Opinie o Atende S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Atende S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Atende S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atende S.A. w Warszawa

Firma, która aspiruje do bycia korporacją, średnio im to wychodzi. Pracownicy mający własne zdanie są niemile widziani. Na każdym kroku widać wszechobecne kolesiostwo. "Wielcy szefowie" poobstawiali się swoimi ludźmi, byle im włos z głowy nie spadł. W cenie ludzie typu BMW. Jest z branży usług, jednak liczy się w niej tylko jak największy zysk. Reszta to środki do osiągnięcia go. Nie polecam.

@@były pracownik

Myślę, że chodzi tu nie o insygnia, tylko inicjały takiego człowieczka, który zawsze podpisywał się jak prezydent Stanów Zjednoczonych zabity w Dallas. To był chyba taki kompleks niższości, próba wyróżnienia się na siłę.

Wiecie, czy Atende S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pracownik Nowy wpis

Tak, udostępnia wszelkie narzędzia.

KD Nowy wpis

Firma która stylem zarządzania zatrzymała się pod koniec lat 90tych. Procesy trwają w nieskończoność, presja sprzedażowa, rozwiązania chmurowe poniżej dna. Codzienne wypytywania po co / dlaczego / kiedy. Brak jasnej struktury kto za co odpowiada.

Mariusz Nowy wpis

Firma która zatrzymała się w latach 90tych, złe traktowanie pracowników, zmuszanie do pracy podczas zwolnienia lekarskiego. Targety nieosiągalne a przez to brak premii. @Pracodawca powodzenia

Czy w Atende S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

Jeśli jest jakieś dofinansowanie, to z pewnością.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Atende S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Inżynier Systemowy?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

@były pracownik

albo jesteś w familii, albo cię nie ma i przegrywasz. firma aspiruje do bycia nowoczesną, a tymczasem dominuje tu folwarczne zarządzanie, byle jakoś było, byle jak.

@atendianin

Czy ta miernota podpisująca się trzema prezydenckimi insygniami, dalej pracuje? Jeśli tak, to na jakim stanowisku?

@były pracownik

Prezydenckie insygnie? Kogo masz na myśli?

Był taki prezydent USA w latach 1961-3

zaniedbana
@atendianin

Owszem, tak się tam zarządza.

@@były pracownik

khh

pracowałem chwile, ponad rok. W ten czas wkółko zmieniali sie ludzie do okoła. Tak zrozumialem, że mój czas tez jest ograniczony. Zwolnili mnie pod bajką "są skargi od klienta" Dwa dni póżniej zacząłem prace w innym miejscu bedąc ubezpieczonym. I kazdemu radze, pracuj tam i badz ubezpieczony na okazje. Fatalne zarządzanie, brak sprzętu, nakaz kłamiania klientowi, czeste spotkania o D maryni, i tłumaczenie sie z projektów, ktore sie toczą długo i nie masz na to wpływu. Szkoda czasu

mysz
@khh

Trochę trudno się nie zgodzić. W Atende przepracowałem rok. W jego trackie rotacja pracowników była ogromna. Firma chwali się długim stażem pracy i awansami wewnętrznymi. W praktyce stali pracownicy pracują po naście lat i dbają o swoje interesy, a inni rotują bez przerwy (ciągle jest naście rekrutacji). Firma robi gwałtowne ruchy zwalniając ludzi i ubijając innowacyjność, aby wykazać zysk operacyjny z czym od kilku lat jest bardzo słabo. Dziwnie wygląda również zarządzanie spółkami z grupy. Niby duże przedsiębiorstwo, a oszczędności widać na każdym kroku, czasami trzeba argumentować bardzo drobne zakupy sprzętu czy też licencji. O szkoleniach też nie warto mówić - max 1 w roku i to im tańsze tym lepiej. Nie ma mowy o żadnych innowacyjnych projektach i wychodzeniem z inicjatywą. Jak ktoś lubi robić co mu każą i się nie wychylać oraz nie wykazywać własną inwencją twórczą to spoko - dobra opcja na przeczekanie. Jest sporo plusów - miejscówka, elastyczne godziny pracy, elastyczne warunki zatrudnienia i spoko ludzie. Niestety nie liczcie na jakiekolwiek premier i podwyżki. Dostaniecie to co ustaliliście na rozmowie rekrutacyjnej i szybciej zmienicie firmę, niż otrzymacie awans lub podwyżkę. Co do płac to są też duże rozbieżności pomiędzy pracownikami - kwestia znajomości oraz ustalania warunków współpracy. Aktualnie więcej osób odchodzi, niż przychodzi. Podsumowując nie żałuje że pracowałem, ale jeszcze mniej żałuje, że już mnie tam nie ma.

siema

Cześć. Jaka obecnie atmosfera w firmie? Chodzi mi o odczucia np. osób pracujących jako inżynier

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Atende S.A.. Poszukują kogoś na stanowisko Cloud Solutions Architect. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Jane Doe

Po paru miesiącach zwolnią lub sam się ktoś zwolni. Stanowisko bez przyszłości w tej firmie.

@Jane Doe

I jest bez przyszłości tylko dlatego, że rotacja na nim występuje? Jaki może być konkretny powód? le jest zorganizowane jeśli o obowiązki chodzi? Napiszesz?

@Karolina

Ciągła rotacja, to naprawdę niewystarczający powód?

@były pracownik

Nie ma ciągłej rotacji na tym stanowisku. Poprzedni architekt awansował i rozwija zespół o kolejne osoby o tych kompetencjach. Jak widać stanowisko to jest więc rozwojowe i plany na ten zespól są bardzo ambitne.

czyli obecnie mało kto tu rotuje? a ze środka firmy z jakiegoś niższego stanowiska też można na nie awansować czy struktura tutaj nieco płaska jest? zastanawiam się czemu z zewnątrz szukają po prostu

Panienka z Okienka

Jestem szczerze zaskoczona tak negatywnymi opiniami dotyczącymi Atende. Firma, moim zdaniem, absolutnie nie aspiruje do bycia korporacją. Nawet jeżeli czasem przewija się na korytarzach czy mailach tzw. korpo-mowa :-), to klimatu rodem z np. z Mordoru tutaj absolutnie nie ma! Biuro daje możliwość współpracy i spotkań ze wszystkimi współpracownikami na bieżąco. W moim odczuciu Dział HR umiejętnie dobiera pracowników, wszyscy byli dla mnie zawsze życzliwi, pomocni, merytoryczni. Nigdy nie spotkałam się z donosicielstwem na kogoś, braniem na "CC" przełożonego i skarg, wyścigiem szczurów, czy wbijaniem sobie szpil. Zarząd na bieżąco informuje nas o swoich planach, o celach na przyszłość i motywuje. Jest to firma, dla której chce się współpracować na wspólny sukces i kapitał. Mam wrażenie, że zawsze mogę przyjść do mojego przełożonego i powiedzieć, co leży mi na sercu, bez obawy o konsekwencje. Jest to firma, w której nie chce się kombinować, (usunięte przez administratora) bo są fair. Dają możliwość rozwoju, dają podwyżki. Jestem osobą, która pracowała i w typowych państwówkach i w korporacjach, więc mam porównanie. Ja z Atende nie miałabym ochoty odchodzić z własnej inicjatywy na pewno, a pracuję już ładnych kilka lat.

@Panienka z Okienka

To ja ponowię moją wypowiedź. Przepracowałem w tej firmie blisko ćwierć wieku i po tylu latach pracy otrzymałem wypowiedzenie.Od prezesa na odchodne dostałem informację, tu cytat "wielokrotnie ktoś, kto odchodził doskonale sobie potem radził w firmie, która miała dopasowaną strategie do posiadanych umiejętności. Znacznie lepiej, niż gdyby nie nastąpiła zmiana. Trzeba tylko trafić na odpowiednią firmę.". Nadmieniam, że w chwili zwolnienia miałem prawie 61 lat. Wypada również wspomnieć, że po tylu latach wspólnej pracy zostałem zwolniony przez telefon.

@Panienka z Okienka

czy ten komentarz pisał ktoś z dzialu HR? :D

@obserwator

Nawet jeśli tak to co? ;p Z którąś częścią się nie zgadzasz, że takie coś insynuujesz? Z którą?

Z mojego doświadczenia firma ma renomę i kompetencje, jak w dużej korporacji, ale atmosfera jest o wiele mniej sztywna. Piękne biuro w Warszawie, praca hybrydowa itd. Można realizować duże i ciekawe technologiczne projekty. Przy inflacji i Polskim Ładzie zarząd przyznał wszystkim podwyżki. Ze swoim przełożonym czuję, że mamy wdrożoną kulturę feedbacku. Tak więc jest sporo plusów. Te przypadki opisane powyżej są dla mnie sporym zaskoczeniem, może to jakiś wyjątkowo sfrustrowany dział. Firma zatrudnia 200 osób, mam wrażenie, że tam gdzie ja jestem w strukturze organizacji jest o niebo lepiej.

bolek

Wygląda to na "artykuł sponsorowany".

@bolek

Jestem pracownikiem tej firmy ale nikt za wpis mi nie płaci!

@bolek

A Ty jak niby byś to ujął po swojemu w takim razie?

@Karolina

Ja? Coś niewiele pozytywnych wpisów. Wynika z nich, że zadowolone są jedynie pewne wybrane grupki. Pozostali, a jest ich zdecydowana większość zmówili się? Nie sądzę.

Rozbawiony
@bolek

Dość zabawna ta dyskusja :) Wiadomo nie od dziś, ze w internecie wrzucają opinie głównie Ci sfrustrowani. Zadowoleni nie chodzą po takich miejscach szukając dziury w całym i nie maja czasu na wstawianie pochwał. Biorąc pod uwagę kilkaset osób, które przewinęło się przez tę firmę to chyba jednak tych niezadowolonych jest niewiele....

@Rozbawiony

Aha, no chyba że w ten sposób, racja trzeba zwrócić też uwagę na proporcje. Widzę też, że żadnej kontry już nie ma na Twoje wtrącenie. Czyżbyś miał rację? ;p

@Rozbawiony

A może zadowoleni, że udało im się "wpasować" w bierny ogół i nikt ich nie rusza wolą nie tykać ...., bo śmierci. Poza tym skąd wziąłeś te kilkaset osób?. Chyba, że uważasz, że 200 to już kilkaset.

Zaniedbana

Firma krzak z 30 letnią tradycją. Żenada goni żenadę. Nieumiejętne zarządzanie na poziomie kadry kierowniczej wydziałów. Kontrakty na zasadzie jakoś to będzie, gdzie klient płaci grosze za usługi, za które w innych firmach płaciłby krocie. Firma nie wie już za co się złapać. Skacze po technologiach po łebkach. Padnie to szybciej niż się komuś wydaje.

zgadzam się!
@Zaniedbana

tak to już jest jak ktoś z kompetencjami na magazyn zaczyna zarządzać ludźmi...

Padaka
@Karolina

Jest coraz gorzej. Zwalniają bez żadnej poprzedzającej rozmowy, szczególnie jak pracownik otrzymał podwyżkę. Zwolnienia podpisuje oczywiście ib. Brak organizacji, chaos, kontrakty za grosze. Łapią się wszystkiego jak tonący brzytwy. Ludzie zostają w firmie ostatnio max 6 miesięcy. Firma zmienia tylko nazwy działów jakby to miało coś zmienić. Pierdyliard dyrektorów jednoosobowych działów. Żenada jednym słowem.

@Padaka

To ile się tutaj zarabia, skoro piszesz, że kontrakty są za grosze? Ma to wpływ na wypłatę pracowników?

Padaka
@Marta

Nie wiem jak jest w innych działach, ale jak dostaje się podwyżkę, to jest się jednocześnie na szczycie listy do odstrzału. Pani ib ma oko na Excela.

Joanna
@Padaka

No co ty, serio? Tak wynagradzają pracowników którzy zasługują na podwyżkę?

silna
@Joanna

Jak jeden coś daje, to drugi odbiera... ib tnie koszty.

@Zaniedbana

To nie jest firma krzak. Firma jest solidna.

@Padaka

To nie tak. Rzeczywiście moim zdaniem zbyt często zwalniani są długoletni pracownicy. Choć nie jest to regułą. Czy to wynika z ich zarobków? Nie sądzę. Raczej problemem jest kwestia ich autorytetu wobec braku takiego wobec młodszych "szefów". Ale też brak pomysłu na wykorzystanie doświadczenia takich pracowników - łatwiej ich zwolnić niż wymyślić nowe możliwości wykorzystania ich doświadczeń. I to jest realny problem. Ale nie tylko Atende.

Bolek
@Pracownik Atende

Nawet bardzo solidna. Wywala starych pracowników na bruk. W ten sposób odwdzięcza się za wieloletnią pracę, po prostu firma z ludzką twarzą.

Zdziwiony
@Bolek

A to w innych firmach długi staż pracy świadczy zawsze o dobrych wynikach i podejściu pracownika do swojej pracy?

Bolek
@Zdziwiony

Czy ty wiesz, rozumiesz, co to zwykła ludzka przyzwoitość?

obserwator

zarząd dał wszystkim podwyżki tylko dlatego, że spółka, z którą atende miała się połączyć, także to zrobiła. Dali podwyżki, a potem zaczęły się zwolnienia.

sama prawda

@Padaka

potwierdzam, nie można zarabiać "za dużo", bo to jest bardzo źle widziane. Mimo, że rynek płaci więcej, od 10 do 15%, a w skrajnych przypadkach nawet 100% (działy IT, programiści itp.).

@obserwator

Za co polecieli ze swoich stolców ci o jednobrzmiących imionach? Pracują jeszcze w atende?

obserwator

Ra firma to parodia. Najpierw zwalniają ludzi, a potem jak kolejni sami odchodzą z różnych powodów lub udają się na urlopy okolicznościowe, szuka się kolejnych na ich miejsce. Omijać szerokim łukiem lub traktować co najwyżej jako stację przesiadkową. Od lat ci sami dyrektorzy przyspawani do stołków.

Czy Atende S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Smutna

Szczypią się na kasę. Jeśli finansuje to UE to tak, jeśli nie to zapomnij.

Iwona
@Smutna

A jakie szkolenia z UE już się zdarzały?

@Smutna

To nieprawda. Ogromna ilość szkoleń jest finansowana przez firmę. Wszystkie wymagane szkolenia dla inżynierów. Nigdy nie spotkałe(-a)m się z odmową sfinansowania uzasadnionego szkolenia dla pracowników mojego działu

@Pracownik Atende

@Pracownik Atende Zgadzam się z Tobą. W tym roku odbywa się tutaj sporo szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych, zarówno technicznych jak i "miękkich". Jeśli tylko ktoś chce brać udział to na pewno znajdzie coś dla siebie.

Radek

Firma nowoczesna, rozwijająca się i wymagająca od pracownika zaangażowania, polecam pracę.

@Radek

Tylko nie liczcie na lojalność w drugą stronę. Potrafią zwolnić po ponad 23 latach pracy, na 3 miesiące przed osiągnięciem ochronnego wieku przedemerytalnego.

@Radek

Polemizowałbym. Królowa matka wybiera się na zasłużony odpoczynek a stado trutni w walce o sukcesję rozpierdzieli ten sprawnie działający ul.

Zorba
@AH

Wyjątkowa niegodziwość, zwyczaje jak z początków "zgniłego" kapitalizmu. Jak sobie poradziłeś

@Zorba

Ale poważnie myślisz, że coś takiego się wydarzyło? Przecież to jest tak okropnie chamskie, że aż trudno mi w to uwierzyć. Kogoś jeszcze w takim momencie w życiu zwolnili tutaj?

Zorba
@Karolina

Tak, jedyną winą faceta było to, że był lojalny wobec firmy i swojego poprzedniego szefa. Nie flirtował z żadnymi grupkami, nie wchodził w układy, pilnował pracy swojej i współpracowników. Możesz nie wierzyć, ale wystarczyło to, aby wywalić go przy najbliższej nadarzającej się okazji (pandemia), nie patrząc na człowieka i konsekwencje.. Po prostu przy czystkach na górze przestał" pasować" nowemu "szefowi".

@Zorba

O, widzę, że to chyba o mnie. Kiedyś proponowano mi informowanie (nie donoszenie..... informowanie :)), odmówiłem. Może to też ciągnęło się za mną latami, aż do wiadomego skutku.

@AH

Nie potrafię tego pojąć tak szczere. Gdzie tu logika i sens? Chyba, że ten nowy szef jakieś zagrożenie odczuł po prostu i dlatego tak się skończyło? Co nie zmienia faktu, że to chore, ale jeśli warunki w firmie faktycznie się pogarszają jak piszą, to chyba nie powinno jednak być aż tak żal przez to?

?
@Radek

Chyba ktoś pomylił firmy :)

to prawda
@AH

potrafią zwolnić pracownika z kilkunastoletnim stażem bo miał odwagę wyrazić swoje zdanie lub upomnieć się o swoje albo poprosił o podwyżkę. Potrafią podziękować handlowcowi za współpracę, byleby tylko uniknąć wypłacenia premii.

@Karolina

jednego gościa zwolniono miesiąc przed tym, jak mu się miało urodzić drugie dziecko, miał miesięczne wypowiedzenie, niewykorzystany urlop przepadł i tak dalej.

@Karolina

To jest prawdziwa twarz tej firmy, niestety.

@atendianin

W jakim sensie urlop przepadł? To nie powinni tak czy siak go wypłacić? Czemu do tego nie doszło?

@Karolina

Jeszcze dla zobrazowania całości dodam, że po blisko 25 latach pracy zwolniono mnie "na telefon". To tak dla potwierdzenia opinii, że ta firma posiada ludzką twarz (przynajmniej tak twierdzą).

@AH

Widziałam właśnie wzmiankę o tym wieku emerytalnym. To trudno jakkolwiek racjonalnie skomentować... Ale nie zrobiła tego osoba, która od tylu lat by Cię znała? Jako powód pandemię podali, tak?

@Karolina

To dłuższa historia. To był przełożony od kilku lat, od początku mu nie "podchodziłem". Dawał to odczuć, czekał na okazję.I się doczekał, pandemia to był doskonały pretekst. Bez prawa odwołania się.

@AH

Ciekawe w czym konkretnie w takim razie mu przeszkadzałeś. Tak się teraz zastanawiam jak inni ludzie w firmie zapatrywali się na tę sytuację. Bo skoro tyle lat robiłeś to raczej każdy Cię znał?

@Karolina

90-95 % komentarzy jest tutaj obiektywna. Powinno Ci to odpowiedzieć.Mój bezpośredni przełożony (znacznie młodszy) zwolnił się sam. Nie chcę tego komentować, żeby nie być posądzonym o stronniczość. Wiedziałem czym to się skończy, ale mając 60+ mogłem liczyć wyłącznie na to, że jakoś przetrwam do 61....... Niestety, nie udało się.

Danuta
@to prawda

Ale to chyba wbrew interesom firmy aby ludzi z takim stażem zwalniać, kto ich zastępuje, nowi jacyś? Ilu takich handlowców zwolnili jak trzeba było wypłacić premię?

Rozczarowana

Witajcie kolejną negatywną opinię. Pracownik tu to tylko służący, nie więcej. Powinien za groszy sprawnie wykonywać nieprostą intelektualną pracę, być zaangażowanym i pokazywać zadowolenie nawet jeżeli jest zmuszony robić to, co jemu się nie podoba. Zwalniają bardzo łatwo. Wiem, że od początku pandemii około 10% firmy zostało zwolniono. Kierownictwo niektórych działów pluje na etykę i może sobie pozwolić na komentowanie rzeczy, które go nie dotyczą. Byli i obecni pracownicy rozumieją, kogo ja mam na myśli :-) Plusy: - ładne biuro - różne rodzaje umów Minusy: - stosunek do pracownika - niskie zarobki zupełnie nieadekwatne do wymagań - korporacyjna atmosfera - lokalizacja (w moim przypadku) - oszczędzanie na najnowszych i najlepszych produktach technologicznych

kto widział ten wie
@Rozczarowana

Niestety, choć bardzo bym nie chciał ale muszę przyznać Pani rację - etyka to podstawa biznesu - w tej firmie sam właściciel przymyka oko na karygodne zachowania swoich dyrektorów. Zgłaszane sprawy ignoruje i nie wyciąga konsekwencji tylko zwalnia. Dla nich liczy się tylko żeby kasa się zgadzała, a nieprzyjemne sprawy przykryć fałszywymi uśmiechami i popsikać bris i udając firmę która niby szanuje pracownika. :( Ręka rękę myje.. a nadchodzą czasy gdzie pracownika trzeba szanować - na rynku dużo konkurencji. Lekceważenie, wyzywanie i poniżanie przy innych to oznaka prostactwa.

to prawda
@Rozczarowana

to prawda, spółka zatrzymała się z zarobkami jakieś 5-8 lat temu i nie nadąża za oczekiwaniami rynku. Dobrych specjalistów pracujących tu latami zastępuje się nowymi, tańszymi albo sami odchodzą, nie uzyskując oczekiwanej podwyżki, adekwatnej do umiejętności, doświadczenia i realiów rynku.

są wyjątki
@to prawda

z tymi zarobkami to zależy dla kogo, są zatrudniane całe rodziny kolesiów i tam pensje pewnie są indywidualnie wyliczane. cóż..jak nigdzie nie chcieli zatrudnić to co mieli zrobić.

rozczarowany i to bardzo

Ta firma jest tragiczna, dyrekcja zamiata poważne sprawy pod dywan i przymyka oko na poważne problemy które szkodzą firmie. Nie polecam. Jeśli masz inną opcje to koniecznie z niej skorzystaj - unikaj klanu ib i dc - nie szanują ludzi :(

W punkt
@rozczarowany i to bardzo

lepiej tego nie można ująć, ib psuje tę firmę.

Niestety

nic się nie zmieniło, folwarczne zarządzanie i ocenianie nie przez pryzmat pracy i merytoryki. Tylko czy ktoś cię lubi czy nie.Jak się postawisz czy wyrazisz swoje zdanie, prędzej czy później wylecisz.

Jeśli się szanujesz

To nawet z nimi nie rozmawiaj. (usunięte przez administratora) bez zasad.

@Jeśli się szanujesz

potwierdzam. kultura zarządzania i szacunek do pracownika, jego zaangażowania czy pomysłów tu nie istnieje.

Obserwator

Ludzie świetni, ale zarządzanie excelem przez wiceprezesa ds. finansowych zabije tą firmę. Wbrew zewnętrznej komunikacji, nie liczą się z człowiekiem. Dostajesz podwyżkę w styczniu, a potem kombinują, jak cię zwolnić. Zwalniają cię i mówią, że to optymalizacja kosztów. Zwalniają ludzi z 10, 15 letnim stażem pracy, lojalnych i zaangażowanych. Nie ma tu miejsca dla ludzi ambitnych, zmotywowanych, chcących wprowadzać pozytywne zmiany. Kadra menedżerska to BMW ze strategią przetrwania. Za odejście kluczowych pracowników od dyrektorów nie wyciąga się żadnych konsekwencji. Brak komunikacji, brak szczerości. Jesteś wartością w excelu. Nie polecam, chyba, że wynegocjujesz sobie dobrą stawkę, uda się ją podbić w trakcie pracy na wyższy poziom, po czym szukasz sobie innego zajęcia, bo to, że dostaniesz wypowiedzenie jest więcej niż pewne.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Atende S.A.? 26 października na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kierownik Sprzedaży. Ktoś z Was aplikował?

Prawda i tylko prawda

To zależy czy jesteś synem lub córeczką dyrektora. Samochody lepsze tylko dla swoich a gorsze dla zasłużonych PM. Do tego taki biega po firmie i wszystkich informuje, że on to ma super felgi i automatyczną skrzynie a inni nie koniecznie:) (usunięte przez administratora)

@Prawda i tylko prawda

Naprawdę tak otwarcie pokazują i faworyzują swoich? Szkoda słów... a co z wynagrodzeniem? Czy rodzina tez dostaje lepsze niż pozostali pracownicy?

Urszula
@Prawda i tylko prawda

Aha to przykre, że nie wszyscy mogą liczyć na równe traktowanie. Mimo wszystko auto służbowe to zawsze jakiś plus :) Czy można z niego korzystać w celach prywatnych? Jeśli tak, czy potrącają za to jakieś pieniądze z wynagrodzenia?

Jak długo czekaliście na odzew z Atende S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Myślę, że nie.

@*

Fajnie gdy firma informuje kandydata o zakończonej rekrutacji nawet gdy przyjmie kogoś innego. Pozwoli to uniknąć straty czasu na odpowiedź i można już wtedy szukać czegoś innego. Napisałeś/aś, 'myślę' czyli wychodzi na to, że nie jesteś pewny/a? Może wypowie się ktoś jeszcze kto może udzielić sprawdzonej informacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Atende S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atende S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Atende S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atende S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atende S.A.
1.2/5 Na podstawie 22 ocen.
  • pl. Konesera 10a
    03-736 Warszawa