Pilz Polska Sp. z o.o.

Adres: Ruchliwa 15, 02-182 Warszawa

NIP: 5242606447 KRS: 0000278475

Pilz Polska Sp. z o.o.

Opinie o Pilz Polska Sp. z o.o.

Nikos

to dzwon pod infolinie

Nikos

kiedys to byla zupelnie inna firma a teraz szkoda pisac

Tomasz
@Nikos 15.09.2018 09:58

Co miałeś na myśli pisząc, że kiedyś w firmie było lepiej. Co się obecnie zmieniło? Masz na myśli warunki finansowe, czy atmosferę? Rozwiń swoją opinię i dodaj trochę informacji na temat warunków pracy i aktualnych rekrutacji. Ja znalazłem dwie oferty pracy na stanowiska: specjalista do spraw bezpieczeństwa maszyn przemysłowych i księgowa. Czy ktoś był na rozmowie kwalifikacyjnej?

Norbi

Czasami te nieduże firmy są bardziej prężne i więcej robią niż molochy. Warto aplikować?

axl rose

firma nieduza kreci sie tylko ze wzgledu na produkty, niektorzy pracuja za dwoje i troje a rozwoju brak

Kamila

@Jasiek, wiele informacji o jakie pewnie pytasz możesz znaleźć na stronie głównej firmy Pilz. jest tam wiele tematycznych zakładek i z pewnością znajdziesz wiele odpowiedzi na swoje pytania. Tu podaje link do strony -->https://www.pilz.com/pl-PL . Niemniej jednak i ja apeluje do osób pracujących w Pilz o dodawanie swoich opinii odnośnie zatrudnienia.

Jasiek

Jakieś nowe informacje o pracy moglibyście podrzucić na forum!!

Krzysztof

Hmmm. Rekrutacja? Nie bądźcie w szoku kiedy nie będziecie mogli rozróżnić serwisu od hr. Osoba o dwóch twarzach przekonana że jej gra jest na wysokich lotach. Niestety w razie rekrutacji obserwujcie zobaczycie co mam na myśli. Mała firma w trakcie rozwoju lokalizacja nieszczegolna chyba ogrodniczy hiper i pas lotniskowy to wszystko. Biuro jakby wymarłe małe. Jedynie osoba zarządzającą bardzo kulturalna miła i konkretna. Myślę że cechuje dużą dozą uczciwości co dziś jest rzadkością. Dla chętnych zaczynać próbować od małych kroków myślę że warto.

Romuald
@Krzysztof 06.04.2018 08:41

i pewnie niektórzy to wykorzystują, bo to nie są czasy dla dobrych ludzi (...)

Krzysztof
@Romuald 16.04.2018 20:43

albo dla dobrych pierdół

Kamila

@Romuald, a czy Ty jesteś w jakiś sposób związany z Pilz Polska? Pracowałeś lub pracujesz w tym miejscu, skoro wypowiadasz się w wątku dotyczącym tego pracodawcy? Co możecie powiedzieć o pracy w Pilz Polska? Polecacie tego pracodawcę? Czy warunki, które oferuje, są satysfakcjonujące dla Was?

Kamila

@Krzysztof, pisałeś, że brałeś udział w rekrutacji, ale czy zdecydowałeś się na podjęcie pracy w Pilz Polska? Co jeszcze możesz powiedzieć o tym pracodawcy? Widziałam, że aktualnie w Warszawie poszukiwany jest specjalista do spraw bezpieczeństwa maszyn przemysłowych. Opis stanowiska znajdziecie tutaj: https://www.pilz.com/pl-PL/company/careers/articles/182260 . Co sądzicie o tej ofercie? Będziecie aplikować?

Czy łatwo jest się dostać do pracy w firmie Pilz Polska Sp. z o.o. ? Jak wyglądają etapy rekrutacji? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Pilz Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pilz Polska Sp. z o.o.