KIA MOTORS

Opinie o KIA MOTORS

kazik

Jesli chodzi o salon kia motors przy modlińskiej w Warszawie to jestem w stanie go polecić. Znajomy kupował tu kia sportage i jest zadowolony, ja swoja kia ceed tutaj serwisuje i tez jest bardzo dobrze.

Radca

Odradzam kupowania aut w tym salonie z 4 powodów: 1. auta tu są „transportowane” przez Cat Kleszczów (Joanna Pach to potwierdza), na składzie aut jak zawieje to popiół z pobliskiej hałdy opada na lakier 2. prawie zawsze min. 3 elementy w nowych autach są lakierowane 3. poczytajcie o tej firmie na temat afer prawnych- informacje w internecie 4. w umowie kupna niech rozszerza wam ochronę na lakier na 7 lat z powodu osłabienia lakierowania przez popiół .

niepisana zasada

Jesli Aska P. bedzie nadal w CAT Polska wasze auta nie beda brane pod uwage w przetargach.

***

Brak informacji zwrotnej po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej, trochę więcej klasy pracownikom firmy by nie zaszkodziło. Sama rozmowa w miarę OK, choć dość mglisto nakreślony zakres obowiązków. Jeżeli ktoś akceptuje godziny pracy w wymiarze mocno ponadnormatywnym (bez jasnej deklaracji, że nadgodziny będą płatne) to naturalnie jego wybór. Firma raczej idzie po kosztach, co widać po ogólnym wyglądzie sprzętu i wyposażenia biura. Ogólnie wyczuwalna wschodnia mentalność i duch pracy.

Zostaw opinię o KIA MOTORS - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KIA MOTORS