Opinie o Atende S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Atende S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Atende S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atende S.A. w Warszawa

AH

Czy to prawda, że cały zespół handlowców z Mysłowic zwolnił się i odszedł do konkurencji? Jeśli tak, to jest to balsam na moje zranione serce :). Byłby to dowód, że ta firemka już całkowicie zeszła na psy i ludzie ze stażem 20, 30 i więcej lat postanowili poszukać innego, solidniejszego pracodawcy.

@AH

Tak, a handlowcy od tego samego konkurenta przyszli do Atende - taka wymiana. Atende mega na tym zyskało. Świeża krew przyniosła dużo nowych kontaktów, pokazują to bardzo duże wzrosty zysków w 2023. Nagrody były spore. Tutaj, większość wpisów zazdrosnej konkurencji.

Z mojego doświadczenia firma ma renomę i kompetencje, jak w dużej korporacji, ale atmosfera jest o wiele mniej sztywna. Piękne biuro w Warszawie, praca hybrydowa itd. Można realizować duże i ciekawe technologiczne projekty. Przy inflacji i Polskim Ładzie zarząd przyznał wszystkim podwyżki. Ze swoim przełożonym czuję, że mamy wdrożoną kulturę feedbacku. Tak więc jest sporo plusów. Te przypadki opisane powyżej są dla mnie sporym zaskoczeniem, może to jakiś wyjątkowo sfrustrowany dział. Firma zatrudnia 200 osób, mam wrażenie, że tam gdzie ja jestem w strukturze organizacji jest o niebo lepiej.

@Pracownik

Napiszę delikatnie, piszesz nieprawdę, w czasie mojej pracy w tej firmie kilkukrotnie miały miejsce zwolnienia pracowników w ilości 10% stanu minus 1. "Ciekawe" dlaczego właśnie tak :).

Zainteresowana Nowy wpis
Inne

Dla recepcjonistów oferują szeroki pakiet socjalny. Widziałam m.in.paczki świąteczne, dofinansowanie nauki języków itp. Jeszcze inne dodatki motywacyjne dają?

Blondi Nowy wpis
Inne

Jak z modelem pracy zdalnej? Widziałam ogłoszenie dla programistę ruby on rails. Można faktycznie pracować sobie z domku i na lajcie? Dajcie znać jak i co!

KR Nowy wpis
Pracodawca
@Blondi

Szanowna Pani, Dziękujemy za zainteresowanie prowadzoną rekrutacją. Tak, oferujemy możliwość pracy zdalnej w pełnym wymiarze godzin dla zespołów programistów, w tym również dla stanowiska programisty Ruby on Rails. Osoby preferujące model hybrydowy lub pracę w biurze również mogą pracować w takiej formule. Z wyrazami szacunku, Zespół HR Atende SA

Klarysa
Inne

Zauważyłam że pisaliście o dużych rotacjach w firmie. Zaniepokoiłam się bo chciałam aplikować i teraz się zastanawiam...szukają recepcjonistki na zastępstwo. Czy warto aplikować i po okresie próbnym nie zostanę bez pracy?

KR
@Klarysa

Szanowna Pani, Ogłoszenie, do którego Pani nawiązuje, dotyczy otwartego wakatu na czas zastępstwa koleżanki z recepcji w Warszawie. Okres zastępstwa wynosi trzy miesiące, co zostało podkreślone w ogłoszeniu.

KR
@Klarysa

były pracownik Nowy wpis

Obyś miał rację,..... za całokształt ich działalności z uwzględnieniem wrogiego przejęcia KLK.

Anonim
Kandydat

Niestety, proces rekrutacji w tej firmie, bardzo mnie rozczarował. Nikt nie odezwał się do mnie z ostatecznym feedbackiem. Uważam, że jest to marnowanie czasu kandydata i nieprofesjonalna praktyka, która stawia firmę w złym świetle, szczególnie jeśli za proces rekrutacyjny odpowiedzialna jest osobiście Dyrektor HR. Niezależnie czy feedback jest pozytywny czy nie, potencjalnemu kandydatowi należy się informacja zwrotna.

Zespół HR
@Anonim

Szanowny Kandydacie/Kandydatko, Informuję, iż proces rekrutacyjny na stanowisko, którego jak rozumiem dotyczy Pani/Pana wpis, został zamknięty ostatecznie w dniu dzisiejszym, a wszyscy kandydaci/kandydatki będący zaproszeni na rozmowy rekrutacyjne otrzymali informacje zwrotne drogą telefoniczną lub mailową na etapie prowadzonych z nimi rozmów. Jeśli takiej odpowiedzi Pani/Pan nie dostał/a proszę o sprawdzenie skrzynki mailowej w folderze spam. Gwarantuję, że taka odpowiedź została udzielona każdemu kandydatowi zaproszonemu na rozmowy w procesie rekrutacyjnym. Z wyrazami szacunku, Zespół HR Atende SA

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Atende S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Inżynier Systemowy?
logo firmy Młodszy Specjalista SEM
GoWork.pl
(543 opinii)
logo firmy Wdrożeniowiec systemu ERP
Kraków
INITIUS Projekty Sp. z o.o.
(20 opinii)
logo firmy Specjalista ds. CRM
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
(209 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

@Pracownik

Wygląda to na "artykuł sponsorowany".

@bolek

Jestem pracownikiem tej firmy ale nikt za wpis mi nie płaci!

@bolek

A Ty jak niby byś to ujął po swojemu w takim razie?

@Karolina

Ja? Coś niewiele pozytywnych wpisów. Wynika z nich, że zadowolone są jedynie pewne wybrane grupki. Pozostali, a jest ich zdecydowana większość zmówili się? Nie sądzę.

Rozbawiony
@bolek

Dość zabawna ta dyskusja :) Wiadomo nie od dziś, ze w internecie wrzucają opinie głównie Ci sfrustrowani. Zadowoleni nie chodzą po takich miejscach szukając dziury w całym i nie maja czasu na wstawianie pochwał. Biorąc pod uwagę kilkaset osób, które przewinęło się przez tę firmę to chyba jednak tych niezadowolonych jest niewiele....

@Rozbawiony

Aha, no chyba że w ten sposób, racja trzeba zwrócić też uwagę na proporcje. Widzę też, że żadnej kontry już nie ma na Twoje wtrącenie. Czyżbyś miał rację? ;p

@Rozbawiony

A może zadowoleni, że udało im się "wpasować" w bierny ogół i nikt ich nie rusza wolą nie tykać ...., bo śmierci. Poza tym skąd wziąłeś te kilkaset osób?. Chyba, że uważasz, że 200 to już kilkaset.

Zaniedbana
@Pracownik

Firma krzak z 30 letnią tradycją. Żenada goni żenadę. Nieumiejętne zarządzanie na poziomie kadry kierowniczej wydziałów. Kontrakty na zasadzie jakoś to będzie, gdzie klient płaci grosze za usługi, za które w innych firmach płaciłby krocie. Firma nie wie już za co się złapać. Skacze po technologiach po łebkach. Padnie to szybciej niż się komuś wydaje.

zgadzam się!
@Zaniedbana

tak to już jest jak ktoś z kompetencjami na magazyn zaczyna zarządzać ludźmi...

Padaka
@Karolina

Jest coraz gorzej. Zwalniają bez żadnej poprzedzającej rozmowy, szczególnie jak pracownik otrzymał podwyżkę. Zwolnienia podpisuje oczywiście ib. Brak organizacji, chaos, kontrakty za grosze. Łapią się wszystkiego jak tonący brzytwy. Ludzie zostają w firmie ostatnio max 6 miesięcy. Firma zmienia tylko nazwy działów jakby to miało coś zmienić. Pierdyliard dyrektorów jednoosobowych działów. Żenada jednym słowem.

Marta
@Padaka

To ile się tutaj zarabia, skoro piszesz, że kontrakty są za grosze? Ma to wpływ na wypłatę pracowników?

Padaka
@Marta

Nie wiem jak jest w innych działach, ale jak dostaje się podwyżkę, to jest się jednocześnie na szczycie listy do odstrzału. Pani ib ma oko na Excela.

Joanna
@Padaka

No co ty, serio? Tak wynagradzają pracowników którzy zasługują na podwyżkę?

silna
@Joanna

Jak jeden coś daje, to drugi odbiera... ib tnie koszty.

@Zaniedbana

To nie jest firma krzak. Firma jest solidna.

@Padaka

To nie tak. Rzeczywiście moim zdaniem zbyt często zwalniani są długoletni pracownicy. Choć nie jest to regułą. Czy to wynika z ich zarobków? Nie sądzę. Raczej problemem jest kwestia ich autorytetu wobec braku takiego wobec młodszych "szefów". Ale też brak pomysłu na wykorzystanie doświadczenia takich pracowników - łatwiej ich zwolnić niż wymyślić nowe możliwości wykorzystania ich doświadczeń. I to jest realny problem. Ale nie tylko Atende.

Bolek
@Pracownik Atende

Nawet bardzo solidna. Wywala starych pracowników na bruk. W ten sposób odwdzięcza się za wieloletnią pracę, po prostu firma z ludzką twarzą.

Zdziwiony
@Bolek

A to w innych firmach długi staż pracy świadczy zawsze o dobrych wynikach i podejściu pracownika do swojej pracy?

Bolek
@Zdziwiony

Czy ty wiesz, rozumiesz, co to zwykła ludzka przyzwoitość?

@Pracownik

zarząd dał wszystkim podwyżki tylko dlatego, że spółka, z którą atende miała się połączyć, także to zrobiła. Dali podwyżki, a potem zaczęły się zwolnienia.

sama prawda

@Padaka

potwierdzam, nie można zarabiać "za dużo", bo to jest bardzo źle widziane. Mimo, że rynek płaci więcej, od 10 do 15%, a w skrajnych przypadkach nawet 100% (działy IT, programiści itp.).

@obserwator

Za co polecieli ze swoich stolców ci o jednobrzmiących imionach? Pracują jeszcze w atende?

pozbawiony złudzeń
@Rozbawiony

No właśnie, przewinęło się kilkaset, jest około 200. Słaba ta stabilizacja i pewność zatrudnienia. Proste, wpasujesz się w klikę zostajesz, jesteś sobą, chcesz coś osiągnąć wylatujesz. Ot i cała mentalność tej firemki.

@pozbawiony złudzeń

Ilość zwalnianych przez firmę pracowników to średnio 1 osoba w roku na ponad 240 pracowników. Jeśli to nie oznacza stabilnego zatrudnienia to chyba jakieś żarty.

Inne

Zastanawiam się na czym polegalo to zmuszanie do roboty podczas l4. Możecie wyjaśnić ten wpis? Jak praca wtedy została policzona i czy to była jednorazowa akcja?

Alka
Inne

Hej, nie wiecie czasem jak mniej więcej zarabia Młodszy Specjalista ds. Programów Sprzedażowych? Niby doświadczenie w sprzedaży zostało oznaczone jako niewymagane, ja je jednak posiadam więc z góry zastanawiam się czy wpłynie ono na oferowana podstawę. Pod względem finansowym warto aplikować?

Wiecie, czy Atende S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

@Pytanie

Tak, udostępnia wszelkie narzędzia.

KD

Firma która stylem zarządzania zatrzymała się pod koniec lat 90tych. Procesy trwają w nieskończoność, presja sprzedażowa, rozwiązania chmurowe poniżej dna. Codzienne wypytywania po co / dlaczego / kiedy. Brak jasnej struktury kto za co odpowiada.

Mariusz

Firma która zatrzymała się w latach 90tych, złe traktowanie pracowników, zmuszanie do pracy podczas zwolnienia lekarskiego. Targety nieosiągalne a przez to brak premii. @Pracodawca powodzenia

Czy w Atende S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

@Pytanie

Jeśli jest jakieś dofinansowanie, to z pewnością.

były pracownik

Firma, która aspiruje do bycia korporacją, średnio im to wychodzi. Pracownicy mający własne zdanie są niemile widziani. Na każdym kroku widać wszechobecne kolesiostwo. "Wielcy szefowie" poobstawiali się swoimi ludźmi, byle im włos z głowy nie spadł. W cenie ludzie typu BMW. Jest z branży usług, jednak liczy się w niej tylko jak największy zysk. Reszta to środki do osiągnięcia go. Nie polecam.

atendianin
@były pracownik

albo jesteś w familii, albo cię nie ma i przegrywasz. firma aspiruje do bycia nowoczesną, a tymczasem dominuje tu folwarczne zarządzanie, byle jakoś było, byle jak.

@atendianin

Czy ta miernota podpisująca się trzema prezydenckimi insygniami, dalej pracuje? Jeśli tak, to na jakim stanowisku?

@były pracownik

Prezydenckie insygnie? Kogo masz na myśli?

Był taki prezydent USA w latach 1961-3

zaniedbana
@atendianin

Owszem, tak się tam zarządza.

@@były pracownik

Myślę, że chodzi tu nie o insygnia, tylko inicjały takiego człowieczka, który zawsze podpisywał się jak prezydent Stanów Zjednoczonych zabity w Dallas. To był chyba taki kompleks niższości, próba wyróżnienia się na siłę.

khh

pracowałem chwile, ponad rok. W ten czas wkółko zmieniali sie ludzie do okoła. Tak zrozumialem, że mój czas tez jest ograniczony. Zwolnili mnie pod bajką "są skargi od klienta" Dwa dni póżniej zacząłem prace w innym miejscu bedąc ubezpieczonym. I kazdemu radze, pracuj tam i badz ubezpieczony na okazje. Fatalne zarządzanie, brak sprzętu, nakaz kłamiania klientowi, czeste spotkania o D maryni, i tłumaczenie sie z projektów, ktore sie toczą długo i nie masz na to wpływu. Szkoda czasu

mysz
@khh

Trochę trudno się nie zgodzić. W Atende przepracowałem rok. W jego trackie rotacja pracowników była ogromna. Firma chwali się długim stażem pracy i awansami wewnętrznymi. W praktyce stali pracownicy pracują po naście lat i dbają o swoje interesy, a inni rotują bez przerwy (ciągle jest naście rekrutacji). Firma robi gwałtowne ruchy zwalniając ludzi i ubijając innowacyjność, aby wykazać zysk operacyjny z czym od kilku lat jest bardzo słabo. Dziwnie wygląda również zarządzanie spółkami z grupy. Niby duże przedsiębiorstwo, a oszczędności widać na każdym kroku, czasami trzeba argumentować bardzo drobne zakupy sprzętu czy też licencji. O szkoleniach też nie warto mówić - max 1 w roku i to im tańsze tym lepiej. Nie ma mowy o żadnych innowacyjnych projektach i wychodzeniem z inicjatywą. Jak ktoś lubi robić co mu każą i się nie wychylać oraz nie wykazywać własną inwencją twórczą to spoko - dobra opcja na przeczekanie. Jest sporo plusów - miejscówka, elastyczne godziny pracy, elastyczne warunki zatrudnienia i spoko ludzie. Niestety nie liczcie na jakiekolwiek premier i podwyżki. Dostaniecie to co ustaliliście na rozmowie rekrutacyjnej i szybciej zmienicie firmę, niż otrzymacie awans lub podwyżkę. Co do płac to są też duże rozbieżności pomiędzy pracownikami - kwestia znajomości oraz ustalania warunków współpracy. Aktualnie więcej osób odchodzi, niż przychodzi. Podsumowując nie żałuje że pracowałem, ale jeszcze mniej żałuje, że już mnie tam nie ma.

siema
Kandydat

Cześć. Jaka obecnie atmosfera w firmie? Chodzi mi o odczucia np. osób pracujących jako inżynier

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Atende S.A.. Poszukują kogoś na stanowisko Cloud Solutions Architect. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Jane Doe
@Administrator

Po paru miesiącach zwolnią lub sam się ktoś zwolni. Stanowisko bez przyszłości w tej firmie.

@Jane Doe

I jest bez przyszłości tylko dlatego, że rotacja na nim występuje? Jaki może być konkretny powód? le jest zorganizowane jeśli o obowiązki chodzi? Napiszesz?

@Karolina

Ciągła rotacja, to naprawdę niewystarczający powód?

@były pracownik

Nie ma ciągłej rotacji na tym stanowisku. Poprzedni architekt awansował i rozwija zespół o kolejne osoby o tych kompetencjach. Jak widać stanowisko to jest więc rozwojowe i plany na ten zespól są bardzo ambitne.

@Pracownik

czyli obecnie mało kto tu rotuje? a ze środka firmy z jakiegoś niższego stanowiska też można na nie awansować czy struktura tutaj nieco płaska jest? zastanawiam się czemu z zewnątrz szukają po prostu

Panienka z Okienka

Jestem szczerze zaskoczona tak negatywnymi opiniami dotyczącymi Atende. Firma, moim zdaniem, absolutnie nie aspiruje do bycia korporacją. Nawet jeżeli czasem przewija się na korytarzach czy mailach tzw. korpo-mowa :-), to klimatu rodem z np. z Mordoru tutaj absolutnie nie ma! Biuro daje możliwość współpracy i spotkań ze wszystkimi współpracownikami na bieżąco. W moim odczuciu Dział HR umiejętnie dobiera pracowników, wszyscy byli dla mnie zawsze życzliwi, pomocni, merytoryczni. Nigdy nie spotkałam się z donosicielstwem na kogoś, braniem na "CC" przełożonego i skarg, wyścigiem szczurów, czy wbijaniem sobie szpil. Zarząd na bieżąco informuje nas o swoich planach, o celach na przyszłość i motywuje. Jest to firma, dla której chce się współpracować na wspólny sukces i kapitał. Mam wrażenie, że zawsze mogę przyjść do mojego przełożonego i powiedzieć, co leży mi na sercu, bez obawy o konsekwencje. Jest to firma, w której nie chce się kombinować, (usunięte przez administratora) bo są fair. Dają możliwość rozwoju, dają podwyżki. Jestem osobą, która pracowała i w typowych państwówkach i w korporacjach, więc mam porównanie. Ja z Atende nie miałabym ochoty odchodzić z własnej inicjatywy na pewno, a pracuję już ładnych kilka lat.

@Panienka z Okienka

To ja ponowię moją wypowiedź. Przepracowałem w tej firmie blisko ćwierć wieku i po tylu latach pracy otrzymałem wypowiedzenie.Od prezesa na odchodne dostałem informację, tu cytat "wielokrotnie ktoś, kto odchodził doskonale sobie potem radził w firmie, która miała dopasowaną strategie do posiadanych umiejętności. Znacznie lepiej, niż gdyby nie nastąpiła zmiana. Trzeba tylko trafić na odpowiednią firmę.". Nadmieniam, że w chwili zwolnienia miałem prawie 61 lat. Wypada również wspomnieć, że po tylu latach wspólnej pracy zostałem zwolniony przez telefon.

@Panienka z Okienka

czy ten komentarz pisał ktoś z dzialu HR? :D

@obserwator

Nawet jeśli tak to co? ;p Z którąś częścią się nie zgadzasz, że takie coś insynuujesz? Z którą?

obserwator

Ra firma to parodia. Najpierw zwalniają ludzi, a potem jak kolejni sami odchodzą z różnych powodów lub udają się na urlopy okolicznościowe, szuka się kolejnych na ich miejsce. Omijać szerokim łukiem lub traktować co najwyżej jako stację przesiadkową. Od lat ci sami dyrektorzy przyspawani do stołków.

Czy Atende S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Smutna
@Pytanie

Szczypią się na kasę. Jeśli finansuje to UE to tak, jeśli nie to zapomnij.

Iwona
@Smutna

A jakie szkolenia z UE już się zdarzały?

@Smutna

To nieprawda. Ogromna ilość szkoleń jest finansowana przez firmę. Wszystkie wymagane szkolenia dla inżynierów. Nigdy nie spotkałe(-a)m się z odmową sfinansowania uzasadnionego szkolenia dla pracowników mojego działu

@Pracownik Atende

@Pracownik Atende Zgadzam się z Tobą. W tym roku odbywa się tutaj sporo szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych, zarówno technicznych jak i "miękkich". Jeśli tylko ktoś chce brać udział to na pewno znajdzie coś dla siebie.

Radek
Inne

Firma nowoczesna, rozwijająca się i wymagająca od pracownika zaangażowania, polecam pracę.

@Radek

Tylko nie liczcie na lojalność w drugą stronę. Potrafią zwolnić po ponad 23 latach pracy, na 3 miesiące przed osiągnięciem ochronnego wieku przedemerytalnego.

@Radek

Polemizowałbym. Królowa matka wybiera się na zasłużony odpoczynek a stado trutni w walce o sukcesję rozpierdzieli ten sprawnie działający ul.

Zorba
@AH

Wyjątkowa niegodziwość, zwyczaje jak z początków "zgniłego" kapitalizmu. Jak sobie poradziłeś

@Zorba

Ale poważnie myślisz, że coś takiego się wydarzyło? Przecież to jest tak okropnie chamskie, że aż trudno mi w to uwierzyć. Kogoś jeszcze w takim momencie w życiu zwolnili tutaj?

Zorba
@Karolina

Tak, jedyną winą faceta było to, że był lojalny wobec firmy i swojego poprzedniego szefa. Nie flirtował z żadnymi grupkami, nie wchodził w układy, pilnował pracy swojej i współpracowników. Możesz nie wierzyć, ale wystarczyło to, aby wywalić go przy najbliższej nadarzającej się okazji (pandemia), nie patrząc na człowieka i konsekwencje.. Po prostu przy czystkach na górze przestał" pasować" nowemu "szefowi".

@Zorba

O, widzę, że to chyba o mnie. Kiedyś proponowano mi informowanie (nie donoszenie..... informowanie :)), odmówiłem. Może to też ciągnęło się za mną latami, aż do wiadomego skutku.

@AH

Nie potrafię tego pojąć tak szczere. Gdzie tu logika i sens? Chyba, że ten nowy szef jakieś zagrożenie odczuł po prostu i dlatego tak się skończyło? Co nie zmienia faktu, że to chore, ale jeśli warunki w firmie faktycznie się pogarszają jak piszą, to chyba nie powinno jednak być aż tak żal przez to?

?
@Radek

Chyba ktoś pomylił firmy :)

to prawda
@AH

potrafią zwolnić pracownika z kilkunastoletnim stażem bo miał odwagę wyrazić swoje zdanie lub upomnieć się o swoje albo poprosił o podwyżkę. Potrafią podziękować handlowcowi za współpracę, byleby tylko uniknąć wypłacenia premii.

atendianin
@Karolina

jednego gościa zwolniono miesiąc przed tym, jak mu się miało urodzić drugie dziecko, miał miesięczne wypowiedzenie, niewykorzystany urlop przepadł i tak dalej.

@Karolina

To jest prawdziwa twarz tej firmy, niestety.

@atendianin

W jakim sensie urlop przepadł? To nie powinni tak czy siak go wypłacić? Czemu do tego nie doszło?

@Karolina

Jeszcze dla zobrazowania całości dodam, że po blisko 25 latach pracy zwolniono mnie "na telefon". To tak dla potwierdzenia opinii, że ta firma posiada ludzką twarz (przynajmniej tak twierdzą).

@AH

Widziałam właśnie wzmiankę o tym wieku emerytalnym. To trudno jakkolwiek racjonalnie skomentować... Ale nie zrobiła tego osoba, która od tylu lat by Cię znała? Jako powód pandemię podali, tak?

@Karolina

To dłuższa historia. To był przełożony od kilku lat, od początku mu nie "podchodziłem". Dawał to odczuć, czekał na okazję.I się doczekał, pandemia to był doskonały pretekst. Bez prawa odwołania się.

@AH

Ciekawe w czym konkretnie w takim razie mu przeszkadzałeś. Tak się teraz zastanawiam jak inni ludzie w firmie zapatrywali się na tę sytuację. Bo skoro tyle lat robiłeś to raczej każdy Cię znał?

@Karolina

90-95 % komentarzy jest tutaj obiektywna. Powinno Ci to odpowiedzieć.Mój bezpośredni przełożony (znacznie młodszy) zwolnił się sam. Nie chcę tego komentować, żeby nie być posądzonym o stronniczość. Wiedziałem czym to się skończy, ale mając 60+ mogłem liczyć wyłącznie na to, że jakoś przetrwam do 61....... Niestety, nie udało się.

Danuta
@to prawda

Ale to chyba wbrew interesom firmy aby ludzi z takim stażem zwalniać, kto ich zastępuje, nowi jacyś? Ilu takich handlowców zwolnili jak trzeba było wypłacić premię?

Zostaw merytoryczną opinię o Atende S.A. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Atende S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Atende S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atende S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atende S.A.
1.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • pl. Konesera 10a
    03-736 Warszawa