Pilz Polska Sp. z o.o.

Opinie o Pilz Polska Sp. z o.o.

Krzysztof

Hmmm. Rekrutacja? Nie bądźcie w szoku kiedy nie będziecie mogli rozróżnić serwisu od hr. Osoba o dwóch twarzach przekonana że jej gra jest na wysokich lotach. Niestety w razie rekrutacji obserwujcie zobaczycie co mam na myśli. Mała firma w trakcie rozwoju lokalizacja nieszczegolna chyba ogrodniczy hiper i pas lotniskowy to wszystko. Biuro jakby wymarłe małe. Jedynie osoba zarządzającą bardzo kulturalna miła i konkretna. Myślę że cechuje dużą dozą uczciwości co dziś jest rzadkością. Dla chętnych zaczynać próbować od małych kroków myślę że warto.

Romuald
@Krzysztof 06.04.2018 08:41

i pewnie niektórzy to wykorzystują, bo to nie są czasy dla dobrych ludzi (...)

Kamila

@Krzysztof, pisałeś, że brałeś udział w rekrutacji, ale czy zdecydowałeś się na podjęcie pracy w Pilz Polska? Co jeszcze możesz powiedzieć o tym pracodawcy? Widziałam, że aktualnie w Warszawie poszukiwany jest specjalista do spraw bezpieczeństwa maszyn przemysłowych. Opis stanowiska znajdziecie tutaj: https://www.pilz.com/pl-PL/company/careers/articles/182260 . Co sądzicie o tej ofercie? Będziecie aplikować?

Czy łatwo jest się dostać do pracy w firmie Pilz Polska Sp. z o.o. ? Jak wyglądają etapy rekrutacji? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Pilz Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pilz Polska Sp. z o.o.