Opinie o Cenega Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cenega Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cenega Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cenega Poland w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Brand Manager w Cenega Poland? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

noname Nowy wpis

Kupiłem grę, która nie jest sprawna, obługa to po prostu porażka,strata kasy, Nie polecam

Karol Nowy wpis

Firma mocno rozwijająca skrzydła na rynku, praca dla ambitnych osób, polecam.

Derty Nowy wpis
@Karol

Z ciekawości. Jakim rynku?

Cezary

Szkoda, że niektórzy nie doceniają pracy w dobrej firmie!!

CMYK
@Cezary

W dobrej firmie? Najwyraźniej mało kto jest pupilkiem panów z częstochowy :-> Jeśli dobrą pracą nazywasz miejsce w którym pracuje się latami i nie dostaje się żadnych podwyżek, bądź są one poniżej wskaźnika inflacji, to najwyraźniej żyjesz w innym świecie. Jeśli dobrą firmą nazywasz taką w której nie ma żadnych szkoleń, możliwości rozwoju personalnego i najlepiej żebyś zasuwał i o nic nie prosił, to tak, to dobra firma - dla ciebie. Nie - nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Dobra praca to taka w której rozwija się swoje umiejętności które służą firmie, a ta potrafi to docenić czymś więcej niż zmianą nazwy stanowiska z junior na senior :-) No chyba, że ktoś przychodzi do pracy tylko i wyłącznie po kasę, ale i w tym wypadku lepsza już praca na platformie naftowej - też się zasuwa, ale kasa o jakiej w firmie cenega poland nawet nie pomarzysz.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Cenega Poland? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Alina

Czy ciężko się dostać do firmy? Czego wymagają na rozmowie rekrutacyjnej?

Bezi

Dark picture bez pl i inne świetne gry ale mi to wydawnictwo na rynek pl kpina niech upadnie ta firma bo to żarty jakiś. A pracownikom życzę lepszej firmy i kaski.fuck of Cenega!

PoCoMiNick

Ze zdziwieniem przeczytałam wcześniejsze opinie, ale sama pracuję w tej firmie dopiero od kilku lat, może faktycznie kiedyś było gorzej. Wiadomo, idealnie nie jest, pracy jest za duzo, stresów również, czasami jest bardzo nerwowo; ale są i plusy. Głównie ludzie, którzy są wspaniali, a także świetne i ciekawe projekty. Pensja zawsze na czas, benefity są w porządku. Pracowałam w wielu firmach i tu jest naprawdę dobrze, choć oczywiście osoba młoda, bez doświadczenia może spodziewać się czegoś innego.

Filip

Jeśli coś funkcjonuje dobrze to nie uważam żeby trzeba było zmieniać tylko dlatego , że ktoś ma taki pomysł.

beta

Firma skostniała do bólu. Stara kadra stworzyła sobie raj i cały wysiłek kieruje na to aby nikt tego raju im nie zmącił

Ulka

Bardzo zastanawiająca sytuacja, nikt nie pisze!!

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

Cud malina

Maja

Od dawna wszyscy o to pytają ale niestety wciąż brakuje rzetelnej odpowiedzi. W Internecie niestety nie można znaleźć żadnych nowych informacji. Czy rzeczywiście nikt z pracowników Cenegi tutaj nie wchodzi i nie wie jak teraz wygląda atmosfera i warunki pracy?

Kuku

Jak jest teraz w Cenedze?

Misio

Cenega Poland to fajna firma, dobrze się tu pracuje. Szkoda, że zawsze znajda sie ludzie, których najlepszym zajęciem jest narzekanie!!!

Maja

@przecieżdalej jesteś pracownikiem Cenega Poland? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnej sytuacji w firmie. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć jej pracownicy?

przecież

No bo młodzi, głównie studenci, zwykle mają umowę zlecenie i nie mają się czym martwić @Tomek. Ale tutaj jest też szansa na zatrudnienie na umowę o pracę.

omajgot

Cenega S.A. to doskonała szkoła życia dla młodych idealistów z mikroskopijnymi oczekiwaniami wobec pracodawcy. Na plus fantastyczne warunki w nowym biurze, na minus wszystko inne, na czele z zarobkami (wiele lat bez podwyżek i na śmieciówkach, nieobecne premie, trzynastki podobno uznaniowe), nepotyzmem (na stanowiskach kierowniczych pracują kolesie prezesa M i dyrektora grupy T bez szczególnych kompetencji, szczególnie w dziedzinie motywacji ludzi) oraz obciążeniem pracą (nierealne wymagania i plany, których niespełnienie jest dokładnie wykalkulowane). Szukam teraz innej pracy i na pewno znajdę lepiej...

winnie

firma szanowana jest głównie dlatego , że jako pierwsza wprowadza rozwiązania, które później stają się standardem dla polskiej branży gier komputerowych. Tak było już nie raz chociażby z pierwszym tłumaczeniem gry na nasz język czy tez możliwością wyboru języka z kilku udostepnionych przez producenta

jankiel

pisaliście wcześniej o jakich wysokich sumach, mogę zapytać gdzie znaleźliście takie informacje? szukam pracy i myślę że jakbym sobie to sprawdził osobiście to byłoby to dla mnie ułatwienie w podjęciu tej decyzji. sądzę że skoro tak duża firma to nie ma problemów z terminowością wypłat, mam rację? pozdrówka

Zostaw merytoryczną opinię o Cenega Poland - Warszawa

Cenega Poland
1.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Krakowiaków 50
    02-255 Warszawa