gedeon Richter Marketing Polska

Bartoszyce

Opinie o Gedeon Richter Marketing Polska

mn
użytkownik zarejestrowany

dziek, z tego co mi wiadomo wymagają min. 2 lat doświadczenia w sprzedaży produktów medycznych w kraju.

taaakk

senia dawaj do do nas jest supeeerr, i każdego dnia nie marnujemy ani chwili życia a nasi przełożeni to anioły, które swoją "mocą" pokazują Ci jak nisko jesteś pomimo, że mogłabyś być najlepsza dla każdego pracodawcy.. Pokażą Ci,że jesteś na ich poziomie! słaby charakter się doskonale dopasuje. Dawaj do nas złamasów:-)

Jeden wielki syf!

Jednym słowem firma żerująca na ludziach , bardzo niekompetentna , , obiecuja dobra wspołprace a potrafia tylko obłudnie oklamywac pracownikow, nie polecam nikomu partnerstwa z ta firma.

Zostaw opinię o Gedeon Richter Marketing Polska - Bartoszyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gedeon Richter Marketing Polska